Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .3032. . .184
02 сен 2017 14:14
Цитата "Bygaga":
Форум активізувався, а реєстр не дуже(
Зинаида777, Lizavish, djbaltazar я не знайшла вас у реєстрі.

Давайте активніше туди додаватися))

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lrwl0Ol0i94CrCAShs50fjhR6pMXj4KpC8x8P_caxDM/edit#gid=254923607

А я вже давно там, просто інкогніто
До речі, вчора при нас люди підписали договір. Але, це були люди старшого віку, сумніваюсь, що вони відмітяться у реєстрі. Як би там не було, для мене це дуже добрий показник інтересу інвесторів до проекту.
02 сен 2017 14:51
Додам ще фото з квартири. Стосовно вікон: вікно розміщене у 88,5 см від нинішнього рівня підлоги (стяжка додасть ще 8-10 см). Розміри вікон у вітальні та спальні: довжина 183, висота 190. Як на мене, квартири, які виходять на Гавела будуть достатньо світлі.
02 сен 2017 18:13
Дякую за фотки!
04 сен 2017 15:12
Цитата "djbaltazar":
Додам ще фото з квартири. Стосовно вікон: вікно розміщене у 88,5 см від нинішнього рівня підлоги (стяжка додасть ще 8-10 см). Розміри вікон у вітальні та спальні: довжина 183, висота 190. Як на мене, квартири, які виходять на Гавела будуть достатньо світлі.

Да, здоровенные окна! Жаль, что не в пол, было бы круто!
04 сен 2017 17:00
Сьогоднішні фото. Кран активно працює, добудовують третю секцію. Вікна, на жаль, не поспішають ставити. На даху у першій секції видно якесь загородження з червоної цегли. :thanks:
04 сен 2017 18:28
Нам в ВП казали, що навіть тендеру по вікнах ще не було( А це, мовляв, експериментальне.
Вікна в підлогу це дуже круто, але нажаль проектом не передбачено..
04 сен 2017 20:03
Цитата "Mirena ":
Нам в ВП казали, що навіть тендеру по вікнах ще не було( А це, мовляв, експериментальне.
Вікна в підлогу це дуже круто, але нажаль проектом не передбачено..

Нічого собі, дивно(( впринципі вже мають починати стеклити, заклали блоки, сподіваємося тендер це супер швидка річ у їх випадку))
Вікна до підлоги це моя мрія, правда, не у випадку, коли вони виходять на сусідній будинок, як у нас)
04 сен 2017 20:31
Цитата "Bygaga":

Нічого собі, дивно(( впринципі вже мають починати стеклити, заклали блоки, сподіваємося тендер це супер швидка річ у їх випадку))
Вікна до підлоги це моя мрія, правда, не у випадку, коли вони виходять на сусідній будинок, як у нас)


І моя:) Це суперкруто! Наші вікна теж на наступний будинок комплексу виходять)
На рахунок тендеру теж дуже сподіваюсь, що все це буде швидко-швидко :)
05 сен 2017 15:17
Цитата "Bygaga":

Нічого собі, дивно(( впринципі вже мають починати стеклити, заклали блоки, сподіваємося тендер це супер швидка річ у їх випадку))
Вікна до підлоги це моя мрія, правда, не у випадку, коли вони виходять на сусідній будинок, як у нас)

И не на первом этаже))))) А то совсем никакой приватности!
05 сен 2017 17:23
Ага, і великий плюс в комуналку за опалення, і стіну з стелею нормально не зробиш. Я засмучений. :faceoff:
06 сен 2017 13:54
Цитата "DemADI":
Ага, і великий плюс в комуналку за опалення, і стіну з стелею нормально не зробиш. Я засмучений. :faceoff:

Не понятно мне, причем тут стены и потолок, если разговор об окнах?
06 сен 2017 14:14
Ну як при чому?Стіни може й не при чому, а от потолок дуже навіть при чому. Виникає питання як тянути стяжку по потолку, можливо хто збирався робити звукоізоляцію, або підвісний потолок. Наскільки це тепер можливо з подібною конфігурацією вікон. Я наприклад теж люблю великі вікна і багато світла, але побачивши наші вікна у мене як і у більшості людей виникло до них багато питань. Хоча у нас біля роботи стоїть 16 поверхівка і не новобудова де вікна встановлені так само як у нас, тому я так розумію що це не нова технологія)))
06 сен 2017 14:58
Зараз вікна під стелю багато хто робить, бачу це вже не вперше. Тепловтрати від великих вікон нівелюються замовленням вікон з трьохкамерним енергозберігаючим склопакетом.
Консультувалися з дизайнером, натяжну стелю не радить, каже, що токсична. Від протічок радить робити гідроізоляцію на стелі
06 сен 2017 20:36
У мене на дизайнерів взагалі алергія, бо крім гарної картинки, нічим реальним допомогти з ремонтом не можуть. А консультуйтесь з ТЕХНІЧНИМИ дизайнерами або майстрами, які це все монтують, а потім дають на дану роботу гарантію і допомагають з обслуговуванням.
06 сен 2017 20:47
Цитата "Mirena ":
Зараз вікна під стелю багато хто робить, бачу це вже не вперше. Тепловтрати від великих вікон нівелюються замовленням вікон з трьохкамерним енергозберігаючим склопакетом.
Консультувалися з дизайнером, натяжну стелю не радить, каже, що токсична. Від протічок радить робити гідроізоляцію на стелі

а від протічок треба ставити
//hotline.ua/remont/sistemy-kontrolya-pr otechki-vody/361946/
сусіду зверху
07 сен 2017 17:06
Сегодня оплатил квартиру в данном ЖК
Всех приветствую)))
Если не тяжело активным пользователям, забейте в реестр квартиру 345 (3 секция, 1к, 10 эт, тип 1А)
Спасибо!))
07 сен 2017 17:37
Доброго вечора. Вітаємо з покупкою))) Скажіть будь ласка Вам багато квартир на вибір пропонували?Цікаво зати чи багато ще не проданих квартир)
08 сен 2017 07:01
А кто-то спрашивал в отделе продаж про кладовки? Будут предлагать в нашем доме или, возможно, в следующем?
08 сен 2017 18:44
Вітаннячка всім! можливо хтось живе поряд і знає що відбувається на будівництві. зараннє дякую)
09 сен 2017 06:16
Доброго ранку. Учора о 19:00 заливали моноліт останнього поверху 3 секції, а от закладають стіни 2 секції чомусь повільно (.За тиждень всього 1-2поверхи заклали. Напевно, усі сили кинули на моноліт.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3032. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее