пр. Науки, 55а - "ДБК-4"
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 191.
| 11/6% | ||
| 1/1% | ||
| 40/21% | ||
| 107/56% | ||
| 32/17% |
Urec63
U
Ветеран
1 249
07 ноября 2014
21 март 2016 16:07
Цитата "TU134":Сусіди, всім привіт. Важлива інформація. Хто вже віддав документи для підписання договору з київенерго? У мене це оголошення біля ліфтів відразу викликало підозру. Не зрозуміло, який договір, на що, чому я маю його підписувати і на якій підставі я маю віддавати комусь копії усіх доків на квартиру і копію паспорту. Це все дуже сумнівно. Почитайте уважно статтю, там багато інформації, яка стосується кожного. Особисто я вирішила у такий спосіб договорів не підписувати і нікому документів не передавати. Подивимось, що буде. Хто що думає?
https://gazeta.zn.ua/energy_market/kommunalno-dogovornoy-razvodnyak-kak-eto-delayut-v-kievenergo-_.html
Вас сдавать никто не заставляет в жек. Завезете если Вам удобно в киевэнерго сами.
GOLD 999.9
Постоянный пользователь
128
10 мая 2014
21 март 2016 19:44
Цитата "TU134":Сусіди, всім привіт. Важлива інформація. Хто вже віддав документи для підписання договору з київенерго? У мене це оголошення біля ліфтів відразу викликало підозру. Не зрозуміло, який договір, на що, чому я маю його підписувати і на якій підставі я маю віддавати комусь копії усіх доків на квартиру і копію паспорту. Це все дуже сумнівно. Почитайте уважно статтю, там багато інформації, яка стосується кожного. Особисто я вирішила у такий спосіб договорів не підписувати і нікому документів не передавати. Подивимось, що буде. Хто що думає?
https://gazeta.zn.ua/energy_market/kommunalno-dogovornoy-razvodnyak-kak-eto-delayut-v-kievenergo-_.html
Яка альтернатива?
galka14
g
Пользователь
26
24 декабря 2014
22 март 2016 11:34
Уважаемые соседи! Проваливается асфальт за домом! Работники ЖЕКа видели? Меры не принимают.... Кто будет в ЖЕКе, поднимите эту тему, пожалуйста 

galka14
g
Пользователь
26
24 декабря 2014
22 март 2016 11:43
Киевенерго - продавец электроенергии. Монополист. Договор на пользование электроенергией заключается только с Киевенерго. Требуют все юридические документы. Альтернатив нет. ТОВ нас только обслуживают. Лицензии на продажу электроэнергии они не имеют.
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
23 март 2016 09:44
Цитата "Urec63":
Вас сдавать никто не заставляет в жек. Завезете если Вам удобно в киевэнерго сами.
тут справа не в тому, що здавати доки в ЖЕК, а втому чому я взагалі я маю комусь їх здавати і де договір, який я маю підписати? на якій підставі я маю його підписати? спочатку документи, а потім договір? жодних пояснень. лише залякування: відключимо світло і все.
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
23 март 2016 09:46
Цитата "galka14":Киевенерго - продавец электроенергии. Монополист. Договор на пользование электроенергией заключается только с Киевенерго. Требуют все юридические документы. Альтернатив нет. ТОВ нас только обслуживают. Лицензии на продажу электроэнергии они не имеют.
але раніше нам продавали світло без договору? нехай пояснять, на якій підставі зараз підписувати. і взагалі, зараз відкриті держреєстри і власників квартир можна перевірити онлайн. навіщо здавати копії документів?
galka14
g
Пользователь
26
24 декабря 2014
23 март 2016 10:41
Мы платили за электроэнергию Жеку временно.Строители проводили монтаж оборудования в ТП. Передача ТП и ел.сетей на баланс киевенерго это длительная процедура. Только после всего этого заключается договор жильцов с киевенерго . Заключается коллективно, списком. Документы ваши для договора нужны, как и для любого юридического акта.
GOLD 999.9
Постоянный пользователь
128
10 мая 2014
23 март 2016 10:58
Цитата "TU134":
але раніше нам продавали світло без договору? нехай пояснять, на якій підставі зараз підписувати. і взагалі, зараз відкриті держреєстри і власників квартир можна перевірити онлайн. навіщо здавати копії документів?
Як витребуєте пояснення в ЖЕК, то поділіться тут на форумі.
GOLD 999.9
Постоянный пользователь
128
10 мая 2014
23 март 2016 11:01
Цитата "galka14":Мы платили за электроэнергию Жеку временно.Строители проводили монтаж оборудования в ТП. Передача ТП и ел.сетей на баланс киевенерго это длительная процедура. Только после всего этого заключается договор жильцов с киевенерго . Заключается коллективно, списком. Документы ваши для договора нужны, как и для любого юридического акта.
А ведь ДБК мог и не разрешать поселятся в дом пока Киевэнерго не подключит. ЖЭК взял на себя оплату электричества и не по тарифам Киевэнерго, если я правильно понимаю.
Urec63
U
Ветеран
1 249
07 ноября 2014
23 март 2016 18:20
Цитата "galka14":Мы платили за электроэнергию Жеку временно.Строители проводили монтаж оборудования в ТП. Передача ТП и ел.сетей на баланс киевенерго это длительная процедура. Только после всего этого заключается договор жильцов с киевенерго . Заключается коллективно, списком. Документы ваши для договора нужны, как и для любого юридического акта.
Все совершенно верно так оно и есть.Такова процедура передачи на баланс Киевэнерго.
Urec63
U
Ветеран
1 249
07 ноября 2014
24 март 2016 03:16
Цитата "galka14":Уважаемые соседи! Проваливается асфальт за домом! Работники ЖЕКа видели? Меры не принимают.... Кто будет в ЖЕКе, поднимите эту тему, пожалуйста
Работники Жека видели. Передано в ДСК. Устранять будут они.

TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
24 март 2016 08:56
Цитата "galka14":Мы платили за электроэнергию Жеку временно.Строители проводили монтаж оборудования в ТП. Передача ТП и ел.сетей на баланс киевенерго это длительная процедура. Только после всего этого заключается договор жильцов с киевенерго . Заключается коллективно, списком. Документы ваши для договора нужны, как и для любого юридического акта.
Зараз відкриті держреєстри, кому належить квартира можна перевірити онлайн. навіщо їм копії документів на квартиру? Київенерго - це приватна контора. Хтось бачив договір, який нас примушують підписати?
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
24 март 2016 09:09
Цитата:Заключается коллективно, списком.
а це як розуміти? один договір на всіх? хто підписує?
Tatyana_55a
T
Пользователь
48
18 июня 2015
24 март 2016 10:41
Цитата "TU134":
а це як розуміти? один договір на всіх? хто підписує?
Договора будут индивидуальные. У каждой квартиры свой договор (уточняла вчера в ЖЕК).
Договор типовой (текст не видела, но киевэнерго вряд ли будет вносить изменения под каждого потребителя, к сожалению, Киевэнерго монополист в данной области).
Еще в будущем будем заключать прямые договора с водоканалом (когда именно пока не известно).
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
24 март 2016 12:30
Цитата "Tatyana_55a":
Договора будут индивидуальные. У каждой квартиры свой договор (уточняла вчера в ЖЕК).
Договор типовой (текст не видела, но киевэнерго вряд ли будет вносить изменения под каждого потребителя, к сожалению, Киевэнерго монополист в данной области).
Еще в будущем будем заключать прямые договора с водоканалом (когда именно пока не известно).
я, в принципі, не проти підписання договору, нехай мені його надсилають на пошту, а кому належить квартира - нехай самі перевіряють по держреєстру. усі інструменти у них для цього є. за всі комун.послуги я плачу справно. але віддавати приватній конторі копії доків на квартиру я не буду. хтось читав статтю, яку я постила? чому у нас всі такі довірливі і покірні? і навіть питань ні в кого не виникає жодних...
GOLD 999.9
Постоянный пользователь
128
10 мая 2014
24 март 2016 14:55
Цитата "TU134":
я, в принципі, не проти підписання договору, нехай мені його надсилають на пошту, а кому належить квартира - нехай самі перевіряють по держреєстру. усі інструменти у них для цього є. за всі комун.послуги я плачу справно. але віддавати приватній конторі копії доків на квартиру я не буду. хтось читав статтю, яку я постила? чому у нас всі такі довірливі і покірні? і навіть питань ні в кого не виникає жодних...
Повідомте нам у квітні чи Вам світло відімкнули?
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
24 март 2016 15:18
Цитата "GOLD 999.9":
Повідомте нам у квітні чи Вам світло відімкнули?
обов"язково.
) я готова стати експерементатором. свічок у мене багато є. 
TU134
Постоянный пользователь
475
10 ноября 2013
24 март 2016 15:20
а взагалі я вважаю неприпустимим таке ультимативне формулювання оголошення і без будь-яких пояснень. дуже неприємне враження від цього.
jery
j
Старожил
536
02 декабря 2015
25 март 2016 17:21
Цитата "TU134":а взагалі я вважаю неприпустимим таке ультимативне формулювання оголошення і без будь-яких пояснень. дуже неприємне враження від цього.
ну то напишіть офіційний запит, нехай роз"яснять усе, чого чекаєте?
В цілому - Вашу позицію поідтримую, потрібно привчатись відстоювати свої права.
GOLD 999.9
Постоянный пользователь
128
10 мая 2014
26 март 2016 16:52
Цитата "jery":
ну то напишіть офіційний запит, нехай роз"яснять усе, чого чекаєте?
В цілому - Вашу позицію поідтримую, потрібно привчатись відстоювати свої права.
+1
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее