Подать объявление

ЖК София Клубный, Софиевская Борщаговка, ул. Соборная

ЗастройщикМартынов
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 28 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
150из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 33.
7/21%
0/0%
7/21%
10/30%
9/27%
1. . .2224. . .34
21 дек 2016 21:38
Спрашивали давно... в Киев уплывает всё) более точнее уверен ответит Ваш менеджер.
22 дек 2016 15:20
Проезжали мимо комплекса сегодня,там такая красотища)))Даже жалко,что продаем квартиру)
28 дек 2016 09:07
Калиновая 7(2)
На днях подписывал договор купли продажи, получил документы, техпаспорт.
доплата за метраж небольшая всего 0,6 метра. :thanks:

по остальным платежам набежало 24 060,0 грн + комиссии банка за платежки 220 грн.
все ок. Обещают подключение газа на конец января - тогда можно приступать к ремонту.
28 дек 2016 09:10
После заезжали на Клубный, свежие фото от 23/12/2016.
28 дек 2016 09:12
Ну поздравляем Вас, а новые дома строятся не обратили внимание?
28 дек 2016 09:13
А Вы за двушку столько заплатили ?
28 дек 2016 09:16
Цитата "0612":
А Вы за двушку столько заплатили ?


нет, это однокомнатная 42 метра.

Цитата "0612":
Ну поздравляем Вас, а новые дома строятся не обратили внимание?


городили зеленым парканом большую территоррию в сторону дороги, при въезде также работы ведутся. но основная масса рабочих на внутреннем, последнем доме (не помню адреса, есть на фото не оштукатуреный)
28 дек 2016 09:23
Поздравляю,сосед!!! Ключи тоже на конец января обещали? Мой менеджер молчит, как партизан.
28 дек 2016 09:25
Цитата "Elena...":
Поздравляю,сосед!!! Ключи тоже на конец января обещали? Мой менеджер молчит, как партизан.



Спасибо!

Да, так и сказали - ключи в январе (в конце) после того как подключат газ.
посмотрим.
28 дек 2016 13:46
Спасибо за фотографии. Сами сейчас бываем очень редко на объекте, ждем тепло.
31 дек 2016 07:53
Доброго дня, з наступаючим Новим роком!!! Ми коли підписували основний договір по Калиновій 7, озвучили, що до нового року повинні підключити газ, і перших числах січня будуть видавати ключі, також було озвучено, що світло та вода уже підведено.
04 янв 2017 09:47
Соседи,а подскажите,пожалуйста,не замечали ли вы - вешает ли кто то объявления о продаже квартиры в наших домах на окнах или может на подьездах?
Думаю надо и себе повесить,но не знаю где лучше.
12 янв 2017 08:44
Ну от нарешті отримали ключик від квартири на Абрикосова 5.
Дочекалися от тільки в мене виникло декілька питань,коли бачиш якість і як все зроблено, то виникає питання в чому була затримка в здачі будинку на 8м місяців коли бачиш такі от недоліки.....
Колись підіймали питання з приводу електрики, що її потрібно переробляти то це звісно, якщо ви хочете щоб у Вас все нормально працювало, але якщо у Вас стіни тримаються на штукатурці....
А і вся проводка розміщена приблизно на відстані 3-5см від стелі.
Далі буде.......
З під числової штукатурки виліз провід, ну що тут сказати буває
"Нормально" закриті проводу в розподілений коробочці
Між блоками газобетону зубило, ну так чисто для фану))
12 янв 2017 08:47
халтурка, блін. а скільки орієнтовно буде коштувати заміна електропроводки?
12 янв 2017 08:58
Ну якщо робити для себе і на довго то тут потрібно подумати про електрощит в квартиру з нормальними автоматами по захисту, бо те що встановив забудовників взагалі..... Що на 1-но кімнату що на 2-во у нас 25А на вводі, ну різниці в навантаженні ж взагалі ніякої....
Завтра можу викинути фотки щита, доречні з якої кімнати і в яку йде живлення поки не розвалиш всі стіни і не здогадаєшся,а з приводу ціни ще не скажу, просто скажу що не мало.... Демонтаж а потім знову штукатурка....
Але стіни ж сам не перекладеш((((
12 янв 2017 09:04
стіни не обов'язково валити, думаю, ту щілину можна раствором закидати нормально.
а шо куди веде лектрик сам може розібратись "прозвоном".
той кабель що висить на фото точно треба міняти
12 янв 2017 09:12
Доречі там ще є одна хохма але то потім
І там між всіма блоками таки приколи, ну в більшості точно
12 янв 2017 22:13
С Вами соглашусь... смысл в електрике не существует) Зачем за неё брать деньги и такое парить. Но это пол беды) В ЖК София были и есть проблемы у людей намного больше. Тут нам еще повезло)
13 янв 2017 09:38
Цитата "Fallen":
Доречі там ще є одна хохма але то потім
І там між всіма блоками таки приколи, ну в більшості точно

так а что там между блоками?
13 янв 2017 10:50
Цитата "sveess":

так а что там между блоками?

Сьогодні буду на комплексі можу зробити ще декілька фото, щоб було видно чи є між блоками цементний розчин
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2224. . .34
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее