Подати оголошення

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗабудовникStolitsa Group
Здача ЖК2017 - 2022 р.
Планування
від 15 500 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .6466. . .901
20 бер 2016 19:14
Привет будущим соседям! Приобрели квартиру типа 3К2, дом А, 21 этаж. :hi:
20 бер 2016 20:31
Цитата "Natali1986":
Привет будущим соседям! Приобрели квартиру типа 3К2, дом А, 21 этаж. :hi:

Привет! Мы с 202 кв. 1С5 д.А 21 эт.))
20 бер 2016 20:51
Всем привет. 1K4, дом А, второй этаж :)
20 бер 2016 21:29
Цитата "Vovunet":

Привет! Мы с 202 кв. 1С5 д.А 21 эт.))


Читала всю ветку сначала. И обратила внимание на то, что вы будете пока самыми ближайшими соседями :super:
20 бер 2016 22:15
Цитата "AAG":
Всем привет. 1K4, дом А, второй этаж :)

О, а скажіть будь-ласка - Вас не лякає палісадник на першому поверсі під вашими вікнами? ) Ну там шум можливий, діти, компанії з пивом і т.д. )) Ми оце вибираємо - або 2-й поверх, або вже 15-й )
21 бер 2016 06:55
Цитата "brmusic":

О, а скажіть будь-ласка - Вас не лякає палісадник на першому поверсі під вашими вікнами? ) Ну там шум можливий, діти, компанії з пивом і т.д. )) Ми оце вибираємо - або 2-й поверх, або вже 15-й )

Вопрос очень хороший.
Я думаю, что здесь нужно учитывать два фактора:
1) По полисадникам. Есть нормы прописанные в законодательстве до скольки можно шуметь.
2) Во внутреннем дворе будут детские площадки. Я думаю, что от них шума будет побольше, чем от посиделок в полисадниках.

Хотя для меня, детский шум на радость :)
21 бер 2016 11:36
Цитата "AAG":

Вопрос очень хороший.
Я думаю, что здесь нужно учитывать два фактора:
1) По полисадникам. Есть нормы прописанные в законодательстве до скольки можно шуметь.
2) Во внутреннем дворе будут детские площадки. Я думаю, что от них шума будет побольше, чем от посиделок в полисадниках.

Хотя для меня, детский шум на радость :)


Дякую за відповідь ) Так, згоден - дитячий шум це приємно, але ж можуть бути ще п'яні компанії, гавкучі собаки і т.д. )) Просто хочеться передбачити всі можливі неприємності, все ж таки нам там жити і не один рік ) Поки що ми схиляємось таки до високих поверхів...
21 бер 2016 14:03
Добрьій день! Скажу вам как житель первого етажа, шум будет сльішан и очень даже хорошо, особенно в 6 утра, когда тьі хочешь спать, а кто то вьігуливает свою собаку при етом говорит по телефону , или отдают командьі собаке , ой как сльішно, а если тьі еще ночь не поспал, ето конечно тяжело. Или посиделки до часу ночи, вроде все и тихо говорят но так сльішно, жуть. Закон им не помеха. Приходится закрьівать летом окно. Много писать. Плюс только что за лифтьі не платишь и все.А для них когда тьі их просишь потише, тьі почему то становишься НЕнормальной(((((((((((
21 бер 2016 14:37
Так, ми теж зараз живемо на 1-му, дійсно існують всі ці проблеми... І собаки о 6-й ранку, і чужі шумні компанії під під'їздом вночі... Коротше кажучи, зарезервували на 16-му поверсі будинку С :)
21 бер 2016 15:30
Цитата "brmusic":
Так, ми теж зараз живемо на 1-му, дійсно існують всі ці проблеми... І собаки о 6-й ранку, і чужі шумні компанії під під'їздом вночі... Коротше кажучи, зарезервували на 16-му поверсі будинку С :)

Доброго дня. Ми купили квартиру в будинку С на 2 му поверсі 3к2. Ми як вибирали квартиру, перше, що просили ,щоб полісадніків під вікнами не було. Закон - це звісно добре, але...може бути різне. Ми зараз живемо на першому поверсі, в нас зовсім не шумно, тому ми високо і не хотіли... Нас лякали полісадніки :)
22 бер 2016 07:19
Цитата "Gallinav":
Добрьій день! Скажу вам как житель первого етажа, шум будет сльішан и очень даже хорошо, особенно в 6 утра, когда тьі хочешь спать, а кто то вьігуливает свою собаку при етом говорит по телефону , или отдают командьі собаке , ой как сльішно, а если тьі еще ночь не поспал, ето конечно тяжело. Или посиделки до часу ночи, вроде все и тихо говорят но так сльішно, жуть. Закон им не помеха. Приходится закрьівать летом окно. Много писать. Плюс только что за лифтьі не платишь и все.А для них когда тьі их просишь потише, тьі почему то становишься НЕнормальной(((((((((((

Живу на восьмом. Та же ерунда. Спасают хорошие окна. :)
22 бер 2016 09:40
Цитата "Tatiburya":

Живу на восьмом. Та же ерунда. Спасают хорошие окна. :)

Вікна - то зрозуміло ) А влітку? ) Не сидіти ж з зачиненими вікнами )
22 бер 2016 09:45
Не забывайте о том что рядом проспект и огромный развлекательный центр! Шум от дороги в любом случае будет напрягать, первый тролейбус в 6 утра или "шуМаХер" на рычащей копейке. Так же контингент от того же развлекательного, постоянное движение. Да и первая очередь, ну как то слишком близко к дороге.
22 бер 2016 12:47
Все так... Ми взагалі-то хотіли в другій черзі. Далі від дороги і т.д. Минулого року нам сказали, що друга черга почне продаватись скоро. Сиділи, чекали ) Я періодично телефонував у ВП... І тепер от узнали, що друга черга почне продаватись десь аж через рік (бо спочатку третя буде), і ціна буде вищою (бо продаватись буде майже готова). Тому довелось переорієнтовуватись на першу чергу...
22 бер 2016 15:23
Такая же ситуация, ждали вторую очередь... Но решили все таки не спешить покупать в первой, так как больше минусов чем плюсов. И так как вопрос с жильем не поджимает, решили ждать четвертую очередь, которая должна поступить в продажу раньше чем вторая. По ценам думаю что будет не на много дороже, так как цена для эконом класса и так не самая низкая.
22 бер 2016 18:07
Цитата "MBrikc":
Такая же ситуация, ждали вторую очередь... Но решили все таки не спешить покупать в первой, так как больше минусов чем плюсов. И так как вопрос с жильем не поджимает, решили ждать четвертую очередь, которая должна поступить в продажу раньше чем вторая. По ценам думаю что будет не на много дороже, так как цена для эконом класса и так не самая низкая.

И где же ниже у надежных застройщиков?
22 бер 2016 18:15
От і я так думаю... Нижче, мабуть, тільки у войцеховського (чи як його там)). Ну або за межами Києва. Так що ціна може піднятись відчутно - враховуючи, що вже буде готова (а може й здана) 1 черга, побудований Ретровіль, а там ще й метро намічається колись... ) Ми вирішили не ризикувати )
22 бер 2016 18:20
...аа - ще нам у ВП сказали таку річ (звучить трохи дивно, як на мене, але так сказали)). Ніби то в 1 черзі дуже добре продаються двокімнатні квартири, і начальство збирається в 2 черзі зробити більше 2-кімнатних квартир (відповідно зменшивши кількість 1-кімн.). Отаке ) А ми розраховуємо саме на 1-кімнатну...
22 бер 2016 18:48
Всем добрый вечер. Теперь я ваш новый сосед 3К1 на 14 эт. Рада знакомству :)
22 бер 2016 19:18
Цитата "BBC_80":

И где же ниже у надежных застройщиков?

Посмотрите Киевгорстрой, это надежный застройщик?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .6466. . .901
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше