Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .79. . .515
02 март 2016 14:21
Цитата "Крысобой":


Я просто шукава Толоку. Коли зайшов, то там сиділа пара біля секретаря, ось і вирішив у вас перепитати. Не поясните ще такий момент: що відбувається з завдатком у 30% коли покупець вирішить зняти бронь?


Помоему вернуть деньги ФФС не имеет права пока не найдет другого покупателя.
02 март 2016 20:19
В доме 3 секции. 1 секцию планируют сдать конец 2017, до конца 2016 выгонят коробку и т.д. Поэтому и срок ЖИБ указывает конец 2017 года. 2 и 3 секция конец 2018.
02 март 2016 20:23
А ЖИБ продаёт сейчас только 1 секцию. Я очень сомневаюсь что ЖИБ указывал бы более ранние сроки не имея оснований. Не в их и интересах.
02 март 2016 20:29
Цитата "mahalesi":
А ЖИБ продаёт сейчас только 1 секцию. Я очень сомневаюсь что ЖИБ указывал бы более ранние сроки не имея оснований. Не в их и интересах.


Так есть уже люди купившие у ЖИБ во второй секции. У меня резерв в третьей.
02 март 2016 20:41
Тогда не логично. Но ЖИБ нет смысла указывать более ранние, зная что будут более поздние.
02 март 2016 20:42
Во 2 секции покупали у Толоки.
02 март 2016 20:57
Но я взял в 1 секции, 1-к и буду надеяться на логику. 1 секция подальше от дороги и средние этажи будут тихие и видовые в сторону Отрадного. На этаже всего 6 квартир. Во 2 и 3 секции много квартир, я думаю с половина будет под оренду.
02 март 2016 21:02
Цитата "mahalesi":
Но я взял в 1 секции, 1-к и буду надеяться на логику. 1 секция подальше от дороги и средние этажи будут тихие и видовые в сторону Отрадного. На этаже всего 6 квартир. Во 2 и 3 секции много квартир, я думаю с половина будет под оренду.


Угу 1 секция поближе к аэротрубе...
02 март 2016 21:19
Труба встороне от этой секции и включается раз в пятилетку а шум от дороги с утра др ночи. И ниже 14 этажа не имеет смысла брать в сторону пр. Отрадный. И в 1 секции до 19 этажа выкуплены квартиры,однушки. А во 2 и 3 секции огромный выбор.
02 март 2016 21:27
Цитата "mahalesi":
Труба встороне от этой секции и включается раз в пятилетку а шум от дороги с утра др ночи. И ниже 14 этажа не имеет смысла брать в сторону пр. Отрадный. И в 1 секции до 19 этажа выкуплены квартиры,однушки. А во 2 и 3 секции огромный выбор.


На вкус и цвет...
02 март 2016 21:27
Цитата "mahalesi":
Труба встороне от этой секции и включается раз в пятилетку а шум от дороги с утра др ночи. И ниже 14 этажа не имеет смысла брать в сторону пр. Отрадный. И в 1 секции до 19 этажа выкуплены квартиры,однушки. А во 2 и 3 секции огромный выбор.


На вкус и цвет...
03 март 2016 07:34
Не буду стверджувати як часто вмикається "труба", але дружина коли вдень гуляє територією НАУ то декілька раз чула.
Взагалі я так бачу будинок буде дійсно майже впритул до проїзної частини.
Але не думаю, що шум від проїзної частини буде дуже великим з урахуванням того, що перехрестя пр. Відрадний - вул. Гарматна - вул. Я.Галана доволі неправильної форми. Тому автомобілям нема куди розганятися при його проїзді. :) Ну і якість дорожнього покриття на цій ділянці теж залишає бажати кращого
03 март 2016 08:03
Цитата "sirko":
Не буду стверджувати як часто вмикається "труба", але дружина коли вдень гуляє територією НАУ то декілька раз чула.
Взагалі я так бачу будинок буде дійсно майже впритул до проїзної частини.
Але не думаю, що шум від проїзної частини буде дуже великим з урахуванням того, що перехрестя пр. Відрадний - вул. Гарматна - вул. Я.Галана доволі неправильної форми. Тому автомобілям нема куди розганятися при його проїзді. :) Ну і якість дорожнього покриття на цій ділянці теж залишає бажати кращого

від наукового співробітника НАУ чув, що аеротруба використовується дуже часто, не знаю чи кожен день але вона в роботі. Тільки вона ж працює в навчальний час, коли всі на роботі, тому не думаю що буде сильно напрягати.

Відносно шуму - тут більше буде не від машин які на швидкості, а від розгону з Лебедєва-кумача. Шум двигуна на розгоні приблизно на одному рівні як шум від шин на шв 90 км/год. Але зараз у всіх пвх-вікна, вони все добре гасять, так що теж не проблема.
03 март 2016 09:20
Також підозрюю, що будуть проблеми з виїздом автомобілів у бік Караваєвих дач. Будинок на Донця та цей будинок матимуть виїзд лише у бік Відрадного та Донця.
Найближче місце для розвороту транспорту знаходиться на перехресті Відрадного та Героїв Севастополя.
Прикро, що при будівництві все ж таки не запланували можливість виїзду на Гарматну.
03 март 2016 09:33
Цитата "wizardvic":

Підтверджую.


Мне также говорили что не будет, и неизвестно что с балконами/лоджиями будет также.
Я тоже брал через толоку во второй секции, пока темпы строительства очень хорошие, вчера проезжал в 20:00 работа кипела, работают в несколько смен скорее всего.
03 март 2016 10:14
Цитата "AgentSm1th":
и неизвестно что с балконами/лоджиями будет также

Що Ви маєте на увазі? Коли Ви підписували угоду з Толокою, то в ній (угоді) мав бути план Вашої квартири, у якому зазначені площі всіх приміщень. І якщо в плані є лоджія площею 5 м. кв, то і після спорудження всього будинку, площа має залишитися 5 м. кв (плюс/мінус дуже незначна похибка), але ніяк ні, наприклад, 2 або 3 м. кв.
03 март 2016 10:29
Цитата "sirko":
Також підозрюю, що будуть проблеми з виїздом автомобілів у бік Караваєвих дач. Будинок на Донця та цей будинок матимуть виїзд лише у бік Відрадного та Донця.
Найближче місце для розвороту транспорту знаходиться на перехресті Відрадного та Героїв Севастополя.
Прикро, що при будівництві все ж таки не запланували можливість виїзду на Гарматну.

це вже остаточно? бо там, ніби, говорили шо буде через НАУ на Гарматну. Може ЖЕК чи ЖІЮ чи толока домовились би якось?
03 март 2016 10:36
Цитата "HraniteL":

це вже остаточно? бо там, ніби, говорили шо буде через НАУ на Гарматну. Може ЖЕК чи ЖІЮ чи толока домовились би якось?

Принаймі так повідомили у Толоці, що виїзд на гарматну можливий лише через ворота НАУ. А це їх територія і таке інше.
Можливо щось вони і зможуть вирішити.
Було б дуже логічно, якби вони змогли організувати виїзд на перехрестя. Це значно полегшило б в'їзд та виїзд з прибудинкової території
03 март 2016 10:55
Цитата "wizardvic":

Що Ви маєте на увазі? Коли Ви підписували угоду з Толокою, то в ній (угоді) мав бути план Вашої квартири, у якому зазначені площі всіх приміщень. І якщо в плані є лоджія площею 5 м. кв, то і після спорудження всього будинку, площа має залишитися 5 м. кв (плюс/мінус дуже незначна похибка), але ніяк ні, наприклад, 2 або 3 м. кв.

Ну план для всех этажей был одинаковый и балконы сказали что также идентичны.
И в плане кв.м где балкон не написаны вроде бы.
03 март 2016 11:07
Цитата "AgentSm1th":

Ну план для всех этажей был одинаковый и балконы сказали что также идентичны.
И в плане кв.м где балкон не написаны вроде бы.

балкони вище 10 (чи якого там) поверху відрізняються по формі і площі. Площа на кресленні написана, але треба ділити на 0,3 щоб вирахувати реальну
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .79. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx