Подать объявление

Топочна (котельня) в приватному будинку. Вимоги

30 сен 2016 05:53
Добрий день.

Намагаюся визначити які вимоги до топочної в приватному будинку. Хочу розмістити газовий і, можливо, твердопаливний котел в одному окремому приміщенні (не прибудова).
Які вимоги до такого приміщення? Не можу знайти в інтернеті, попадаються лише які переклади із російської із їхніми вимогами.

Найбільше цікавить чи має бути окремий вхід назовні із топочної.
В мене получається вхід із прихожої та вхід в гараж. І вікно назовні. Так може бути? Чи вимоги до газового котла забороняють?
14 окт 2016 07:25
Не ищите в интернете, часто информация не актуальна. Идите в газовую службы, там Вам дадут заключение. Установка и проект регулируется только горгазом. Твердотопливные котел ставится по принципу: где не запрещено, там разрешено.
31 окт 2016 14:37
Цитата "RomanGe":
Добрий день.

Намагаюся визначити які вимоги до топочної в приватному будинку. Хочу розмістити газовий і, можливо, твердопаливний котел в одному окремому приміщенні (не прибудова).
Які вимоги до такого приміщення? Не можу знайти в інтернеті, попадаються лише які переклади із російської із їхніми вимогами.

Найбільше цікавить чи має бути окремий вхід назовні із топочної.
В мене получається вхід із прихожої та вхід в гараж. І вікно назовні. Так може бути? Чи вимоги до газового котла забороняють?

А газ у вас уже есть? Может лучше газовое отопление заменить на тепловой насос?
31 окт 2016 14:42
Цитата "Z_Irina":

А газ у вас уже есть? Может лучше газовое отопление заменить на тепловой насос?


Газа немає. Але підведений до ділянки.
Тепловий насос може бути дешевший за газ?
31 окт 2016 15:04
Цитата "RomanGe":


Газа немає. Але підведений до ділянки.
Тепловий насос може бути дешевший за газ?

Тепловой насосне требует ни газа, ни пеллет/дров. Работает по принципу "холодильника наоборот". Потребляет только эл.энергию. В идеале под него иметь в доме теплый водяной пол. Летом может работать как кондиционер
31 окт 2016 20:41
Цитата "Z_Irina":

Тепловой насосне требует ни газа, ни пеллет/дров. Работает по принципу "холодильника наоборот". Потребляет только эл.энергию. В идеале под него иметь в доме теплый водяной пол. Летом может работать как кондиционер

Я так и не поняла, в чем принцип теплового насоса...
31 окт 2016 22:49
Цитата "Mary Pick":

Я так и не поняла, в чем принцип теплового насоса...

вот тут достаточно наглядно и доступно: //www.burservice.com.ua/1/ если действительно интересуетесь.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее