Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .138139140
01 июль 2019 18:00
Краще б замість того щоб тут репетувати, здали б гроші на конс‘єржів, на благоустрій їх кімнат, та на приладдя для прибирання перших поверхів.
А то виглядає як «сама ініціативна» а як гроші здавать то ніц нема
01 июль 2019 19:50
А дают уже ключи или нет? Месяц назад не давали.
02 июль 2019 05:13
Так дають, вже ідуть ремонти повним ходом
02 июль 2019 13:00
Цитата "МихаилК":
Краще б замість того щоб тут репетувати, здали б гроші на конс‘єржів, на благоустрій їх кімнат, та на приладдя для прибирання перших поверхів.
А то виглядає як «сама ініціативна» а як гроші здавать то ніц нема

Чи може здавати, вам? Я вас не знаю, ви не викликаєте довіри. Крім цього, через деякий час з"ясується чії інтереси захищаєте. У мене немає жодного сумніву, що забудовника. Ви працюєте по вже відпрацьованій схемі: "забудовник - вдячний мешканець", тому і проти ОСББ. Можу вам детально її описати, а ви підправите, якщо я десь помилюсь!" Не бачу відповіді - мета досягнута, будинок на баланс прийнято?
02 июль 2019 19:12
Вже і реквізити для сплати дали, я буду чекати в реєстрі помітки про сплату, від квартири #180. Бальжирови, це ж ваша квартира?
03 июль 2019 13:40
Не Бальжирових, а Бальжирової. А це, як говорять у нашій Одесі, дві різні речі. Це перше. Друге, мені надано, не вами, не реквізити, а номер карточки фізичної особи, це також різні речі. Крім того, ви підставляєте Хоріса, навіщо? Невже не розумієте? Не хватило розуму оформити всі свої дії відповідно до законодавства, узаконити збір коштів та консьєержів - доглядачів будинку ну хоча б відсотків на 50? Хоча, вибачте, кого я питаю про розум - ви можете тільки брехати та лити бруд. Я ще не вирішила, приймати мені участь у цьому неподобстві чи ні. Уважайте слідкуйте за реєстром, тільки не перестарайтесь. Сподіваюсь, ви розумієте, що вам ще необхідно слідкувати і за другими реєстрами, новинами, ну мало ще за чим. Я ще не отримала відповіді - мета досягнута, будинок на баланс прийнято? Адже ж заради цього ви менше ніж 25 відсотками мешканців, з порушенням діючого законодавства, вибрали управителя нашому будинку? Консьєржі - не має такої професії у класифікаторі професій, а є доглядачі будинку - працюють офіційно, за що вони несут відповідальність?
18 авг 2019 10:55
Вносил право собственности в единый реестр у нотариуса по адресу Жмоченко 4 цена 2000 гр. Срок 4-5 дней.
02 сен 2019 12:17
При оформлении у нотариуса вы писали заявление с перечнем документов ? И оставляем ли вы оригиналы документов на время оформления 4-5 дней?
02 сен 2019 17:05
"Для підприємств м. Києва, які обслуговують будинки, для вивезення ТПВ визначено Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс". Всі комунальні підприємства вже уклали угоди з цим підприємством.
Мета діяльності: забезпечення реалізації заходів щодо розвитку системи поводження з відходами у місті Києві, рішень міської ради та її виконавчого органу з питань запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації та видалення, знешкодження та захоронення, експлуатація туалетних модулів та санітарних контейнерів. Окремим рішенням Київради від 25.03.2010 № 435/3873 виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у м. Києві визначено КП «Київкомунсервіс», до основних обов’язків якого входять:

надання послуг щодо своєчасного та повного вивезення побутових відходів від місць їх утворення до визначених місць утилізації;
проведення конкурсу з визначення підприємств-перевізників з вивозу побутових відходів по окремим зонам обслуговування;
координація та контроль за діяльністю підприємств-перевізників;
впровадження роздільного збору побутових відходів." Що будемо вибирати?
04 сен 2019 07:28
Рішення Київради від 25.03.2010 № 435/3873 втратило чинність на підставі рішення КМР від 20.12.2018 № 482/6533
05 сен 2019 05:35
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ
від 20 грудня 2018 року N 482/6533

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 25 березня 2010 року N 435/3873 "Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів"
Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про відходи", "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року N 1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів", рішення Київської міської ради від 17 квітня 2018 року N 479/4543 "Про визначення послуги з вивезення побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 грудня 2017 року N 1589 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва", Київська міська рада вирішила:

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 25 березня 2010 року N 435/3873 "Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.


Київський міський голова

В. Кличко


Дякую. Я це добре знаю, але мені було цікаво чи хоть одна людина прочитає документ чи ні. Чи всі тільки говорять "одобрямсь" та підримують порушення діючого законодавства, які робіть інціативна група.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .138139140
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее