Подать объявление

ЖК Свитло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Надднепрянское шоссе, 2а

ЗастройщикFUTURA HATA
Сдача ЖК2021 - 2024 г.
Планировки
от 27 946 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .1012. . .206
12 дек 2017 08:39
Цитата "copacabana":
Математика, конечно, занимательная, но не очень реалистичная: при таких подсчётах существенная доля квартир должна была бы иметь площадь 15-20 кв. м., при этом в их презентации значатся площади от 28 от 141 кв. м., что автоматически исключает возможность получения среднего значения ниже первого числа.
И если разделить 362642,22 на 7554 (а именно эти числа указаны в паспорте объекта), получатся довольно-таки обычные 48 квадратов.

В двенадцатой очереди предусмотрено строительство и школы и детского сада. Построят или нет — узнаем через несколько лет, но утверждать, что «не предусмотрено», нельзя.

Паркинги тоже должны быть: и подземный, и наземный. На ЛУНе указаны совокупно 3109 паркомест (10-я и 11-я очереди).

Было бы неплохо услышать комментарии и от застройщика.
[attachment=0]Снимок.PNG[/attachment]



Давайте спочатку визначимося з предметом обговорення!
Що ми обговорюємо - Рекламні буклети? «Зуб даю менеджерів відділу продажів»? Чи стенд біля огорожі будівництва, який документом не є за визначенням?
Чи ми все таки обговорюємо існуючі на даний час офіційні документи?
Я волів би обговорювати документи.
Тому, в руслі цього обговорення, обрисую короткий алгоритм отримання дозвільних документів.
1. отримання права власності чи права користування землею;
2. Отримання містобудівних умов та обмежень на проектування;
3. Розроблення проекту;
4. Експертиза проекту;
5. Отримання позитивного висновку експертизи.
6. Отримання, на підставі позитивного висновку експертизи, дозволу на виконання будівельних робіт.
При цьому слід сказати, що сам дозвіл майже не містить жодної інформації щодо об’єкта будівництва, це маленький малоцікавий документ – «хто, де (адреса), і що (житлове чи нежитлове).
Вся детальна і конкретна інформація з параметрами будівництва – міститься у експертному висновку і додатках до нього.
Інформація, яку я оприлюднив міститься у висновку експертизи, щодо проекту даного будівництва та додатках до нього, і згідно них тут передбачено будівництво 10 черг (а не 12) і 12164 квартир – і всі вони малогабаритки і ніяких піземних паркінгів немає, тому що біднота, які тут житиме їх просто не купуватиме.
Я ось відсканую цей експертний висновок і сьогодні викладу його.
А те, що у фейкових 11 і 12 чергах «малюють» такі самі фейкові дитсадки і школи, то так зараз роблять усі.
Неприбуткові Інфраструктурні об’єкти, що забудовнику приносять лише витрати, ставлять у останню чергу. Спокійно продають, будують і вводять в експлуатацію житлові черги, а коли діло доходить до останньої черги – де школи і дитсадки, забудовник жалісно розводить руки – а я яй, о йо йой, ви знаєте, я дуже хотів їх збудувати, просто мріяв, але от буквально тільки що закінчились гроші і ми останню чергу уже не в змозі будувати. Та і навіщо – попередні житлові уже успішно збудовані, введені в експлуатацію (по чергах) і головне - продані.
І так зараз практично у всіх хто будує великі ЖК – по чергах.
При цьому, деякі забудовники, не нагліють так як цей забудовник і реально у проекті «малюють» і дитсадки і школи, – В ОСТАННІЙ ЧЕРЗІ. Але саме на останній черзі у них дивним чином закінчуються спроможність.
Іноді (але це в більш багатих сегментах), де є батьки спроможні платити 8-12 тисяч грн. в місяць за дитсадок, будують один дитсадок (про більшу кількість я не чув). Бо це приміщення можна продати чи здати під такий приватний дитсадок. Але у нас небагато батьків, здатних платити 8-12 тисяч у місяць за приватний дитсадок. Що стосується тих, хто не може оплачувати приватний дитсадок – їх проблеми нікого не хвилюють.
Про школи мова взагалі не йде – це чисті збитки. Їх «малюють» (звичайно - у останніх чергах, але ніхто не будує). Можливо десь у житлових комплексах преміум класу, де живуть «обрані», і збудують невелику приватну школу для дітей «обраних», але то поодинокі виключення.
В будь якому випадку це не стосується даного ЖК, де будуватимуться квартири площею по 27 кв.м., для самих бідних – що позлазяться сюди з усієї України.
Треба чітко розуміти «світогляд» і «мораль» практично всіх теперішніх забудовників – збудував, ввів в експлуатацію – продав (вірніше навпаки – зараз – продав, а потім на гроші інвестора – збудував). А далі забудовник до будинків немає жодного юридичного відношення і не несе жодної, в тому числі юридичної відповідальності за те – як будуть тут жити люди
12 дек 2017 09:11
Цитата "Александр Дядюк":

Я ось відсканую цей експертний висновок і сьогодні викладу його.


В принципе, на этом можно было бы и закончить Ваш пост. Если есть данные, которые идут вразрез с рекламным буклетом, пожалуйста, выложите их. Думаю, что потенциальным инвесторам такая информация была бы интересна.

А ещё в одном из прошлых сообщений были ссылки на разрешение и уведомление о внесение изменений, в связи с этим вопрос: могут ли все желающие не просто проверять наличие этих документов на сайте ДАБІ, но и просматривать само их содержимое?
12 дек 2017 09:20
Ні на сайті ДАБІ можна перевірити чи дійсно реєструвались такі дозволи і повідомлення. На жаль, пошук дуже незручний, тому треба буквально як горошини перебирати помісячно.
Змісту там немає.
На інформаційні запити щодо надання копії дозволу, ДАБІ відповідає, що він видається забудовнику в одному екземлярі і копії надати не можуть, але без проблем у своїх відповідях зазначають всі основні параметри будівництва.
В останній час, їм облом це все оприсувати, тому вони надають копію експерного висновку щодо проекту будівництва і всі додатки до нього - і там вся інформація.
Мені це ще зручніше чим те, що вони у відповіді вкажуть, бо у експертному виснеовку вся повна і дуже детальна інформація.
12 дек 2017 09:46
Шукайте реєстрацію дозволу на сайті ДАБІ - травень
Повідомлення про внесення змін - жовтень
12 дек 2017 10:47
Информация, указанная Александром Дядюком не соответствует действительности.

В настоящее время проект находится на корректировке. Согласно новым ТЭПам, в жилом комплексе будет 7 554 квартир, 14 очередей строительства, 1505 наземных и 1691 подземных паркомест, общеобразовательная школа, 7 детских садиков - первый садик строится во второй очереди, супермаркет, больница.

Все документы по проекту будут доступны для изучения после открытия отдела продаж.
12 дек 2017 11:15
Так уже дозвільні документи відкоректовані?
Чи ще знаходяться на коректуванні?
Якщо ще знаходяться на коректуванні, то чинною на адний час є та інформація, яку оприлюднив Дядюк
.
До речі, для коректуванні проекту потрібні нові вихідні данні - нові містобудівні умови та обмеження і отримати новий дозвіл
За новими містобудівними умовами та обмежденнями ви навіть не звертались
12 дек 2017 11:23
Згідно чинної, принаймні на даний час, дозвільної документації - тут буде "малоквадратне" жк
12 дек 2017 11:26
Цитата "Александр Дядюк":
Так уже дозвільні документи відкоректовані?
Чи ще знаходяться на коректуванні?
Якщо ще знаходяться на коректуванні, то чинною на адний час є та інформація, яку оприлюднив Дядюк
.
До речі, для коректуванні проекту потрібні нові вихідні данні - нові містобудівні умови та обмеження і отримати новий дозвіл
За новими містобудівними умовами та обмежденнями ви навіть не звертались


Станом на сьогодні проект знаходиться на коригуванні, в якому затверджуються нові, вище зазначені ТЕПи.
Новий дозвіл на виконання будівельних робіт не потрібен. У випадку коригування проекту та зміни ТЕП в дозвіл вносяться зміни.
12 дек 2017 11:28
Цитата "Александр Дядюк":
тут буде "малоквадратне" гетто для ніщебродів з усієї України


Вы бы не скатывались до оскорблений, а просто говорили по делу, тогда доверия и уважения было бы больше к вам. Ну или вам уже полностью плевать на себя и свою репутацию.
12 дек 2017 11:29
Ну так ви вже пройшли нову експертизу (адже це вже зовсім інший проект), звернулисьу ДАБІ про зміни?
Відповідь яку я отримав з ДАБІ датована 5 грудням (тиждень тому) і ніяких змін там немає
12 дек 2017 11:31
Цитата "Andrew Z":


Вы бы не скатывались до оскорблений, а просто говорили по делу, тогда доверия и уважения было бы больше к вам. Ну или вам уже полностью плевать на себя и свою репутацию.


Чи ви можете сказати, що ЖК на 12 тисяч квартир по 27 кв.м. загальної площі куплятимуть заможні люди з Києва?
12 дек 2017 11:39
Не годуйте троля, краще почитайте його інші повідомлення на цьому форумі. Людині або нема чого робити, або вся справа в переслідуванні фінансової вигоди обливаючі брудом різних забудовників. В будь якому випадку, закликаю читачів цієї теми ставитись критично до його повідомлень. :winky:
12 дек 2017 11:44
А так гарно прикидались потенційним інвестором.
Дядюк не тролить - Дядюк розміщує сканкопії документів, а не буклети, малюнки чи обіцянки - "ми все переробимо".
Якщо маєте чим заперечити - будь ласка
12 дек 2017 11:51
Г-н Дядюк вы почему пропустили жк Оранж сити? Я инвестор этого жк и у меня глаза на лоб лезут от всевозможных нарушений и т.д.))
Теперь по сути.
В перспективе надеюсь инвестировать в Свитло парк. Проект весьма неплохой. Единственный минус это сроки его реализации
12 дек 2017 11:55
Мені важко сказати, чи ви дійсно кудись щось будете інвестувати чи просто заманюєте інших, адже я не знаю хто ви і що ви.
Я пишу всі дописи під своїм власним іменем, мене досить непогано знає багато хто в Києві і у владі і в інформаційному просторі і серед політиків.
А хто ви?
Звідки мені знати, що ви не звичайний фрілансер, якийсь старшекласник чи студент, що виконує задачу - заманити в цей ЖК потенційних інфесторів.
12 дек 2017 12:05
Вы активист, это обязывает быть открытым. Я же просто инвестор и вам ничем не обязан. И скажите пожалуйста, почему с таким ярким именем вы не добиваетесь своего в судах и кмда? Лучше начните с вертолётной площадки в Мариинском парке и домом по соседству, а после дальше по всей исторической части Киева.
12 дек 2017 12:12
От мене завше дивували люди, які свято і трєпєтно впевнені, що мають право вказувати іншим, що їм робити
12 дек 2017 12:14
Александр,не понятно что Вы хотите доказать всем,что все квартиры будут площадью 27 кв.м.??? это утверждение не поддается логике и лучше не доказывайте это,все прекрасно понимают что такого не будет. Да,сейчас есть спрос на небольшое жилье,но оно не будет составлять 100% всего ЖК
12 дек 2017 12:23
Цитата "Александр Дядюк":
ТРОШКИ ЗАНЄМАТЄЛЬНОЙ МАТЕМАТИКИ
Згідно дозволу на виконання будівельних робіт № ІV 115171302402 та повідомлення № ІV 123173000193 про зміну даних у дозволі № ІV 115171302402 на будівництво «Житлового, готельно-офісного торгівельних комплексів з наземними та підземними паркінгами по Наддніпрянському шоссе, 2а, у Голосіївському районі, на площі 21,54 га передбачено будівництво 10 черг, в кожній із яких від 2 до 4 секцій.
Передбачено будівництво 12164 квартир, загальною площею – 332433 кв.м.
Таким чином, середня площа кожної квартири складе = 27,33 кв.м.


Скорее всего туда учтена жилая площадь квартир, и тогда ситуация становится реалистичной.
Либо же это всё ещё 10 раз будет меняться, что скорее всего.


Цитата "Александр Дядюк":
12164 квартири – це біля 10 тисяч дітей (7000 шкільного і 3000 дошкільного).
Для такої кількості дійте, потрібно буде мінімум 4-6 великих шкіл і понад 10 дитсадків.
Навіть якщо цю цифру поділити надвоє – це мінімум 2-3 великі школи і не менше 5-6 великих дитсадків.
В даній місцевості немає жодного дитсадка і школи, всі вони дуже і дуже далеко.
Проте будівництво дитсадків і шкіл у даному ЖК - НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО


Людей будет не столько, кроме того,в проекте будет 1 школа и штук 7 садиков.

Ваша пурга уже просто смешна, если честно.
12 дек 2017 12:25
Цитата "dozzent":
Александр,не понятно что Вы хотите доказать всем,что все квартиры будут площадью 27 кв.м.??? это утверждение не поддается логике и лучше не доказывайте это,все прекрасно понимают что такого не будет. Да,сейчас есть спрос на небольшое жилье,но оно не будет составлять 100% всего ЖК



Я нікому нічого не доказую, я просто виклав сканкопію Експертного висновку і додатків до нього і там усі цифри і я думаю, що ви і самі здатні поділити квадратні метри на кількість квартир.
А доказувати нікому нічого я не збираюсь - бо нікому нічого не винен
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1012. . .206
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее