Подать объявление

ЖК Сяйво 2 | Ін-Білд | Ирпень, ул. Университетская, 1б

ЗастройщикИн-Билд
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
6/9%
6/9%
16/24%
15/22%
24/36%
1. . .7375. . .126
06 окт 2017 08:09
Цитата "Prmto":
На схеме Сяйво -1 смотрите внимательно, там один указатель иногда делится на две квартиры!

Даруйте, я не зміг вчора знайти такі красиві схеми першого сяйва, тому намагався підрахувати поштучно ))) - напевно деякі з квартир втратив. Та все-одно площа всього комплексу, якщо не вдвічі, то значно відрізняється в більшу сторону для Сяйва2. Через що навіть сам забудовник не береться їх порівнювати ні за складністю, ні за темпами будівництва.

Гарного дня!!!
06 окт 2017 09:37
Цитата "semy":


Ні, шановний Prmto, це не "бред какой-то" - як мінімум гляньте на 72гу сторінку форуму і побачите, що які б просування на будівництві не відбувалися, в т.ч. по другому будинку - у Ваших коментах крім дванадцятого поверха першого будинку, на якому на Ваш погляд все застигло, більше нічого нема... ну майже нічого...

І ще... Ваш пост на 69й сторінці від 22.09.2017 10:48 у відповідь на моє зауваження щодо складності будівництва 18-поверхового будинку:
"а причём тут этажность?тут играет площадь роль-в Сяйво 1 и Сяйво 2 -а она одинаковая)" - пізнаєте його?
Так от, знову ж таки, якщо б Ви справді бажали висвітлювати адекватну і перевірену інформацію на даному формумі, а не гналися лише за її кількістю, то з допомогою математики та нехитрого пристрою, який називається калькулятором, Ви б отримали наступні дані:
сяйво-1 площа одного поверху (всіх чотирьох секцій) становить близько 1067 метрів квадратних, що для 13ти поверхів перетворюється в 13875 м.кв.
сяйво-2 площа одного поверху (всіх секцій, а їх там теж чотири) становить близько 1533 метрів квадратних!!!, що для 18ти поверхів перетворюється в 27594 м.кв., а це рівно вдвічі більше!!!
І такого "бреду какого-то" у Ваших дописах я можу накопати вагон, просто часу для цього, як і в більшості людей на нашому форумі, у мене немає... Тому ми всі, читаючи Вас, віримо в те, що Ви пишите, а виявляється придумана дідами істина "довіряй, та перевіряй" тут як ніколи актуальна.

Не знаю чи будете Ви мені писати після обіцянки не робити цього, але я вже бачу, що завтра завдяки Вам буду зайнятий... мушу зустрітися з шановною Anna_O , щоб вона побачила моє обличчя і зрозуміла, що я інвестор, а не бот чи провокатор 8-)

Anna_O, даруйте, ми справді не у ВР... це Вам :hb:


Дякую) сподіваюсь, це не підкуп?
06 окт 2017 09:43
Цитата "investor_vitos":

Доброго дня!
Мені як інвестору, жителя 14 поверху, скидаючись на вашу професійність хочеться почути, чому всетаки роботи по викладці цегли не продовжуються від 11 поверху?


Добрий день, шановний investor_vitos - житель 14го поверху. Боюся, що Ви мене з кимось путаєте, звертаючись до моєї "професійності". Якщо Ви читали форум - то бачили, що я не відносив себе до професійних будівельників і не дозволив би собі писати про те, в чому не розбираюся, хоча б на рівні освіти... і, якщо Ви зауважили, саме від цього я і застерігаю інших!!! А щодо Вашого запитання - то, як я вже раніше писав, відповідь на нього може дати лише забудовник І точно не на цьому форумі... А те, що тут відбувається - в більшості лише слухи і домисли, які (повторюся вже в сотий раз!!!) НЕ ПРИСКОРЮЮТЬ БУДІВНИЦТВО, А ЛИШЕ ШКОДЯТЬ ЙОМУ.
Колись, не на форумі, Ви мені нагадаєте і я докладно Вам розповім як це працює...
06 окт 2017 10:23
Цитата "Anna_O":


Дякую) сподіваюсь, це не підкуп?


Ооох, Анна... А хід Ваших думок мені подобається!!! ))))
06 окт 2017 19:08
Цитата "semy":


Добрий день, шановний investor_vitos - житель 14го поверху. Боюся, що Ви мене з кимось путаєте, звертаючись до моєї "професійності". Якщо Ви читали форум - то бачили, що я не відносив себе до професійних будівельників і не дозволив би собі писати про те, в чому не розбираюся, хоча б на рівні освіти... і, якщо Ви зауважили, саме від цього я і застерігаю інших!!! А щодо Вашого запитання - то, як я вже раніше писав, відповідь на нього може дати лише забудовник І точно не на цьому форумі... А те, що тут відбувається - в більшості лише слухи і домисли, які (повторюся вже в сотий раз!!!) НЕ ПРИСКОРЮЮТЬ БУДІВНИЦТВО, А ЛИШЕ ШКОДЯТЬ ЙОМУ.
Колись, не на форумі, Ви мені нагадаєте і я докладно Вам розповім як це працює...


Наши два дома строит один застройщик, но не забывайте сроки сдачи у них разные. А человек на которого вы нападаете между прочим очень нам помогает своими фото, а также клиентам к ним. Я например на фото и не увидела б ,что там на каком то этаже добавилась вентиляция и тому подобное. Вы за три последнее страницы форума так и не поняли, что суть в том что если застройщик пишет 3недели подряд что на первом доме идёт кладка наружного кирпича, то ее б хотелось бы увидеть. И в данном случае за второй дом не идёт речь, потому как отчёт по 2 дому совпадает с тем что там делают.
До того как вы начали писать тут нападнические серенады все было отлично, поэтому просьба не портить нам настроение.
06 окт 2017 20:41
Цитата "Olyatel":


Наши два дома строит один застройщик, но не забывайте сроки сдачи у них разные. А человек на которого вы нападаете между прочим очень нам помогает своими фото, а также клиентам к ним. Я например на фото и не увидела б ,что там на каком то этаже добавилась вентиляция и тому подобное. Вы за три последнее страницы форума так и не поняли, что суть в том что если застройщик пишет 3недели подряд что на первом доме идёт кладка наружного кирпича, то ее б хотелось бы увидеть. И в данном случае за второй дом не идёт речь, потому как отчёт по 2 дому совпадает с тем что там делают.
До того как вы начали писать тут нападнические серенады все было отлично, поэтому просьба не портить нам настроение.

👍 підтримую.
07 окт 2017 02:49
Цитата "investor_vitos":

👍 підтримую.
я тоже поддерживаю! Самому лучшему нашему соседу, огромное спасибо. Мы все вам благодарны за вашу активность и заботу о нас,других соседей. Хороших выходных!!!!
07 окт 2017 05:34
Цитата "uliia.":
я тоже поддерживаю! Самому лучшему нашему соседу, огромное спасибо. Мы все вам благодарны за вашу активность и заботу о нас,других соседей. Хороших выходных!!!!

Я тоже поддерживаю Prmto . Он прав.То что остался последний месяц для нормальных работ. А знатоку ДБН должно быть известно, что внутренние отделочные работы ( штукатурка, кладка, стяжка и т. д.) при температуры воздуха ниже +5 градусов, выполнять запрещено. Поэтому то что сделают до зимы , то и будет
07 окт 2017 15:26
Спасибо большое за поддержку, соседи!:) хорошо что у нас мысли в правильном направлении:)
Вот фото с соседней стройки! Немного захватило и нашу стройку) видно кран! Поставили уже возле 2-го дома, и подняли до 6 или 7 этажа, точно не скажу)
07 окт 2017 17:42
Цитата "Prmto":
Спасибо большое за поддержку, соседи!:) хорошо что у нас мысли в правильном направлении:)
Вот фото с соседней стройки! Немного захватило и нашу стройку) видно кран! Поставили уже возле 2-го дома, и подняли до 6 или 7 этажа, точно не скажу)

Ого! Це синергія "Грін сайд"??? О це темпи...
07 окт 2017 19:46
Цитата "investor_vitos":

Ого! Це синергія "Грін сайд"??? О це темпи...

Нет, это на заднем плане нью-йорк!) Я на фото отметил наш дом Б и кран возле него уже подняли
08 окт 2017 10:57
Цитата "Prmto":
Спасибо большое за поддержку, соседи!:) хорошо что у нас мысли в правильном направлении:)
Вот фото с соседней стройки! Немного захватило и нашу стройку) видно кран! Поставили уже возле 2-го дома, и подняли до 6 или 7 этажа, точно не скажу)

Спасибо большое!!!!!!
09 окт 2017 07:25
Цитата "Prmto":
Спасибо большое за поддержку, соседи!:) хорошо что у нас мысли в правильном направлении:)
Вот фото с соседней стройки! Немного захватило и нашу стройку) видно кран! Поставили уже возле 2-го дома, и подняли до 6 или 7 этажа, точно не скажу)
Спасибо за информацию!
09 окт 2017 13:32
Цитата "Prmto":

Нет, это на заднем плане нью-йорк!) Я на фото отметил наш дом Б и кран возле него уже подняли


Отже же ж)) а я думала про Нью-Йорк спочатку)
09 окт 2017 14:59
Добрый день, Уважаемые Инвестора!!!
Фото со стройки 09.10.2017г.
Кран стоит, работа идёт!!! :yes:
Всем спасибо!!!
09 окт 2017 15:13
Цитата "Anna_O":


Отже же ж)) а я думала про Нью-Йорк спочатку)

Не нужно жалеть.Одни наши дома кирпичные
09 окт 2017 16:19
Цитата "serg-17":
serg-17 » 09.10.2017 17:13
Anna_O писал(а):

Отже же ж)) а я думала про Нью-Йорк спочатку)

Не нужно жалеть.Одни наши дома кирпичные
Это уж точно! Тем более на сколько я помню там голые стены, без каких либо внутренних работ...У нас дома лучше! :winky: :yes: Застройщику спасибо за фото!
09 окт 2017 17:54
Я не жалію) Уже люблю наш ЖК) і вас усіх)
10 окт 2017 07:13
за фотозвіт спасибі!
10 окт 2017 12:40
Я читал форум нью-йорк.Там пишут что окна только на пенке. Наш застройщик укрепляет окна.Внутреннюю штукатурку тоже делает в отличии от нью-йорк. Да не так быстро делается работа как хотелось.Хотелось бы реально, что бы сдача объекта была в 3 кв. Что бы перед зимой сделать ремонт и жить. Будем надеяться на это. А застройщику за качество спасибо.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7375. . .126
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее