Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .2123. . .69
10 ноя 2017 14:38
Цитата "Marusya1988":
Рух,- поняття відносне ;)... Дивлячись з чим порівнювати. До речі, щодо Мозгового. То як раз там відносно найбільший рух, порівняно з 1 і 4 домами. Вони рухаються згідно квартального графіку, хоч і затримуються на пару тижнів. А ось що насправді стоїть, так це по Горської (якщо не враховувати монтаж баштового крану). Так що на дім по Мозгового, як раз, гріх жалітися ))


Я не хочу порівнювати з іншими будинками нашого ЖК, я порівнюю з будинками міста, де, до речі, теж цегла...Я хочу бачити результат, реальний, де можна тішитися побудованим поверхам, а не шукати очима на фото "чєловєчків в робах" :wow:, рахувати кількість покладених цеглин на стіні мого будинку і заспокоювати себе "ну, раз ходять живі люди, значить робота йде".
Якось так :yes:[/quote]
Я вас на 100% підтримую. І ми (група активістів майбутніх жильців) декілька разів мали зустріч з керівництвом нашого будівництва, де поважні люди нас переконували, що все буде у підсумку норм... :) То може у Меліоратора фішка така: будувати повільно, але вірно?)) До речі, а ви чому з нами не пішли на зустріч з керівництвом??)
10 ноя 2017 16:18
Мене робота не відпускає в буденні дні, бюрократія))) І до речі, ці поважні люди навчені красномовності, мають певні здібності щодо ведення переговорів, це їхній хліб,так би мовити 😂Я хочу конкретики, нехай з кожним вступають в діалог тут, на форумі, де задають питання в реальному часі, оце буде конкретика D-/
10 ноя 2017 17:16
Ще раз напишу, Шановна "Сонячна оселя" !!! Ви проігнорували мій пост вище. Ще раз задаю запитання: "Коли буде надісланий новий квартальний графік будівництва будинку по вул. Мозгового ?
10 ноя 2017 17:21
Цитата "DmitroL":

Рух,- поняття відносне ;)... Дивлячись з чим порівнювати. До речі, щодо Мозгового. То як раз там відносно найбільший рух, порівняно з 1 і 4 домами. Вони рухаються згідно квартального графіку, хоч і затримуються на пару тижнів. А ось що насправді стоїть, так це по Горської (якщо не враховувати монтаж баштового крану). Так що на дім по Мозгового, як раз, гріх жалітися ))


Згідно квартального графіку кажете ? З жовтня минулого року побудували два поверхи, це згідно плану? Будинки мають всі здатись одночасно в травні. якраз на Мозгового всього два поверхи, а не так як на Горської - 4. Мозгового повинні підтягувати, а це не відбувається
11 ноя 2017 09:38
Здравствуйте, не понятно и правда как сдадут одновременно 3 дома?!Плюс к этому слышала от некоторых инвесторов они подумывают разрывать договор, люди надеються на конретные сроки, некоторые хотят свою жилплощадь, а не скитаться по съёмному жилью, но простите до конца мая 2018 года выстроить дом , сделать внутренние и внешние все работы это из ряда фантастики, может кто то и верит здесь в чудеса?!)
14 ноя 2017 13:15
Добрий день нашим покупцям. :hi:
Стосовно графіку будівництва будинку по М.Мозгового. Графік будівництва готується Головним інженером ПрАТ "Меліоратор", надається відділу післяпродажного обслуговування і до 17.11.17. буде надісланий покупцям на електронку та викладений на форумі.
Також 17.11.17. буде проводитись розсилка планового фото-звіту з будівництва кварталу.
Дякуємо за запитання. :thanks:
:bye:
14 ноя 2017 13:31
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Добрий день нашим покупцям. :hi:
Стосовно графіку будівництва будинку по М.Мозгового. Графік будівництва готується Головним інженером ПрАТ "Меліоратор", надається відділу післяпродажного обслуговування і до 17.11.17. буде надісланий покупцям на електронку та викладений на форумі.
Також 17.11.17. буде проводитись розсилка планового фото-звіту з будівництва кварталу.
Дякуємо за запитання. :thanks:
:bye:


Доброго дня!
Чи можна реагувати на запитання/звернення інвесторів оперативніше? Пройшло 10! :faceoff: днів як ми запросили графік будівництва... :repa:
14 ноя 2017 13:47
Приймаємо зауваження. Будемо намагатися діяти оперативніше. :thanks:
14 ноя 2017 13:48
Цитата "Marusya1988":


Доброго дня!
Чи можна реагувати на запитання/звернення інвесторів оперативніше? Пройшло 10! :faceoff: днів як ми запросили графік будівництва... :repa:

Підтримую!
P.S. Marusya1988 - останній смайлік в вашому повідомленні дуже потішив)))
14 ноя 2017 13:51
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Шановні покупці ЖК "Сонячна Оселя" :hi:
Інформуємо Вас, що у відділі післяпродажного обслуговування проводилась реорганізація персоналу. Зараз з Вами буде вести комунікацію та взаємодію наш спеціаліст Олег Владиславович. Контактні телефони незмінні та ті ж , що й були у Ваших Договорах.
Публікуємо повторно: (068) 306-70-82, 093-867-28-85. графік роботи з 09 години до 17 години. Всі питання можливо задати і через пошту : sonyachna.o-service@ukr.net
Дякуємо Вам за Ваше терпіння та розуміння! :thanks:

Радий вітати Олега Владиславовича!!) Маю надію, що наше спілкування буде більш інформативне і оперативне!)
14 ноя 2017 13:53
Шановні покупці ЖК "Сонячна Оселя" :hi:
Інформуємо Вас, що у відділі післяпродажного обслуговування проводилась реорганізація персоналу. Зараз з Вами буде вести комунікацію та взаємодію наш спеціаліст Олег Владиславович. Контактні телефони незмінні та ті ж , що й були у Ваших Договорах.
Публікуємо повторно: (068) 306-70-82, 093-867-28-85. графік роботи з 09 години до 17 години. Всі питання можливо задати і через пошту : sonyachna.o-service@ukr.net
Дякуємо Вам за Ваше терпіння та розуміння! :thanks:
:bye:
14 ноя 2017 15:01
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Шановні покупці ЖК "Сонячна Оселя" :hi:
Інформуємо Вас, що у відділі післяпродажного обслуговування проводилась реорганізація персоналу. Зараз з Вами буде вести комунікацію та взаємодію наш спеціаліст Олег Владиславович. Контактні телефони незмінні та ті ж , що й були у Ваших Договорах.
Публікуємо повторно: (068) 306-70-82, 093-867-28-85. графік роботи з 09 години до 17 години. Всі питання можливо задати і через пошту : sonyachna.o-service@ukr.net
Дякуємо Вам за Ваше терпіння та розуміння! :thanks:
:bye:


Маю надію, що реорганізація вплине ще й на швидкість нашого будівництва :pila:
Ми всі вже рік тримаємо кулачки за наші будинки, будьте ласкаві, внесіть в життя будівництва нових фарб, бо вже трохи напрягає вся ця ситуація із форума :blah:
ПиСи: DmitroL, цей смайл повністю передає мій стан :) , думаю не тільки мій :inc:
14 ноя 2017 15:43
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Приймаємо зауваження. Будемо намагатися діяти оперативніше. :thanks:


Прийміть ще зауваження про недотримання компанією Меліоратор графіків будівництва
14 ноя 2017 19:21
Хочеться у фото-звіті за17.11 побачити квартири зсередини. Зробіть будь-ласка декілька знімків.
14 ноя 2017 19:29
Цитата "nikestyle":
Хочеться у фото-звіті за17.11 побачити квартири зсередини. Зробіть будь-ласка декілька знімків.


По графіку будівництва з середини листопада повинно розпочатись будівництво 4 поверху по вул. Мозгового. Побачимо, що вони пришлють на 17.11. Хоча я і так вже знаю. Сьогодні в 15.50 на будівництві цього будинку вже нікого не було
17 ноя 2017 13:13
Якось не квапиться відділ піляпродажного обслуговування відповідати на запити електронкою. То в них була адреса "попередньої" оселі - паркової. Туди взагалі слати листи було "як у суху землю". Тепер ніби завели нову, але результат той же. Питання - навіщо заводили)))
По телефонах вказаних тут теж - відповідають, ввічливі і чемні. Але жодне прохання потрапляє туи ж, куди і усі електронні листи.
:blah: :blah: :blah:
17 ноя 2017 15:14
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Добрий день нашим покупцям. :hi:
Стосовно графіку будівництва будинку по М.Мозгового. Графік будівництва готується Головним інженером ПрАТ "Меліоратор", надається відділу післяпродажного обслуговування і до 17.11.17. буде надісланий покупцям на електронку та викладений на форумі.
Також 17.11.17. буде проводитись розсилка планового фото-звіту з будівництва кварталу.
Дякуємо за запитання. :thanks:
:bye:

Зараз вже 17.20 і 17.11.17....
Але ані звіту, ані фоток ні тут, ні на електронці на жаль не спостерігається... :wow: :blah: :blah: :blah:
17 ноя 2017 17:37
Фотозвіт готовий, та буде викладений на форум завтра.
18 ноя 2017 10:55
Доброго дня всім покупцям! :hi:
Станом на 17 листопада 2017. Зроблені та заплановані до виконання наступні роботи .
1. Будинок №1 по вул. І.Кожедуба – Завершується будівництво 8 поверху.
2. Будинок №2 по вул. І.Кожедуба – Розпочато будівництво 7 поверху.
3. Будинок №3 по вул. І.Кожедуба - Завершується будівництво 4 поверху.
4. Будинок по вул. А.Горської:
- 1 секція: Завершено встановлення баштового крану. Ведеться перекриття плитами 4 поверху.
- 2 секція: Завершено встановлення баштового крану. Проводиться перекриття плитами 4 поверху.
5. Будинок по вул. М. Мозгового -
- 1 секція: Завершено перекриття плитами 2 поверху. Розпочинається будівництво 3 поверху.
- 2 секція: Ведеться будівництво 3 поверху. Додатково встановлений для будівництва кран ДЕК.
Завозяться буд.матеріали.

Дякуємо. :thanks:
18 ноя 2017 10:59
Додаткові фото Будинку по Кожедуба.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2123. . .69
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее