Подать объявление

ЖК Сяйво 2 | Ін-Білд | Ирпень, ул. Университетская, 1б

ЗастройщикИн-Билд
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
6/9%
6/9%
16/24%
15/22%
24/36%
1. . .118120. . .126
20 окт 2018 08:09
Банду- геть! Судью - на мыло! Вставай прок...., весь мир рабочих и рабов!!! Пора браться за вилы!!!
20 окт 2018 09:22
Цитата "In Build":
Шановні інвестори, будь ласка, не звертайте увагу на провокаторів. Вся офіційна інформація розміщується на сайті компанії. Нажаль, наразі відбувається те, про що ми вас попереджали. З повагою, «ІН-БІЛД».


Доброго дня! Підскажіть, чи відкрито провадження за позовами Ін-білд до власника землі? Було би цікаво почитати позицію забудовника.

І чому не хвалитесь, що 18 жовтня Вами була подана апеляційна скарга на ухвалу суду про арешт і заборону будівництва? :) Для того, щоб отримати довіру клієнтів, варто звітувати не тільки про проведені будівельні роботи, але і про юридичні, на жаль. Було цікаво почитати про Пєшого, але чому, знаючи про його погану репутацію з ним взагалі укладались будь-які договори?
20 окт 2018 09:45
До речі, можливо корисно було би залучити інвесторів до апеляційного оскарження ухвали про заборону на проведення будівельних робіт - оскільки це напряму впливає на їхні права? Підготуйте скарги, оплатіть судовий збір - і я думаю знайдеться немало людей, готових підтримати забудовника у суді, можливо це збільшить шанси на перемогу?
20 окт 2018 09:54
Також, невелика юридична порада забудовнику. Я не знаю матеріали справи, але на Вашому місці я би подумав про підготовку заяви до суду про зустрічне забезпечення позову (ст. 154 ЦПК), яким поставити вимогу:
1. про забезпечення виконання ПП "Нерухомість Ірпеня" своїх зобовязань за договорами суперфіцію (комунікації, перенос собачатника)" (арешти, заборона дій, внесення грошових коштів на депози т.д.)
2. забезпечення відшкодування збитків від подачі позову (втрати від операційної діяльності) - можна спробувати оцінити втрати від дій, завданих діями ПП "Нерухомість Ірпеня"
20 окт 2018 12:53
Цитата "Ded Maroz":
До речі, можливо корисно було би залучити інвесторів до апеляційного оскарження ухвали про заборону на проведення будівельних робіт - оскільки це напряму впливає на їхні права? Підготуйте скарги, оплатіть судовий збір - і я думаю знайдеться немало людей, готових підтримати забудовника у суді, можливо це збільшить шанси на перемогу?
. Гарна ідея! Також думаю багато хто б долучився.
20 окт 2018 12:56
Цитата "Ded Maroz":
Також, невелика юридична порада забудовнику. Я не знаю матеріали справи, але на Вашому місці я би подумав про підготовку заяви до суду про зустрічне забезпечення позову (ст. 154 ЦПК), яким поставити вимогу:
1. про забезпечення виконання ПП "Нерухомість Ірпеня" своїх зобовязань за договорами суперфіцію (комунікації, перенос собачатника)" (арешти, заборона дій, внесення грошових коштів на депози т.д.)
2. забезпечення відшкодування збитків від подачі позову (втрати від операційної діяльності) - можна спробувати оцінити втрати від дій, завданих діями ПП "Нерухомість Ірпеня"

Збитки від простою та погіршення ділової репутації буде ну дуууууже важко порахувати.
20 окт 2018 14:38
Все так и нужно делать!!! Чтоб мошенникам - жизнь малиной не казалась!!! Надо этому Пешему- пешком прогуляться!!!
20 окт 2018 15:54
Уверен каждый инвестор готов отстаивать свои права и интересы, рас уже сложилась такая ситуация
20 окт 2018 19:47
Забор будівельного майданчику. Приходили працівники з виконавчої служби. Чекаємо новин
21 окт 2018 14:54
Долой фейки и сомнения!!! Я верю в правду! Я верю в Сияние!!! Вся инфа на официальном сайте! А Пешего пошлите пешком!!!
22 окт 2018 06:09
Цитата "_V":
Забор будівельного майданчику. Приходили працівники з виконавчої служби. Чекаємо новин


Доброе утро моим соседям, общался в субботу с ОП, и мне прояснили всю ситуацию, что эти пользователи которые недавно зарегистрировались и созывают всех забирать свои вложения, чтобы всячески помешать строительству НАШИХ домов, это подставные люди Пешего, а возможно и он сам, если бы Пеший который устроил всю эту кашу имел какие то права на землю или дома, то он бы не опускался так низко и не регистрировался бы под никами директоров компании и не устраивал бы этих маскарадов под строительной площадкой! Когда я выбирал себе квартиру и общался с друзьями которые давно живут в Ирпене, мне говорили что можно вложится в любую компанию но не к Пешему потому что это бандит который кинул множество людей, а Инбилд обладет в Ирпене репутацией надежного застройщика! Так давайте же поддерживать нашего застройщика и отстаивать свои права! и станем на защиту наших квартир!
22 окт 2018 08:22
Цитата "wrestler95":


Доброе утро моим соседям, общался в субботу с ОП, и мне прояснили всю ситуацию, что эти пользователи которые недавно зарегистрировались и созывают всех забирать свои вложения, чтобы всячески помешать строительству НАШИХ домов, это подставные люди Пешего, а возможно и он сам, если бы Пеший который устроил всю эту кашу имел какие то права на землю или дома, то он бы не опускался так низко и не регистрировался бы под никами директоров компании и не устраивал бы этих маскарадов под строительной площадкой! Когда я выбирал себе квартиру и общался с друзьями которые давно живут в Ирпене, мне говорили что можно вложится в любую компанию но не к Пешему потому что это бандит который кинул множество людей, а Инбилд обладет в Ирпене репутацией надежного застройщика! Так давайте же поддерживать нашего застройщика и отстаивать свои права! и станем на защиту наших квартир!

Доброго дня!
Ви з якої квартири? № буд. і №кв.
22 окт 2018 08:52
Не нужно подыгрывать провокаторам!!!,- не создавайте кипиш!!! Иначе может у них все получится!,- и тогда будет все по ихнему!,- а это точно буден не фэншуй!,- и для всех уже без исключения!!! Застройщик прав по всем параметрам!
22 окт 2018 15:34
Цитата "investor_vitos":

Доброго дня!
Ви з якої квартири? № буд. і №кв.


дом 1Б, квартира 227, добавьте меня пожалуйста в таблицу.
23 окт 2018 04:54
Звичайно потрібно підтримати забудовника. У нас всіх спільні інтереси - отримання своїх квартир якомога швидше. Але виникають питання:
1. Хто власник або власники землі ?
2. Це суперфіцій? Бестроковий?
3. Які мотиви у Пєшого? Чому він перешкоджає будівництву?
23 окт 2018 16:27
Если кратко: он за деньгу и энное коллич.квартир по договору (суперфикция) должен был провести все коммуникации к домам (не только к Сяйву). Еще перенести собачник! Не выполнив своих обязательсв почти полностью!,- застройщики решили сами вскладчину сделать это все!, и теперь конечно лишить его кв.и т.д. соответственно! Но ему очень хочется как говориться - все иметь!,- но ничего не делать!!!
26 окт 2018 21:58
Офіційна заява від забудовника для інвесторів ЖК «Сяйво-2» від 26.10.2018
Компанія «Ін-Білд» вживає заходів щодо поновлення декларацій про початок будівництва ЖК «Сяйво-2».

Інформація на сайті ЖК
27 окт 2018 17:59
Сегодняшние фото:
28 окт 2018 12:44
дом 1в квартира 97, добавьте меня пожалуйста в таблицу.
29 окт 2018 08:31
Добрый день.
Дом 1В квартира 230, добавьте пожалуйста.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .118120. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее