Подать объявление

"Чёрный список" по Науки 55а

26 фев 2015 12:57
Шановні сусіди, вчора обходив навколо будинку і нажаль дивлюсь, що вимоги не монтувати кондиціонери на фасад будинку порушуються, що у свою чергу від поодикоких випадків може перейти до норми, а це вже буде зовсім неприпустимо! Покищо побачив лише допушення подібних випадків лише у 2 секції на 12 та 16 поверхах, але думаю що це не межа... Зробив одне фото у підтвердження.
26 фев 2015 17:17
Цитата "Sandre":
Шановні сусіди, вчора обходив навколо будинку і нажаль дивлюсь, що вимоги не монтувати кондиціонери на фасад будинку порушуються, що у свою чергу від поодикоких випадків може перейти до норми, а це вже буде зовсім неприпустимо! Покищо побачив лише допушення подібних випадків лише у 2 секції на 12 та 16 поверхах, але думаю що це не межа... Зробив одне фото у підтвердження.


Складывается впечатление, что в дом зеселяются одни сплошные вредители!!!! И при этом вредят и себе и соседу!! :ded:
26 фев 2015 17:26
не знаю из какой квартиры эти индивидумы но следующий раз будут качать колеса причем все четыре ребятам пришлось носить плитку из-за угла! был бы сам на месте спускал бы колеса без предупреждения!!!!!!
26 фев 2015 17:29
еще один
26 фев 2015 17:44
у меня тоже таких уникалов полным полно 6-)
26 фев 2015 17:53
буду перевозить мебель если какая то козлина так бросит машину -зацеплю тросом вытащу на проспект Науки
26 фев 2015 18:30
Цитата "S.S.S":
буду перевозить мебель если какая то козлина так бросит машину -зацеплю тросом вытащу на проспект Науки



поддерживаю :super:
26 фев 2015 18:36
Цитата "S.S.S":
буду перевозить мебель если какая то козлина так бросит машину -зацеплю тросом вытащу на проспект Науки



Согласен на 100 проц. Правельно сделаете если народ не понимает по человечески.Неделю назад тоже несли тяжеленную чугунную ванну от 3го подезда ко 2му.Потому как наставили легковых и доступа не было к подезду.
26 фев 2015 18:42
к вниманию тех у кого нет железного коня и которые считают ,что это чисто разборки автовладельцев то не забывайте , что есть такая служба как скорая помощь и если с Вами или вашими близкими не дай Бог ,что случится(инсульты,инфаркты,переломы ног,аппендициты никто не отменял) то нести носилки с госпитализуемым придется за угол дома
26 фев 2015 21:12
Для такого будинку, НУ дуже маленька територія... вирішити можна,цю проблему(на мій погляд) - ШЛАГБАУМ, впускати - тільки ті служби,які Ви перерахували та машини з матеріалами. АЛЕ тут,напевно,виникає..ще + 2 проблеми: охорона,хто буде - це контролювати та їх(зароб.плата?), також парковка переноситься на тролейб.зупинку, а де буде розвертатися тролейбус?
Ми собі прибавимо додаткових запитань..
02 март 2015 01:59
Эта 'геля' учиника уже больше недели
неподвижно стоит.
02 март 2015 05:14
мне это произведение китайского автопрома с черниговскими номерами тоже в глаза запало...
05 март 2015 21:35
Цитата "Sandre":
Шановні сусіди, вчора обходив навколо будинку і нажаль дивлюсь, що вимоги не монтувати кондиціонери на фасад будинку порушуються, що у свою чергу від поодикоких випадків може перейти до норми, а це вже буде зовсім неприпустимо! Покищо побачив лише допушення подібних випадків лише у 2 секції на 12 та 16 поверхах, але думаю що це не межа... Зробив одне фото у підтвердження.


На фасаді в третій секції 2 квартири встановили кондиціонери. При чому плитку навіть не намагалися обережно зняти - продовбали наскрізь зсередини. Плитка відбилася на дрібні шматочки. Ні про яку додаткову гідроізоляцію, тепер думати не потрібно. Спочатку вата набере вологу, замержне, розтане, потім почне випаровуватися по всьому стояку вгору. А там грибок, пліснява... Я ще можу зрозуміти, коли втиху ламають стіни, об"єднують балкони... Але коли так нахабно порушують умови користування будинком і чхають на інших сусідів... В договорі ж ясно написано, що ЗАБОРОНЕНО! Але ні - знайдеться на 100 нормальних 1 жлоб.

А, і ще - переносять батарею опалення з кухні на балкон. Тому очікуйте сусіди нижче - вас можуть затопити...

Власника немає в квартирі - всі роботи роблять халтурщики без контролю.
10 март 2015 07:26
Це кащунство! :ded: Необхідно від ЖЕКу вимагати до таких осіб вжиття заходів :call: :protest:
10 март 2015 08:05
Цитата "anna.ur":
у меня тоже таких уникалов полным полно 6-)

ИМХО, номеров АА и КалиХфорния (АИ) в большенстве ( к чему бы это?
10 март 2015 17:25
Цитата "alex_44":

ИМХО, номеров АА и КалиХфорния (АИ) в большенстве ( к чему бы это?

Киев, однако....
13 март 2015 23:38
Цитата "Sandre":
Шановні сусіди, вчора обходив навколо будинку і нажаль дивлюсь, що вимоги не монтувати кондиціонери на фасад будинку порушуються, що у свою чергу від поодикоких випадків може перейти до норми, а це вже буде зовсім неприпустимо! Покищо побачив лише допушення подібних випадків лише у 2 секції на 12 та 16 поверхах, але думаю що це не межа... Зробив одне фото у підтвердження.

Кондиционер установили не на 16 этаже во второй секции, а на 17.
18 март 2015 15:34
Цитата "skrepka":

Кондиционер установили не на 16 этаже во второй секции, а на 17.

І в третій секції встановили (2 випадки). При чому в одному з випадків сильно пошкодили плитку. Але, як я бачу - нікому до цього немає діла. ( Як ЖЕК на такі випадки реагуватиме?
18 март 2015 19:41
Цитата "sf55":

І в третій секції встановили (2 випадки). При чому в одному з випадків сильно пошкодили плитку. Але, як я бачу - нікому до цього немає діла. ( Як ЖЕК на такі випадки реагуватиме?

Щоб будинок не завалився, а все інше для ЖЕК - фіолетово!!
Від затікання, грибок забезпечений.
19 март 2015 11:23
Я не знаю, как достучаться до соседей. Призвать к здравому мышлению. КВАРТИРА 238 - снесли полностью стену между коридором и кухней. Это же равносильно пилить сук на котором живешь.КВАРТИРА 159 вывезли сегодня целую машину дробленого бетона. Неужели не понятно??????? Сносить стены НЕЛЬЗЯ!!!! Юристы подскажите как остановить это повальное снесение стен. .
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx