Подать объявление

"Чёрный список" по Науки 55а

19 фев 2015 09:45
Враховуючи такий розвиток подій з проведення ремонту в будинку власниками окремих квартир, що очевидно свідчить не лише про порушення ними будівельних норм і встановлених заборон для перепланування квартир у багатоповерховому будинку панельного типу, але й про їх неповагу, і більш того - створення небезпеки для інших мешканців будинку, пропонується створити окрему тему типу "Чорний список" по Науки 55а. Таких героїв повинні знати усі мешканці нашого будинку, в якій квартирі вони живуть і тд. Вони ж мабуть так і паркуються. Неповага до інших потім проявиться і під час проживання. Може це морально вплине на когось.
З юридичної точки зору, "по-сусідськи", треба реагувати - писати в обслуговуючу організацію, нехай проводять огляд і фіксують. Їм такі косяки теж не вигідні. Є порушення - вимога виправити, у тому числі в судовому порядку.
20 фев 2015 08:48
S.S.S писал(а):
осенью в ходе обсуждений о том как бороться с выносом стен некоторые форумчане размахивали кулаками(виртуально) а как дело дошло до действий то как то их воинственный запал пропал и ограничивается гневными спичами на форуме....предлагаю в субботу нанести визит нашему ,,архитектору,, с 388 кв.

Мы с мужем - за, давайте по времени договоримся. Мой телефон ноль шестьдесят семь двести тридцать двадцать один восемьдесят семь
20 фев 2015 09:00
я готова приєднатися. буду у будинку сьогодні після обіду, можливо завтра
20 фев 2015 11:04
Присоединюсь однозначно.. вчера спускался на 19 этаж, осмотрел мусор в мешках. Просто бетон, без следов арматуры на нем. Нужно смотреть квартиру. Вчера и сегодня подо мной, на 24, тоже что-то сносили, кувалда гремит. Спущусь, если не пустят, завтра можем коллективно зайти.
20 фев 2015 11:51
От з"явилися фото з квартири 403. Не знаю, наскільки все критично. Фотографував не я, тому подробиць не знаю.
20 фев 2015 12:33
без матов посмотреть не удалось....оконный проем вывалили напрочь...и проем в холле расширили если не ошибаюсь
20 фев 2015 13:44
Цитата "sf55":
От з"явилися фото з квартири 403. Не знаю, наскільки все критично. Фотографував не я, тому подробиць не знаю.

Морду бить и на кол садить таких умников с.... ка :protest:
20 фев 2015 16:25
Цитата "Nikolay79":

Морду бить и на кол садить таких умников с.... ка :protest:

Час назад был 1секц. 19эт. возле грузового лифта были сложены вырезаные бетонные плиты с арматурой.
20 фев 2015 16:53
Цитата "FiReLli_74":

Час назад был 1секц. 19эт. возле грузового лифта были сложены вырезаные бетонные плиты с арматурой.


Сусіди, фотографуйте все. Можливо, завтра вивозити будуть - машину та господара квартири зафіксувати! Стіна скільки см була (товщина плити)?
20 фев 2015 18:29
Это было сложено возле грузового лифта на 19-м этаже в 3-й секции. На собрании жильцов завтра постараюсь быть.
20 фев 2015 19:47
Цитата "FiReLli_74":

Час назад был 1секц. 19эт. возле грузового лифта были сложены вырезаные бетонные плиты с арматурой.

Там работники с 114 кв вынесли!
20 фев 2015 22:29
З третьої секції в 20:30 завантажували плити. Говорять, з квартири 388.

20 фев 2015 22:31
Більше фотографій з 1ї секції, 19 поверх.




21 фев 2015 04:40
Афигеть!!!! Это же прям надомной!!!! Когда мы у них были, так там вырезали только туалет. :ded:
21 фев 2015 05:28
аппетит приходит во время еды...так гляди и все стены вынесут ,сделают себе студию-будут жить и наслаждаться , а мы репу чесать -обвалиться или нет
21 фев 2015 07:52
доброго дня всім! :hi:
Відповідно до ст. 24 Житлового Кодексу для експлуатації державного і громадського житлового фонду створюються житлово-експлуатаційні організації, які забезпечують схоронність житлового фонду і належне його використання, а також контролюють додержання громадянами правил користування жилими приміщеннями.
Пропоную, на підставі цієі норми, до написання скарг в дбк-4 та Держархбудінспекцію, звернутись із колективною заявою ( можна для підписів залишити у консьєржки в 1 секціі) до нашого жеку. Єдине, що бентежить-чи завершені всі процедури по передачі нашого будиночку на баланс та утримання Жек? і коли він переіде у 2 секцію, щоб поближче до "тіла", у т.ч. порушників, був, було б набагато краще, якби майстер міг у будь-який момент вийти і зафіксувати це неподобство! :protest:
21 фев 2015 19:42
Уважаемые соседи!Плиты,которые лежат в 1 секции на 19 этаже,фрагменты перегородки между ванной и туалетом.И ничего более.Мусорные пакеты вместе с ними будут вывозиться специально нанятой машиной во вторник.НИ ОДНОЙ НЕсущей стены убрано не было!2 раза приходили из жека и проверяли.Мой телефон есть у консьержки.Если есть вопросы....
21 фев 2015 21:40
И зачем в эту перегородку арматуру лепят глупые конструкторы?....
ужс
22 фев 2015 06:21
УВАЖАЕМЫЕ СОСЕДИ!
Очень просим Вас прекратить парковаться подобным образом. А если вдруг подобная ситуация произошла - ОБЯЗАТЕЛЬНО ОСТАВЛЯЙТЕ ВАШ МОБИЛЬНЫЙ ТЕЛЕФОН, ПОТОМУ-ЧТО ВАША МАШИНА МЕШАЕТ ДРУГИМ!
23 фев 2015 10:45
Є підозри, що в 312 знесли стіни. Власник у Миколаєві зараз.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее