Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .100102. . .203
04 июль 2018 06:31
Он человек уже 3-ю квартиру купил и все равно говорит что застройщику на нас пофиг, я а же Вам говорил что никто не запустил на ремонты и т.д.
04 июль 2018 06:56
Цитата "Inna Kuryata":
А просто аби поговорити і пожалітися на форумі...


А чем мы здесь все занимаемся? Делимся мнением(просто говорим), но ведь мнение у каждого оно своё...
04 июль 2018 07:13
Цитата "Lavandier":
Таке відчуття, що деякі інвестори не дуже розуміють на що йшли :no: :faceoff:


Будьте уверены, что многие не знали на что шли, в особенности для тех для кого это первая инвестиция.
04 июль 2018 07:43
А що саме з першою секцією не так? Що близько ТЦ?
04 июль 2018 07:56
Дві з трьох вже продав. І реально ж попереджав, на що ви відповвідали в оптимістичному ключі. Зараз дивлюсь оптимізму у вас поменьшало.
04 июль 2018 15:24
Цитата "Mixas_":
Дві з трьох вже продав. І реально ж попереджав, на що ви відповвідали в оптимістичному ключі. Зараз дивлюсь оптимізму у вас поменьшало.

Оптимизма полно.Вас ни кто не просил,Нас предупреждать,не у Вас покупали, и не Вам решать,сколько у кого оптимизма,знаний о постройке,и всех вытекающим событий.И таки не имеет значения,первая инвестиция или десятая,соседи в первую очередь-люди,купившие имущество.А Вы поддергиваете весь ФОРУМ как последний ПОЦ.
04 июль 2018 17:54
Зря Вы так. .. Человек объективно оценивает и озвучивает ситуацию ничего не выдумывая а Вы обвиняете его во всех смертных грехах. Или Вам нравится обманываться ? Лично я в современном мире всю информацию делю на 3,осознавая что и треть врядли вся правда. И такие люди как Mixas мне полезны. .. спасибо им
04 июль 2018 18:04
А если человек к тому же имеет опыт в инвестициях, тем более стОит прислушаться, чтобы в будущем объективней смотреть на вещи и не расстраиваться по таким пустякам как задержка на год . Наша ситуация не самая плохая в сравнении со всякими элитацентрами и прочими недостроями..
04 июль 2018 19:58
Полезны только не нужно злорадствовать и наступать на болевший мозоль.
04 июль 2018 21:05
Бурушка, у вас видно з вихованням в дитинстві були деякі проблеми - коли людям немає що сказати по суті вони, зазвичай, переходять на особистості. Зайвий оптимізм і невірна оцінка ситуації - одне й те саме. Оптимістично було б робити зараз ремонт. І піддіваю я не весь форум а тільки тих хто невірно оцінює поточний стан будівництва.
Ви, шановні, перечитайте форум - свої і мої пости річної-піврічної давнини, тільки по фактажу а не по емоціях, а потім робіть висновки хто тролить а хто правду пише.
І знову факти: був на будівництві позавчора, на пятій секції зі сторони церкви вяленько так утеплювали фасад, вхідні групи в парадні навіть не починали робити - ні утеплення, ні облицювання плиткою, ні перил ні дверей та навіть самих сходів немає, у колодцях водопроводу труби прокладені проте запірної арматури (вентилів) немає, каналізаційні труби взагалі поки що складені гіркою і навіть не починали монтуватись. Я не впевнений, що при такому стані справ влітку інвесторів 5 і 6 секції запустять на ремонти.
Єдине що порадувало - решітки кондиціонерів, яких не було в проекті, але на 6 секції вже всі змонтовані, і це виглядає доволі гарно.
Утеплення задньої частини 5 секції
Решітки кондиціонерів на 6 секції
04 июль 2018 21:16
Цитата "Mixas_":
Бурушка, у вас видно з вихованням в дитинстві були деякі проблеми - коли людям немає що сказати по суті вони, зазвичай, переходять на особистості. Зайвий оптимізм і невірна оцінка ситуації - одне й те саме. Оптимістично було б робити зараз ремонт. І піддіваю я не весь форум а тільки тих хто невірно оцінює поточний стан будівництва.
Ви, шановні, перечитайте форум - свої і мої пости річної-піврічної давнини, тільки по фактажу а не по емоціях, а потім робіть висновки хто тролить а хто правду пише.
І знову факти: був на будівництві позавчора, на пятій секції зі сторони церкви вяленько так утеплювали фасад, вхідні групи в парадні навіть не починали робити - ні утеплення, ні облицювання плиткою, ні перил та навіть самих сходів немає, у колодцях водопроводу труби прокладені проте запірної арматури (вентилів) немає, каналізаційні труби взагалі поки що складені гіркою і навіть не починали монтуватись. Я не впевнений, що при такому стані справ влітку інвесторів 5 і 6 секції запустять на ремонти.
Єдине що порадувало - решітки кондиціонерів, яких не було в проекті, але на 6 секції вже всі змонтовані, і це виглядає доволі гарно.

А как вас пустили на стройку? или вы все это увидели через забор?
04 июль 2018 21:19
Через паркан звичайно. Хоча і на будівництво можна було зайти, там в паркані отвори такі немаленьки.
04 июль 2018 21:22
Цитата "Mixas_":
Через паркан звичайно. Хоча і на будівництво можна було зайти, там в паркані отвори такі немаленьки.

Не знаю....нас не пустили
04 июль 2018 21:23
Цитата "Mixas_":
Дві з трьох вже продав. І реально ж попереджав, на що ви відповвідали в оптимістичному ключі. Зараз дивлюсь оптимізму у вас поменьшало.

Извините за любопытство, а те две квартиры что вы продали, вы тоже инвестировали в Укрбуд?
04 июль 2018 21:36
Так ті дві були інвестовані в укрбуд на рівні котлованів і переуступлені при 100%готовності. І чесно кажучи, Харьківський мабуть буде крайнім обєктом.
04 июль 2018 21:45
Цитата "Mixas_":
Так ті дві були інвестовані в укрбуд на рівні котлованів і переуступлені при 100%готовності. І чесно кажучи, Харьківський мабуть буде крайнім обєктом.

А те ЖК в которые вы инвестировали, тоже сдавались с таким опозданием в год?
04 июль 2018 21:56
Ні, один в строк, інший із запізненням у 3 місяці.
05 июль 2018 06:55
Как правило, жилье класса повыше сдается гораздо быстрее. с личного опыта слышала о задержке лишь в 4-5 месяцев. ну нам остается только ждать,ну или уступать как михась. а люди,которые пишут о денежном возмещении- вы договор вообще читали,когда подписывали?! :wow:
05 июль 2018 08:45
Цитата "Mixas_":
Так ті дві були інвестовані в укрбуд на рівні котлованів і переуступлені при 100%готовності. І чесно кажучи, Харьківський мабуть буде крайнім обєктом.

Почему решаете прекращать инвестировать в дальнейшем? Ведь это 20 - 30% годовых?
05 июль 2018 08:52
Я наоборот только "вошёл во вкус"..или может Вы что-то знаете. ..?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .100102. . .203
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее