Подать объявление

Дом 4, секция 1 - соседи

Тема закрыта

1. . .91012
02 март 2016 09:44
Цитата "SVR":
"товаришу" joki4, я з будинку №..., біс його вже знає, чим більше знаю Ярославичі, тим частіше починаю плутатися в цих нумераціях :) , коротше корпус № 2.
rio5 Вам пояснював (чому пишу "Вам", тому що, мабуть, один Ви, як та баба Яга з мультику, проти), що під плиткою в загальному довгому коридорі, проходять погано ізольовані труби подачі теплоносія до кожної з квартир, там завжди була температура, мабуть, вища, ніж в квартирах! Більш того, гляньте на температуру на найближчі тижні, і згадайте, а ні, то я Вам допоможу, коли взагалі вмикають опалення будинків (починається опалювальний сезон)? Далі, зараз багато хто, маючи індивідуальні лічильники тепла, повністю перекриває подачу теплоносія у квартиру, і все одно жарко, змушені ще й вікна відчиняти!
Взагалі, Ви "в темі", як розраховується плата за опалення для кожної квартири? Бо складається таке враження, що ні. Наведу приклад (проводив експеримент): у Києві за квартиру у 100 м2 при повнісю перекритих батареях за місяць заплатив "0", а за МЗК "350"!!! Ще щось пояснювати, чи, можливо, щоб сперечатись, спочатку відкриєте свій проект на теплолічильник (раз Ви так пишаєтесь, що він у Вас є, а у "лохів" - нема! слово взяв у лапки, тому що я їх такими не вважаю) та знайдете формулу розрахунку оплати опалення МЗК?
Вважаю, якщо мамочки з маленькими дітьми будуть не проти, то доцільно їх при такій погоді вимикати, а не давати тепломережі "допалювати" невикористанний ліміт газу за наш рахунок!
Ще питання: як часто в труселях та тапочках на босу ногу Ви бігаєте до поштових скриньок? Може я не нормальний, що так рідко туди заглядаю, тільки увечері, повертаючись додому? ))

Совершенно верно, зачем платить за отопление на этаже, когда на улице +6, в квартире и так постоянно открыты окна. на след. неделе по прогнозу +16.
02 март 2016 10:01
Цитата "joki4":


Шановний SVR, нажаль лічильника не маю) Про це задумався лише недавно, для порівняння у мене було 800грн, у людини з лічильником 250грн за 2шку. Тому я і грунутувався ціною, виходячи з цієї. Виходить що з цих 250грн, 50гривень потолок за опалення поверхів)

Також я добре знаю правило"Ламати, не будувати" :) Більше всього, що наш сантехнік не вінтель перекриє, а як у старі добрі часи просто відріже шмат труби і поставить заглушки. Такі висновки я роблю з того що бачу навколо, убогі стовпчики біля мусорки, які погнули вже, окрім напису на дорозі "Місце для скорої" фантазії не вистачило( Я просто не хочу, щоб все попортили, адже нам тут жити всім. Якщо наші будинки оформлять ОСББ то можливо ситуація трішки зміниться, надіюсь в ліпшу сторону.

І у Вас про мене, Шановний SVR, дуже хибна думка, я не проти певних речей, просто все потрібно добре зважити перед тим як робити:) Моя думка іноді може не пересікатися з іншими і це нормально, так як кожна людина має свою власну думку і її потрібно поважати.

Гарного дня Вам)

дякую, за побажання, Вам також гарного дня! Не ображайтесь, якщо десь вийшло сказати грубіше, ніж хотілося б... :)
Просто ті, хто вже поставив лічильники, не отримують очікуваної вигоди, або хочуть отримувати ще більш значну економію, а її з"їдає безглузде (бо вже не зима) опалення вулиці через МЗК! І в даному випадку, якщо скористатися запропонованою можливістю часткового перекриття опалення, то суттєво виграє кожна квартира, не залежно від того, встановлено індивідуальний лічильник, чи ні.
До речі, у кого є бажання всановити лічильник, я цим займаюся по нашому комплексу, хорошу ціну для своїх гарантую! ...така собі самореклама вийшла, мабуть, скромність - не мій коник, у розумінні "конёк"... ))
З повагою
02 март 2016 10:07
Цитата "SVR":

дякую, за побажання, Вам також гарного дня! Не ображайтесь, якщо десь вийшло сказати грубіше, ніж хотілося б... :)
Просто ті, хто вже поставив лічильники, не отримують очікуваної вигоди, або хочуть отримувати ще більш значну економію, а її з"їдає безглузде (бо вже не зима) опалення вулиці через МЗК! І в даному випадку, якщо скористатися запропонованою можливістю часткового перекриття опалення, то суттєво виграє кожна квартира, не залежно від того, встановлено індивідуальний лічильник, чи ні.
До речі, у кого є бажання всановити лічильник, я цим займаюся по нашому комплексу, хорошу ціну для своїх гарантую! ...така собі самореклама вийшла, мабуть, скромність - не мій коник, у розумінні "конёк"... ))
З повагою


У знайомих зроблено простіше в ЖК, коли тепло вони перекривають опалення на площадках усім, коли холодно вмикають. Є просто в кожномі під"їзді 1 людина яка це робить. Таким чином гарно економлять. Саме головне що не повністю обрізали, а регулюють. По хорошому, так повинен робити кожний мешканець, якщо жарко то трішки прикручувать батареї, а не відчиняти навстіж вікна і топить на максимум, але ми до такого ще не готові :)

А скільки коштує лічильник та його встановлення, подумую собі поставить :) Тому як за всю зиму у мене тільки гріла на половину батарея на кухні, остальні були вимкнені, не люблю жару.
02 март 2016 10:15
а от гарна наша сусідка Julietta22 :) , навіть не маючи індивідуального лічильника, потурбувалася про комфортну температуру у своєму помешканні, та придбала пристрої на батареї, якими не доукомплектував забудовник, аби не регулювати температуру у квартирі за допомогою вікон, чим зробила свій внесок у зменшення платіжки за опалення кожної з квартир будинку. Ех! всім би бути такими свідомими!

Цитата "joki4":
А скільки коштує лічильник та його встановлення, подумую собі поставить :) Тому як за всю зиму у мене тільки гріла на половину батарея на кухні, остальні були вимкнені, не люблю жару.

а це вже питання сюди uet@list.ru
02 март 2016 10:24
Якщо зараз є можливість просто перекрити вентель на опалення в під'їзді, то це потрібно зробити. На вулиці навіть вночі плюсова температура.

SVR, скільки встановлення лічильника коштує?
02 март 2016 10:32
Цитата "SVR":
а от гарна наша сусідка Julietta22 :) , навіть не маючи індивідуального лічильника, потурбувалася про комфортну температуру у своєму помешканні, та придбала пристрої на батареї, якими не доукомплектував забудовник, аби не регулювати температуру у квартирі за допомогою вікон, чим зробила свій внесок у зменшення платіжки за опалення кожної з квартир будинку. Ех! всім би бути такими свідомими!


а це вже питання сюди uet@list.ru


:girl: спасибо Вам, Святослав!
02 март 2016 10:37
Цитата "vwer":
...SVR, скільки встановлення лічильника коштує?

краще обговорювати це питання у профільній гілці, або пишіть сюди uet@list.ru
02 март 2016 10:48
Яка в мене мудра сусідка))))
02 март 2016 10:49
Можливо трохи не в тему, але може хтось знає чим мотивували наші консьержи підвищення оплати до 60 грн? Я так розумію так відзначилися лише наші, і всі інші платять по 50.... ?
02 март 2016 11:17
Цитата "Julietta22":


:girl: спасибо Вам, Святослав!

это Вам спасибо! ...где тут стесняющийся смайлик?... ))
02 март 2016 19:35
Дякую не байдужим сусідам за підтримку.
Сьогодні відбулась розмова з головним інженером. Він пояснив послідовність відключення батарей МЖК. Відключення батарей (а не повне відрізання труби) на певний час можливо, але: треба заздалегідь подати у тепломережу проект, який вони обраховують на предмет об'ємів не використаного тепла. Далі затверджують проект і запускають в дію, а саме: дзвонять в ЖЕД і дозволяють перекрити труби. На березень вже цього зробити не встигнуть, хоча погодились, що думка слушна з метою економії енергоресурсів. Механізм перекриття певних ліній теплопідведення передбачений проектами будинків на випадок форсмажорних ситуацій.
А, що стосується оплати МЖК, то для мешканців квартири, які не мають лічильника, ця сума становить приблизно в 150 грн. в місяць.
У недалекому майбутньому нам пропонують створити ОСББ. Як же ми будемо керувати спільним майном, якщо захищаємо лише власні можливості?! Економія, яка б мізерною не задавалась - це прибуток родини, який залишився у сім'ї. Адже нікому не секрет, що список постійних боржників несплати комунальних послуг, який приклеєний на вхідних дверях під'їзду, лише росте.
Такі гарячі обговорення на форумі виникають лише з причини некомпетентності більшості мешканців у справах, якими керує наш ЖЕД. Гарно критикувати, а важко допомагати.
02 март 2016 19:52
Цитата "rio5":
Дякую не байдужим сусідам за підтримку.
Сьогодні відбулась розмова з головним інженером. Він пояснив послідовність відключення батарей МЖК. Відключення батарей (а не повне відрізання труби) на певний час можливо, але: треба заздалегідь подати у тепломережу проект, який вони обраховують на предмет об'ємів не використаного тепла. Далі затверджують проект і запускають в дію, а саме: дзвонять в ЖЕД і дозволяють перекрити труби. На березень вже цього зробити не встигнуть, хоча погодились, що думка слушна з метою економії енергоресурсів. Механізм перекриття певних ліній теплопідведення передбачений проектами будинків на випадок форсмажорних ситуацій.
А, що стосується оплати МЖК, то для мешканців квартири, які не мають лічильника, ця сума становить приблизно в 150 грн. в місяць.
У недалекому майбутньому нам пропонують створити ОСББ. Як же ми будемо керувати спільним майном, якщо захищаємо лише власні можливості?! Економія, яка б мізерною не задавалась - це прибуток родини, який залишився у сім'ї. Адже нікому не секрет, що список постійних боржників несплати комунальних послуг, який приклеєний на вхідних дверях під'їзду, лише росте.
Такі гарячі обговорення на форумі виникають лише з причини некомпетентності більшості мешканців у справах, якими керує наш ЖЕД. Гарно критикувати, а важко допомагати.

:up: :up: :up:
02 март 2016 20:01
Цитата "_LiSa_":
Можливо трохи не в тему, але може хтось знає чим мотивували наші консьержи підвищення оплати до 60 грн? Я так розумію так відзначилися лише наші, і всі інші платять по 50.... ?

У нових будинках зарплата консьєржа складає 1500 грн від ДБК. Через категоричну постійну несплату деякими мешканцями першого під'їзду послуг консьєржа їх заробітна плата становить приблизно 1000 грн. Всі хочуть працювати там, де платять, а не там, де дають можливість працювати. Навіть у першому корпусі в першому під'їзді зарплата консьєржа більша, ніж у нас, не говорячи про під'їзди другого корпусу, де активність і громадська відповідальність мешканців вища, а, отже, і зарплата вища. Робота, яку виконують наші консьєржки, декому непомітна. А саме через їх сумління у парадному спокійно, чисто, привітно і все працює.
02 март 2016 20:36
Цитата "rio5":
Дякую не байдужим сусідам за підтримку.
Сьогодні відбулась розмова з головним інженером. Він пояснив послідовність відключення батарей МЖК. Відключення батарей (а не повне відрізання труби) на певний час можливо, але: треба заздалегідь подати у тепломережу проект, який вони обраховують на предмет об'ємів не використаного тепла. Далі затверджують проект і запускають в дію, а саме: дзвонять в ЖЕД і дозволяють перекрити труби. На березень вже цього зробити не встигнуть, хоча погодились, що думка слушна з метою економії енергоресурсів. Механізм перекриття певних ліній теплопідведення передбачений проектами будинків на випадок форсмажорних ситуацій.
А, що стосується оплати МЖК, то для мешканців квартири, які не мають лічильника, ця сума становить приблизно в 150 грн. в місяць.
У недалекому майбутньому нам пропонують створити ОСББ. Як же ми будемо керувати спільним майном, якщо захищаємо лише власні можливості?! Економія, яка б мізерною не задавалась - це прибуток родини, який залишився у сім'ї. Адже нікому не секрет, що список постійних боржників несплати комунальних послуг, який приклеєний на вхідних дверях під'їзду, лише росте.
Такі гарячі обговорення на форумі виникають лише з причини некомпетентності більшості мешканців у справах, якими керує наш ЖЕД. Гарно критикувати, а важко допомагати.

Можна втрутитись?
Хотів би звернути увагу, що лічильник один на весь будинок і щоб економити на МЗК потрібно перекривати у всіх парадних будинку. Але не забувайте, якщо у Вас на поверсі тепло, це не означає, що так у всіх! На багатьох поверхах сильні протяги з вулиці та ліфтових шахт. Відімкнувши опалення, там взагалі стане холодно. Тому, спочатку потрібно розібратися із загальним утепленням парадних (з ним у будь якому випадку потрібно розібратися). Також відмічу, що коли вимкнути опалення у коридорах, звісно впаде загальна температура будинку, а це і холодні стіни, і підлога, де пролягають труби опалення. Тому тепловтрати, ще до входу у квартири, у людей зростуть (що буде дуже не зручно тим, у кого встановлено індивідуальний лічильник). Також в мене є великі сумніви, що тепломережа буде перераховувати сплату за МЗК тим, в кого стоять власні лічильники. Плата за МЗК зараз обрахована відповідно до проекту, з урахуванням всіх приміщень і вона є фіксованою. Як в разі то включення, то відключення нами опалення у коридора тепломережі це фіксувати???
Висновок: Звісно "викидати гроші у повітря" - дурна справа! Тому, спочатку потрібно вирішити питання з утепленням усіх коридорів, а потім, встановити на місця загального користування окремі лічильники та регулятори (якщо це буде можливо? потрібно переглядати проекти та мережі). От тоді буде і економія, і справедливий розрахунок.
P.S. Висновок №2: Чи потрібно це Комфорту і чи буде він взагалі цим для нас займатись?
Доречі, сьогодні керівник тепломережі на засіданні, попередив про зростання вартості опалення ще на 50-52%. В зв`язку з підвищенням ціни на газ.
02 март 2016 21:46
Цитата "rio5":

У нових будинках зарплата консьєржа складає 1500 грн від ДБК. Через категоричну постійну несплату деякими мешканцями першого під'їзду послуг консьєржа їх заробітна плата становить приблизно 1000 грн. Всі хочуть працювати там, де платять, а не там, де дають можливість працювати. Навіть у першому корпусі в першому під'їзді зарплата консьєржа більша, ніж у нас, не говорячи про під'їзди другого корпусу, де активність і громадська відповідальність мешканців вища, а, отже, і зарплата вища. Робота, яку виконують наші консьєржки, декому непомітна. А саме через їх сумління у парадному спокійно, чисто, привітно і все працює.

а почему у нас в парадном такая маленькая зарплата у консьержей? они получают не всю сумму, которую мы платим? всего 114 кв., пусть платят 100 по 50 = 5000 на два консьержа по 2500 или как?
здесь речь идет о 2 корпусе 1 парадном?
03 март 2016 08:02
Цитата "rio5":

У нових будинках зарплата консьєржа складає 1500 грн від ДБК. Через категоричну постійну несплату деякими мешканцями першого під'їзду послуг консьєржа їх заробітна плата становить приблизно 1000 грн. Всі хочуть працювати там, де платять, а не там, де дають можливість працювати. Навіть у першому корпусі в першому під'їзді зарплата консьєржа більша, ніж у нас, не говорячи про під'їзди другого корпусу, де активність і громадська відповідальність мешканців вища, а, отже, і зарплата вища. Робота, яку виконують наші консьєржки, декому непомітна. А саме через їх сумління у парадному спокійно, чисто, привітно і все працює.



Вот и мне интересно что за математика у Вас такая? Почему 1000 грн? Не платят квартир 8 от силы, ну пускай 14, по моим подсчетам они получают 2 500- 2650 каждая.... куда деваются остальные деньги если по Вашему утверждению они получают 1000 грн? 6-)
03 март 2016 08:07
у вас работают только 2 консьержа? т.е. сутки через сутки?
03 март 2016 08:10
Цитата "_LiSa_":



Вот и мне интересно что за математика у Вас такая? Почему 1000 грн? Не платят квартир 8 от силы, ну пускай 14, по моим подсчетам они получают 2 500- 2650 каждая.... куда деваются остальные деньги если по Вашему утверждению они получают 1000 грн? 6-)


Все вірно по 2500грн.+ пенсія. Доречі, чув що в будинку від ДБК той, що на Науки, вахтьори поставили ціну 100грн з квартири. Так там майже ніхто не платить.
03 март 2016 08:11
Цитата "SVR":
у вас работают только 2 консьержа? т.е. сутки через сутки?

да
03 март 2016 08:11
Цитата "SVR":
у вас работают только 2 консьержа? т.е. сутки через сутки?


Так, вони вирішили що їм так зручніше. Мені норм, головне щоб адекватні)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .91012
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx