Подать объявление

ЖК Синергия 3+ | Ирпень, ул, Новооскольская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
6/14%
2/5%
8/19%
10/24%
16/38%
1. . .4042. . .76
27 фев 2019 13:06
девушка с ОП.
27 фев 2019 13:10
Смотреть файл - говорят что индивидуальное
27 фев 2019 13:10
[quote="YOW"]Дівчина з ВП? Чи взагалі просто дівчина???[/q
Вы что думаете что вопрос о отопление синергии 3+ был задан прохожим на улице??? :winky:
27 фев 2019 18:44
Ну в Грінсайт і Сітіпарк ізначально мала бути котельня, ще пів року назад так точно, так що наскільки я знаю нічого там не міняли
27 фев 2019 21:51
Цитата "Valiaptr":
Ну в Грінсайт і Сітіпарк ізначально мала бути котельня, ще пів року назад так точно, так що наскільки я знаю нічого там не міняли


Изначально в Грин Сайде и Сити Парке должны были быть котлы. И на сайтах тоже было указано, что индивидуальное отопление. А потом все поменяли на котельные.
В Грин Сайде даже в конструкции монолита были предусмотрены вентканалы для котлов.
28 фев 2019 08:41
Добрейшего дня! :hi:
Здесь есть соседи по стояку? первый дом, трёшки :thanks:
Интересуют некоторые вопросы, хотел посоветоваться. :???:
28 фев 2019 13:24
Звіт про хід будівництва ЖК Синергія 3+ від 28 лютого 2019 року.

У першій секції ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок з шостого по дев'ятий поверх.

У другій секції ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок на шостому і сьомому поверхах.

У третій секції завершуються роботи з влаштування вентиляційних каналів і каналів димовидалення на даху. Виконуються підготовчі роботи для влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок, йде подача матеріалів на поверхи.

У четвертій секції ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок на третьому, шостому, сьомому і восьмому поверхах.

У п'ятій секції ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок на третьому і четвертому поверхах..

У шостій секції ведеться подача матеріалів на поверхи для пристрою зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок. Ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок на другому і третьому поверсі.

У сьомій і восьмий секції триває розробка ґрунту для влаштування паль.
28 фев 2019 13:49
Синергія а чому на Вашому офіційному сайті немає звітів та біль фото уже місяць???
28 фев 2019 14:07
Цитата "YOW":
Синергія а чому на Вашому офіційному сайті немає звітів та біль фото уже місяць???


Вы какой сайт смотрите? На старом писали что все новости теперь на https://synergy3plus.com.ua
Там и ищите фотоотчет
28 фев 2019 14:22
Щось не можу знайти там фото
28 фев 2019 14:58
Цитата "YML":
были на стройке 25.02 после 18.00 ,на 7 этаже 1 го дома горел свет и были работники :) . ОП сказал что в доме будут теплові лічильники. Я так понимаю что будет котельня на крыше .за горячую воду сказали что не знают будет подводится 4 трубы или 3.


Здравствуйте, хочу вас обрадовать , мне дали ответ какое отопление будет в нашем комплексе 3+ , так вот в сервисном отделе мне сказали что так как договор был оформлен ранее чем вышел закон, у нас будет индивидуальное отопление (котел в каждой квартире) ответ был дан где-то неделю назад
28 фев 2019 15:23
Цитата "YOW":
Щось не можу знайти там фото


Ну уж простите сайтом Вас не буду учить пользоваться😉
28 фев 2019 16:02
странная нумерация этажей в 6-м доме,сколько там этажей коммерции? и куда будет выход смотреть, на барвиху или на дорогу?
28 фев 2019 16:50
Цитата "zubritsky":
странная нумерация этажей в 6-м доме,сколько там этажей коммерции? и куда будет выход смотреть, на барвиху или на дорогу?

Говорили, что на первом этаже только коммерция) а жилые уже со 2го
28 фев 2019 19:14
Дивно якось, чому в третьому домі кладка стін буде виконуватись в останню чергу? Якщо вже в 4,5,6 домі ведуться роботи. Темпи щось впали....
28 фев 2019 20:59
Цитата "Osadchuki":


Здравствуйте, хочу вас обрадовать , мне дали ответ какое отопление будет в нашем комплексе 3+ , так вот в сервисном отделе мне сказали что так как договор был оформлен ранее чем вышел закон, у нас будет индивидуальное отопление (котел в каждой квартире) ответ был дан где-то неделю назад


Я по по природі не є зрадофілом але є кілька моментів, що можуть вийти боком:

По-перше: договір між забудовником і інвестором ніяким чином не пов‘язаний з виконанням нормативних документів.
По-друге: норми нові визначено не в Законі, а в ДБН (державних будівельних нормах);
По-третє: ТУ (технічні умови в забудовника є лише на підвід газу до будинку від централізованої ПРАТ «Київгаз», а інших документів пов‘язаних з газифікацією будинків і квартир поки немає;
По-четверте: 9.11.2018 науково-технічна рада Мінрегіонбуду схвалила УВАГА! Проект нових ДБН В 2.5-20201Х «Газопостачання».
По-п‘яте: проект розроблявся Приватною організацією для Мінрегіонбуду. Проект тихесенько так схвалився і був відправлений Міністру про що той жваво сповістив в ФБ (це модно серед нинішніх керівників) і йому там натикали «х@ров» (ссорі за лексику) але скоріше за все він його спочатку підписав, а потім запостив.
По-шосте: наказ Мінрегіонбуду про введення в дію нової редакції ДБН В 2.5-20 має пройти ще ряд зовнішніх погоджень.
По-сьоме: до введення в дію нової редакції буде діяти стара, тому треба найшвидше погодити проектно-технічну документацію на систему до введення в дію нової редакції. Бо далі буде нереально забудовнику вибити погодження - це буде порушенням!

Я працюю з такого роду документами, що потребують зовнішнього погодження і оприлюднення але в іншій державній сфері. Як правило така робота займає десь 1,5 місяця. Кінцевим є погодження Мінюсту і оприлюдення наказу в офіційному віснику Мінюсту та, як правило, на сайті рада.

Тому все просто - треба офіційний запит на доступ до публічної інформації на ім‘я Мінрегіонбуду про те, на якій стадії проект і його затвердження. Бажано ще попросити ознайомитися з проектом, а також відповідальними за розробку та підставами для розробки.
01 март 2019 06:16
Цитата "Lena20":
Дивно якось, чому в третьому домі кладка стін буде виконуватись в останню чергу? Якщо вже в 4,5,6 домі ведуться роботи. Темпи щось впали....


Если я не ошибаюсь, то через 3й дом подается стройматериал в остальные
01 март 2019 10:52
ВОПРОС. на фото вижу кладку стен обычным кирпичом, а по договору керамзитобетонные блоки......
01 март 2019 10:58
Цитата "Piligrim81":


Изначально в Грин Сайде и Сити Парке должны были быть котлы. И на сайтах тоже было указано, что индивидуальное отопление. А потом все поменяли на котельные.
В Грин Сайде даже в конструкции монолита были предусмотрены вентканалы для котлов.


Я не знаю, що було до вересня 2018 з Грінсайд, оскільки не моніторив але в їх ТУ на газифікацію будинків затверджено саме котельні (серпень 2018).

В свою чергу Синергія 3+ мала ТУ на газифікацію в травні 2018 і ще лист до ТУ з доповненнями де розрахунки велися під котли! Але знову нагадую, що умова ТУ - додаткова нормативка на кожен будинок, яку ми поки не бачимо, а вона повинна бути як найшвидше!

Припускаю, що 3 будинок стоїть саме тому. Поки не вирішать з затвердженням і погодженням, його не почнуть класти. Оскільки при поганому в нашу сторону рішенні, логічно котельню ставити по центру будинку (групи секцій). Тому, припускаю, щоб два рази не переробляти (робити розводку опалення від центральної секції) вирішили почекати.
05 март 2019 08:54
Здравствуйте! кто был на стройке? что там за темпы? Может есть фото свежие? а то камера ни как не хочет работать :(
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4042. . .76
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее