Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .2224. . .69
18 ноя 2017 11:00
Дякуємо за фото?А графік де???
18 ноя 2017 11:03
Фото будинку М.Мозгового.
Графік готує Головний інженер, у післяпродажний відділ на цей час ще не був переданий . Графік зразу буде опублікований та надісланий покупцям після передачі нам. :thanks:
18 ноя 2017 11:12
Фото будинку по А.Горскої.
18 ноя 2017 11:16
Також були прохання фоторграфій квартир та кімнат. :yes: Публікуємо :super:
18 ноя 2017 11:20
Ще фото. :winky:
18 ноя 2017 11:24
Остання порція. :bye:
18 ноя 2017 11:26
На жаль, фотозвіт не показує прогресу, взагалі не цікаво спостерігати, вибачте за грубість. А щодо графіку, досить знущань, зробіть той довгоочікуваний документ хоч раз вчасно, це бумажка яка складається з однієї таблички, згідно якої Ви відстаєте... Будьте ласкаві, надайте графік, який мали сформувати ще на початку IV кварталу, а не в кінці року!!! Чекаємо на графік і на активне будівництво. Ось все, що ми хочемо за наші гроші. Дякую
18 ноя 2017 11:53
Цитата "Marusya1988":
На жаль, фотозвіт не показує прогресу, взагалі не цікаво спостерігати, вибачте за грубість. А щодо графіку, досить знущань, зробіть той довгоочікуваний документ хоч раз вчасно, це бумажка яка складається з однієї таблички, згідно якої Ви відстаєте... Будьте ласкаві, надайте графік, який мали сформувати ще на початку IV кварталу, а не в кінці року!!! Чекаємо на графік і на активне будівництво. Ось все, що ми хочемо за наші гроші. Дякую

З вами тут спілкується відділ післяпродажного обслуговування та іноді відділ продажу . Є питання які не залежать від нас. Своб роботу ми намагаємось виконувати вчасно . Що стосується графіку то нам так само як і Вам прикро що "ця бумажка" не надійде до Вас на ознайомлення. Вищезазначені питання краще задати прямо на зустрічах в ПрАТ "Меліоратор" головному інженеру.
18 ноя 2017 12:54
Тут має бути налагоджена комунікація між відділами всередині компанії. Ми, як інвестори, маємо спілкуватися з ПП відділом, де Ви, в свою чергу, маєте передавати керівництву наші побажання; клієнт не повинен кожне питання вирішувати з окремими людьми.
18 ноя 2017 13:00
Цитата "Marusya1988":
Тут має бути налагоджена комунікація між відділами всередині компанії. Ми, як інвестори, маємо спілкуватися з ПП відділом, де Ви, в свою чергу, маєте передавати керівництву наші побажання; клієнт не повинен кожне питання вирішувати з окремими людьми.

Все як завжди, перекидуєте "стрілки" один на одного а толку немає. Це вже у Вас хороша звичка невчасно будувати та подавати графіки. На жаль !!!
18 ноя 2017 23:11
Цитата "Marusya1988":
Тут має бути налагоджена комунікація між відділами всередині компанії. Ми, як інвестори, маємо спілкуватися з ПП відділом, де Ви, в свою чергу, маєте передавати керівництву наші побажання; клієнт не повинен кожне питання вирішувати з окремими людьми.

В мене вже давно склалося враження, що в "Сонячній оселі" права рука не знає що робить ліва...
Пробачте будь-ласка, але в наявності дуже слабий менеджмент продажу проекту. Інформація надається шматками, які дуже часто протирічать одна одній... Обіцянки дуже часто не виконуються. Я помітив, що останнім часом є намагання змінити ситуацію, але кроки є кволими і недостатніми...
19 ноя 2017 10:38
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Фото будинку по А.Горскої.

Цікаво, а що це за площадка вимощується бетонними плитами за будинком по А.Горської?)
20 ноя 2017 07:48
Підтверджую страхи всіх інвесторів, які думають, що будинки будуть здані не вчасно. Мому товаришу, який планує купити квартиру в "Сонячній" озвучили такі дати: Горської- закінчення червень, ввод в експлуатацію серпень-вересень.
Мозгового-закінчення серпень ввод в експлуатацію жовтень-листопад. І це вони офіційно заявляють новим покупцям! Маю скрін шоти повідомлень... Я думаю весна 2019 це буде більш реально...
20 ноя 2017 08:54
Цитата "EvgenMaier":
Підтверджую страхи всіх інвесторів, які думають, що будинки будуть здані не вчасно. Мому товаришу, який планує купити квартиру в "Сонячній" озвучили такі дати: Горської- закінчення червень, ввод в експлуатацію серпень-вересень.
Мозгового-закінчення серпень ввод в експлуатацію жовтень-листопад. І це вони офіційно заявляють новим покупцям! Маю скрін шоти повідомлень... Я думаю весна 2019 це буде більш реально...

В цьому навіть ніхто не сумнівається... На жаль.... :faceoff: Дякуємо за інфу.
20 ноя 2017 08:56
Ось все, що ми хотіли знати.
Чому Ж.К.Сонячна Оселя не може прямо відповідати на наші питання??? :notsure:
Якщо виступаєте від імені забудовника на даному форумі, то що заважає чітко, конкретно і по суті виражатися, а не "тицяти" пальцем на інших, коли нам потрібно отримати від Вас певну інформацію :chillout: Це втомлює всіх нас, чесно скажу, ситуація не із приємних :faceoff:
І ще, шановний Ж.К.Сонячна Оселя, тут значна частина інвесторів не мають змоги приїхати і поспілкуватися з головним інженером, я думала Ваші повноваження не обмежуються одним фотозвітом. :dark:
20 ноя 2017 09:12
"Мозгового-закінчення серпень ввод в експлуатацію жовтень-листопад. І це вони офіційно заявляють новим покупцям! Маю скрін шоти повідомлень... Я думаю весна 2019 це буде більш реально..."
Скажу Вам так....еще не видел ни одного застройщика , кто бы сдавал во время, наш БК "Квартал" задержали на 6 месяцев и что...втулили потом с кучей недостатков, а всё потому , что каждый день все кричали давай бегом ...бегом...Кто инвестирует в жилье на момент строительства, должен четко отдавать себе отчет..что +/- 6 меясяцев -это нормально. Пусть лучше сделают все качественно, чем потом будем все мучаться....с текущими крышами...не правильно сделанами стояками...лажевой КНС и т.д.
20 ноя 2017 09:26
Цитата "Marusya1988":
Ось все, що ми хотіли знати.
Чому Ж.К.Сонячна Оселя не може прямо відповідати на наші питання??? :notsure:
Якщо виступаєте від імені забудовника на даному форумі, то що заважає чітко, конкретно і по суті виражатися, а не "тицяти" пальцем на інших, коли нам потрібно отримати від Вас певну інформацію :chillout: Це втомлює всіх нас, чесно скажу, ситуація не із приємних :faceoff:
І ще, шановний Ж.К.Сонячна Оселя, тут значна частина інвесторів не мають змоги приїхати і поспілкуватися з головним інженером, я думала Ваші повноваження не обмежуються одним фотозвітом. :dark:

Дуже влучно, як завжди. Підтримую. :)
20 ноя 2017 09:30
Цитата "Demarko":
"Мозгового-закінчення серпень ввод в експлуатацію жовтень-листопад. І це вони офіційно заявляють новим покупцям! Маю скрін шоти повідомлень... Я думаю весна 2019 це буде більш реально..."
Скажу Вам так....еще не видел ни одного застройщика , кто бы сдавал во время, наш БК "Квартал" задержали на 6 месяцев и что...втулили потом с кучей недостатков, а всё потому , что каждый день все кричали давай бегом ...бегом...Кто инвестирует в жилье на момент строительства, должен четко отдавать себе отчет..что +/- 6 меясяцев -это нормально. Пусть лучше сделают все качественно, чем потом будем все мучаться....с текущими крышами...не правильно сделанами стояками...лажевой КНС и т.д.

+/-6 месяцев это нормально. Но + год (весна 2019) - это не нормально.
20 ноя 2017 10:15
Якщо за 12 місяців побудували 25 поверхів, а потрібно ще приблизно стільки ж, тож всі ці прогнози з весною 2019 дуже і дуже близькі. Будувати швидше ніхто не зможе і не буде. Ізима попереду,тому прийдеться чекати і надіятись, що хоч такими темпами вони будуть рухатись.
20 ноя 2017 17:57
Цитата "nikestyle":
Якщо за 12 місяців побудували 25 поверхів, а потрібно ще приблизно стільки ж, тож всі ці прогнози з весною 2019 дуже і дуже близькі. Будувати швидше ніхто не зможе і не буде. Ізима попереду,тому прийдеться чекати і надіятись, що хоч такими темпами вони будуть рухатись.


Доброго вечора !!! Планується зустріч інвесторів "Сонячної оселі" в четвер чи п'ятницю після 16.00. Хто з нами, пішить сюди.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2224. . .69
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее