Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .2830. . .515
30 март 2016 19:41
---


31 март 2016 03:27
Цитата "sirko":
Сьогодні у 2 секції на 20 поверсі 2-кім квартира теж оформлена. Як виявилось інвестором став друг Dinya, який мені сказав, що на форумі не зареєстрований.
Dinya, може варто теж якось Вашого товариша у реєстрі відмітити? :)


Проведем вводную беседу об использовании ПК и преимуществах общения с будущими соседями в режиме реального времени!
31 март 2016 06:11
Буду периодически напоминать для заглягувших на форум , что квартиры общ.площ. 57.37 2А в 1 секции (я так понимаю, пользующиеся нормальным спросом) на 5,9,10, и кажется 7 и 17 проданы.
31 март 2016 07:47
Два роки назад в банку мені пояснили, що можна платити більше 150 тис. в день і треба заповнити анкету де ти просто пишеш, що працюєш і ці гроші отримані законним шляхом, а от якщо ви думаєте, що заплатите на протязі трьох днів по 100 тис. і не потрапите під фін. моніторинг, то це не зовсім так, бо така дія більше схожа на шахрайство ніж оплата однією сумою і банк сам може ініціювати перевірку, так що тут головне не сума.
В ПУМБ щоб отримати комісію 0,1% повинен платити сам власник квартири на якого заключений договір і потрібно з собою мати оригінал договору(вони його собі при кожній оплаті ксерять). Там у них в тарифах спеціальний пункт, що якщо ви фізична особа платите по договору купівлі-продажу юридичній особі за нерухомість, то комісія 0,1%, а якщо договору не буде, то комісія 1%.
31 март 2016 08:13
Цитата "alyn_":
Платила через Хрещатик всю сумму,комиссия 900 грн. Деньги на счет Токи дошли
за час. Заполняла анкету об источнике дохода,в отделении подсказывали что писать). Надеюсь в налоговую не вызовут на ковер :oh:


Ну банк же принял, они бы не приняли если бы нельзя было провести.
31 март 2016 08:31
Цитата "Katersyna":


Ну банк же принял, они бы не приняли если бы нельзя было провести.


Ну да , и я так поняла можно платить через любые банки . Только комиссия у них разная,в Укрсоце мне комиссию озвучили меньше 750 грн. Но там надо было открыть карточку.
31 март 2016 09:19
Цитата "kucr":

В ПУМБ щоб отримати комісію 0,1% повинен платити сам власник квартири на якого заключений договір і потрібно з собою мати оригінал договору(вони його собі при кожній оплаті ксерять). Там у них в тарифах спеціальний пункт, що якщо ви фізична особа платите по договору купівлі-продажу юридичній особі за нерухомість, то комісія 0,1%, а якщо договору не буде, то комісія 1%.

Дуже дякую за детальну інформацію :super: !
31 март 2016 11:00
Так у ПУМБІ комісія 0,1 %, але не більше 500 грн. То вони беруть 0,1 % чи все ж таки 500 грн? Якщо 500 грн, то такі ж умови у Хрещатику.
31 март 2016 11:09
Вони беруть 0,1%, але якщо ви платите більше 500 тис, то комісія буде 500 грн.
На форумах інших будинків писали про те що не у всіх відділеннях касири хочуть приймати платежі по такій комісії, але я платила вже кілька разів на бул. Лесі Українки 24 і мені нічого не казали, а останній раз навіть договор не просили пред'явити як раніше.
31 март 2016 11:28
Цитата "kucr":
На форумах інших будинків писали про те що не у всіх відділеннях касири хочуть приймати платежі по такій комісії

Говорите касиру что вы платите по тарифу 4.4.5 https://retail.pumb.ua/upload/iblock/9e6/9e60e6cb0a21ef2b459aca31ae4c4563.pdf пускай попробуют отвертется
А вообще, то это от человека который на кассе зависит, некоторые сами предлагают и подсказывают как дешевле, а некоторые с неосведомленных так сказать с удовольствием сдерут больший процент
31 март 2016 13:00
Цитата "kucr":
Вони беруть 0,1%, але якщо ви платите більше 500 тис, то комісія буде 500 грн.
На форумах інших будинків писали про те що не у всіх відділеннях касири хочуть приймати платежі по такій комісії, але я платила вже кілька разів на бул. Лесі Українки 24 і мені нічого не казали, а останній раз навіть договор не просили пред'явити як раніше.


с меня вчера в ПУМбе захотели 1% за проведение платежа, даже при наличии договора.
все таки много зависит от кассира...
поэтому сегодня оплатила через Приват Банк, комиссия 500 грн.
31 март 2016 13:04
Цитата "Ramms_eta0":

один жек на три будинка це не зовсім :( , а може бути якраз плюс, бо багато послуг будуть розподілятись на всі будинки. Основне питання - організація контролюючого органу над жеком, який має реально слідкувати за його роботою і мати можливість в будь-який момент його змінити. А у вас з цим, наскільки я зрозумів, проблеми, через те, що будинок дуже великий, і організувати таку товпу людей це завжди дуже складно... Нам в цьому плані трохи легше, бо і хатка менша, і ваш досвід багато покаже, десь через рік-півтора (зараз всі абсолютно жеки Києва будуть до осені такими прилизаними і няшами що до рани прикладай, щоб їх назначили)

Столкнетесь с жеком - увидите.
Один жек на том дома, это плюс, никто не спорит, :( - это эмоции относиться к качеству предоставляемых услуг и компетенции сотрудников.
Ответ на вопрос - у нас же стройка, Вы должны понимать, что убирай не убирай везде мусор; когда будут пломбировать счетчики - нет информации....и тд и тп....
Боремся, но пока (((
31 март 2016 13:21
Цитата "Маша-Алекс":

Столкнетесь с жеком - увидите.
Один жек на том дома, это плюс, никто не спорит, :( - это эмоции относиться к качеству предоставляемых услуг и компетенции сотрудников.
Ответ на вопрос - у нас же стройка, Вы должны понимать, что убирай не убирай везде мусор; когда будут пломбировать счетчики - нет информации....и тд и тп....
Боремся, но пока (((


А тепловые счетчиками оборудована у вас квартира, или общий на весь дом?
31 март 2016 13:29
Цитата "So_Ta":

с меня вчера в ПУМбе захотели 1% за проведение платежа, даже при наличии договора.
все таки много зависит от кассира...
поэтому сегодня оплатила через Приват Банк, комиссия 500 грн.


Підтверджую. Ось заплатив на Подолі у ПУМБі з комісією 140 грн :winky:
Касир єдине запитала чи маю я реквізити договору.
31 март 2016 13:44
Цитата "sirko":


Підтверджую. Ось заплатив на Подолі у ПУМБі з комісією 140 грн :winky:
Касир єдине запитала чи маю я реквізити договору.

А в якому саме відділенні?
31 март 2016 14:56
вул. Андріївська, 5. Біля Поштової площі
31 март 2016 17:05
Цитата "Маша-Алекс":
Столкнетесь с жеком - увидите.
Один жек на том дома, это плюс, никто не спорит, :( - это эмоции относиться к качеству предоставляемых услуг и компетенции сотрудников.
Ответ на вопрос - у нас же стройка, Вы должны понимать, что убирай не убирай везде мусор; когда будут пломбировать счетчики - нет информации....и тд и тп....
Боремся, но пока (((

поки йде будівництво і поки більша частина жителів не візьме право власності - на жек рано котити бочку в плані якості послуг. Проблема стоїть зовсім в іншому - те, що жек буде максимально старатись не допустити над собою контроль. Зараз це робиться через затягування видачі прав, щоб ви до липня не змогли організуватись, вам нав'язують жек автоматично (по закону), потім ви всі поселяєтесь, жек різко стає мега якісним, ставить два турніка і садить вісім туй, народ в основній масі думає - ітак все норм, кількість бажаючих бодатись з жеком зменшується, і вся ідея з осбб на тормозах розчиняється в космічному ефірі. все, mission complete. Жек отримує стабільний дохід, жителі отримують терпимий рівень послуг (хата велика, хватить на всіх). Вся фішка в тому, що з осбб грошей можна платити менше, а отримувати суттєво більше. От і все. Люди або хавають і не паряться, або збираються в кучку і отримують бонуси.
Тут тільки один песимістичний варіант - жек буде настільки наглим що навіть на половину грошей не робитиме послуги, а просто набиватиме кишені своїх керівників грошима.
Хоча є ще один варіант - НАУ на пальцях пояснює всім нам, що іншого жека сюди не пустить, ні при яких розкладах, робимо осбб чи не робимо.
А там побачим як воно вийде :)
31 март 2016 19:35
Особисто я обома руками за ОСББ.
Забігаючи наперед кажу про готовність взяти активну участь у його створенні.
В мене однокласник досяг великих успіхів у цій справі. Наразі живе у Броварах, є депутатом міської ради і ще організував так звану школу ОСББ. Щотижня організовує зустрічі з усіма бажаючими, проводить роз'яснювальну роботу і таке інше.
31 март 2016 20:01
Мне одному с ЖИ звонили и приглашали на подписание допсоглашения в связи с изменениями реквизитов и банка? Сказали с 1 числа платит по старым реквизитам уже нельзя!
31 март 2016 20:22
ЖІБ змінив рахунки? Вже не через Хрещатик розрахунки проводить?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2830. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее