Подать объявление

ул. Елены Пчилки, 6а ( дом 3 )

1. . .5759. . .121
17 фев 2016 09:39
Тоже получили выписку.
17 фев 2016 10:54
Цитата "Mikhal":
Тоже получили выписку.


Gjplhfdkz. doc Нас уже больше!Вы ключи будете у ключницы забирать!и кто знает,когда уберут уже забор?
17 фев 2016 11:07
Цитата "Mikhal":
Тоже получили выписку.

Мikhal, мои поздравления! Я так понимаю, нотариусы уже приходят в себя понемногу и не бояться регистрировать право собственности. Лёд тронулся :)
17 фев 2016 12:25
ЖЕК, що обслуговує будинок на Пчілки 4 намагається не допустити створення ОСББ у цьому будинку

(перепост)
Не знаю чи звернули увагу мешканці будинку Пчілки 4 на повідомлення біля ліфтової та при вході, про наміри ініціативної групи створити ОСББ. Однак.
В суботу сфоткав повідомлення про наміри ініціативної групи проводити опитування з 12 по 26 лютого про створення ОСББ. Сьогодні звернув увагу, що дане повідомлення заклеєне новим повідомленням від ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” про наявність боргу. Я не є власником житла в даному будинку, я винаймаю житло (ближчим часом я переїду до власного житла, де ми також власними зусиллями таки створили ОСББ). Однак мені здається що саме ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” дуже проти вашого власного об’єднання. Одразу скажу що ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” порушило ваше право на об’єднання заклаєївши вашу об’яву своїм повідомленням. П.с. Не будьте байдужими. Зверніть увагу. Якщо буде потрібна допомога – не мовчіть.
1. Фото у суботу 13/02/16

2. Фото у понеділок 15/02/16

А сьогодні мешканців вирішили налякати страшилкою про відключення усього за створення ОСББ. Житлово-комунальна мафія працює, бо розуміє, що зі створенням ОСББ втратить можливість красти

Додам, що, створивши ОСББ власники квартир будинку повернуть у свою власність підвали, горища, власники нежитлових приміщень змушені будуть отримувати дозвіл ОСББ на профіль діяльності, службові квартири теж буде здавати в оренду чи продавати ОСББ, а не злодії з ЖЕКу.
17 фев 2016 12:31
Мы то совсем другой дом!надеюсь у нас такого не будет!
17 фев 2016 13:33
Ага. У нас хороший ЖЕК. Он не захочет терять дом. Ага!
17 фев 2016 13:58
Галина Николаевна из КГС сказала, что КГС договорился со своим нотариусом оформлять права собственнности. Услуги нотариуса 600 грн, +200 грн какие-то платежи. Итого 800 грн. Для этого нужно под'ехать к ней.
17 фев 2016 14:37
В кгс сказали, что уберут забор и доделают асфальт только в конце отопительного сезона, в апереле!
17 фев 2016 14:41
Цитата "katyaevd":
В кгс сказали, что уберут забор и доделают асфальт только в конце отопительного сезона, в апереле!


исходя с этого можно сказать что к ремонтам нас раньше не пустят так как мы просто физически не как не сможем подъехать к дому!хорошо что апрель не за горами :faceoff:
18 фев 2016 13:45
А у кого вообще какие мысли по поводу сроков когда ремонт можно будет начинать?
18 фев 2016 15:13
Цитата "Mikhal":
А у кого вообще какие мысли по поводу сроков когда ремонт можно будет начинать?

Май, не раньше и это угнетает(...
18 фев 2016 15:22
Ну не май а апрель!точнее окончание отопительного сезон!у них и сейчас уже почти нет снований ас пускать!но без отопления мы его делать не будем!а закончиться он они забор берут,и пустят,до этого времени будет 50 процентов инвесторов !короче я ориентируюсь на 15 апреля :umnik: :ded:
18 фев 2016 16:23
Цитата "Mikhal":
А у кого вообще какие мысли по поводу сроков когда ремонт можно будет начинать?

Расчитываем с начала апреля начать ремонт.
19 фев 2016 08:13
Урааа! Можете и нас поздравить, только что забрала выписку из реестра у нотариуса
19 фев 2016 09:41
Прийміть найщиріші привітання 🎂🏰👱
19 фев 2016 12:08
Цитата "_Marina_":
Урааа! Можете и нас поздравить, только что забрала выписку из реестра у нотариуса


ПОЗДРАВЛЯЕМ !!! :clap: :hb: :leb: :bis: :poz: :buben: :alc:
20 фев 2016 10:55
Как дела с жеком? ...много ли подписало? На ветки форума дома 5 написали информацию мол кгс дает инветору 20 дней для подписания договора с жеком! Никто не знает это так?
20 фев 2016 11:55
Цитата "katyaevd":
Как дела с жеком? ...много ли подписало? На ветки форума дома 5 написали информацию мол кгс дает инветору 20 дней для подписания договора с жеком! Никто не знает это так?

Что значит КГС дает мне 20 дней на подписание договора с ЖЭКОМ ?
А то что будет, если я не подпишу за 20 дней ?
20 фев 2016 12:42
Цитата "brildi":

Что значит КГС дает мне 20 дней на подписание договора с ЖЭКОМ ?
А то что будет, если я не подпишу за 20 дней ?

Задам вопрос на ветки дома 5...
20 фев 2016 20:17
Цитата "brildi":

Что значит КГС дает мне 20 дней на подписание договора с ЖЭКОМ ?
А то что будет, если я не подпишу за 20 дней ?

Ээээээ.... Они обидятся?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5759. . .121
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее