ЖК "Династия", ул. Василия Липковского, 37г - "Ковальская"
| Забудовник | КОВАЛЬСЬКА |
| Здача ЖК | 2018 р. |
| Планування | від 25 890 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 108.
| 7/6% | ||
| 13/12% | ||
| 24/22% | ||
| 34/31% | ||
| 30/28% |
lavr.
l
Новачок
13
28 жовтня 2017
18 квіт 2018 16:45
Цитата "Zoz68":
Здравствуйте! А на каком этаже течет, и в каком стояке? У меня квартира в 1й секции.
11 этаж 1-1 а перед входом в квартиру слевой стороны мокрая полоса снизу до верху. Есть ли на других этажах не понятно, по данному вопросу умалкивают. Прошла неделя ответа тоже нет, откуда, что это!?
vv07
v
Користувач
50
04 серпня 2016
19 квіт 2018 04:40
Вчора оглянули свою квартиру . Все класно. Вікна можна залишати , батареї теж! Будемо чекати дозволу робити ремонт! На буд майданчику робота кипить - асвальтуют , обладнують дитячий майданчик і футбольне поле! Все норм! Не отримання сертифікату пояснюють відкритим судовим провадженням. Приватний сектор допомагає:)))))! А ще класний хол при вході в під'їзд і тихі та швидкі ліфти! Це у нас перша квартира і ми задоволені ! Друзі купували в іншого забудовника , так там багато нарікань!
JuliaJJJJJ
J
Користувач
53
14 листопада 2016
19 квіт 2018 08:08
Цитата "vv07":Вчора оглянули свою квартиру . Все класно. Вікна можна залишати , батареї теж! Будемо чекати дозволу робити ремонт! На буд майданчику робота кипить - асвальтуют , обладнують дитячий майданчик і футбольне поле! Все норм! Не отримання сертифікату пояснюють відкритим судовим провадженням. Приватний сектор допомагає:)))))! А ще класний хол при вході в під'їзд і тихі та швидкі ліфти! Це у нас перша квартира і ми задоволені ! Друзі купували в іншого забудовника , так там багато нарікань!
У Вас випадково немає фоток холу?
4You
4
Користувач
21
19 листопада 2016
19 квіт 2018 13:23
Через одну хату - 800-900 інвесторів документи вчасно не отримають? А з нашими судами - це може затягнутись на роки... Якшо це правда, то це просто жах!
Треба баннер/плакат приліпити прям на вїзді в комплекс, щоб набуло "огласки", хай всі знають причину, через яку документи вчасно не отримають, якшо взагалі отримають)))
Треба баннер/плакат приліпити прям на вїзді в комплекс, щоб набуло "огласки", хай всі знають причину, через яку документи вчасно не отримають, якшо взагалі отримають)))
Serg_1990
S
Новачок
8
17 січня 2018
19 квіт 2018 19:46
Желательно со стрелкой на дом того самого "доброжелателя"!
Dion
D
Новачок
7
12 квітня 2018
20 квіт 2018 06:46
Неоновой с мигающими лампочками)))
DinHome
D
Користувач
49
09 липня 2017
20 квіт 2018 07:54
на самом деле доброжелатель это Ковальская. Которая все свои провтыки, в том числе и в работе с жителями перекладывает на посторонних.
Никто не "парился" с этим судебным делом. Думая что само отпадет. Да, если есть проблема надо было ее решать. А теперь это не проблема, это уже почти катастрофа.
Но виноват кто угодно, но не застройщик...
Никто не "парился" с этим судебным делом. Думая что само отпадет. Да, если есть проблема надо было ее решать. А теперь это не проблема, это уже почти катастрофа.
Но виноват кто угодно, но не застройщик...
JuliaJJJJJ
J
Користувач
53
14 листопада 2016
20 квіт 2018 08:41
Хоча прочитавши Порядок введення в експлуатацію та отримання сертифікату я не бачу як одне співвідноситься із наявністю судових позовів....отримання сертифікату це більш технічний момент
Solobild
S
Користувач
61
15 лютого 2018
20 квіт 2018 15:08
Договориться с жителями по-соседству - прямая обязанность застройщика.Как можно было допустить такую ситуацию, не совсем понятно. Думали, что рассосется само по себе, но не выщло. Эта проблема была всем известна с самого начала. Тянуть время, чтобы переложить проблему на инвесторов? Не захотели разрулить, а теперь нужно решать и те вопросы, которые "благодарные соседи" наковыряли за это время.А подводных камней по Династии достаточно.
Solobild
S
Користувач
61
15 лютого 2018
20 квіт 2018 15:09
не вышло
Bvz
B
Користувач
40
02 червня 2017
21 квіт 2018 20:18
был я в том холе.Хол как хол , стандартный.Чтотам такого выдающегося?Цитата "JuliaJJJJJ":
У Вас випадково немає фоток холу?

Bvz
B
Користувач
40
02 червня 2017
21 квіт 2018 20:33
Ага,по вашему получается можно налепить дом где попало и пытаться его сдать.Получение сертификата это ж технический момент да?Цитата "JuliaJJJJJ":Хоча прочитавши Порядок введення в експлуатацію та отримання сертифікату я не бачу як одне співвідноситься із наявністю судових позовів....отримання сертифікату це більш технічний момент
А про жить в официально не сданном доме как кто-то тут писал это вообще песТня
.А чё, жить то можно
.Думаю "жильцы" УКОвских домов вас поддержат
.Провтык ковальской который по факту перекладывается на голову инвесторов.Как выше уже писали проблемы надо было решать, а не сидеть собирать деньги и думать что само рассосется.
vv07
v
Користувач
50
04 серпня 2016
22 квіт 2018 13:22
Сегодня проходили мимо дома! Что-то до делывают активно, даже в воскресение. Есть все же надежда , что до 30 многое бу сделано и можно бу заезжать и делать ремонт. А сертификат получат, это репутация , и Ковальская ,как по мне , ею дорожит. Может чиновники , что-то много просят...... верим , что все бу ок!
Dion
D
Новачок
7
12 квітня 2018
22 квіт 2018 15:37
Та бу все ок)) только не ясно когда - через год , два... Ещё удивляет четкое указание адреса «виновника в задержке».... Как-будто расчёт на то, что инвесторы пойдут сами разговаривать и решать претензии жителей в частный сектор...
JuliaJJJJJ
J
Користувач
53
14 листопада 2016
23 квіт 2018 07:13
Ага,по вашему получается можно налепить дом где попало и пытаться его сдать.Получение сертификата это ж технический момент да?Цитата "Bvz ":
А про жить в официально не сданном доме как кто-то тут писал это вообще песТня
.А чё, жить то можно
.Думаю "жильцы" УКОвских домов вас поддержат
.Провтык ковальской который по факту перекладывается на голову инвесторов.Как выше уже писали проблемы надо было решать, а не сидеть собирать деньги и думать что само рассосется.[/quote
ЖК Династія не "наліплено де попало" - Комплекс забудовник розпочинав будувати з усіма необхідними дозволами від уповноважених органів) порівняння його з будівництвом Войцеховського як мінімум виглядає дивно... якщо Ви наш милий сусід із приватного сектора і Вам не подобається наш будинок - то це ще не значить що він є об'єктом самочинного будівництва і потрібно так агресивно і злорадно бажати інвесторам жити без нормальних для цього умов.Так, позови є, але, для прикладу, так само і на Вас можуть адвокати Ковальської скласти позов до суду про наклеп)Про який такий "провтик"Ковальської Ви пишете? можна конкретно?
Аксинья Аксинья
АА
Новачок
16
08 червня 2017
24 квіт 2018 11:24
Соседи, подскажите, кто когда планирует начинать ремонт?
vv07
v
Користувач
50
04 серпня 2016
24 квіт 2018 11:42
Мы хотим сразу же как разрешат! 

JuliaJJJJJ
J
Користувач
53
14 листопада 2016
24 квіт 2018 12:35
і ми)
4You
4
Користувач
21
19 листопада 2016
24 квіт 2018 13:21
Особиста думка така: Ковальська просто не захотіла платити приватному сектору неоправданно великі кошти або взагалі якісь кошти "морального ущербу". Норми витримані в плані відстані комплексу до ближніх будинків от і все, ті будинки могли і без Ковальської руйнуватися, ніхто ж не знає в якому стані вони були до початку стройки...От і судяться))) А "Феміда" в нас весела, роками судитися можна...
Я просто там не раз була і все чекала, коли на "пустирі" почнеться рух, бо місце прям просилося шоб його заcтроїли)))) Так шо повезло що ще Ковальська, доріжки поробила і все таке, будував би Войцеховський, так загалі мусором ты будинки засипали б, як на Позняках )))
Просто мені байдуже хто з ким не розібрався, я не хочу через це щоб документі мені затримували....
Я просто там не раз була і все чекала, коли на "пустирі" почнеться рух, бо місце прям просилося шоб його заcтроїли)))) Так шо повезло що ще Ковальська, доріжки поробила і все таке, будував би Войцеховський, так загалі мусором ты будинки засипали б, як на Позняках )))
Просто мені байдуже хто з ким не розібрався, я не хочу через це щоб документі мені затримували....
Аксинья Аксинья
АА
Новачок
16
08 червня 2017
24 квіт 2018 13:57
Ремонт можно будет начинать сразу после получения ключей?
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше