Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .1820. . .515
21 март 2016 15:57
Прикро, що вільних квартир все менше, а користувачів форуму, які вже стали інвесторами, не більшає.
За таких обставин обговорення у даній темі якихось глобальних питань не матиме вагомого значення :(
21 март 2016 16:02
Цитата "sirko":
Прикро, що вільних квартир все менше, а користувачів форуму, які вже стали інвесторами, не більшає.
За таких обставин обговорення у даній темі якихось глобальних питань не матиме вагомого значення :(


Почему же, можно про шлагбаум поговорить. Таки в соседней ветке по Донца 2, увидел жесточайшую дискуссию насчет охраны(точнее шлагбаума), наши соседи уже жертвуют свои кровные блюстителю покоя и безопасности(дядьке шлагбаумоподнимальщику), если просчитать количество квартир и умножить даже на скромные 20грн./мес., то очень скоро дядька охранник будет подъезжать к будке на своем Бэнтли с водителем и шиксами.
21 март 2016 16:05
Цитата "sirko":
Прикро, що вільних квартир все менше, а користувачів форуму, які вже стали інвесторами, не більшає.
За таких обставин обговорення у даній темі якихось глобальних питань не матиме вагомого значення :(

так нема ще чого обговорювати.
основні теми - під'їзд/виїзд, управління (жек/осбб), фасад (кондёри, балкони), парковка... До цього всього ще далеко.
21 март 2016 16:11
Ну якщо будинок буде також огороджений і з охороною на в'їзді, то я вважаю це плюсом. А от з чого складається калькуляція вартості охорони, то вже окреме питання. Там же мабуть не один і не два охоронці.
У даній темі такі питання ще дуже зарано обговорювати в таких деталях, хіба що вислухати загальну позицію кожного з того чи іншого питання.

Ramms_eta0 - згоден, що зарано і буде добре якщо найближчим часом кількість користувачів-інвесторів даної теми збільшиться.
21 март 2016 16:17
Цитата "sirko":

згоден, що зарано і буде добре якщо найближчим часом кількість користувачів-інвесторів даної теми збільшиться.

побачите який тут буде балаган під кінець року :)
22 март 2016 06:38
Спасибо за эскиз.

Шлагбаум у нас на Донца2а устанавливает ЖИБ, в проэкте изначально был заложен.
Мы охрану только установили.
В их функции входит охрана територии, шкафов с счетчиками тепла....
Готовьтесь к тому, что жек Вам навяжут наш :( зам непопа говорил, что жек будет один на 3 дома :(
22 март 2016 07:42
Цитата "Маша-Алекс":

Готовьтесь к тому, что жек Вам навяжут наш :( зам непопа говорил, что жек будет один на 3 дома :(


Я це зрозумів ще з самого початку, коли побачив як той ЖЕК називається. Створили собі "канторку" і тепер всі будинки на території НАУ прив'яжуть до неї. Аналогічна ситуація і з провайдером "Павутина".
Якось чули розмову навіть слюсарів з НАУ, які говорили, що після того як здадуть Донця, 2а, роботи в них значно побільшає :)
Цікаво чим закінчиться історія зі створенням ОСББ на Донця, 2а
22 март 2016 08:18
Цитата "Маша-Алекс":
Готовьтесь к тому, что жек Вам навяжут наш :( зам непопа говорил, что жек будет один на 3 дома :(

один жек на три будинка це не зовсім :( , а може бути якраз плюс, бо багато послуг будуть розподілятись на всі будинки. Основне питання - організація контролюючого органу над жеком, який має реально слідкувати за його роботою і мати можливість в будь-який момент його змінити. А у вас з цим, наскільки я зрозумів, проблеми, через те, що будинок дуже великий, і організувати таку товпу людей це завжди дуже складно... Нам в цьому плані трохи легше, бо і хатка менша, і ваш досвід багато покаже, десь через рік-півтора (зараз всі абсолютно жеки Києва будуть до осені такими прилизаними і няшами що до рани прикладай, щоб їх назначили)
22 март 2016 15:26
А хтось володіє ситуацією, так зване свайне поле під 2-3 секції залите?
22 март 2016 15:39
Цитата "sirko":
А хтось володіє ситуацією, так зване свайне поле під 2-3 секції залите?

Насколько видно там даже котлован не копали, ну точно нечего не заливали и не делали.
22 март 2016 15:44
А цікаво все ж таки коли вони це планують робити?
Свайне поле заливається частинами? :???: :???: :???:
Я чогось думав, що його роблять одразу під весь будинок. І от як видно по фото у сусідній темі на пров. Моторному залито одразу під цілий будинок
22 март 2016 15:59
Оно заливается под каждую секцию отдельно. Просто оно может быть очень близко друг возле друга.
22 март 2016 16:16
Цитата "sirko":
А хтось володіє ситуацією, так зване свайне поле під 2-3 секції залите?

Свайного поля ще немає. Зараз будуть перекладати чи прокладати комунікації, а потім свайне поле, а поки будуть будувати 1 секцію.
22 март 2016 19:50
Цитата "GrinyaS":
Оно заливается под каждую секцию отдельно. Просто оно может быть очень близко друг возле друга.

ну може і так.

просто здається на території будмайданчику немає навіть і бурової машини. Возити її туди-сюди під кожну секцію це знову ж таки зайві витрати для підрядника.
22 март 2016 20:39
Это мелочи по сравнению со стоимостью свайного поля.
24 март 2016 06:57
Цитата "Alexander Turhata":
Здравствуйте! В доме будет 4 секции. Фото проекта и строй площадки прилагаю :winky: На сколько мы с женой смогли понять, сейчас в продаже 1-я, 2-я и 3-я секции, на 4-ю готовится проектная документация, но судя по плану и уже отгороженной площадке, их действительно будет 4-е :yes:


О я так и думала и писала это на форуме Донца секция 1-5, что в результате борьбы НАУ и бизнеса победит бизнес и территория НАУ уменьшится и это очень правильно, потому что людям где-то нужно жить, а место классное.
24 март 2016 07:05
Хочу инвестировать, но очень боюсь, пока думаю.Интересно кто-то смотрел документы и что там за документы у них ? Если кто-то может дать какую информацию буду очень благодарна. :pray:
24 март 2016 08:12
Цитата "Katersyna":
Хочу инвестировать, но очень боюсь, пока думаю.Интересно кто-то смотрел документы и что там за документы у них ? Если кто-то может дать какую информацию буду очень благодарна. :pray:

Как я Вас понимаю...
24 март 2016 08:41
Цитата "Vika_89":

Как я Вас понимаю...


Я так понимаю,что Вы тоже в сомнениях и раздумьях ?
24 март 2016 09:27
У вівторок юрист черговий раз був у Толоці. Отримав ще частину документів. Знову виявив застарілі документи. Пообіцяли надати нові. Так що висновок затримується ще на декілька днів :smoke: .
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1820. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее