Подать объявление

ЖК Паркова Оселя | Мелиоратор | Буча, вул. Ярослава Мудрого, 10

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 78.
4/5%
14/18%
32/41%
15/19%
13/17%
1. . .182184. . .186
06 ноя 2018 11:36
Цитата "egida ":
Я вот тоже думаю , что нужно привлекать СМИ . Потому что, ту информацию которую я видела на сайтах официальных , я понимаю , что до конца 2019 стройки нашей не будет . Если конечно кто то непрофинансирует его ....


А що ж фінансувати? Всі квартири розпродані на папері, майже всі платежі у людей зроблені, а виходить, що будівництво і не збирається розпочинатись. Вважаю, що більшої довіри до забудовника годі комусь і сподіватись. Тому виключаємо, що будівництво не ведеться від того, що не вистачає коштів.
Забудовник просто не докладає ніяких зусиль, щоб воно почалось. Куди не подивись - усюди реклама "Сонячної оселі", а "Паркова оселя", де зібрані кошти від лояльних інвесторів, нікому не потрібна. Тож виходить, що як гроші не потрібні одному інвестору - можливо, треба подумати як знайти іншого.
06 ноя 2018 16:33
Проте у Бучі грає ФК "Меліоратор") хто там спонсор у футбольного клубу, який грає на першість області, не підкажете? Крім ресторатора - засновника клубу - Дубаса?) Ви вгадали, все правильно!
06 ноя 2018 18:37
Цитата "waldek":
Проте у Бучі грає ФК "Меліоратор") хто там спонсор у футбольного клубу, який грає на першість області, не підкажете? Крім ресторатора - засновника клубу - Дубаса?) Ви вгадали, все правильно!


Та, власне, мені це не дуже цікаво, бо як і ми усі тут, що пишемо на форумі, волію, щоб моє житло було збудоване, а не фінансувати забаганки компанії-забудовника. Причому я розумію, що представники забудовника ціленаправлено ігнорують цю гілку форуму. Тому наші невдоволення не будуть почуті ніким. Вважаю, що потрібні конкретні дії, а саме організовуватись, навідатись до керівницта, а потім вдаватися до більш активних дій, а ніж висловлювати свої невдоволення на форумі, який ніхто не читає. Але якщо поставимо питання ребром, то можливо в Меліораторі почнуть думати? Чи всім подобається кредитувати за свої гроші забудовника?
06 ноя 2018 20:03
Ну, це була відповідь щодо відсутності коштів у забудовника на будівництво нашого будинку. А щодо дій - вони потрібні. І в першу чергу нам слід згуртуватися і познайомитися хоч. А то інвесторів багато, тобто квартир вільних нема, а спілкуємося тут чоловік 7-8
06 ноя 2018 20:20
«Думать мелиоратор» точно не будет ....Здесь надо нам действовать . Завтра позвоню в ОП поинтересуюсь на когда можно встретиться с застройщиком ...
06 ноя 2018 20:41
Цитата "waldek":
А то інвесторів багато, тобто квартир вільних нема, а спілкуємося тут чоловік 7-8


Насправді, це теж дивує. Оплатний період добігає кінця, а от чомусь дуже багато людей воліють чекати. Але що можна чекати, як забудовник ЗА РІК не подав документи на дозвіл? Кошти є і мають бути. Знов чекати? Навесні наступного року мало б бути вже заселення, а тут навіть початком будівницва не пахне.
Дуже прикро,але маємо визнати, що довіра і імідж надійного забудовника вже перекреслено. Тож маємо думати і щось робити.
07 ноя 2018 06:24
оплатный период у большинства инвесторов уже закончился,поэтому деньги на стройку практически не поступают.что касается дальнейших действий , давайте встретимся в субботу возле офиса "мелиоратора"и сделаем первые конкретные шаги. для начала обратимся в бучанску раду,прокуратуру, :protest: народному депутату москаленко и т.д. :protest:
07 ноя 2018 06:46
Ви, сподіваюся, чули про те, хто є фактичним власником компанії-забудовника, його відносини з міською владою, а також про зв'язки місцевої влади з названим Вами депутатом? Це із серії "налякали їжака голим задом"...
Тут потрібен конкретний перелік етапів будівництва, чіткий і реальний, з дотриманням графіків і під контролем нас з однієї сторони і власника компанії-забудовника - з іншого боку. Поки нас тут декілька чоловік, "каші не звариш". Черговий нереальний графік робіт вже нікого не влаштовує. Коли ми інвестували, то на щось розраховували і хочемо жити у нових помешканнях, а не чекати роками, коли будинок добудується там.
Тут - якесь замкнуте коло і ми у ньому. Зберемося і проведемо збори - забудовник скаже, що "на дворі печаль" і робить все можливе, але типу добудує колись. Заберемо гроші, а це довгий етап, комісії, суди, пошук покупців - ця забудова зупиниться взагалі. Треба штормити "Меліоратор" і підганяти його. Так, робота якась триває, але навіть останній графік, який нам дали на початку року вже і близько є нереальним
07 ноя 2018 07:21
Враховуючи все сказане, для початку пропоную створити ініціативу групу, яка буде представляти інтереси інвесторів та щотижня брати у Меліоратора звіт про проведену роботу та інформувати решту. Для цього у кого є можливість під'їхати в цю суботу до офісу Меліоратора на 11.00 і там поспілкуватися.
07 ноя 2018 07:54
Шановні інвестори 5-їчерги будівництва ЖК «Паркова Оселя».
Запрошуємо Вас на планові збори, які відбудуться 15.12.2018 об 11:00, в ПрАТ «Меліоратор» ,2 поверх, актова зала, за адресою : Буча, Чкалова (Л.Качинського),1.

З повагою, ПрАТ «Меліоратор»
07 ноя 2018 07:57
Звіт про проведення будівельних робіт за звітний період згідно графіку завершення будівельних робіт в житловому будинку № 2, п’ята черга будівництва в ЖК "Паркова Оселя" Станом на 05.11.18 р
(Степінь готовності у відсотках %)
1.Підготовка документі для отримання дозволів
2.Проходження експертизи проектної документації для отримання експертного звіту.
3.Отримання технічних умов на улаштування інженерних мереж
4.Монтаж панелей перекриття цокольного поверху першої блок-секції
5.Мурування стін першого поверху першої блок-секції.
07 ноя 2018 08:35
Цитата "Післяпродажний сервіс":
Звіт про проведення будівельних робіт за звітний період згідно графіку завершення будівельних робіт в житловому будинку № 2, п’ята черга будівництва в ЖК "Паркова Оселя" Станом на 05.11.18 р
(Степінь готовності у відсотках %)
1.Підготовка документі для отримання дозволів
2.Проходження експертизи проектної документації для отримання експертного звіту.
3.Отримання технічних умов на улаштування інженерних мереж
4.Монтаж панелей перекриття цокольного поверху першої блок-секції
5.Мурування стін першого поверху першої блок-секції.


А чому звіт без процентів?
Особливо цікаво дізнатися про перші 3 пункти, бо згідно звіту від 12 жовтня, результати були такі:
1. Підготовка документі для отримання дозволів - 85 %
2. Проходження експертизи проектної документації для отримання експертного звіту - 90%
3. Отримання технічних умов на улаштування інженерних мереж - 95%

І от виявляється, що 90% прохождення експертизи - це на словах, бо навіть документи не подані (фактично це 0%). От цікаво почути, можливо всі ми помиляємося і документи вже готові?

Збори на 15.12 - мабуть спроба "загасити" невдоволення інвесторів на місяць, щоб потім сказати "на дворі печаль" та знов запропонувати підписати черговий додаток з відстрочкою.
07 ноя 2018 09:16
интересно,почему сборы на 15.12.18??? уж лучше на 15.12.19,чтобы наверняка!!!
07 ноя 2018 09:21
Звіт про проведення будівельних робіт за звітний період згідно графіку завершення будівельних робіт в житловому будинку № 2, п’ята черга будівництва в ЖК "Паркова Оселя" Станом на 05.11.18 р
(Степінь готовності у відсотках %)
1.Підготовка документі для отримання дозволів 90%
2.Проходження експертизи проектної документації для отримання експертного звіту. 95%
3.Отримання технічних умов на улаштування інженерних мереж 95%
4.Монтаж панелей перекриття цокольного поверха першої блок-секції 100%
5.Мурування стін першого поверха
першої блок-секції. 45%
07 ноя 2018 12:18
збори в грудні це добре, але так як працює Меліоратор то вони і до грудня не отримають дозвіл. Можливо все ж таки є сенс зібратися в цю суботу та поспілкуватися??
08 ноя 2018 19:24
Цитата "Slava M":
збори в грудні це добре, але так як працює Меліоратор то вони і до грудня не отримають дозвіл. Можливо все ж таки є сенс зібратися в цю суботу та поспілкуватися??


Сенс є. Бо ж виходить, що ми ще місяць будем чекати щось. Я думаю, що можемо все-таки навідати і Меліоратор і хоча б прояснили ситуацію з будівництвом "з перших вуст".
09 ноя 2018 14:29
Шановні інвестори!
Фото з будівництва 09.11.2018 року..
Монтаж башеного крану.
09 ноя 2018 14:37
Говорили с послепродажным отделом.Руководство "Мелиоратора" готово встретиться с инициативной группой.Осталось определиться с составом и временем. Давайте предложения.
09 ноя 2018 14:43
Общались с послепродажным отделом. Руководство "Мелиоратора"готово всретиться с инициативной группой.
Осталось определиться с составом и временем.
Давайте предложения.
09 ноя 2018 17:41
Я можу бути в групі. Я в якій день давайте побачимо скільки людей може бути в групі.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .182184. . .186
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее