Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .160162. . .203
25 апр 2019 05:42
Цитата "Caprice ":
нельзя снимать два при входе... те которые в комнатах можно снять

Благодарю за ответ. Так и сделаю.
25 апр 2019 13:56
Цитата "Caprice ":

нельзя снимать два при входе... те которые в комнатах можно снять

А навіщо знімати ті що в кімнатах, це ж передбачено пожежною безпекою.
Я думаю треба змінити просто на більш пристойні і їх буде не так помітно ніж ці червоногвардейські)) :faceoff: :)
25 апр 2019 15:02
В свіжих новинах стосовно графіку робіт на свята є попередження: "На травневі свята будівельники всіх об'єктів корпорації «Укрбуд» йдуть на канікули, їх робота буде поновлена з 13-го травня 2019 року"
Тобто активних дій на будівництві в цей період не побачимо. :umnik:
25 апр 2019 16:27
добрый вечер...нельзя снимать основыные два при входе... у меня они при входе думаю каки и у остальных ...и там остаются ...красивый белый посреди потолка с мигающей красной точкой светомузыки я не хочу ...это личное дело каждого ...может у кого больше квартира или кто купил под сдачу и решат по другому ...для моей не большой спальни это просто не к месту...я спрашивала прежде чем как снять ...
25 апр 2019 16:59
Цитата "andruhamagic":

А навіщо знімати ті що в кімнатах, це ж передбачено пожежною безпекою.
Я думаю треба змінити просто на більш пристойні і їх буде не так помітно ніж ці червоногвардейські)) :faceoff: :)

На самом деле нужно просто снять красную крышку с корпуса и он станет таким как на последнем фото
26 апр 2019 12:15
Жители и владельцы квартир в 5 и 6 секциях. Я узнавала нам дали почтовый адрес:
"...на підставі позитивного висновку Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.03.2019 № 055-3377, Товариству з обмеженою відповідальністю «Добро ЛТД», розпорядженням Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна – багатоквартирному житловому будинку в Дарницькому районі міста Києва» від 08.04.2019 № 214, об’єкту нерухомого майна – житловому будинку у складі проекту «Будівництво громадсько-житлового комплексу по Харківському шосе, 210 в Дарницькому районі міста Києва ІІІ, ІV черги (секції 5, 6)», присвоєно поштову адресу – Харківське шосе, будинок № 190 у Дарницькому районі міста Києва.
Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією, протягом 2 робочих днів листом від 09.04.2019 № 101-3145/03, направлено до Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копію цього розпорядження, для внесення поштової адреси до єдиного реєстру адрес."
Я так понимаю должен начаться процесс передачи прав собственности.
26 апр 2019 15:08
Цитата "Xena7":
"На травневі свята будівельники всіх об'єктів корпорації «Укрбуд» йдуть на канікули, їх робота буде поновлена з 13-го травня 2019 року"

Бажаємо будівельникам і іх родинам гарно відпочити, щоб після свят з новими силами напали на наш улюблений будиночок! :super:
Цитата "Caprice ":
...красивый белый посреди потолка с мигающей красной точкой светомузыки я не хочу
може він і не блима зовсім, чи ви вже перевірили? на крайняк можна просто білим коректором замазати, буде білий датчик на фоні білої стелі, але це пожежобезпечно :winky:
Цитата "lesnoy":

На самом деле нужно просто снять красную крышку с корпуса и он станет таким как на последнем фото

добре, дякую за інфу :beer:
Цитата "Karfagen010":
присвоєно поштову адресу – Харківське шосе, будинок № 190

Вау, гарна новина! нарешті дізналися майбутню адресу будинку! Ще й цифра норм! клас! супер! :poz: :clap: :up:
27 апр 2019 06:15
Цитата "Karfagen010":
Жители и владельцы квартир в 5 и 6 секциях. Я узнавала нам дали почтовый адрес:
"...на підставі позитивного висновку Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.03.2019 № 055-3377, Товариству з обмеженою відповідальністю «Добро ЛТД», розпорядженням Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна – багатоквартирному житловому будинку в Дарницькому районі міста Києва» від 08.04.2019 № 214, об’єкту нерухомого майна – житловому будинку у складі проекту «Будівництво громадсько-житлового комплексу по Харківському шосе, 210 в Дарницькому районі міста Києва ІІІ, ІV черги (секції 5, 6)», присвоєно поштову адресу – Харківське шосе, будинок № 190 у Дарницькому районі міста Києва.
Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією, протягом 2 робочих днів листом від 09.04.2019 № 101-3145/03, направлено до Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копію цього розпорядження, для внесення поштової адреси до єдиного реєстру адрес."
Я так понимаю должен начаться процесс передачи прав собственности.



Ура,наконец-то!!!Надеюсь скоро приступим к получению прав :yes: :winky:
29 апр 2019 07:49
Соседи, всех с праздником!
Подскажите, кто-то знает когда начнется просмотр квартир в 3 секции. Не терпится посмотреть своими глазами...
Строители говорят, что возможно до конца мая или в июне. Возможно у кого-то есть более точная информация?
02 май 2019 21:56
03 май 2019 10:49
не смотря на заявленный отпуск,работы активно ведутся на всех секциях и тц. электрик сегодня сказал,что на след неделе сдают 1 секцию
03 май 2019 22:00
А по іншим секціям він нічого не говорив?
06 май 2019 11:09
нет,о других секциях не известно


а кто-то знает когда начнется процес получения права собственности?уже май.адрес получили. через какое время обычно к такой процедуре приступает укрбуд?
06 май 2019 12:24
только получила смс,что приступаем к получению прав собственности :yes:
06 май 2019 12:38
Вот только сегодня получил сообщение о передаче УКРБУДу доверенности и остальных документов от инвесторов 5-й и 6-й секций. Так что лёд тронулся.
06 май 2019 15:19
Цитата "Lavandier":
только получила смс,что приступаем к получению прав собственности :yes:

Круто, вітаю вас щасливі сусіди! :winky:
Цитата "Stuff":
Вот только сегодня получил сообщение о передаче УКРБУДу доверенности и остальных документов от инвесторов 5-й и 6-й секций. Так что лёд тронулся.

Радий за сусідів з 5,6 секцій! :up:

п.с. а наша секція ще не утеплена навіть :(
09 май 2019 19:13

Добрый вечер соседи. Я тут пытался заключить договор с жеком. почитал договор жека, и почитал вот это:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/712-2018-%D0%BF
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/417-19/stru/paran147.
теперь не знаю даже как жек этот договор писал. Кто-то вносил изменения в договор?

10 май 2019 06:15
а какой именно пункт вас смутил?а то я пока ничего нового из ссылки,которую вы сбросили не узнала.
10 май 2019 18:01
п. 3.9. по закону срок исковой давности 3 года
п. 4.1.2. у нас в доме вводные краны в квартиру находятся на лестничной клетке (зачем жеку заходить к Вам в квартиру, при чем круглосуточно?)
п. 4.1.7.все счетчики находятся на лестничной клетке(по закону к Вам в квартиру посторонний человек может попасть только по решению суда)
п. 4.1.11 в части в тому числі передавати в експлуатацію, користування. если написать прямо то: укрбуд, построил дом, продал его Вам, а после сдает его в аренду без Вашего разрешения. куда он потратил деньги полученные за аренду никто не знает. Согласно правил утвержденных КМУ от 05.09.18 №712 :
п.21. У разі прийняття рішення співвласниками багатоквартирного будинку та включення відповідних умов до договору управління управитель:

накопичує кошти на реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку;

надає в оренду спільне майно багатоквартирного будинку;

встановлює сервітути щодо спільного майна багатоквартирного будинку.

22. У разі включення до умов договору управління обов’язку управителя, передбаченого пунктом 21 цих Правил, управитель відкриває окремий банківський рахунок для приймання відповідних платежів (внесків на реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку, орендної плати, плати за сервітут) та проведення розрахунків за таким багатоквартирним будинком.

Кошти такого рахунка є власністю співвласників багатоквартирного будинку та використовуються виключно за цільовим призначенням.

23. Кошти, що надходять від використання спільного майна багатоквартирного будинку та встановлення сервітутів (орендна плата, плата за сервітут), спрямовуються на капітальний ремонт (заміну) спільного майна багатоквартирного будинку, якщо інше не встановлено договором управління або рішенням співвласників багатоквартирного будинку чи об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.
я что-то в договоре про специальный счет вообще ничего не нашел
п. 4.1.12 зачем жеку передавать непонятно кому Ваши персональные данные?
п. 4.3.8. (п. 4.4.2) по закону прибор учета - это собственность поставщика услуги. Как Вы можете поверять прибор, который Вам не принадлежит. (тонкости опломбировки и распломбировки можно почитать в новом законе о жкх)
п.4.4.2. как Вы можете отвечать за сохранность пломб приборов, которые установлены в месте общего пользования? жильцы этажа должны их охранять по очереди? а как же оплата за охрану?
п. 4.4.5 идентично п.4.1.2
п. 4.4.7 все не несущие стены переносятся без разрешения (дбн)
п. 4.4.18 зачем у жека спрашивать разрешение на монтаж кондиционера в штатном месте?
п. 7.1. кто собственник прибора учета я уже писал
п. 7.2. я читаю так: у Вас что-то сломалось в квартире или на этаже ( у меня 10-ый этаж), но не работает лифт. через 3 дня исправили лифт и к Вам пришел жек чинить, то что у Вас поломалось. На Вопрос: "почему так долго?", жек отвечает: "лифт не работал, я не виноват"
штрафы в договоре прописаны только для стороны 2. наверно штрафы должны быть прописаны и для стороны 1. опять же куда сторона 1 применит деньги полученные как штраф от стороны 2?
11 май 2019 15:14

Поштова адреса це добре, а щодо прав власності, вони вас обманюють, ще 15.03.2019 було отримано відмову у видачі сертифікату готовності. Так що почали вони давно, але поки що не виходить.
Дивитись тут: https://dabi.gov.ua/sertyfikat/

відмова Харківське шосе 210
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .160162. . .203
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее