Подать объявление

обсуждениее цен на недвижимость -3

23 май 2007 11:15
Відкриваю нову гілку, так як на цей раз тему обсуждениее цен на недвижимость -2 закрили через істеричних рієлторш.


Так от, що хочу сказати, згідно закону, що ціна занаходиться десь у точці конценсусу попиту/пропозиції, за стімкого росту пропозиції ціна на нерухомість не просто змушена падати.

Це у мізерній мірі залежатиме від бажання будь-кого, паркаладзе., чи як там його, Поляченка та й мого зорема.

Падіння ринку нерухомості (РН) - об"єктивна реальність. І ніякі індекси Доміка цього не приховають.
23 май 2007 12:54
С первой частью согласен.

По поводу индексов поспорю. Индексы несколько инертны, это факт. Но их инертность сегодня связана с инертностью хотелок продавцов.

Индексы Домка при всех их недостатках были хороши для построения пирамиды. Они же послужат и для ее разрушения.
23 май 2007 14:11
Все так, але Володимир може міняти правила складання вибірки, в залежності від того, який результат йому тре отримати.
24 май 2007 07:53

если возмжно войти в полемику поповоду стоимости квартир как в киеве так и в целом по украине. я минут десять просматривал случайно стоимости квартир в россии. взял соседние города курск и белгород...1400-1600 хрущевки а брянск или ростов цены перевалиают за 2000 в ростове за 2600 ...//irr.rambler.ru/searchResults.do? ... gories=368. в центре города всегда квартиры будут стоить дорого! пусть не говорят что в еврое можно купить за 50 шт евро 2-х комнатную в берлине-чушь! только за 40 км от центра! и то инфа явная лажа.. у меня родственники в штатах в колорадо спрингс живут говорят что за 200 штук только аналог нашей двушки на окраине с неграми можно взять все нормальное стоит около 500 ... в калифорнии домик на окраине деревянный типа холупки 130-140м2 стоил два года назад 500 а сегодня до 700 штуцеров!
все слухи окрахе цен на недвижимость это простая лажа! кто поведется-обязатльно проиграет!

24 май 2007 10:10
//irr.rambler.ru/searchResults.do? ... gories=368Давай так, мову вести про Україну, виходячи з рівня доходів, вартості аренди і якості житла.

Тобто, коли дохід у населення буде такий як у США, тоді можна буде говорити про аналогічні ціни.

Інше, мова йде про так зване "доступне" житло, не елітку.
Твердження, що житло у хрущовці чи панелі, чи моноліті, буде роти і рости не підтверджено нічим, крім масового псигозу який спостерігався.
А це означає, як тільки народу вб"ють в голову думку, жо пузир був і житло перегріте, маховик цін розвернеться в другий бік і буде крутитись на пониження років 3, як мінімум.

Не вже Ви готові викласти 2500 у.о. за кв. м. у за квартиру у переповненому місці, у висотній будівлі.

Мова не йде про житло в особняках на Русановці або на південному березі Криму.

Так само з кватирами в центрі. Мова йде не про сталінки, чи якісь дореволюційні/довоєнні будівлі у історичному центрі міста.
Розмова про ціни на звичайне житло у звичайних житлових районах.
24 май 2007 10:56
flyman
---Давай так, мову вести про Україну, виходячи з рівня доходів, вартості аренди і якості житла.
Тобто, коли дохід у населення буде такий як у США, тоді можна буде говорити про аналогічні ціни.--

давайте! посмотрите сколько по городу ездить ланд-крузеров? цена у нас их почти 80 тыс.долл... а в штатах 58...вы посмотрите сколько и какие машины покупют? это что на зп в 1000 уе? говорить о доходах надо объективнее..
---Не вже Ви готові викласти 2500 у.о. за кв. м. у за квартиру у переповненому місці, у висотній будівлі.
Мова не йде про житло в особняках на Русановці або на південному березі Криму.--
нет и еще раз нет! здаесь я с вами согласен что дорого просят! нужно просто искать варианты дешевле... р-н коцюбинское еще в августе 75000 на парижской коммуны а сейчас просит 135000-явная лажа приче ни рубля не вложил! можно торговаться до 95000 через 3- 4 месяца...чел не откажеться если предложить реальную сделку! это ж не центр города и жилье не настолько ликвидно!
--Так само з кватирами в центрі. Мова йде не про сталінки, чи якісь дореволюційні/довоєнні будівлі у історичному центрі міста.
Розмова про ціни на звичайне житло у звичайних житлових районах---

а здесь мне кажеться что в центре весгда будет спрос - пример почти всех городов как зарубежом так и по украине... в лондоне подвальчик до мультика доходит-почему? просто никто ничего не продает!!! все таки жилье это не колбаса в супермаркете!!!
24 май 2007 11:03
Напишите пожалуйста сколько у вас квартир на Украине?
24 май 2007 11:04
Для довідки на Русанівці немає особняків - а новий будинок взагалі тільки один. Кілька нормальних будинків є на Русанівських садах - але то винятки. Якщо мова йде про особняки, то краще приводити у приклад Звіринець. Або навіть краще Українку-хоч це і далекувато від Києва)
24 май 2007 11:15
albert
квартир 2
дом 1
пожалуйста!
24 май 2007 11:31
І що, Ви зараз купите ще одну квартиру?
Я може краще продати, бо найближчим три роки нерухомість буде все дешевше і дешевше.
Так як такої ситуації ще в Україні не було (тривалого спадного тренду), то ні я ні Ви ще не уявлямо, які чекають нас ціни через три роки. Особисто я розраховую на ціни 2001 року + корекція на рівень росту доходів населення з того часу.

Якщо Ви не брали житло в кредит, то можете перечекати цей час і чекати нового росту. Але не всі так зможуть. Крім того ринок спекулятивний і легко піддається і паніці і ажіотажу.
Так що Ваша заява безпідствана, такий собі крик відчаю, яких на форумі стає все більше.

Дохід рієлторів з грудня 2006 року у пав щонацйменше в 2 рази.
Дехто немає чим зайнятись, тому намагається зігнати напругу у форумі. Можливо Вам це вдасться.
24 май 2007 16:58
flyman
--І що, Ви зараз купите ще одну квартиру?--
я ж не магнат!

--Якщо Ви не брали житло в кредит, то можете перечекати цей час і чекати нового росту. Але не всі так зможуть. Крім того ринок спекулятивний і легко піддається і паніці і ажіотажу.
Так що Ваша заява безпідствана, такий собі крик відчаю, яких на форумі стає все більше.--

хочу сказать что я не игрок! собственно жилье использую по назначению! и купил не сразу а доооолллго собирал и вкалывал и позычал!

я просто не принимаю диструктивной позиции "что вложение в жилье - это глупости и (С)"Особ4исто я розраховую на ціни 2001 року + корекція на рівень росту доходів населення з того часу."....
дорогой наш - этого никто не запрещает! я читал статью пяти летней давности когда риелер говорил что стоимость завышена и 2-х комнт за 9 тыс... это непомерно и доходов не хватит... все это чушь... жилье это не колбаса.. и не машина... без него ты перхоть на бумаге! скажу более ни кто не рассчитывает жить как в2001 все живут сегодня и рассчитывают жить лучьше!
чего и вам желаю!
24 май 2007 17:12
Улица Академика Янгеля 1-к Квартира 100,8 тыс.$
ID: 113-3353045

2,1$/м2 на Улице Академика Янгеля -обалдеть,ещё месяц назад меньше 4,7 разговаривать не стал
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее