Подать объявление

ЖК Сяйво 2 | Ін-Білд | Ирпень, ул. Университетская, 1б

ЗастройщикИн-Билд
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
6/9%
6/9%
16/24%
15/22%
24/36%
1. . .7274. . .126
05 окт 2017 11:21
Добрий день шановні форумчани Сяйва-2!!!
Ви мене вибачте, але те, чим ви зараз займається виглядає приблизно так, як на малюнку нижче...
Не знаю чи багато на даному форумі професійних будівельників, а не "диванних", які тільки на клавіатурі можуть кран встановлювати, бетон змішувати і кладку стін виганяти до 18го поверху... однак хочу зазначити, що звести "коробку" і закласти її стінами - це близько 30% часових затрат при будівництві... решта часу йде на той "дріб'язок", якого з-за меж будівельної площадки важко оцінити...
А станом на сьогодні - робота йде дуже гарними темпами: кран демонтований, на другому будинку закладено 1й та 2й житлові поверхи, в першому - повним ходом йдуть роботи з нанесення штукатурки і, як зазначали вище, змонтовані системи вентиляції, димовидалення та дренажу води... А оцінювати ситуацію тільки з погляду кладки (чи точніше її відсутності) цегли на 12му поверсі - це як мінімум непрофесійно, а з боку схоже на ту саму фотку внизу... :notsure:
І, доречі, щодо штукатурки - вона ще мокра, звичайно, але кімнати вже тепер набувають дуже приємного вигляду... це для тих,у кого квартира на 2му поверсі будинку 1В... :super:
Крім того, раніше на форумі запитували про якість встановлення вікон... можу сказати, що візуально і вікна, і те,як вони встановлені (в крайньому випадку в тих кімнатах де я був) відповідають тому поняттю, яке люди зазвичай вкладають у слово "якісний"!!!
А щодо спілкування з ВП - слід не забувати, що, по-перше, ми "знаходимося" не на офіційному форумі забудовника!!!, а, по-друге, не знаю як у кого, але в моєму договорі нема такого пункту, який би зобов'язував ВП чи забудовника "спілкуватися" зі мною чи "звітувати" мені за окремо виконані етапи робіт!!! Це я до того, що давайте будемо проявляти повагу один до одного і до тих людей, які будують наш ДІМ... і не створюймо ситуації, схожі на все те саме фото, що внизу...

PS: намагався бути максимально толерантним... тому, якщо когось образив - вибачте, не навмисно :chillout:

Всім гарного настрою і завершення робочого тижня!!!
05 окт 2017 11:45
Если вы были внутри где ваши фото стяжки и штукатурки?))
Значит по вашему 1,5 месяца не идет кладка( а говорят 3 неделю что идет) это нормально?
Вы вообще ИНВЕСТОР или нет?что-то я очень в этом уже сомневаюсь.
Здесь и не нужно быть "диванным стороителем" для того,что бы фильтровать информацию которую предоставляют ОП и видеть всё по факту. Лично я НАСТОЯЩИЙ ИНВЕСТОР, который переживает за будущий дом, и мне как нормальному человеку непонятны отчеты ОП где указывается не полностью правдивая информация! За кран я ничего не говорил, то что его сейчас переставляют, это понятное дело не за 2 дня делается, к этому претензий нету, проблема в том почему они не пользовались им до этого!!! Когда тебе прораб по телефону говорит "Кладка на 12 идет, все хорошо, просто ее не видно снаружи", а теперь говорят что "пока кран не передвинем кладка на 12 этаже не будет идти".Парадокс, что же вам мешало его использовать до демонтажа!!! А я захожу на 12 этаж смотрю, а там ни одного кирпича не заложено, ни одного газоблока! Вопрос в том что не нужно писать ОП то чего они не знают, или хотя бы не уверены в той или иной информации.
Кирпич то на 2-й дом привезли почему то, и кран его подал. А на 1-й дом конечно не нужно...
По поводу общения застройщика на форуме-я поддерживаю девушек,если уже и отчёты сюда выкладывать,то было бы неплохо и отвечать на вопросы инвесторов-я только ЗА!)А то,что вас это почему-то не интересует -это не совсем понятно,так как любому настоящему инвестору будет интересно почитать ответы на часто задаваемые вопросы(опять же таки можно еще раз задать вопрос который выделен выше)
P.S. это мое последнее сообщение адресованное вам;)
05 окт 2017 11:55
А чого "последнее"?? :faceoff:
Я сумуватиму за Вами... чесно... чуть-чуть :yes:
А щодо фото - насолоджуйтесь!!! Особливо ті, чия це квартира!!! Від душі вітаю... (другий поверх, вікна на грін-сайт)
05 окт 2017 12:28
А щодо крана - не знаю як Вас Prmto, а мене в школі вчили геометрії і відповідно до її законів при обмеженій довжині відрізку і фіксованій точці його початку може скластися така ситуація, коли тим відрізком неможливо дістатися до іншої, "бажаної" точки на площині чи в просторі... саме тому і не будувалася та дальна частина будинку 1б-1 і не проводилася низка інших робіт, про які прорабу не було бажання Вам розповідати... знову ж таки лише тому, що він не зобов'язаний цього робити...
Доречі про кран і про те який вигляд має запінення вікон спочатку... до того, як його "обгризли" на фото, що були опубліковані Вами, Prmto, вище... пропоную глянути на фото...
05 окт 2017 13:12
Добрый день, Уважаемые Инвестора и Все Те, кто спешит стать Таковым!!!
Спасибо Вам, что следите за строительством Ваших квартир и объективно этот процесс освещаете!!!
Фото от 03.10.2017г.
Было вот так...
05 окт 2017 13:16
А стало вот так...
05 окт 2017 13:39
Дяяякуууєєємооо
05 окт 2017 13:58
То вас роздражае та ситуація що в будинку Б кладуть кладку а в В будинку ні. Як я розумію то оба будинки повинні строїтись. Чи по вашому вас турбує тільки ваш будинок а не все будівництво по зведені обох будинків. Може будинок Б взагалі не будувати поки не збудують ваш.
05 окт 2017 15:22
Уважаемый semy, мне не понятно Ваше бурное выступление на требования к застройщику, с чего такая реакция?? Вам кажется лучшим вариантом сложить руки и ждать милости от застройщика, в ожидании завершенного в сроки строительства?? Но как показывает практика, так делать нельзя! И речь идёт не о том чтоб задолбать застройщика и постоянно держать его в напряжении...вовсе нет! Мы не каждый день покупаем квартиры ( по крайней мере многие из нас), наши опасения и волнения вполне обоснованы! Отлично что у нас есть такой активный и опытный во многих вопросах Prmto! Многие из нас живут далеко и не имеют возможности так отслеживать процесс строительства как он. За это ему ещё раз спасибо! От застройщика требуется держать нас в курсе и говорить правду!! По вашему мы много хотим? Давайте будем совместными усилиями, кто как может, добиваться нашей общей цели! А подобные заявления, только отбивают охоту отстаивать за всех свои права!
05 окт 2017 15:56
Цитата "Pretty08":
То вас роздражае та ситуація що в будинку Б кладуть кладку а в В будинку ні. Як я розумію то оба будинки повинні строїтись. Чи по вашому вас турбує тільки ваш будинок а не все будівництво по зведені обох будинків. Може будинок Б взагалі не будувати поки не збудують ваш.

Бред какой-то 6-) Где в моих словах вы видели то что меня раздражает ситуация что у вас кладут кирпич, а в 1 доме нет? :) Найдите это в моих сообщениях и скиньте сюда - подтверждайте фактами :wow:
Дома должны строиться-как первый так и и второй)Кладка кирпича должна быть как в первом доме так и во втором доме!)Если вы изучите весь форум,то увидите,что я всегда выкладывал фото и информацию по двум домам-ДЛЯ ВСЕХ ИНВЕСТОРОВ!)
Мне не понятна фраза застройщика «кладка на 12 этажа идет» и так 3 отчета подряд, но ее по факту не было! Вот что мне не нравится! Поверьте,если бы такое было с Вашим домом-Вам бы тоже было не радостно :winky:
и Понятное дело,что я переживаю больше за 1-й дом, потому у меня там квартира и вполне логично, почему в моих обращениях мелькает именно 1-й дом!)
05 окт 2017 16:17
Всем большое спасибо.Prmto отдельная благодарность.С ним я согласен
05 окт 2017 20:15
Цитата "Alex1077":
Уважаемый semy, мне не понятно Ваше бурное выступление на требования к застройщику, с чего такая реакция?? Вам кажется лучшим вариантом сложить руки и ждать милости от застройщика, в ожидании завершенного в сроки строительства?? Но как показывает практика, так делать нельзя! И речь идёт не о том чтоб задолбать застройщика и постоянно держать его в напряжении...вовсе нет! Мы не каждый день покупаем квартиры ( по крайней мере многие из нас), наши опасения и волнения вполне обоснованы! Отлично что у нас есть такой активный и опытный во многих вопросах Prmto! Многие из нас живут далеко и не имеют возможности так отслеживать процесс строительства как он. За это ему ещё раз спасибо! От застройщика требуется держать нас в курсе и говорить правду!! По вашему мы много хотим? Давайте будем совместными усилиями, кто как может, добиваться нашей общей цели! А подобные заявления, только отбивают охоту отстаивать за всех свои права!


Шановний Alex1077, спробую пояснити Вам, щоб стало зрозуміліше.
Єдиний спосіб прискорити будівництво - це не топтання клавішами на цьому форумі, а переодітися в робочий одяг і покласти кілька рядів цегли чи замішати кілька тон цементу... А потік цієї псевдоінформації на даному форумі - це саме той чувак, которий пиляє гілку на якій сидить. І знову ж таки тільки для Вас пояснюю: Ви виливаєте НЕОБГРУНТОВАНИЙ бруд на забудовника, яки для ВАС будує будинок, а інший інвестор, який збереться придбати квартиру в тому ж будинку, прочитає все той же НЕОБГРУНТОВАНИЙ бруд, не розбереться і прийме рішення - та ну їх на... А трохи пізніше, коли будинок буде здаватися в експлуатацію, Ви зустрінетеся з ситуацією, що сусідня з Вашою квартира - порожня, а зимою, особливо першою, з неї буде дути холодом у Вашому напрямку і стіни з новим ремонтом, у який Ви вкладали власні гроші, будуть покриватися цвілістю... А все тільки тому, що сусід, який міг бути і обігрівати Вас збоку (чи зверху, чи знизу) звалив ще на етапі будівництва... і зробив це завдяки ВАМ, прочитавши мегацитати "активного та досвідченого" (щоправда не зрозуміло в чому)... Ви, як і я та всі інші інвестори, підписали одинакові договори, в яких чітко написано, що ми можемо вимагати від забудовника і які права при цьому є у кожного з нас... а те, чим Ви зараз зайняті - це аж ніяк не відстоювання своїх чи ще чиїхось прав... це неповага і в першу чергу - до самого себе.
05 окт 2017 20:23
Шановні, ми не у Верховні Раді) не треба сваритись) краще уже зустрітись усім і побачити в обличчя хто є хто) хто інвестор, а хто провокатор)
05 окт 2017 21:21
Цитата "Prmto":

Бред какой-то 6-) Где в моих словах вы видели то что меня раздражает ситуация что у вас кладут кирпич, а в 1 доме нет? :) Найдите это в моих сообщениях и скиньте сюда - подтверждайте фактами :wow:
Дома должны строиться-как первый так и и второй)Кладка кирпича должна быть как в первом доме так и во втором доме!)Если вы изучите весь форум,то увидите,что я всегда выкладывал фото и информацию по двум домам-ДЛЯ ВСЕХ ИНВЕСТОРОВ!)
Мне не понятна фраза застройщика «кладка на 12 этажа идет» и так 3 отчета подряд, но ее по факту не было! Вот что мне не нравится! Поверьте,если бы такое было с Вашим домом-Вам бы тоже было не радостно :winky:
и Понятное дело,что я переживаю больше за 1-й дом, потому у меня там квартира и вполне логично, почему в моих обращениях мелькает именно 1-й дом!)


Ні, шановний Prmto, це не "бред какой-то" - як мінімум гляньте на 72гу сторінку форуму і побачите, що які б просування на будівництві не відбувалися, в т.ч. по другому будинку - у Ваших коментах крім дванадцятого поверха першого будинку, на якому на Ваш погляд все застигло, більше нічого нема... ну майже нічого...

І ще... Ваш пост на 69й сторінці від 22.09.2017 10:48 у відповідь на моє зауваження щодо складності будівництва 18-поверхового будинку:
"а причём тут этажность?тут играет площадь роль-в Сяйво 1 и Сяйво 2 -а она одинаковая)" - пізнаєте його?
Так от, знову ж таки, якщо б Ви справді бажали висвітлювати адекватну і перевірену інформацію на даному формумі, а не гналися лише за її кількістю, то з допомогою математики та нехитрого пристрою, який називається калькулятором, Ви б отримали наступні дані:
сяйво-1 площа одного поверху (всіх чотирьох секцій) становить близько 1067 метрів квадратних, що для 13ти поверхів перетворюється в 13875 м.кв.
сяйво-2 площа одного поверху (всіх секцій, а їх там теж чотири) становить близько 1533 метрів квадратних!!!, що для 18ти поверхів перетворюється в 27594 м.кв., а це рівно вдвічі більше!!!
І такого "бреду какого-то" у Ваших дописах я можу накопати вагон, просто часу для цього, як і в більшості людей на нашому форумі, у мене немає... Тому ми всі, читаючи Вас, віримо в те, що Ви пишите, а виявляється придумана дідами істина "довіряй, та перевіряй" тут як ніколи актуальна.

Не знаю чи будете Ви мені писати після обіцянки не робити цього, але я вже бачу, що завтра завдяки Вам буду зайнятий... мушу зустрітися з шановною Anna_O , щоб вона побачила моє обличчя і зрозуміла, що я інвестор, а не бот чи провокатор 8-)

Anna_O, даруйте, ми справді не у ВР... це Вам :hb:
05 окт 2017 22:29
Цитата "semy":
сяйво-1 площа одного поверху (всіх чотирьох секцій) становить близько 1067 метрів квадратних, що для 13ти поверхів перетворюється в 13875 м.кв.
сяйво-2 площа одного поверху (всіх секцій, а їх там теж чотири) становить близько 1533 метрів квадратних!!!, що для 18ти поверхів перетворюється в 27594 м.кв., а це рівно вдвічі більше!!!

Давайте так - я вас не трогаю и прошу не переходит на личности и не грубить в мой адрес, мы с вами вообще не знакомы, а ведете вы себя по хамски. Я же ничего не писал вам и не грубил, или пытался вам что-то доказать, но видимо вас как-то задело что вы так предвзято начали ко мне относиться, я не стерпел и нарушил свою обещание вам не отвечать! Геометрию учил(про второй дом не я спрашивал почему неравномерно строят, я предположил что выгоняют середину для привязки крана-в итоге так и получилось), а вот математик с вас очень плохой, да и не внимательны вы очень! Я сравнивал темп кладки кирпича одного дома СЯЙВО-2 и СЯЙВО-1(там две очереди закладывали одновременно)
Ниже прилагаю расчет! Для всех кому интересно!
ФОТО с схемами домов тоже прилагаю:)
СЯЙВО-1:
площадь одного этажа 1332 кв.м!
площадь дома (12!!!! этажей с учетом коммерческого) 15984 кв.м!

СЯЙВО-2, один только ДОМ!!!!!:
площадь одного этажа 766,4 кв.м!
площадь дома ОДНОГО(18 этажей с учетом коммерческого) 13795,2 кв.м!!!

Вот мое сообщение 18.08.2017
Цитата "Prmto":
в Сяйво 1 за 7 месяцев заложили весь дом кирпичом, хотя по площади они практически одинаковые, а у нас уже почти 9 месяцев прошло, и осталось еще 6 этажей заложить!)

А уже прошло 10 месяцев! Считайте сами, успеваю ли они по кладке!:)

Получается наш один дом по площади меньше, но закладывают его намного дольше!!! вот что я хотел донести!!! и писал!!!
Все кому не лень, можете сами пересчитать и убедиться!:)

Если уже придираетесь к моим словам, то пожалуйста цитируйте оригинал, и не вырывайте слова из контекста!!! и если читаете мои предыдущие сообщения, то вчитывайтесь пожалуйста, что я писал про то что сделано помимо кладки 12-го этажа! и про вентиляцию я писал что она делается, и про окна я писал, и про штукатурку я писал, и про кладку во втором доме я писал, и про крышу я писал что она делается, и про кран я писал! слово "писал" часто встречается что бы вы понимали что я действительно это писал:))
СЯЙВО-2
СЯЙВО-1
05 окт 2017 22:56
На схеме Сяйво -1 смотрите внимательно, там один указатель иногда делится на две квартиры!
06 окт 2017 05:32
Доброго ранку!
Не розумію цілей агресії стосовно обговорення будівництва нашого з вами будинку. Те що зроблено на даний момент супер 👍. Хочеться також побачити обіцяне від забудовника, в тому числі і викладку цегли на 12 поверсі. За 2 будинок також переживають всі, від цього залежить підведення всіх комунікацій, також чим швидше закінчиться будівництво обох будинків тим менше доведеться жити в постійному будівництві у дворі.
06 окт 2017 05:32
Любі інвестори давайте спробуємо заспокоїтись в кожного своя думка нам ще жити разом. І хочеться мати дружні відносини з сусідами. Гарних всім вихідних і чудового настрою.😉
06 окт 2017 07:31
:faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff:
Шановний Prmto, поки Ви намагаєтеся тут "донести" публіці що-небудь - Ви самі не помічаєте те, що я (вже давно) та Pretty08 (вчора) намагалися звернути Вашу увагу лише на те, що Сяйво2 складається з ДВОХ черг, обидві з яких на сьогодні досить жваво будуються і звертаю Вашу увагу, що обидві будуються ОДНІЄЮ компанією, тому не брати до уваги ту роботу (іншими словами ПЛОЩУ), яка робиться на другій черзі - це груба профанація!!! Щоб Ви часом не сказали, що це мої вигадки, Ваша цитата, свіженька:

Получается наш один дом по площади меньше, но закладывают его намного дольше!!! вот что я хотел донести!!! и писал!!!

Саме тому я вважаю, що ВАШІ висновки про те, що все стоїть і ми не вкладаємося в якісь там терміни (доречі цікаво хто, де і в якому вигляді Вас з ними ознайомлював?), зроблені на фоні одного 12 поверху першої черги а також ніби-то досвіду побудови Сяйва1 - абсолютно безпідставні.
Крім того, у відповідь на мої питання - Ви не назвали себе професійним будівельником і даруйте таким не станете лише сидячи на форумах... навіть на великій кількості форумів, в т.ч. Сяйво1, де Ви займалися таким же нагнітанням ситуації як і тут, по суті ніяк не впливаючи на стан справ на будівництві, але дуже негативно впливаючи на рішення тих людей, які можуть чи могли стати нашими сусідами (у мене є живий приклад по Сяйву1 - колись Вас познайомлю, щоб Ви не сумнівалися :winky: )!!! Саме це мене і заділо (як Ви виразилися вище), бо ця Ваша активність, яка всім, і в тому числі мені, подобається - насправді стає "ведмежою послугою" для будівництва, а значить для нас всіх.

PS1: даруйте за "хамство" :notsure:... як Ви там писали раніше, витягну з контексту )))): "Может это я так придераюсь или характер такой..:) хз!!!" :winky:
PS2: щоб не ламати ці клавіатури і не сумніватися who is who - краще б спрямували свою активність, на правах місцевого жителя, на розпал вугілля, а за м'ясцем питання теж не стане... а там гляди - і будинок здадуть :winky:
06 окт 2017 08:02
Цитата "semy":
:faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff:
Шановний Prmto, поки Ви намагаєтеся тут "донести" публіці що-небудь - Ви самі не помічаєте те, що я (вже давно) та Pretty08 (вчора) намагалися звернути Вашу увагу лише на те, що Сяйво2 складається з ДВОХ черг, обидві з яких на сьогодні досить жваво будуються і звертаю Вашу увагу, що обидві будуються ОДНІЄЮ компанією, тому не брати до уваги ту роботу (іншими словами ПЛОЩУ), яка робиться на другій черзі - це груба профанація!!! Щоб Ви часом не сказали, що це мої вигадки, Ваша цитата, свіженька:

Получается наш один дом по площади меньше, но закладывают его намного дольше!!! вот что я хотел донести!!! и писал!!!

Саме тому я вважаю, що ВАШІ висновки про те, що все стоїть і ми не вкладаємося в якісь там терміни (доречі цікаво хто, де і в якому вигляді Вас з ними ознайомлював?), зроблені на фоні одного 12 поверху першої черги а також ніби-то досвіду побудови Сяйва1 - абсолютно безпідставні.
Крім того, у відповідь на мої питання - Ви не назвали себе професійним будівельником і даруйте таким не станете лише сидячи на форумах... навіть на великій кількості форумів, в т.ч. Сяйво1, де Ви займалися таким же нагнітанням ситуації як і тут, по суті ніяк не впливаючи на стан справ на будівництві, але дуже негативно впливаючи на рішення тих людей, які можуть чи могли стати нашими сусідами (у мене є живий приклад по Сяйву1 - колись Вас познайомлю, щоб Ви не сумнівалися :winky: )!!! Саме це мене і заділо (як Ви виразилися вище), бо ця Ваша активність, яка всім, і в тому числі мені, подобається - насправді стає "ведмежою послугою" для будівництва, а значить для нас всіх.

PS1: даруйте за "хамство" :notsure:... як Ви там писали раніше, витягну з контексту )))): "Может это я так придераюсь или характер такой..:) хз!!!" :winky:
PS2: щоб не ламати ці клавіатури і не сумніватися who is who - краще б спрямували свою активність, на правах місцевого жителя, на розпал вугілля, а за м'ясцем питання теж не стане... а там гляди - і будинок здадуть :winky:

Доброго дня!
Мені як інвестору, жителя 14 поверху, скидаючись на вашу професійність хочеться почути, чому всетаки роботи по викладці цегли не продовжуються від 11 поверху?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .7274. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее