Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .581583. . .593
12 сен 2018 12:01
Шановні інвестори та всі, кому було цікаво…

Територія між ЖК «Синергія 3» та ЖК «Фортуна» перебуває у спільному користуванні обох комплексів.

Наразі проводиться остаточне узгодження плану благоустрою цієї території та постачання необхідних матеріалів.

Тому, просимо від Вас краплину терпіння, ми вже на фінішній прямій!
12 сен 2018 18:38
Цитата "Anderson2012":
В нас у 8 будинку в нашій квартирі впринципі зауважень немає. Але от з лічильниками на електроенергію трохи напряг. Доречі хтось ставив на котла терморегулятор? А ще лічильники на воду прономеровані незрозуміло, але то не є проблема. Мене більше цікавить ліфт і вхід до будинку. А ще взимку хтось топити буде чи ні?

Дуже хочеться вселитися найближчим часом)) тому думаю, що будемо))
13 сен 2018 08:44
Нам теж, а Ви з якого поверху? Так терпіння, спільне користування, я все розумію, але двері і пантус зі сходами до дверей то не є спільне користування!!! Ми з 10, 81 квартира. Так, і лічильники на електроенергію будуть коли? Бо в грудні ремонти трохи прохолодно робити.
13 сен 2018 11:36
[quote="Synergy-Bud"]Шановні інвестори та всі, кому було цікаво…

Територія між ЖК «Синергія 3» та ЖК «Фортуна» перебуває у спільному користуванні обох комплексів.

Наразі проводиться остаточне узгодження плану благоустрою цієї території та постачання необхідних матеріалів.

Тому, просимо від Вас краплину терпіння, ми вже на фінішній прямій![/quote
А теперь пожалуйста для тех кому интересно!..... Входную группу тоже согласовывать с фортуной надо!? В доме Дверей нет! Решетка стоит! Вопрос! Сколько ещё издеваться над людьми будете?
13 сен 2018 16:31
Яж про, що двері й сходи я думаю погоджувати з сусідами не потрібно. А встановлення ліфта і лічильників тим більше.
14 сен 2018 06:23
Интересный ход. У нас с фортуной будет общий двор? И общие паркоместа? Или просто речь идёт о том, что вы сейчас линию разделения проводите?
14 сен 2018 14:32
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 14 вересня 2018 РОКУ.

Тривають роботи з благоустрою та озеленення прибудинкової території. По центру комплексу висаджена ялина. Із зовнішнього боку навпроти першого, другого і третього будинку виконана розмітка паркувальних місць автотранспорту. Завершується введення в експлуатацію майданчика для футболу, волейболу та баскетболу. Навпроти першого і другого будинків встановлені лавки. Навпроти п'ятого будинку проводяться підготовчі роботи для установки лавок.


У першому будинку змонтована насосна станція для поліпшення подачі води на верхні поверхи. Тривають оздоблювальні роботи на вхідній групі. Тривають оздоблювальні роботи на поверхах (виконано на 97 відсотків). Завершено роботи по підключенню протипожежної системи. Змонтований вантажний ліфт, ведуться пуско-налагоджувальні роботи для його введення в експлуатацію.

У восьмому і дев'ятому будинках тривають роботи з підключення вузла обліку води. Проводяться пуско-налагоджувальні роботи ліфта. Тривають роботи з облаштування вхідних груп. Проводяться роботи по зниженню рівня грунту для засипки щебяной основи для пристрою тротуарної плитки.

Біля дев'ятого будинку проводяться роботи по влаштуванню підпірної стінки.
14 сен 2018 18:28
Синергия, зачем писать откровенную ложь? :faceoff:
" Тривають оздоблювальні роботи на вхідній групі. Тривають оздоблювальні роботи на поверхах (виконано на 97 відсотків)." С математикой очень плохо. На первом этаже и лестнице совершенно ничего не сделано. Так что сделано далеко не 97%. И кстати маляра с оборудованием ушли из дома в начале недели!
"Завершено роботи по підключенню протипожежної системи. " Интересно это точно про 1 дом? датчиков нет или проводки на потолке это завершённые работы?
А когда уберёте в подъезде? Эта грязища уже достала! Уже больше месяца живём, а изменений никаких! :protest:
Не знаю на кого эти отчеты рассчитаны. Лишь бы людей позлить :blah:
14 сен 2018 19:40
Цитата "Synergy-Bud":
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 14 вересня 2018 РОКУ.

Тривають роботи з благоустрою та озеленення прибудинкової території. По центру комплексу висаджена ялина. Із зовнішнього боку навпроти першого, другого і третього будинку виконана розмітка паркувальних місць автотранспорту. Завершується введення в експлуатацію майданчика для футболу, волейболу та баскетболу. Навпроти першого і другого будинків встановлені лавки. Навпроти п'ятого будинку проводяться підготовчі роботи для установки лавок.


У першому будинку змонтована насосна станція для поліпшення подачі води на верхні поверхи. Тривають оздоблювальні роботи на вхідній групі. Тривають оздоблювальні роботи на поверхах (виконано на 97 відсотків). Завершено роботи по підключенню протипожежної системи. Змонтований вантажний ліфт, ведуться пуско-налагоджувальні роботи для його введення в експлуатацію.

У восьмому і дев'ятому будинках тривають роботи з підключення вузла обліку води. Проводяться пуско-налагоджувальні роботи ліфта. Тривають роботи з облаштування вхідних груп. Проводяться роботи по зниженню рівня грунту для засипки щебяной основи для пристрою тротуарної плитки.

Біля дев'ятого будинку проводяться роботи по влаштуванню підпірної стінки.


У меня просто нет слов. Синергия может элементарно сделать нормальный вход в 8-9 доме. Сколько будет творится этот бардак!? Подвезти материалы нормально не возможно, выйти из дома вечером нормально нельзя! Вы морозов ждете что-бы двери поставить!?
15 сен 2018 03:53
Я не знаю, що там і де там змонтовано, але до 8 будинку наче по полю бою йдеш щей з перешкодами. Коли будуть двері в будинок і лічильники на світло. В будинку бруд, ліфт не працює. Вони про хід робіт пишуть.
17 сен 2018 07:06
Цитата "Valentinka-":
Уже больше месяца живём, а изменений никаких!


Доброго ранку! Я правильно зрозумів, Ви у першому будинку зараз буваєте майже кожного дня? Якщо так, підкажіть будь ласка, ліфтом хоч яким вже можна нормально користуватись?
17 сен 2018 11:58
Цитата "I1Ko":


Доброго ранку! Я правильно зрозумів, Ви у першому будинку зараз буваєте майже кожного дня? Якщо так, підкажіть будь ласка, ліфтом хоч яким вже можна нормально користуватись?

Добрый день. Лифт работает, но его надо спускать на первый этаж, хотя есть индивидумы, которые этого не понимают. В лифте распечатана инструкция. Уже поставили табло и видно на каком этаже он стоит, но это только на первом этаже. Вызвать на этаж нет возможности. Если мне надо самой спустить коляску, иду на первый этаж и если повезёт поднимаюсь на лифте и гружу коляску. Если нет, то как в хрущевке скачем по ступенькам...
17 сен 2018 13:21
Добрый день.
Кто то недавно делал себе гипсовую машинную штукатурку стен, если да то сколько сейчас стоит квадратный метр с материалами
17 сен 2018 13:59
Добрый день! Я инвестор Синергии 2+. Подскажите, пожалуйста, кто оформлял договор купли-продажи, вы же тоже оплачивали 8,5 % налогов и сборов? Вам давали какие-то чеки или выписки об этом? Заранее спасибо!
17 сен 2018 15:09
Цитата "V ":
Добрый день! Я инвестор Синергии 2+. Подскажите, пожалуйста, кто оформлял договор купли-продажи, вы же тоже оплачивали 8,5 % налогов и сборов? Вам давали какие-то чеки или выписки об этом? Заранее спасибо!

Добрый день. Да платили. Чеков никто не давал. Да и не дадут. Это налоги Оверко должен платить.
18 сен 2018 06:35
Здравствуйте,кто делал розводку кондиционеров по правилам Синергии в дренажную систему, во сколько Вам это обошлось ,без кондиционера,только розводка .
18 сен 2018 06:47
Мене теж цікавить як хто робив виводи на кондиціонер ??
18 сен 2018 11:40
Цитата "Хвиля":
Мене теж цікавить як хто робив виводи на кондиціонер ??

Походил, посмотрел на уже установленные- никто не придерживается этих правил. Дренажи выведены на улицу. Интересен вопрос как застройщик будет с этим бороться и будет ли?
18 сен 2018 12:21
Цитата "Хвиля":
Мене теж цікавить як хто робив виводи на кондиціонер ??

У нас все соседи провели его не по правилам синергии, у всех трубка на улице, и расположение у всех такое как сами себе захотели, и внешний блок не красят в цвет фасада...по прводу того будут ли бороться как то с этим информации нет)не думаю что кому то будет мешать трубка на улице
18 сен 2018 12:27
Ясно, дякую.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .581583. . .593
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее