Подать объявление

ЖК Саванна Сити | БЗБК | Бровары, ул. Чубинского

ЗастройщикБЗСК
Сдача ЖК2017 - 2023 г.
Планировки
от 17 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
147из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
6/19%
6/19%
4/13%
10/31%
6/19%
1. . .1820. . .34
20 май 2020 07:19
Тільки це не міняє суті проблеми, перш за все по Ліані
20 май 2020 17:28
Комусь телефонували за ключі з 22?
20 май 2020 19:29
Таті, з чого ви взяли, що хтось нам буде телефонувати, щодо питання ключів з 22 числа?

Я вважаю, що БЗБК рідко, або ніколи (в моєму випадку) не телефонує першим, доводиться самостійно телефонувати в офіс продажу, або ходити до них особисто.

Можливо хтось має нову інформацію про будинок Зебра 2, стосовно "забору" який потрібно прибрати, та ключів?
21 май 2020 04:02
на ДАБІ без змін. сертифікату немає
22 май 2020 06:24
демонтували паркан біля Зебри2 :smile: .
22 май 2020 14:34
Хорошие новости, лёд тронулся ! Может скоро и ключи выдадут, чтобы люди начали делать ремонты, а там выдадут и документы!
22 май 2020 14:39
Вчора отримали ключі
22 май 2020 18:31
Поздравляем , вот и хорошие новости не заставили себя ждать!!!!😁👏👏👏
22 май 2020 20:33
Зайдыть у реєстр судових рішень, зробіть пошук по запиту "попередній договір". Сподіваюсь, ви розумієте юридичні особливості наших відносин із забудовником
23 май 2020 15:03
Добрый день,
мы тоже инвестировали в Зебу-2, уже пригласили на выдачу ключей.
Подскажите, кто получил ключи, акт приема-передачи вы тоже подписывали?
В ОП говорят, что должны скоро позвонить на оформление документов.
пока как-то не понятно
23 май 2020 19:56
Якщо зауважень немає, то акт прийому-передачі підписуєте. Ми підписали. Раніше купляли квартиру в корпусі Гепард-1, то після отримання ключів приблизно через 2 місяці було оформлення документів.
23 май 2020 20:10
Ми теж підписали акт. Не без нюансів,але нам є з чим порівняти.
Рік тому продали квартиру в Атланті і вклали в Зебру 2. Для тих хто пише хвалебні оди Атланту, у будинку де ми продали квартиру за рік так і не доробили прибудинковуву. Тому Саванна для нас дійсно інший формат житла в Броварах.
І ще, моя мала дитина знає щ що житиме "у доміку-зебра".дуже практично і зручно))))
24 май 2020 04:12
Хол в ЗЕБРІ ІІ.



Вражає)
24 май 2020 17:59
Вітання всім хто дочекався своєї нової оселі!!! Викладайте фото щоб і інвестори наступних будинків орієнтувалися в ситуації. Вдячність всіх хто викладає фото будівництва, а то можливості часто спостерігати за ситуацією не має.
25 май 2020 05:35
В ЗЕБРІ ІІ стіни рівненькі, будівельники констатували що під шпалери в самий раз. Єдине- штукатурка кольорова, тому може просвічуватись під світлими шпалерами.
У зв'язку з тим що будинок довго нас чекав- вода ржава. Тому треба щоб всі по квартирам спустили і буде все ок.
Будинок дууууже холодний і невідігрітий після зими та з такими погодними умовами, тому на ремонт запасайтесь теплим одягом.
Обов'язково потрібен унітаз для будівельників! Давайте не будемо експериментувати з каналізацією та санітарією!
Звертайтесь до консєржів - вони знають хто закінчив ремонт в ЖК і можливо хоче зкинути унітаз та мийку.
А ще, якщо у вас вже закінчився ремонт то теж повідомляйте консєржка, можливо сусіду треба унітази, столи для ремонту і все інше.)
І не відкривайте воду без сантехніка. Не треба один одного топити бо ви зекономили і думаєте що все вмієте)
26 май 2020 08:37
БЗБК решил в очередном доме переложить свои проблемы на Инвесторов. Уже второй домой не вводит в эксплуатацию... Если так дальше пойдет, то я наперед знаю какую улицу будут перекрывать если отключат свет или не запустят отомление. Извините за черный юмор, но что-то этому району не везет.
26 май 2020 10:52
Повністю підтримую. І пояснень жодних. Зато народ радий що ключі дали. Шановні інвестори. По ліані сльозно клялись порадувати всіх весною. Де документи?? люди живуть, юридично, у квартирі, яка їм не належить.
26 май 2020 15:20
Да, есть проблема. ОП постоянно говорит одно и тоже, заученные фразы.(бесит)..Всегда говорят о Кроне ("ждем вместе с Кроной") - да причем МЫ до Кроны, если застройщики разные...я не понимаю! (они получили сертификаты, сняли полностью забор) И это не утешает, не успокаивает...
Ключам обрадовались (но нет ключей от ворот, лестницы) от квартиры, потому что хоть какой-то сдвиг с места есть. Теперь мы можем зайти внутрь, а не смотреть за забором на готовый дом.
26 май 2020 16:42
У крони, лісового кварталу, атланта, Десна резіденс..не знаю кого ще назвати ніяких проблем зі зміною влади нема. ПРо це уже говорилось десятки раз, але ніхто не чує. Нові будинки стартують, вирито ще два котловани і один начатий. Я розумію, темпи будівництва вражають, якість не погана, але питання з жокументами потрібно вирішувати
26 май 2020 20:40
Многие будут делать перепланировки в квартирах, а это еще усугубит проблему, так как надо будет все эти изменения вносить в проект. А бывают изменения, которые нарушают нормы и тогда всё - приплыли. Одно утешает, что застройщик хотя бы достраивает. Но вопрос документов это минимум сотни тысяч, если не милионы гривен только официальных платежей.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1820. . .34
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее