Подать объявление

ЖК Атлант | Коцюбинское, ул. Доковская, 14

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2015 - 2023 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
201из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 133.
10/8%
12/9%
34/26%
35/26%
42/32%
1. . .107109. . .117
27 май 2021 06:22
Зараз ціна 146 200 грн при 100% оплаті, за 8,6 кв. Як на мене - це космічна ціна за нежитлове приміщення))) Майже 5,3 тис дол, вище люди писали, що майже за таку суму самостійно робили ремонт.
27 май 2021 06:55
Ми купляли в лютому місяці.Ціна була 137,6 тис., при 70% оплати зробили розсрочку на рік, в місяць 3,5 тис. грн. Переплата складае близько 2,5 тис грн.(17-й поверх). якщо перший внесок менший, то розсрочка була на більший період, але й переплата теж більша.
Площадь 8,6
ВариантПланировки тех.п. 7,6
Базовая цена при 100% оплате: 16 000
Вариант рассрочки 50% + 600
Стоимость кв.м. при выбр. варианте рассрочки 16 600
Стоимость квартиры 142 760
Перв. взнос 50% 71 380
Остаток рассрочки на 18 мес. 71 380,00
Процент на остаток 12 % 6 974,00
Остаток рассрочки на 18 мес. + % 78 354,00
Ежемесячный платеж 4 353,00
Итого сумма договора: 149 734,00

Вариант рассрочки 40% + 750
Стоимость кв.м. при выбр. варианте рассрочки 16 750
Стоимость квартиры 144 050
Перв. взнос 40% 57 620
Остаток рассрочки на 18 мес. 86 430,00
Процент на остаток 12 % 8 448,00
Остаток рассрочки на 18 мес. + % 94 878,00
Ежемесячный платеж 5 271,00
Итого сумма договора: 152 498,00

Вариант рассрочки 30% + 900
Стоимость кв.м. при выбр. варианте рассрочки 16 900
Стоимость квартиры 145 340
Перв. взнос 30% 43 602
Остаток рассрочки на 18 мес. 101 738,00
Процент на остаток 12 % 9 934,00
Остаток рассрочки на 18 мес. + % 111 672,00
Ежемесячный платеж 6 204,00
Итого сумма договора: 155 274,00
28 май 2021 08:27
Сьогодні почали телефонувати по огляду квартир в 9 будинку з 1 червня. УРА!!!
28 май 2021 09:08
Хтось володіє інформацією, за що нараховується комунальні послуги за кладове приміщення? І в якому розмірі?
28 май 2021 10:52
Сьогодні почали телефонувати по огляду квартир в 9 будинку з 1 червня. УРА!!!

28 май 2021 10:55
Я-Андрій, дякую!

Сьогодні дзвонив в УК "Коцюбинське" з приводу комори (кладової). Помісячна оплата на сьогодні становить 4,14 гривень за квадратний метр.
31 май 2021 07:24
Сьогодні почали телефонувати по огляду квартир в 9 будинку з 1 червня. УРА!!!


Доброго ранку. Дуже чекаємо від вас міні-звіт по стану квартири при прийомі.

І ще на камері видно, що частково демонтували паркан.
31 май 2021 07:45
MBV-1 Зможу приїхати тільки через декілька тижнів. В найближчі дні ніяк не виходить.

Найбільше мене цікавить якість стяжки, вікон та електрики. Жінка яка мені телефонувала від імені "Атланта" сказала що електрика вже ввімкнена. Думаю де взяти тестер.
31 май 2021 09:03
Цитата "victorkrynytsky":
MBV-1 Зможу приїхати тільки через декілька тижнів. В найближчі дні ніяк не виходить.

Найбільше мене цікавить якість стяжки, вікон та електрики. Жінка яка мені телефонувала від імені "Атланта" сказала що електрика вже ввімкнена. Думаю де взяти тестер.


Дуже жаль. Можливо хтось з форуму на днях буде приймати квартиру, прошу відписатися, що там як там. Дуже цікаво.

Паркан поставили назад, цікаво, що вони там роблять)))
31 май 2021 09:40
Також прошу тих хто буде приймати квартиру в 9 будинку зробити фотографії та викласти їх на форум.

І колись писали тут що в договорі з управляючою компанією потрібно просити забрати пункт про одностороннє та необговорюване підвищення тарифів. Прошу звернути на це увагу.
31 май 2021 14:23
Добрый день. Интересуюсь покупкой квартиры в данном Жк и хотела спросить у уже живущих там.
1) те кто живет на высоких этажах - есть ли какие то нюансы, проблемы (ветер, холод, плохой напор воды..)
2) были ли поломки с лифтом, если да, то за какое время устраняли поломки.
3) были ли какие то нюансы/конфликты/проблемы с застройщиком?
4) на сколько тонкие стены в доме, какая слышимость соседей?
5) на что следует обращать внимание при подписании договора, где могут быть нюансы/подвохи?
Заранее спасибо за ответы ☺️
01 июнь 2021 10:12
Цитата "Karolina333777":
Добрый день. Интересуюсь покупкой квартиры в данном Жк и хотела спросить у уже живущих там.
1) те кто живет на высоких этажах - есть ли какие то нюансы, проблемы (ветер, холод, плохой напор воды..)
2) были ли поломки с лифтом, если да, то за какое время устраняли поломки.
3) были ли какие то нюансы/конфликты/проблемы с застройщиком?
4) на сколько тонкие стены в доме, какая слышимость соседей?
5) на что следует обращать внимание при подписании договора, где могут быть нюансы/подвохи?
Заранее спасибо за ответы ☺️


Доброго дня. Я ще не живу в даному жк, але слідкую за ним дуже давно і купила тут квартиру, в будинку, який здається в цьому місяці. Можливо моя відповідь буде не досить повною, але відповім про те, що знаю.
3)Минулого року забудовнику анулювали ліцензію на будівництво і велася судова тяганина, яку Атлант виграв. Інше в нормі, нормально вводять будинки в експлуатацію, присвоюють поштові адреси і люди без проблем отримують своє право власності на омріяні квадратні метри. Порівняно з іншими "відомими" забудовниками, які заселяють людей в будинки, які побудовані на землі, яка призначена для гаражів і люди ще не можуть отримати право власності роками. Також подобається, що не просрочують терміни заселення в будинки. Зараз починають водити людей на перегляди точно, так як прописано в договорі, хоча в тому ж договорі прописано, що можуть затримати на 6 місяців. Два попередні будинки точно так же, там затримка була максимум місяць.
4) Судячи з того, що це монолітний бетон, то сусідів ви чути точно будете. Раніше на форумі, це питання вже обговорювалося, можете погортати і перечитати.
5)При даній схемі інвестування "Договір купівлі-продажу деривативу + договір купівлі-продажу майнових прав" прав максимально багато в забудовника, а обов'язків у вас як покупця)))) Там можна звертати увагу на все)))) Ви можете почитати в інтернеті про даний тип інвестування, є досить багато інформації про це. По суті, якщо власник компанії захоче кудись вивести ваші гроші, ви залишитесь з недобудованою квартирою і без грошей. Так як і у всіх інших забудовників. Тут тільки ваше рішення, ви готові заплатити менше і купити квартиру на стадії будівництва, чи купити готову квартиру за більші гроші. Скоріше за все, якщо ви захочете внести якісь правки в договір, забудовник вам їх не внесе (можливо я помиляюсь і є якісь протилежні приклади). Але відділ продажу нам зразу дав зрозуміти, що ви або купуєте, або не купуєте і їм всеодно. В той період у них було дуже багато покупців, оскільки ціни були дуже солодкі, зараз все набагато подорожчало. Але судячи, з того , що квартири і зараз розлітаються, попит у них не зменшився. Типу, не купиш ти, купить хтось інший. Це мені не подобається, але якщо їм дзвониш і щось запитуєш, то тобі відповідають))
У них є ще другий договір інвестування, щось зв'язано з страхуванням, але про нього я знаю менше, оскільки мене цікавив договір-дериватива.
Загалом забудовник непоганий, і відносно надійний. Але врахуйте, що це житло економ класу і коли тут добудуються всі будинки, тут буде мурашник. Забудовник особливо не зважає на інфраструктуру свого ЖК, змінює план наступних будинків, щоб вмістити більше квартир на поверх. З парковками тут вже проблема, і ситуація буде погіршуватися з кожним заселенням наступного будинку. Є плюси і мінуси, як і всюди і все залежить від вашого бюджету і що для вас важливіше. Мене наприклад підкупило місце розташування і ліс навкруги. І ще я вважаю, що на початкову інвестицію це дуже хороший варіант)
01 июнь 2021 11:46
Дякую за розгорнуту відповідь)
03 июнь 2021 08:31
Подскажите есть возможность просмотреть квартиру/планировку/голые стены перед покупкой квартиры? Водят ли на предпросмотр, возможно на стройку или уже построенный/сданый дом, квартиры?
03 июнь 2021 11:25
Цитата "Karolina333777":
Подскажите есть возможность просмотреть квартиру/планировку/голые стены перед покупкой квартиры? Водят ли на предпросмотр, возможно на стройку или уже построенный/сданый дом, квартиры?

Доброго дня. До карантину водили в будинки, що будуються. Під час карнтину - ні. Яка ситуація зараз, вам краще уточнити в відділу продажів.
03 июнь 2021 15:18
В стенах арматуры нет?
Наблюдая по веб камере за процессом строительства, я никогда не видел, чтобы строители вязали объемный каркас из арматуры для вертикального армирования стен. На территории стройплощадки складированной арматуры тоже не видно, а она должна быть, ее по технологии много требуется. Рабочих для вязания каркаса надо значительно больше, чем ходит на этаже. Когда при закрепленном внутреннем щите опалубки подают краном и крепят внешний щит, то хорошо видно, что арматуры между ними нет.
Есть на форуме специалисты технадзора монолитного строительства, чтобы рассказать нам, соответствует ли технологии строительства и строительным нормам такое строительство, которое демонстрирует нам Атлант по веб-камере, нет ли нарушений?
03 июнь 2021 18:15
Мы купили квартиру в мае 2020 в 8 доме, тогда не водили. Но в июле мы приезжали с братом еще раз, ему подбирать, и как раз выдавали ключи 10 дому, мы попросили нам показать нашу планировку, нам пошли на встречу и любезно все показал Костя. Сейчас 9 му дому будут выдавать ключи, попросите, покажут!
03 июнь 2021 22:19
М_Лєсков Теж помітив що арматуру робітники довго зварюють тільки при формуванні горизонтальної плити підлога / стеля, а вертикальні стіни практично без арматури. І зараз, останній місяць-півтора точно - тільки залиють горизонтальну плиту надвечір, зранку вже починають зразу ставити блоки які формують квартири, коридор, ліфти і сходи. Раніше хоч в деяких вертикальних стінах ставили арматуру, можна побачити в фотографіях в щомісячних звітах.
04 июнь 2021 09:40
Чи є якась інформація щодо прийому квартир в 9му будинку? Чи почали вже видалити? Комусь вже телефонували? Тому що на онлайн камері не видно щоб зняли паркан і закінчили з під'їздом :(
04 июнь 2021 14:29
Varenyk Мені телефонували на минулому тижні. Сказали про початок оглядів квартир. Що вагончик з людиною яка водитиме на огляд стоятиме між
АЗС і торцем будинку 8.

А чому тут ніхто не відписується з тих хто дивився квартири зовсім не зрозуміло.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .107109. . .117
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее