Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .4345. . .166
27 окт 2016 07:38
Цитата "alex_neon":

Нет, таких цен нет нигде. Это порядок цен только за работу, без материалов. С материалами (+ готовая гребенка и смесительный узел) будет стоить в районе 600грн/м2 (работа + материал)


Дякую.
27 окт 2016 07:54
Цитата "alex_neon":

Нет, таких цен нет нигде. Это порядок цен только за работу, без материалов. С материалами (+ готовая гребенка и смесительный узел) будет стоить в районе 600грн/м2 (работа + материал)

Цену подтверждаю, только я бы написал от 600 грн/м2 и выше... до 800 где-то.
27 окт 2016 07:58
Если вдруг у кого возникал внутренний диалог, что лучше теплый пол водяной или электрический, то ответ однозначный - водяной. По надежности и комфорту для обитателей квартиры, водяной на порядок лучше.
27 окт 2016 08:32
Цитата "Aleksey L.":
Если вдруг у кого возникал внутренний диалог, что лучше теплый пол водяной или электрический, то ответ однозначный - водяной. По надежности и комфорту для обитателей квартиры, водяной на порядок лучше.


Згоден, але для мене як НЕпрофесіонала в цій сфері залищається багато питань, які я вже тут частково озвучив.
Перше: теплої підлоги вистачає чи треба все одно ставити (залишати) радіатори?
Друге: робити теплу підлогу по всій квартирі чи ні і де робити, а де - не робити?
Третє: робити окремий контур для кожної кімнати, щоб можна було вибіркови їх вмикати і вимикати чи краще один вимикач для всіх кімнат, і чи можливо мати три контури з одним котлом?
Четверте: чи обов'язково над теплою підлогою має бути плитка?
Поділіться досвідом, плз.
27 окт 2016 08:41
Цитата "Aleksey L.":
Если вдруг у кого возникал внутренний диалог, что лучше теплый пол водяной или электрический, то ответ однозначный - водяной. По надежности и комфорту для обитателей квартиры, водяной на порядок лучше.


Алексей спасибо за ответы, я как раз думал об этом. я остановился на теплом полу водяном, все советовали именно его. радиаторы тоже оставляем.

Касательно контуров, как я понял то температура на каждый контур выставляется отдельно, для этого и используется распределительный щит который устанавливается. Как мне объяснили основную цену за весь теплый пол съедает этот "щит" (извините не знаю как правильно он называется). мне озвучивали цену около 10 000 грн. но это было давно. сейчас не уточнял.
27 окт 2016 08:47
Цитата "kod_2":


Згоден, але для мене як НЕпрофесіонала в цій сфері залищається багато питань, які я вже тут частково озвучив.
Перше: теплої підлоги вистачає чи треба все одно ставити (залишати) радіатори?
Друге: робити теплу підлогу по всій квартирі чи ні і де робити, а де - не робити?
Третє: робити окремий контур для кожної кімнати, щоб можна було вибіркови їх вмикати і вимикати чи краще один вимикач для всіх кімнат, і чи можливо мати три контури з одним котлом?
Четверте: чи обов'язково над теплою підлогою має бути плитка?
Поділіться досвідом, плз.


Я не знаю що краще, але для себе ми вирішили залишити радіатори та зробити теплу підлогу лише на кухні-зала, коридор та сан вузли, у спальні та дитячій кімнаті вирішили не робити. На скільки я знаю то на теплу підлогу можливо покласти ламінат, але він має бути із поміткою що підходить для теплої підлоги. в нашій квартирі плануємо зробити 4 контури, два санвузла, кухня-зала та коридор.

В дитячій таспальні вирішили не робити тому що.

Перше не так багато місця залишається через меблі, адже не потрібно робити теплу підлогу в тих місцях де буде стояти шкаф чи ліжко, вона потрібна лише там де будуть ходити.

Друге. тепла підлога підіймає пил на рівень ліжка, дихати пилом не дуже.

Можливо десь помилився але думаю що мене виправлять.
27 окт 2016 08:52
Цитата "Владимир_Александрович":


Я не знаю що краще, але для себе ми вирішили залишити радіатори та зробити теплу підлогу лише на кухні-зала, коридор та сан вузли, у спальні та дитячій кімнаті вирішили не робити. На скільки я знаю то на теплу підлогу можливо покласти ламінат, але він має бути із поміткою що підходить для теплої підлоги. в нашій квартирі плануємо зробити 4 контури, два санвузла, кухня-зала та коридор.


Дякую! Тепер все набагато зрозуміліше.
27 окт 2016 09:01
Цитата "Владимир_Александрович":


Я не знаю що краще, але для себе ми вирішили залишити радіатори та зробити теплу підлогу лише на кухні-зала, коридор та сан вузли, у спальні та дитячій кімнаті вирішили не робити. На скільки я знаю то на теплу підлогу можливо покласти ламінат, але він має бути із поміткою що підходить для теплої підлоги. в нашій квартирі плануємо зробити 4 контури, два санвузла, кухня-зала та коридор.

В дитячій таспальні вирішили не робити тому що.

Перше не так багато місця залишається через меблі, адже не потрібно робити теплу підлогу в тих місцях де буде стояти шкаф чи ліжко, вона потрібна лише там де будуть ходити.

Друге. тепла підлога підіймає пил на рівень ліжка, дихати пилом не дуже.

Можливо десь помилився але думаю що мене виправлять.


А ви не знаєте, як підключаються батареї при наявності теплої підлоги? Разом з котримось контуром чи як окремий контур, який можна вмикати без теплої підлоги?
27 окт 2016 09:11
Цитата "kod_2":


А ви не знаєте, як підключаються батареї при наявності теплої підлоги? Разом з котримось контуром чи як окремий контур, який можна вмикати без теплої підлоги?



Честно сказати не питав. Але на радіаторах є регулювання температури, а тепла підлога регулюється через шкаф (гребінка).
27 окт 2016 09:15
Традиційне питання до всіх, хто був в останні дні на будівництві.
Що там на нашому п'ятому будинку (восьмиповерховому)?
Чи є якісь зміни порівняно з фотками від 20 жовтня (на сайті ПТ)?
:)
27 окт 2016 09:26
[/quote]

А ви не знаєте, як підключаються батареї при наявності теплої підлоги? Разом з котримось контуром чи як окремий контур, який можна вмикати без теплої підлоги?[/quote]
Я так понял что радиатор подключен к контуру теплого пола в определенной комнате, но при желании его можно отключить при помощи регулятора температуры на самом радиаторе.
27 окт 2016 09:27
Цитата "Бил":
Я так понял что радиатор подключен к контуру теплого пола в определенной комнате, но при желании его можно отключить при помощи регулятора температуры на самом радиаторе.


Ага, дякую.
27 окт 2016 10:16
Цитата "Бил":


А ви не знаєте, як підключаються батареї при наявності теплої підлоги? Разом з котримось контуром чи як окремий контур, який можна вмикати без теплої підлоги?
Я так понял что радиатор подключен к контуру теплого пола в определенной комнате, но при желании его можно отключить при помощи регулятора температуры на самом радиаторе.


Смысл теплого пола в том, что он считается низкотемпературным источником тепла. Т.е температура теплоносителя не будет выше 50-55С. Радиаторное отопление предполагает более высокие температуры. Отсюда вывод - контур теплого пола и радиатор не объединяют. Это две независимые системы, которые могут быть подключены к одному нагревательному прибору (в данном случае котел). Собственно для этого и необходим смесительный узел - он помогает реализовать ограничение в 50С для теплого пола.

Я не специалист но данную систему понял именно так. :yes:
27 окт 2016 10:31
Цитата "alex_neon":


Смысл теплого пола в том, что он считается низкотемпературным источником тепла. Т.е температура теплоносителя не будет выше 50-55С. Радиаторное отопление предполагает более высокие температуры. Отсюда вывод - контур теплого пола и радиатор не объединяют. Это две независимые системы, которые могут быть подключены к одному нагревательному прибору (в данном случае котел). Собственно для этого и необходим смесительный узел - он помогает реализовать ограничение в 50С для теплого пола.

Я не специалист но данную систему понял именно так. :yes:


Дякую за пояснення.
27 окт 2016 19:23
Логично. Спасибо.
28 окт 2016 13:04

Добрый день, сегодня увидел отверстия в потолке квартиры, из которых обильно стекает вода с террасы. (квартира на 7-м этаже) + квартира прилично заполнена водой. видео тут: https://cloud.mail.ru/public/Hdas/fFkD1aT57

Как обстоит дело у всех, кто на последних этажах? - та же проблема? Если я правильно понял, то весь слой утеплителя на террасе останется в намокшем состоянии и микротрещины в бетоне перекрытия будут наполнены влагой, т.к. осень и дожди.

Тем не мене весь этот кисель в ближайшее время поверх зальется стяжкой. У кого какие прогнозы чем это чревато для квартир 7х этажей? К примеру пятна сырости, ржавчины на потолке...

28 окт 2016 14:43
Цитата "ttl":
Добрый день, сегодня увидел отверстия в потолке квартиры, из которых обильно стекает вода с террасы. (квартира на 7-м этаже) + квартира прилично заполнена водой. видео тут: https://cloud.mail.ru/public/Hdas/fFkD1aT57

Как обстоит дело у всех, кто на последних этажах? - та же проблема? Если я правильно понял, то весь слой утеплителя на террасе останется в намокшем состоянии и микротрещины в бетоне перекрытия будут наполнены влагой, т.к. осень и дожди.

Тем не мене весь этот кисель в ближайшее время поверх зальется стяжкой. У кого какие прогнозы чем это чревато для квартир 7х этажей? К примеру пятна сырости, ржавчины на потолке...


Добрий вечір.
Я новий інвнстор (5 дім), але мені цікаво.
Ви показали на відео, якщо я правильно зрозумів, судячи з вигляду з вікна, другу семиповерхівку.
Чи правильно я розумію, що вона ще будується, і дах ще не готовий?
Бо якщо готовий повністю, і вода протікає через такі маленькі дірочки (на відео в кінці), то це жахливо.
Хоча найбільші калюжі з'явилися, певно, через оту величезну діру.
До речі, що це? Дірка для майбутніх сходів для виходу на терасу?
28 окт 2016 14:49
Цитата "kod_2":

Добрий вечір.
Я новий інвнстор (5 дім), але мені цікаво.
Ви показали на відео, якщо я правильно зрозумів, судячи з вигляду з вікна, другу семиповерхівку.
Чи правильно я розумію, що вона ще будується, і дах ще не готовий?
Бо якщо готовий повністю, і вода протікає через такі маленькі дірочки (на відео в кінці), то це жахливо.
Хоча найбільші калюжі з'явилися, певно, через оту величезну діру.
До речі, що це? Дірка для майбутніх сходів для виходу на терасу?


да, она. кровля еще не закончена конечно, в процессе. большое отверстие - лестничный проем -выход на террасу
28 окт 2016 15:06
Цитата "ttl":


да, она. кровля еще не закончена конечно, в процессе. большое отверстие - лестничный проем -выход на террасу


Ну, тоді це не катастрофа, хоча й неприємно. Якби дах вже був готовий - і такі калюжі, тоді було би гірше.
Розкажіть про терасу. Я був на даху першої 7-поверхівки, там тераси відкриті повністю, просто частина відділеного стінкою даху. А у вашому будинку там ще буде кімната? Бо дірка для сходів за логікою це передбачає.
28 окт 2016 17:11
Всім доброго вечора! :hi:
Як завжди пишу як є вільна годинка.
Усіх турбує питання газифікації першого будинку. Ми усі умови поставленні облгазом виконали в повному обсязі ще у вересні, як технічні так і матеріальні. Уся проблема у великій черзі на пуск газу у нашому регіоні, до неї додались дитячі садки та школи які у 2016 році перейшли на індивідуальне чи інше (нам точно не пояснюють) опалення і зробили це не коректно, а так як діти в пріоритеті то відповідно зараз оперативно намагаються закрити питання по закладам освіти і тоді дадуть пуск і нам. Загалом майже кожен день обіцяють дати пуск. Ми залучили усі можливі і неможливі ресурси щоб пришвидшити процес.
З повагою, Лучков Тимур.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4345. . .166
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее