Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .103105. . .203
28 июль 2018 18:58
Добрий вечір. Я інвестор цього ЖК і до сьогодні лише читала новини на форумі та з оптимізмом чекала на здачу нашого будинку. Два місяці назад зняла неподалік квартиру і кожен день спостерігала за будівництвом. І ось вже закінчується літо, а досі недобудовані поверхи, не ведуться фасадні роботи і т.д. Сьогодні випала нагода поспілкуватися з робочими з нашого будинку і, знаєте, оптимізм зник. Виявляється, що будівельникам не платять, затримки великі по з/п, тому бригади постійно змінюються, за ці 2 місяці не вистачало каменщиків. І до цього всього не постачають буд.матеріали, тому що нема фінансування. На 5-ій секції підрядники, які робили фасадні роботи, через невиплату коштів, не доробили і пішли. Зі слів робочих, можливо, на весну здадуть 5-6 і 1 секції, а 2-4, взагалі невідомо коли, бо нема фінансування. Люди давайте об'єднуватись, збиратись і іти в головний офіс, нехай дають пояснення, якісь письмові підтвердження про термін здачі, а ні давайте наймати юристів і судитись.
29 июль 2018 10:51
По щомісячнм фотографіям на сайті ЖК та на ЛУН прогрес видний. Крани, як видно на веб-камері, починають рухатися з 8-ї ранку навіть в вихідні. Повільно? Так, але й раніше було повільно. Може Ви, Аліна, зареєструєтесь на закритому форумі, щоб хоча б не було сумнівів, що Ви - інвестор, і там вже будемо обговорювати такі важливі речі, як "судитися"?
29 июль 2018 11:21
Хорошо что год назад не купила тут квартиру, ещё тогда говорили что весной 2018 можно будет делать ремонт. Как чувствовала ((
Всем инвесторам терпения!!
29 июль 2018 16:13
Цитата "Alina_p":
Добрий вечір. Я інвестор цього ЖК і до сьогодні лише читала новини на форумі та з оптимізмом чекала на здачу нашого будинку. Два місяці назад зняла неподалік квартиру і кожен день спостерігала за будівництвом. І ось вже закінчується літо, а досі недобудовані поверхи, не ведуться фасадні роботи і т.д. Сьогодні випала нагода поспілкуватися з робочими з нашого будинку і, знаєте, оптимізм зник...

Не нагнетайте пжлст! В субботу был на стройке и общался не с рабочими, а с некоторыми их начальниками. Услышал следующую информацию. Финансирование возобновлено в полном объёме, работы ведутся во всех секциях, людей не хватает но так везде. Мне достаточно того что я видел в субботу своими глазами - народу столько как в обычный рабочий день. Сверху поступила команда закончить чётко к новым озвученным датам, иначе полетят головы. Люди стали умные - чуть что бегут судиться, а это для укрбуда репутационные риски и расходы. Поэтому будут форсировать, не забывая при этом снять дополнительную копейку повышением цены. Причём возможно перед сдачей при полной готовности ЖК будет еще одно подорожание, так как некоторые стройматериалы которые здесь используется
29 июль 2018 16:22
...по качеству лучше чем использовались при строительстве жк старокиевского. А тот жк повыше классом считается. В общем " растут над собой " :) Что касается моей первой секции - где-то до 18-го разводка электро., воды и отопления, до 12-го этажа уже есть стяжка в квартирах. Где-то до 10-го - плитка в общих коридорах. Работа кипит.
29 июль 2018 16:30
А может все таки :protest: под центральным офисом ,что б не расслаблялись? :smoke:
29 июль 2018 21:43
Цитата "monstera2049":
Хорошо что год назад не купила тут квартиру, ещё тогда говорили что весной 2018 можно будет делать ремонт. Как чувствовала ((
Всем инвесторам терпения!!

Спасибо. Но Ваш дом тоже еще не сдан, поэтому выводы делать рано. Хотя да, строится быстрее, как и все панельные.
30 июль 2018 11:35
Всем добрый день. Сегодня был на стройке. Краны работают, миксеры стоят. Бетононасос работает. Сделали частичное разрытие дороги по Харьковскому шоссе, делают канализацию. Рабочие на площадке присутствуют. Пока не все так плохо)
31 июль 2018 16:59
Цитата "lesnoy":
Уже подняли цему. .? Значит я угадал. Сейчас они хотят 26000 и я думаю эти деньги они неспешно возьмут. На финише проекта однушка из кирпича у метро - это не панелька в конце троещины за такие же деньги. Малометражных однушек в ЖК не осталось поэтому чем не вариант. Но по моему мнению это предложение исключениен. .

Продалась, похоже (объявление уже в архиве). Посмотрел другие варианты - продается еще 3-4 однушки, цены уже повыше.
06 авг 2018 13:00
Действия строителей не прекращаются, в субботу работали на обьекте. Скоро тут будет дорога.
06 авг 2018 14:32
Супер)
Дякую за фото
06 авг 2018 17:15
Похоже на то, что инвесторы 5 и 6 секций получат ключи до 30 сентября.
06 авг 2018 17:34
Ключі це добре. Але чи будуть взимку ці секції опалюватись, хтось знає?
06 авг 2018 17:45
Цитата "Mixas_":
Ключі це добре. Але чи будуть взимку ці секції опалюватись, хтось знає?

Сьогоднi правду навряд хтось скаже. Напевно доживемо до жовтня i побачимо.
08 авг 2018 16:18
Цитата "Sergey1977":
Господа,не нойте на задержки строительства! Задержка до года-это нормальный процесс.

Ниємо значит так хочемо. Для вас нормально рік затримки - сидіть і чекайте, ми без ваших порад розберемось.
І в будинках Войцехівського по 100 раз одне й те саме житло не продається. У них зовсім інші проблеми.
13 авг 2018 17:50

Нові фото на сайті, за 10 серпня
https://harkivskyy.com.ua/building
P.s. Нарешті починають будувати мій поверх

13 авг 2018 17:52
Ви про другу секцію?
Сама не можу дочекатися
14 авг 2018 07:16
Цитата "andruhamagic":
Нові фото на сайті, за 10 серпня
https://harkivskyy.com.ua/building
P.s. Нарешті починають будувати мій поверх


Почему 2ю секцию видом из двора не показывают? )) мой этаж уже тоже подбирается
14 авг 2018 13:53
Цитата "Mixas_":
Нічого не продається.

Порахувати непродані на даний момент квартири важко, але можна знайти на сайті ЖК непродані серії. Залишу тут сьогоднішні дані, щоб потім порівнювати. Зрозуміло, це менш точно, тому що одна серія може бути лише одною квартирою (на першому або останньому поверсі), а інша може включати 11 квартир (з 2 по 12 поверх). Тим не менш:
Секція 1. Цілих 37 серій, непроданих немає.
Секція 2. Всього 21 серія, непродана одна.
Секція 3. Всього 23 серії, непроданих 4.
Секція 4. Всього 12 серій, непроданих 8.
Секція 5. Всього 13 серій, непроданих 5.
Секція 6. Всього 21 серія, непроданих 4.
Тепер можна слідкувати за зникненням пропозицій і робити висновки про залишок нерозпроданих квартир. Якщо хтось вже проводив таку роботу раніше - напишіть.
14 авг 2018 20:39
Как вы это посчитали подскажите. Мне интересно по обериг2. на сайте нет движения по продаже уже давно.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .103105. . .203
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее