Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .1214. . .515
13 март 2016 21:30
2, 3 секції будуть оберігати 1 секцію від шуму, новобудови на Донця знаходяться далеко правіше, тому не будуть заважати гарній панорамі з вікна. Виїзд і заїзд до будинку буде зі сторони Відрадного 3 секція. Тому 1 секція буде знаходитись в тихесенькому куточку, я надіюсь:).Але кому як. Дуже довго думав 1 чи 2, 3 зовсім не розглядав. Зупинив вибір на 1.
13 март 2016 21:34
Ну гуртожиток це окрема категорія), а от 4 квартири на поверсі це звісно добре, але це мабуть ще будинок старого зразка.
Те що 1к квартири у своїй більшості можуть бути передані під оренду це так. Але і рівень життя зараз у людей такий, що не всі собі можуть дозволити квартири великого метражу. Тому це як раз той варіант, що у 1к квартирі може проживати більше людей, ніж у 2 чи 3 кімнатній)
13 март 2016 21:40
Будинок 2008 року.
13 март 2016 21:42
У 2 і 3 секції більшість 1-к:).
13 март 2016 21:51
Бажаю всім зробити свій гарний вибір.
14 март 2016 07:41
Цитата "sirko":
johndo, то Ви таки зупинились на 1к (тип 1б) у 2 секції? Який поверх у Вас?


Так саме цю обрали, 6й поверх.
14 март 2016 20:05
Щось нема новин від wizardvic :notsure:
Чи може там висновок невтішний?
14 март 2016 20:10
Цитата "johndo":

Так саме цю обрали, 6й поверх.

То які у Вас терміни у документах щодо здачі будинку?

А ЖІБ кумедний я дивлюсь. То продали всі квартири і виключили з прайсів цей будинок. Тепер дивлюся знову у прайсі з'явився будинок...крутять як циган сонцем
14 март 2016 20:24
Цитата "johndo":


Так саме цю обрали, 6й поверх.

Вы брали в Толоке, да?
Какие там условия рассрочки?
14 март 2016 20:26
Ну и если у них только 10 квартир то зачем они меняют размер первого взноса и только на этот дом? Мне кажется что у ЖИ намного больше квартир, просто придерживают.
14 март 2016 20:40
Цитата "sirko":

То які у Вас терміни у документах щодо здачі будинку?


Термін - грудень 2018.
14 март 2016 20:57
марк18 Я тоже инвестор 1-й секции! 15 Этаж, а у вас какой? может соседи? выбирал первую по тем же соображения что и вы!
14 март 2016 21:00
Цитата "GrinyaS":

Вы брали в Толоке, да?
Какие там условия рассрочки?



Отсрочка до сентября 2018 года. Платить поквартально.
14 март 2016 22:56
Цитата "johndo":



Отсрочка до сентября 2018 года. Платить поквартально.

Спасибо. А что говорят по поводу изменения цены?
15 март 2016 07:11
Я більш ніж впевнений, що підвищення буде. Таку ж інформацію озвучували і в НАУ. Питання тільки в тому коли це відбудеться і на скільки.
На мою думку це може статися після того як виженуть 1 секцію.

А в договорах Толоки також міститься норма, що у разі підвищення ціни перерахунок здійснюється на неоплачений метраж?
15 март 2016 09:20
Цитата "sirko":
Щось нема новин від wizardvic :notsure:
Чи може там висновок невтішний?

Висновок ще чекаю :smoke: ! В п'ятницю довелося їхати у Толоку, так як юристу, який вже був там, ріелтор Анна Григорівна (саме Григорівна, а не Георгіївна, тому вона все ж таки, мабуть, не сестра Максима Георгійовича Луцького) відмовилася показувати документи без мене, як майбутнього інвестора. Перевіряли документи півтори години! Багатьох документів (здається 8 штук) не було у наявності. В тому числі таких важливих як ТУ на підключення до інженерних мереж. Ці документи ріелтор пообіцяла підготувати за понеділок-вівторок (я, правда, сумніваюсь, що встигне). У тих документах, що ріелтор показала, були неточності. Наприклад (якщо я не помиляюся), у Дозволі на проведення будівельних робіт зазначений номер ліцензії фірми "Фундамент", строк дії якої закінчився у кінці минулого року. Нової ліцензії або якогось додатку чи доповнення до Дозволу не було. Так що поки маємо, те що маємо!
15 март 2016 09:26
Цитата "sirko":
Я більш ніж впевнений, що підвищення буде. Таку ж інформацію озвучували і в НАУ. Питання тільки в тому коли це відбудеться і на скільки.
На мою думку це може статися після того як виженуть 1 секцію.

А в договорах Толоки також міститься норма, що у разі підвищення ціни перерахунок здійснюється на неоплачений метраж?

Наступне підвищення ціни не може бути більшим ніж на 20% від попередньої (подібна фраза була у якомусь із документів, які показувала ріелтор). Перерахунок у Толоці дійсно здійснюється на неоплачений метраж.
15 март 2016 13:10
То якось Толока пояснила чи є у Фундамента нова ліцензія?
Я так розумію у дозволі вказана ліцензія, яка діяла на момент отримання дозволу? Тепер питання чи отримав Фундамент нову ліцензію
15 март 2016 13:45
Одним словом, вопросов больше нежели ответов. Все очень и очень мутно. А на счет цены пусть повышают, при таких сроках сдачи и непонятных схемах (НАУ-ЖИБ-Толока) будут ли покупать?
15 март 2016 14:47
Vika_89, продаж квартир потихеньку, але впевнено йде. Як для такої стадії будівництва і враховуючи, що продавець - Толока, то вважаю темпи продажів непоганими.
А з кожною новою сторінкою форуму питань стає менше.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1214. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее