Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .306308. . .515
25 апр 2018 12:31
Цитата "Flaff":
Ну когда они этот кран уже демонтируют?? Каждый раз смотрю с надеждой, что он уже уменьшается.. :notsure: Какие ваши варианты?
Мой, что начнут разбирать с 14 мая.
Этого года.

Я тоже думаю что до конца мая должны убрать, мне просто кажется что они хотят полностью доделать 3 секцию со всеми там надстройками и тому подобным, и что бы это было быстро и максимально не отвлекаясь от четвертой...
25 апр 2018 12:51
Цитата "Flaff":
Ну когда они этот кран уже демонтируют?? Каждый раз смотрю с надеждой, что он уже уменьшается.. :notsure: Какие ваши варианты?
Мой, что начнут разбирать с 14 мая.
Этого года.

По информации со тройки не раньше конца мая. На данный момент этот кран помогает разгружать и загружать машины которые заезжают со стороны НАУ, что позволяет не отвлекать второй кран с бетонных работ.
25 апр 2018 13:16
Цитата "Oleg_UA":
По информации со тройки не раньше конца мая. На данный момент этот кран помогает разгружать и загружать машины которые заезжают со стороны НАУ, что позволяет не отвлекать второй кран с бетонных работ.

Очень долго еще ждать :( :'(
25 апр 2018 13:21
Цитата "Flaff":

Очень долго еще ждать :( :'(

Я думаю більше вже чекали. Тут уже майже фінішна пряма за поворотом :)
25 апр 2018 13:29
Добрый день, соседи! Сегодня был на стройке, во второй секции. Работа внутри кипит. Полным ходом заливают полы в квартирах на 5 этаже. Устанавливают двери в лифтовых шахтах. Интересовался по количеству фаз заводимых в квартиры. Получил ответ, что будет 3 фазы (5 проводов). Кран с первой секции планируют демонтировать в конце мая.
25 апр 2018 13:48
Цитата "A2016":
Добрый день, соседи! Сегодня был на стройке, во второй секции. Работа внутри кипит. Полным ходом заливают полы в квартирах на 5 этаже. Устанавливают двери в лифтовых шахтах. Интересовался по количеству фаз заводимых в квартиры. Получил ответ, что будет 3 фазы (5 проводов). Кран с первой секции планируют демонтировать в конце мая.

//forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-5980.html#p1670499
виходить приблизно 2 дні на 1 поверх стяжки. Тобто до середини червня по-ідеї мають у всій секції зробити.
25 апр 2018 13:52
Цитата "Мезозой":
Удалось подъехать на лифте, по доброте прораба, который пожалел ключницу).

та я зіп'юся тут з вами ))
а ліфт сильно гримить/шумить, чи відносно тихо?
25 апр 2018 15:06
Цитата "Ramms_eta0":
Є ідея забити шашличну бесідку в парку на якийсь з наступних вихідних :drink:

Оце пропозиція :) :) :)
Але чи дійсно більшість живе поруч? Ще є бесідки на території КАРЗ на Лепсе. Це якщо вважати, що всі поруч живуть. Раптом ще виявиться, що більшості ближче, наприклад, у Голосіївський ліс :)
25 апр 2018 15:14
Ліфти Отіс то все ж таки круто.
Бо у кого Могильов, то жах.
25 апр 2018 16:48
Цитата "Ramms_eta0":

та я зіп'юся тут з вами ))
а ліфт сильно гримить/шумить, чи відносно тихо?

Тихо, даже очень.
25 апр 2018 17:29
Цитата "sirko":
Але чи дійсно більшість живе поруч? Ще є бесідки на території КАРЗ на Лепсе. Це якщо вважати, що всі поруч живуть. Раптом ще виявиться, що більшості ближче, наприклад, у Голосіївський ліс :)

не більшість, але є такий фактор - люди часто купують квартиру в тому районі якому живуть. Плюс міняти цей район на щось інше... ну щось я сумніваюсь. Навіть якщо таких 5% це вже 35 сімей. В Голосіївський я не організовую, наші люди на таксі не їздять.


Цитата "Мезозой ":
Тихо, даже очень.

чесно кажучи це найбільше що мене турбувало в ліфті. Дякую за інфу.
25 апр 2018 17:58
Цитата "Мезозой":

Тихо, даже очень.
Теперь их нужно обшить ОБЯЗАТЕЛЬНО!!!
25 апр 2018 18:38
Нам тоже пришло письмо-уведомление)
25 апр 2018 19:15
Цитата "Oleg_UA":
Кстати, а возле нашего ЖК есть хорошая баскетбольная площадка, так как люблю мяч тоже побрасать?

Будемо грати разом!)) :super:
25 апр 2018 19:57
Ramms_eta0, щось немає бажаючих на посиденьки у парку...а я вже думав розчохляти сковорідку :)
25 апр 2018 20:14
а может в самом Отрадном, там люди тоже активно шашлычат. Жаль только меня не будет до 6го в Киеве. Имею небольшой мангальчик, удочку ну и тд :)
25 апр 2018 20:42
Я також з Вами, якщо візьмете до гурту) тільки треба з датою та часом визначитися, і кому що з собою взяти))
25 апр 2018 20:51
Цитата "macchiatow":
а может в самом Отрадном, там люди тоже активно шашлычат. Жаль только меня не будет до 6го в Киеве. Имею небольшой мангальчик, удочку ну и тд :)

Так власне про парк Відрадний ми і говоримо. Вудка думаю там не знадобиться))
До 6 навряд буде зустріч. То скоріше через вихідні?
26 апр 2018 04:34
Всім доброго ранку і гарного дня! :)
26 апр 2018 05:59
Цитата "sirko":
Ramms_eta0, щось немає бажаючих на посиденьки у парку...а я вже думав розчохляти сковорідку :)

ви її поки прогрівайте, щоб вона була в стані готовності )) На такі речі які ви нам показали товпа збереться будьте впевнені. Є ще пропозиція після картоплі пожарити мідій в панцирях, 2 хв і вони стріляють як попкорн.

Цитата "macchiatow":
а может в самом Отрадном, там люди тоже активно шашлычат. Жаль только меня не будет до 6го в Киеве. Имею небольшой мангальчик, удочку ну и тд :)

раніше нічого і не вийде, зараз в половини картопляний терор, в другої половини закордонні моря. Я бачу 12 травня як хорошу дату.

quote="Coco-Chanel"]Я також з Вами, якщо візьмете до гурту) тільки треба з датою та часом визначитися, і кому що з собою взяти))[/quote]
ну, я скуповуюсь в метро/ашанах, можу заодно все захватити:
5л вина
4-5 кг картоплі
2-3 кг мідій
2-3 кг вирізки/ошийка (мариную по спец секретному і простому рецепту, розголошую лише взамін на держтаємницю пана Сірка)
хліб, сири, соки, зелень, соуси, 1-разовий посуд...
каву там на місці роблять, карбон теж на місці.

бесідка на 8-х в квітні була 250 грн, на 12х здається 400, в травні може бути дородче і треба забивати раніше (не за тиждень а днів за 10).
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .306308. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее