Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .226228. . .515
07 дек 2017 21:16
Цитата "sirko":
Отож. З цього роблю висновок, що вплив відсутній.

Странный вывод. Ну дело ваше.
Я ничего доказывать не собирался)) да это и бессмысленно.
07 дек 2017 21:19
Стоп. Ми говоримо про ЖЕК і якість надання останнім послуг. Ми не говоримо про водопостачання, газ і т.д.
Йде мова про суб'єкта господарювання, який здійснює надання послуг по утриманню будинку і прибудинкової території

Update.
У тому і справа, що держава не має прямого впливу на діяльність приватних ЖЕКів. Про що власне ми і дискутуємо.
Ви говорили, що держава контролює. Я запитую яким саме чином?
07 дек 2017 21:22
Цитата "sirko":
Стоп. Ми говоримо про ЖЕК і якість надання останнім послуг. Ми не говоримо про водопостачання, газ і т.д.
Йде мова про суб'єкта господарювання, який здійснює надання послуг по утриманню будинку і прибудинкової території

Да все верно
07 дек 2017 21:37
Цитата "sirko":



Update.
У тому і справа, що держава не має прямого впливу на діяльність приватних ЖЕКів. Про що власне ми і дискутуємо.
Ви говорили, що держава контролює. Я запитую яким саме чином?

Яж уже писал, В случае когда нет осбб, УК ставит местная власть на основании тендера.
Каким образом влияет — можете разобраться если есть желание и нам рассказать. Я не юрист. То что влияет —для мене это факт.
07 дек 2017 22:08
Цитата "Jamen":

Яж уже писал, В случае когда нет осбб, УК ставит местная власть на основании тендера.
Каким образом влияет — можете разобраться если есть желание и нам рассказать. Я не юрист. То что влияет —для мене это факт.

Про який тендер йде мова?
Викладіть на форум посилання, щоб всі могли ознайомитися.

А розбиратися щодо ЖЕКу нема чого. Тому що комунальні підприємства підпорядковані місцевій владі, яка контролює і координує їх діяльність.
Щодо приватного суб'єкта господарювання, то він нікому не підзвітний. Безпосереднє державне управління там відсутнє впринципі. Всі спори вирішуються у судовому порядку.
08 дек 2017 04:46
Цитата "Jamen":

Яж уже писал, В случае когда нет осбб, УК ставит местная власть на основании тендера.

З незапам'ятних часів усі знають що нам навішують Авіаторсервіс24 а ви постійно кажете тендер, ніби це якесь магічне слово.

Цитата "Jamen":
Каким образом влияет — можете разобраться если есть желание и нам рассказать. Я не юрист. То что влияет —для мене это факт.

Якщо сто людей накатає скаргу що мусор не вивозять - так, в такий жек подзвонять і кому треба навішають щоб не ставив під удар всю дойну кантору а робив тй видимий мінімум і саме головне - взаємоповажно спілкувався з жителями, на таке всі гарно ведуться. А комерційну частину ТОВки ніхто не контролює якщо всі податки добре сплачені, а саме тут все і мутиться.
08 дек 2017 05:58
Цитата "Ramms_eta0":

Якщо сто людей накатає скаргу що мусор не вивозять - так, в такий жек подзвонять і кому треба навішають щоб не ставив під удар всю дойну кантору а робив тй видимий мінімум і саме головне - взаємоповажно спілкувався з жителями, на таке всі гарно ведуться. А комерційну частину ТОВки ніхто не контролює якщо всі податки добре сплачені, а саме тут все і мутиться.

Если бы вы не поленились и загуглили или хотябы попытались раобраттся в том что я пытался до вас донести то вы бы нашли следущее:
В Укрине действует закон "Про житлово-комунальні послуги"
Можете его почитать! там все есть кто за что и перед кем отвечает!
В частности:

Стаття 5. Повноваження центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства, інших центральних органів виконавчої влади у сфері житлово-комунальних послуг.

И

Стаття 7. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг
1. До повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить:

1) затвердження та реалізація місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, участь у розробленні та реалізації відповідних державних і регіональних програм;

2) встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону;

3) затвердження норм споживання та якості житлово-комунальних послуг, контроль за їх дотриманням;

4) визначення виконавця житлово-комунальних послуг відповідно до цього Закону в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства;

5) управління об'єктами у сфері житлово-комунальних послуг, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації;

6) забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості;

7) встановлення зручного для населення режиму роботи виробників та виконавців;

8) інформування населення відповідно до законодавства про реалізацію місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, а також щодо відповідності якості житлово-комунальних послуг нормативам, нормам, стандартам та правилам;

9) укладання договорів з підприємствами різних форм власності на вироблення та/або виконання житлово-комунальних послуг;

10) здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів у сфері житлово-комунальних послуг;

11) проведення моніторингу виконання місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства;

12) вирішення інших питань у сфері житлово-комунальних послуг відповідно до законів.


Цитата "sirko":
Отож. З цього роблю висновок, що вплив відсутній.

Я ответил на ваш вопрос? это то что вы просили?
Есть влияние?
08 дек 2017 06:20
Я надеюсь что больше никто не будет спорить.
А вообще я не в коей мере не навязывал свой голос, а все почему-то прицепились к этому "влиянию на УК".

Я помоем писал, что по закону Украины большинство имеет право создать ОСББ не взирая на остальных. И нечего спорить на эту тему,
если большинство решит что будем делать ОСББ, ну так сделаем, в чем проблема?

Я имею свою позици, которая основана не на радужных отзывах а на реальных попытках разобраться в ситуации, и которая привела меня НА ДАННЫЙ момент к тому что для меня от ОСББ будет больше риска чем пользы. А все плюшки которые я тоже поддерживаю камеры, бабушки охрану и тд, можно устроить и без осбб, об этом уже писали.

И я попытался достучатся до людей, но не навязывал свое решение, а что бы люди сами почитали матчасть, риски плюси минусы.
Это называет Анализ и принятия условно правильного решения. Просто многие на форуме не правильно понимают как работает ОСББ, для чего его вообще надо делать, какие услуги может навязать, а какие нет...

А в итоге получилось что я агент Авиатора, "очень Умный", да еще и с "фобией ОСББ"))

улыбнуло конечно, но не без этого, люди разные бывают...
08 дек 2017 06:24
Цитата "Ramms_eta0":
А комерційну частину ТОВки ніхто не контролює якщо всі податки добре сплачені, а саме тут все і мутиться.


Про это тоже есть в Законе про "житлово-комунальні послуги"

Есть еще Права потребителей там тоже можно что-то найти

А если Очень сильно УК косячит, можно и в прокуратуру жаловаться, уголовное дело может и не откроют, но головняк в виде проверок будет!

Коллективные иск в суды тоже хорошо на место ставят, но тут конечно как кто то писал это может длится и пару лет, но что ж поделаешь вот так вот у нас все работает
08 дек 2017 06:50
Цитата "aleksbroker":
Да, именно так, именно частная... Такая сейчас практика у многих крупных застройщиков. Для влияния на такие фирмы проводится собрание жильцов путем голосования и письменного протокола №1, создается инициативная группа жильцов энного дома, далее согласно протокола регистрируется в администрации района на основании данного протокола собрания. Для решения общих вопросов: охрана,консьерж, шлагбаум, видеокамеры, облагоустройство дворовой тер и тд достаточно инициативной группы, ну а дальше,если есть желание ОСББ.Самое главное запомните РАЗ И НАВСЕГДА ВЫ СТРОИТЕ дом за свои деньги: колодцы для нета, лифты, все придомовые подсобные помещения, даже теплопункт-это ВАША коллективная собственность. Какого инет провайдера завести вам в дом решать только вам.
Все правильно!!!! :yes:
08 дек 2017 07:16
Цитата "Jamen":
Я надеюсь что больше никто не будет спорить.
А вообще я не в коей мере не навязывал свой голос, а все почему-то прицепились к этому "влиянию на УК".

Я помоем писал, что по закону Украины большинство имеет право создать ОСББ не взирая на остальных. И нечего спорить на эту тему,
если большинство решит что будем делать ОСББ, ну так сделаем, в чем проблема?

Я имею свою позици, которая основана не на радужных отзывах а на реальных попытках разобраться в ситуации, и которая привела меня НА ДАННЫЙ момент к тому что для меня от ОСББ будет больше риска чем пользы. А все плюшки которые я тоже поддерживаю камеры, бабушки охрану и тд, можно устроить и без осбб, об этом уже писали.

И я попытался достучатся до людей, но не навязывал свое решение, а что бы люди сами почитали матчасть, риски плюси минусы.
Это называет Анализ и принятия условно правильного решения. Просто многие на форуме не правильно понимают как работает ОСББ, для чего его вообще надо делать, какие услуги может навязать, а какие нет...

А в итоге получилось что я агент Авиатора, "очень Умный", да еще и с "фобией ОСББ"))

улыбнуло конечно, но не без этого, люди разные бывают...
На первом этапе после сдачи достаточно будет и Авиаторсервис, а дальше все зависит от желания и активности жильцов.
08 дек 2017 07:18
Цитата "Jamen":
Если бы вы не поленились и загуглили или хотябы попытались раобраттся в том что я пытался до вас донести то вы бы нашли следущее:
В Укрине действует закон "Про житлово-комунальні послуги"

ви якийсь старий закон нагуглили. Зараз 9 Листопада цього року депутати схвалили новий закон №1581-д. Президентом він ще не підписаний, і почне діяти через півроку після його підпису. І в цьому законі, щоб не розписувати тут все на 10 сторінок, приведу пункт статті 25 про порядок оформлення претензій, який мені (поки що) найбільше сподобався:
"7. Виконавець комунальної послуги або управитель (щодо послуги з управління багатоквартирним будинком) протягом п’яти робочих днів вирішує питання щодо задоволення вимог, викладених в акті-претензії або видає (надсилає) споживачу обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій." :thanks:

Цитата "Jamen":
А все плюшки которые я тоже поддерживаю камеры, бабушки охрану и тд, можно устроить и без осбб, об этом уже писали."

Можна, якщо пощастить що постачальники цих послуг домовляться з Авіаторсервісом і знайдуть взаємовигіде рішення. За ту частину вигідного для Авіаторсервіса рішення (помимо вартості самої послуги) доплатять в цьому випадку жителі :)))) Так, можна все що хочеш зробити, за наші гроші любий каприз, але башляти прийдеться енергійно і впевнено. А ОСББ це КОНТРОЛЬ ЗА ПЛАТЕЖАМИ ЩОБ НЕ БУЛО ПЕРЕПЛАТ УПРАВЛІНСЬКІЙ КОМПАНІЇ, сорі за капс але хочу щоб промаячило.

Цитата "Jamen":
А в итоге получилось что я агент Авиатора, "очень Умный", да еще и с "фобией ОСББ"))

та ніякий ви не агент і не з фобіями, ви просто професійний спор-мен який як і більшість з нас не володіє знаннями в цій темі (особливо в частині контролю за діяльністю управлінської компанії) але разом з усіма хоче в цьому розібратись. Надіюсь все у нас вийде.
08 дек 2017 07:30
А ОСББ це КОНТРОЛЬ ЗА ПЛАТЕЖАМИ ЩОБ НЕ БУЛО ПЕРЕПЛАТ УПРАВЛІНСЬКІЙ КОМПАНІЇ. Прям в точку :yes: :super:
08 дек 2017 07:55
Цитата "Oleg_UA":
нашел такую темку на соседнем форуме
вот и себе подумываю утеплить стену которая будет примыкать к коридору D-/

Тоже буду утеплять эту стену, но не изнутри, а со стороны общего коридора. Естественно сделав все так, чтобы не вид МОПа не изменился, т. е. фактура стен, цвет. Немного тяжелее тем, у кого стена граничит с лестничной клеткой, там или же ступеньку делать, или же утеплять в 2 раза больше площади, если соседи сверху и снизу откажутся.
08 дек 2017 08:46
Мне интересно будет посмотреть, как будут ходить гости к господам, которые не захотят устанавливать себе терминалы пропусных систем )))

Уважаемая Хмелюк, а расскажите (судя по всему вы в курсе) какая вилка цен на аренд ком. площадей в таких как наш домах.
08 дек 2017 08:51
Цитата "Крысобой":


Уважаемая Хмелюк, а расскажите (судя по всему вы в курсе) какая вилка цен на аренд ком. площадей в таких как наш домах.
Не в курсе, никогда не интересовалась и не занималась арендой.
08 дек 2017 09:40
Цитата "Крысобой":
Мне интересно будет посмотреть, как будут ходить гости к господам, которые не захотят устанавливать себе терминалы пропусных систем )))

Уважаемая Хмелюк, а расскажите (судя по всему вы в курсе) какая вилка цен на аренд ком. площадей в таких как наш домах.

Я вам отвечу на данный вопрос,ценник на аренду очень приятный в сезон сентябрь-октябрь 1комнатные от 10000 до 12000грив 2х ком от 11000 до 13500грив,сейчас небольшой спад по ценам так как несезон :)
08 дек 2017 09:42
Цитата "aleksbroker":

Я вам отвечу на данный вопрос,ценник на аренду очень приятный в сезон сентябрь-октябрь 1комнатные от 10000 до 12000грив 2х ком от 11000 до 13500грив,сейчас небольшой спад по ценам так как несезон :)


Спасибо большое за инфу, но я очевиднл, невнятно написал. Имел в виду нежилые помещения - чердачные например, в новостроях.
08 дек 2017 09:47
Цитата "Крысобой":


Спасибо большое за инфу, но я очевиднл, невнятно написал. Имел в виду нежилые помещения - чердачные например, в новостроях.
Нежилые на Донца 2а по 200грив кв.м площадь 87-95кв.м это те что со стороны въезда паркинга на счет чердачных не знаю в рекламе не видел :)
08 дек 2017 09:49
Цитата "aleksbroker":
счет чердачных не знаю в рекламе не видел :)


Спасибо, примерно понятно.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .226228. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx