Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .911. . .515
05 март 2016 09:10
Да и это я так понимаю характеристики 2 секции. Возможно в той секции где будет 25 этажей (интересно в какой), может отличаться.
05 март 2016 10:50
А звідки 25 поверх? :)
Будинок ніби ж 23-24 поверховий
05 март 2016 10:58
Цитата "sirko":
А звідки 25 поверх? :)
Будинок ніби ж 23-24 поверховий


Да что ж такое, действительно 23-24 :).
05 март 2016 11:50
Я так розумію крани, що на Донця, що на Гарматній завмерли до 9 березня. Всі відпочивають :smoke: і готуються до свята).

Доречі коли забудовували Донця, активно обговорювали тему, що ЖІБ ніби мав побудувати поруч дитячий садочок.
Я так розумію, що ніякого садочку не буде? Чи може хтось володіє якоюсь інформацією?
В окремих районах міста садочки хоч рідко, але ж будуються. А от нажаль у цьому мікрорайоні всі садочки зразка часів радянського союзу.
05 март 2016 12:41
Помилився. Крани таки працюють, мабуть обід був)
05 март 2016 13:14
Садочків не знаю, але школу будуть нову на Яблонськой.
07 март 2016 11:21
Интересно а в ЖИБе трехи есть на продажу или их и Толока под себя Загреб...
Вообще мутно как то... К примеру логично бы все смотрелось если бы первую секцию подавал полностью ЖИБ а вторую и третию Толока....а так больше вопросов нежели ответов....
07 март 2016 12:26
Цитата "Oleg_UA":
К примеру логично бы все смотрелось если бы первую секцию подавал полностью ЖИБ а вторую и третию Толока....

Логічно так, як вони собі домовились.
07 март 2016 13:13
Тут у всіх проснувся апетит.
ЖІБ пустив у продаж 10 квартир, а решту приховав до кращих часів.
Толока вирішила заробити грошей, підв'язавши реалізацію більшої частини квартир на себе. 1-2 секції на Донця мабуть були маленьким стартом для них.

Незважаючи на вихідні і свята, УКРбуд працює на об'єкті (Слобода).
ЖІБ лише в суботу працював і все.
09 март 2016 13:33
Цитата "sirko":
Тут у всіх проснувся апетит.
ЖІБ пустив у продаж 10 квартир, а решту приховав до кращих часів.
Толока вирішила заробити грошей, підв'язавши реалізацію більшої частини квартир на себе. 1-2 секції на Донця мабуть були маленьким стартом для них.

Незважаючи на вихідні і свята, УКРбуд працює на об'єкті (Слобода).
ЖІБ лише в суботу працював і все.

Ну у ЖИБА еще 3 года впереди, им спешить некуда)
09 март 2016 15:26
Цитата "wizardvic":
Сьогодні їду в юридичну фірму, буду замовляти юридичний висновок про наш об'єкт.

Ну як там Ваші успіхи?
09 март 2016 17:38
Цитата "sirko":

Ну як там Ваші успіхи?

Висновок має бути лише наступного понеділка.
10 март 2016 16:42
Народ, а як будемо вирішувати питання під'їзду до будинку? в когось є якісь ідеї? може колективне звернення від інвесторів (в т.ч. потенційних) організувати?
Бо, власне, досі є незрозумілим питання, як доїжджати автомобілем до будинку. Було б вельми гарно і зручно мати виїзд на вул.Гарматну, через ворота, але це територія НАУ. Бо якщо прямо на Відрадний, якимись чагарниками, то це не є дуже радісний варіант. Може в кого є якась точна інфа?
10 март 2016 20:24
HraniteL, Ви вже стали інвестором? На якому варіанті планування зупинили свій вибір?

Щодо під'їзду до будинку цілком погоджуюсь, що це є певною проблемою. Зважаючи, що будинок можна сказати стоїть на перехресті, то цілком логічно було б щоб заїзд-виїзд був, як зі сторони Гарматної, так і зі сторони Відрадного.
Наскільки зрозумів, то і питання під'їзних шляхів до "панельки" також залишається відкритим. Але можливо проїзд там буде один і для 8-секційного будинку і для "панельки".
Треба ще спробувати уточнити у ЖІБ чи Толоки. Можливо дійсно скажуть готувати якесь колективне звернення, хоча якось слабо у це вірю.
10 март 2016 20:36
До речі чув таку інформацію, що будинок мають здавати в один захід усі 3 секції.
11 март 2016 04:50
все вірно, проїзд мимо нашого 8 секційного моноліту до панельки буде, вірніше вже є з Донця. Другий виїзд з нашого 8 секційного моноліту і панельки буде чи на початок Відрадного чи на Гарматну мимо вашого нового будинку - цю інформацію ми знаємо ще з 2014 року. Всьго повинно бути два виїзди, про ті що я написав - це на Донця і на Відрадний чи Гарматну. Але якщо зроблять ще додатково один, як ви кажете - то буде чудово.
11 март 2016 06:21
А злодії у районі не сплять. Ось таку сумну картину спостерігав сьогодні вранці ідучи на роботу...


І ще. Хтось тут на форумі писав, що бачив працюючий кран о 8 вечора і був задоволений такими темпами робіт. Я не знаю який графік робочої зміни у них, але у середу о 7 вечора кран вже не працював. Як і сьогодні вранці о 7:30 також.
11 март 2016 07:39
Цитата "sirko":
До речі чув таку інформацію, що будинок мають здавати в один захід усі 3 секції.

це правда. (там гіпотетично може бути і четверта секція, якщо домовляться про демонтаж тех споруди, яка їй заважає.
остаточно інвестором ще не став, є певні нюанси. Поки я не побачу чітких планів з прибудинковою територією, не буду йти на ризик. Не зрозуміло де заїзд, де стоянка, де дитяча... поки це кіт в мішку. Трошки зачекаю, може дадуть якісь дані точні. Хочеться бачити свій життєвий простір, за котрий мусиш віддавати свої гроші.
11 март 2016 07:40
Цитата "d_simon":
все вірно, проїзд мимо нашого 8 секційного моноліту до панельки буде, вірніше вже є з Донця. Другий виїзд з нашого 8 секційного моноліту і панельки буде чи на початок Відрадного чи на Гарматну мимо вашого нового будинку - цю інформацію ми знаємо ще з 2014 року. Всьго повинно бути два виїзди, про ті що я написав - це на Донця і на Відрадний чи Гарматну. Але якщо зроблять ще додатково один, як ви кажете - то буде чудово.

а може є десь скан плану чи фотка? звідки у вас така інфа? коли це так, то було б непогано.
11 март 2016 08:19
Цитата "HraniteL":
... не зрозуміло де заїзд, де стоянка, де дитяча...

Будинок по схемі буде впритул до тротуару. Тому по схемі будівництва стоянка і дитячий майданчик будуть у дворі. Як тут інакше може бути?
Один заїзд буде з Відрадного це 100 %. А от чи буде другий і де він буде, поки що незрозуміло.
Зрозуміло, що у кожної людини свої побажання і таке інше, але не думаю, що відсутність 2-го заїзду стане вирішальним моментом у прийнятті рішення щодо інвестування :)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .911. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее