Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .2931. . .184
30 авг 2017 16:23
Якщо вікна будуть під саму стелю, то підвісної стелі вже не вийде, не буде вузла примикання
30 авг 2017 17:36
На жаль, не було можливості сфотографувати вікно, оскільки їхав у транспорті. Зверху вікна профіль,здається,трохи ширший ніж зазвичай, але те що вони не закладали між вікном і стелею -факт.відразу виникло питання чи так і залишиться, і як зі стелею гратися. Менеджер знизив плечима.дуже хотілося б глянути, як із приміщення виглядає те вікно. Можливо, хтось буде на будівництві і матиме можливість сфоткати. Будемо вдячні, якщо поділитеся фотками)
30 авг 2017 18:15
Раньше кидали фотку

https://forum.domik.ua/images/orig/full/0000613a367056af8234.jpg
30 авг 2017 18:34
Ми сьогодні були на будівництві, правда менеджер був один, тому він попросив нас дуже швидко подивитись квартиру тому що він не може надовго лишити офіс. Почну з хорошого, корзинам для конционерів бути.Ну і про не приємне для мене. Наша квартира можна сказати відповідає новому плануванню, жила кімната менша на пів метра і вужча,кухня теж стала менша на 0,4 метра, зате коридор і ванна збільшені.Ну якось так:(
30 авг 2017 19:44
Цитата "novimetry":
Будемо вдячні, якщо поділитеся фотками)

Здається, те, що вам треба, було у пості на 20 сторінці: //forum.domik.ua/zhk-rdne-msto-vul-bleck ogo-b-lepse-t28539-380.html#p1411270
Дійсно, вікно під саму стелю - принаймні на цьому етапі будівництва
30 авг 2017 20:04
Дякую. Таку картину побачили і ми при перегляді-вікно під саму стелю. Все сподівалися, що перед тим, як будуть ставити вікна, буде ще якесь допрацювання. Хотілося б побачити фотки приміщення з вставленим вікном. Виникають питання ,а як же встановлювати шумоізоляційну плиту, натяжний потолок...(
30 авг 2017 21:38
Доброі ночі всім. На будівництві станом на 20.00 працював 1 кран, заливали бетон. Вікно і балконні двері дуже гарного кольору) В першій секц. заклали майже всі 17 поверхів
31 авг 2017 10:32
Вот только жаль, что окна придется менять((( Нам под потолок не подходят.
31 авг 2017 15:59
Додам сьогоднішні фото трохи з іншого ракурсу.
Сьогодні питав у менеджера з продажів, чи чути щось про конструкції для кондиціонерів, отримав відповідь, що, наразі, він нічого про це не знає.
Стосовно конфігурації вікон - у кутовій квартирі на 4-му поверсі 1-ї секції вже встановлено балконний блок та вікно. Конфігурація вікон - таки під стелю, враховуйте це при плануванні ремонту.
01 сен 2017 04:44
Цитата "Lizavish":
Вот только жаль, что окна придется менять((( Нам под потолок не подходят.

Так, наскільки я зрозуміла, вікна теж не можна міняти, поки будинок не введуть в експлуатацію. І балконні і кімнатні впливають на зовнішній вигляд всього будинку
01 сен 2017 12:04
Цитата "Bygaga":

Так, наскільки я зрозуміла, вікна теж не можна міняти, поки будинок не введуть в експлуатацію. І балконні і кімнатні впливають на зовнішній вигляд всього будинку


Так, лише після здачі в експлуатацію можна поміняти вікна, зберігши конфігурацію і колір, щоб не змінювати архітектурний проект. Думаю, Обрій запропонує варінт з корзинами під кондиціонерами, виглядом вікон і заскленням лоджій, як це зробили у Місті Квітів
01 сен 2017 12:55
Про корзини я питала у менеджера Олександра, він сказав що корзини для кондиціонерів будуть.До речі його не здивувало моє питання, і як тільки я завела розмову про те що в Місті квітів забудовник ставив корзини він сказав що тут теж вони будуть ставитись. Хочеться у це вірити)))
01 сен 2017 13:58
Так никого на ремонты и не пустят пока дом не введут в эксплуатацию, соответственно и окна никто до этого момента не поменяет.
01 сен 2017 14:07
А з ким ви договір заключали? Наскільки я пам"ятаю у Обрія по договору ми не маємо права в принципі робити ніяких дій, які призведуть до зміни фасаду, навіть після здачі.Але наскільки цей пункт контролюватиметься це вже інше питання. Є такі Жк де з цим строго, а є де й ні.
01 сен 2017 14:12
Цитата "SoloSolo":
А з ким ви договір заключали? Наскільки я пам"ятаю у Обрія по договору ми не маємо права в принципі робити ніяких дій, які призведуть до зміни фасаду, навіть після здачі.Але наскільки цей пункт контролюватиметься це вже інше питання. Є такі Жк де з цим строго, а є де й ні.

По Закону Украины окна мы точно поменять можем) Конечно, лучше, чтобы все придерживались одного цвета, но тут, думаю, многие будут отталкиваться от цены.
01 сен 2017 16:08
Цитата "Lizavish":

По Закону Украины окна мы точно поменять можем) Конечно, лучше, чтобы все придерживались одного цвета, но тут, думаю, многие будут отталкиваться от цены.

Внешний вид фасада нельзя менять. Полагаю, что окна с внутренней стороны дома вполне можно замемнить.
01 сен 2017 16:37
Осталось 1-2 этажа 3й секции и монолит построен.
Такое ощущение что один кран забирают на другую точку. Сейчас он опускается (уже наполовину опустился) и крепление его снято.
01 сен 2017 19:41
Зробили сьогодні заміри планування 2Б - в принципі, оновлений варіант розмірів на плануванні +/- відповідає дійсності. Кому цікаво - додаю актуальні розміри (пілони та вентканали не враховані)
01 сен 2017 19:52
Забув сказати, при попередніх розмовах з представниками СЖФ ними було озвучено, що десь 50 квартир було викуплено міською владою (але не відомо, чи то в одному будинку, чи в декількох).
02 сен 2017 10:37

Форум активізувався, а реєстр не дуже(
Зинаида777, Lizavish, djbaltazar я не знайшла вас у реєстрі.

Давайте активніше туди додаватися))

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lrwl0Ol0i94CrCAShs50fjhR6pMXj4KpC8x8P_caxDM/edit#gid=254923607

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2931. . .184
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее