Подать объявление

ЖК Синергия 3+ | Ирпень, ул, Новооскольская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
6/14%
2/5%
8/19%
10/24%
16/38%
1. . .737476
05 март 2021 06:48
Я тоже думаю, что С3+ почти вся продана и внимание к этому жк меньше чем к СС и Сити парк. Хочеться думать, что все таки к концу года, а хотелось бы и раньше, Синергия выполнит свои обязательства и жк будет сдан и можно было бы уже делать ремонт.
05 март 2021 09:12
Роботи активно велися на жк СС і Сіті Парк повністю лютий місяць, і це при тому, що там зовнішні роботи, бетонні, а в наших домах,де в основному роботи вже внутрішні, роботи було відсутні. Думаю це пов’язано з тим, що С3+, вже майже продана, в просуванні особо не потребує, а в інста піарять останнім часом ті два жк, щоб залучити інвесторів. Обіцяли ключі на весну, але реально оцінюючи, це наврядче! Не хочеться навіть думати, що справа з ключами затягнеться аж до наступного Нр(


Та ну, ви жартуєте мабудь, нам в 3 будинку Синергія пообіцяла, що зайдемо на ремонт до Нового року так і сталось, уже в листопаді все оформили, теж саме буде з 7,8,9 будинками
06 март 2021 06:03
1-6 дом напишите по какому тарифу у вас электроенергия? Трансформаторная подстанция еще неготова. Платите по коммерческому тарифу? Знаю что сити парк платит по 4,36 грн Квт, в гринсайде похожая ситуация, люди пишут что лучше арендовать квартиру чем платить по таким тарифам. Ситуация там напряжная им обещают ТП только до конца года.
09 март 2021 13:46
тарифи будуть значно меншими, після переходу на прямий договір, а це вже скоро. Ви ж квартиру плануєте купувати на довготривалий період ,тому варто розглянути як варіант також
11 март 2021 12:14
6-й дом, тариф около 3,5 грн/кВт за прошлый месяц - ответили вчера в обслуживающей компании и на вопрос почему нет постоянной ТП (если дом уже ввели в эксплуатацию) начали нести какую-то ахинею, переадресовывать к застройщику. Вероятно застройщик ещё не выполнил свои обязательства в части Технических условий по постоянной схеме подключения(Трансформаторной подстанции). Нужно звонить, писать, требовать от застройщика выполнить свои обязательства, для возможности заключать прямые договора с тарифом для населения 1,68грн. Оплата по тарифу выше в 3-4 раза думаю никому не интересна.
12 март 2021 12:17


Та ну, ви жартуєте мабудь, нам в 3 будинку Синергія пообіцяла, що зайдемо на ремонт до Нового року так і сталось, уже в листопаді все оформили, теж саме буде з 7,8,9 будинками


Сколько стоят услуги обслуживающей компании, квартплата и вода?
12 март 2021 12:40
Жк еще не весь введен в эксплуатацию, вот когда 7,8,9 введут тогда можно задавать вопросы)это практика всех новостроек, я лично за 3 месяца заплатил 1200 грн, разве это дорого? Цены везде выросли, но вы что то не то пишите. Если вы сушили штукатурку зимой тогда цифры большие да!
15 март 2021 15:00
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 березня 2021 року.

У четвертому будинку продовжуємо фасадні роботи у прибудові.

У шостому будинку завершили влаштування вхідної групи. Завершили монтаж котлів у квартирах.

У сьомому будинку завершили фарбування місць загального користування. Завершуємо прокладання внутрішньої газової обв’язки.

У восьмому будинку розпочали прокладання внутрішньої газової обв’язки.

У дев’ятому будинку розпочали кладку плитки у місцях загального користування.
25 март 2021 11:16
приятно видеть как комплекс уже заселяется потихоньку) а сам жк облагораживается) начали делать придомовую, наблюдаю каждый день как люди активно работают) ну что ж ждем летом зеленый двор и новых соседей))
27 март 2021 21:56
Кто покупал квартиру от Синергии на последнем этаже, подскажите какое качество гидроизоляции крыши? Надежно ли защищено от воды и снега или были проблемы?
29 март 2021 10:54
ну мы живем на 9 этаже в 3 доме с января, проблем не было никаких, ничего не протекало, так что к этому точно вопросов не будет)
15 апр 2021 14:22
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 квітня 2021 року.

У сьомому будинку завершили прокладання внутрішньої газової обв’язки. Завершили монтаж котлів. Завершили врізку газу у будинок.

У восьмому будинку завершили прокладання внутрішньої газової обв’язки. Продовжуємо монтаж котлів. Продовжуємо фарбувати місця загального користування.

У дев’ятому будинку продовжуємо укладку плитки у місцях загального користування. Розпочали фарбувати місця загального користування. Розпочали зовнішню газову обв’язку.

На території ЖК «Синергія 3+» завершили укладку асфальту від 1 до 3 будинку. Завершуємо укладку бруківки від 1 до 6 будинку. Завершили нанесення розмітки на асфальті від 1 до 3 будинку.
19 апр 2021 11:39
Вже прибудинкова наша преображається, це не може не радувати, бачу дерева висаджують, під‘їзди до будинків зробили, якраз вчасно, я меблі замовив) це радує, цікаво який у нас буде дитячий майданчик)
19 апр 2021 13:47
Доброго дня, хтось вже оплачував за котел, 8 будинок?
20 апр 2021 17:50
Я інвестор 8 будинку.Мені з відділу скрвісу ніхто з цього приводу ще не телефонував.
21 апр 2021 11:08
А 7 дом уже платил за котлы? И когда 9 дом начнут установку?
17 май 2021 08:46
Звіт про хід будівництва від 14 травня 2021 року

У сьомому будинку завершуємо влаштування вхідної групи.

У восьмому будинку завершили монтаж котлів. Завершили зовнішню газову обв’язку. Завершили фарбування місць загального користування. Продовжуємо влаштування вхідної групи.

У дев’ятому будинку завершили укладку плитки у місцях загального користування. Завершили фарбувати місця загального користування. Продовжуємо внутрішню газову обв’язку. Розпочали влаштування вхідної групи.

На території ЖК «Синергія 3+» завершили укладку бруківки від 1 до 6 будинку. Завершуємо укладку бруківки біля 7 та 8 будинків.
18 май 2021 12:57
Добрый день ) подскажите каким провайдером пользуетесь кто живет уже
16 июнь 2021 06:15
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 червня 2021 року.

У сьомому будинку завершуємо влаштування вхідної групи.

У восьмому будинку завершуємо влаштування вхідної групи. Продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху.

У дев’ятому будинку завершили внутрішню газову обв’язку. Завершуємо влаштування вхідної групи. Розпочали зовнішню газову обв’язку.

На території ЖК «Синергія 3+» продовжуємо укладку бруківки біля 7,8 та 9 будинків.
23 июнь 2021 20:47
7-8 дом отдел сервиса связывался?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .737476
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее