Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .4244. . .166
25 окт 2016 05:02
Цитата "Snail":
Уважаемые соседи из первой и второй семерки, подскажите пожалуйста: кто-либо из вас заказывал обустройство теплого пола от Парктауна?
Мне рассчитал стоимость Андрей Ткачук - если я правильно понял, главный инженер Парктауна. Стоимость разводки контуров по моей схеме мне озвучили в письме. Когда я попросил специфицировать, что из этой цифры стоимость работ, какие используются материалы и т.д., мне ответили, что детальные спецификации не делают.
Поэтому пытаюсь сейчас для себя разобраться, если кто-то уже заказывал у Парктауна теплый пол:
- была ли заявленная вам стоимость работ и материалов рациональной? Сравнивали ли вы эту цифру с другими предложениями на рынке?
- какие материалы были использованы при проведении работ? удовлетворило ли вас качество этих материалов?
- остались ли вы довольны качеством работ?

Буду очень признателен за отзыв.


Да, к сожалению спецификации парктаун не предоставляет. По стоимости получается немного дороже. Я находил для себя вариант на 10-15% дешевле (но правда с другими материалами, хотя вроде тоже качественными) но таки решил остановиться на предложении парктауна поскольку мне сейчас тяжело найти время на состыковку сторонней конторы и парктауна. Материалы, которые использует парктаун:
- труба Kan-therm
- гребенка (смесительный узел) POL-THERM
26 окт 2016 08:44
Цитата "777555333":
Тимур, когда будет ГАЗ в первой 7??? А то ка кто холодно.

Доброго дня!Так дійсно, все у вас класно...І про парк і про зустрічі сусідів)))Це все добре!Навіть дуже!А от те, що в першій сімці досі немає газу ніхто не згадує!!!А обіцянки ваші слухати 3 місяці вже чесно кажучи нервів не вистачає!!!Ви б не освітленням вулиці займались і іншою декорацією, а чесно б відповіли на поставлене питання. А то треба ремонт робити, а при температурі плюс 3 в приміщенні, щось не зовсім весело!!!Так от коли ж буде газ у першій сімці....
26 окт 2016 15:23
Цитата "8798798":

Доброго дня!Так дійсно, все у вас класно...І про парк і про зустрічі сусідів)))Це все добре!Навіть дуже!А от те, що в першій сімці досі немає газу ніхто не згадує!!!А обіцянки ваші слухати 3 місяці вже чесно кажучи нервів не вистачає!!!Ви б не освітленням вулиці займались і іншою декорацією, а чесно б відповіли на поставлене питання. А то треба ремонт робити, а при температурі плюс 3 в приміщенні, щось не зовсім весело!!!Так от коли ж буде газ у першій сімці....


А воду та електрику вам уже підключили?
26 окт 2016 16:50
Цитата "kod_2":


А воду та електрику вам уже підключили?

Воду так. А от світло і досі працює від генератора.І знову ж про газ....????..
Ще одне цікаве ноу-хау від забудовника-вікно,яке відкривається з сходів під'їзду виходить на лоджію...Цікава ідея і одночасно зовсім не зрозуміла...Тобто гості у ваш дім можуть заходити не лише через двері )))Цікаво це особливо коли вас немає вдома)))
Не вирішено також питання з відводом води на лоджіях...Чи не краще було б взагалі засклити лоджію в колір загального інтер'єру будинку???
26 окт 2016 17:35
Цитата "8798798":

Воду так. А от світло і досі працює від генератора.І знову ж про газ....????..
Ще одне цікаве ноу-хау від забудовника-вікно,яке відкривається з сходів під'їзду виходить на лоджію...Цікава ідея і одночасно зовсім не зрозуміла...Тобто гості у ваш дім можуть заходити не лише через двері )))Цікаво це особливо коли вас немає вдома)))
Не вирішено також питання з відводом води на лоджіях...Чи не краще було б взагалі засклити лоджію в колір загального інтер'єру будинку???


Сподіваюся, керівництво виправить ці вади.
Газ, як можна бачити з останніх фото, прокладають.
Важче, мабуть, буде з відведенням води з лоджій.
Адже якщо не можна робити дірок навіть для кондиціонера (що правильно з точки зору естетики фасаду), то їх і для відведення дощових вод не зроблять. Скління - ідеально, але чи потягне фірма такі витрати?
З вікном зі сходів на лоджію - найскладніша тема.
Можливо, вам дозволять його перекрити решіткою?
Принагідно хочу запитати про опалення: ви будете робити теплі підлоги (якщо так, то у всіх кімнатах?) чи батареї, чи і те, і те?
26 окт 2016 18:09
Цитата:
Адже якщо не можна робити дірок навіть для кондиціонера (що правильно з точки зору естетики фасаду), то їх і для відведення дощових вод не зроблять.


Та фасад никто и не просит трогать. Есть замечательная труба.
При правильном решении, ее скорей всего можно использовать для отвода воды. А для соседей без трубы, сделать небольшое отверстие в межбалконной стене.
Плохо конечно, что об отводе дождевой воды не подумали на стадии проектирования, когда уже знали что застекления балконов не будет.

https://forum.domik.ua/images/orig/full/0000613da5d319cf6775.jpg

Напомню
Цитата:
В Киеве за сутки выпала месячная норма осадков
Всего за первую декаду октября на проспекте Науки, где находится метеостанция, уже выпало 74,1 мм осадков, что составило 211% месячной нормы...
26 окт 2016 18:27
Цитата "kod_2":


Сподіваюся, керівництво виправить ці вади.
Газ, як можна бачити з останніх фото, прокладають.
Важче, мабуть, буде з відведенням води з лоджій.
Адже якщо не можна робити дірок навіть для кондиціонера (що правильно з точки зору естетики фасаду), то їх і для відведення дощових вод не зроблять. Скління - ідеально, але чи потягне фірма такі витрати?
З вікном зі сходів на лоджію - найскладніша тема.
Можливо, вам дозволять його перекрити решіткою?
Принагідно хочу запитати про опалення: ви будете робити теплі підлоги (якщо так, то у всіх кімнатах?) чи батареї, чи і те, і те?

Про останні фото з підведенням газу,то звичайно радує,але не гріє...І так вже три місяці...А на вулиці,до речі вже сніг лежить...
Щодо скління лоджій,то ми і не просили робити це за кошти фірми...
А про решітку,ви праві.Іншого виходу не бачу.
Щодо опалення,то теплу підлогу не робитимемо...Надіємось,що і в наших батареям найближчим часом буде тепло...
26 окт 2016 18:35
Цитата "n.gorgots":


Та фасад никто и не просит трогать. Есть замечательная труба.
При правильном решении, ее скорей всего можно использовать для отвода воды. А для соседей без трубы, сделать небольшое отверстие в межбалконной стене.
Плохо конечно, что об отводе дождевой воды не подумали на стадии проектирования, когда уже знали что застекления балконов не будет.

https://forum.domik.ua/images/orig/full/0000613da5d319cf6775.jpg

Напомню

Труба,которую вы видите-это не выход.Она предназначена для отвода дождевой воды с криши...Она не выдержит большого потока воды,что приведёт к затоплению нижних этажей...
26 окт 2016 18:45
Привет всем! Я ваша соседка из 4го дома😀 Знает кто-либо какие планы у застройщика по срокам строительства ТРЦ и поликлиники?
26 окт 2016 20:03
На рахунок теплої підлоги, ми плануємо робити у всій квартирі, можливо ще й залишати радіатори, з можливістю їх відключення. Висилав Андрію схему зонування теплої підлоги, але ще відповіді не було. Думаю потрібно повна смета (специфікація) матеріалів і техніки які вони будуть використовувати, тому що перечитавши багато інформації розумію що це дуже технологічний процес в плані правильної ізоляції, стяжки, регулюючої апаратури. Так що припускаю такий варіант якщо не буде повної інфи - буде робити стороння фірма. Було б взагалі чудово якби на форумі або Андрій, або уповноважена особа написала повністю про те які матеріали використовують для теплої підлоги (ізоляція, стяжка, арматура), щоб зняти це питання. Просто варіант - використовуються "надійні, сучасні , нормальні" матеріали для мене не підходить. Бо для кожного ці параметри різні. Простий приклад, я коли дивився квартиру звернув увагу що в щитку вводу електрики в квартиру стоять автоматичні вимикачі фірми IEK, так ось для когось можливо це норм, але я однозначно буду їх замінювати на кращі, бо ІЕК це дешеві не дуже якісні автомати. (В мене досвід 9 років в автоматизації). Так само в щитках управління стоять контактори ІЕК. Так ось не дуже хочеться щоб така ж історія була з теплою підлогою.

Друге - це вікно на балкон, в нас теж така ситуація що це вікно є, але наче можна поставити решітку зі сторони підїзду, так сказали в ВП, якщо поставити щось коване думаю ніхто його випилювати не буде, було б чудово якби це було в одному стилі.

Третє газ - поки що можу поспівчувати, але хотілося б щоб він був якнайшвидше.
26 окт 2016 20:31
Цитата "komiks":
На рахунок теплої підлоги, ми плануємо робити у всій квартирі, можливо ще й залишати радіатори, з можливістю їх відключення. Висилав Андрію схему зонування теплої підлоги, але ще відповіді не було. Думаю потрібно повна смета (специфікація) матеріалів і техніки які вони будуть використовувати, тому що перечитавши багато інформації розумію що це дуже технологічний процес в плані правильної ізоляції, стяжки, регулюючої апаратури. Так що припускаю такий варіант якщо не буде повної інфи - буде робити стороння фірма. Було б взагалі чудово якби на форумі або Андрій, або уповноважена особа написала повністю про те які матеріали використовують для теплої підлоги (ізоляція, стяжка, арматура), щоб зняти це питання. Просто варіант - використовуються "надійні, сучасні , нормальні" матеріали для мене не підходить. Бо для кожного ці параметри різні. Простий приклад, я коли дивився квартиру звернув увагу що в щитку вводу електрики в квартиру стоять автоматичні вимикачі фірми IEK, так ось для когось можливо це норм, але я однозначно буду їх замінювати на кращі, бо ІЕК це дешеві не дуже якісні автомати. (В мене досвід 9 років в автоматизації). Так само в щитках управління стоять контактори ІЕК. Так ось не дуже хочеться щоб така ж історія була з теплою підлогою.

Друге - це вікно на балкон, в нас теж така ситуація що це вікно є, але наче можна поставити решітку зі сторони підїзду, так сказали в ВП, якщо поставити щось коване думаю ніхто його випилювати не буде, було б чудово якби це було в одному стилі.

Третє газ - поки що можу поспівчувати, але хотілося б щоб він був якнайшвидше.


Тобто технологічно можна ставити і теплу підлогу, і радіатори, і вони можуть бути незалежні одні від одних (тепла підлога від батарей)?
І циркуляція води по системі при цьому збережеться?
26 окт 2016 20:42
І ще про теплу підлогу.
Скільки у нас (у ПТ) коштує 1 кв м? Робота і матеріали разом. Якщо це не секрет.
Десь бачив рекламу, що 60 грн за 1 кв м (якась інша фірма).. Порядок цифр такий?
26 окт 2016 21:12
Добрый вечер. Я дал согласие на теплый пол во всех комнатах кроме прихожей и спальни. В этой услуге доверился специалистам ЖК по причине, что раз они заливают стяжку пола то вроде как уместно сразу-же заложить трубы "теплого пола", плюс для меня удобно то, что работает над всем одна команда, не нужно кого то искать со стороны и нет уверенности что кто-то сделает лучше. НАДЕЮСЬ НЕ РАЗОЧАРУЮТ. Перед этим много в инете прочел и просмотрел видео по рекомендациям различных мастеров -"как правильно сделать теплый пол", понял что мнения этих мастеров не все одинаковы. Андрей из "ПаркТаун" рассказал как делают они и какие материалы для этого применяют, с большинством советов от интернет-специалистов их предложения сходятся.
26 окт 2016 21:31
Цитата "kod_2":
І ще про теплу підлогу.
Скільки у нас (у ПТ) коштує 1 кв м? Робота і матеріали разом. Якщо це не секрет.
Десь бачив рекламу, що 60 грн за 1 кв м (якась інша фірма).. Порядок цифр такий?

В рекламе как правило манят низкой ценой из расчета на дешевую комплектацию. Мне насчитали с учетом кухня, гостинная и санузлы 22,500 (материалы+работа). Квадратуру я не высчитывал.
26 окт 2016 21:36
Цитата "Бил":

В рекламе как правило манят низкой ценой из расчета на дешевую комплектацию. Мне насчитали с учетом кухня, гостинная и санузлы 22,500 (материалы+работа). Квадратуру я не высчитывал.


Дякую за інформацію!
27 окт 2016 01:11
Мне Парктаун посчитали за три контура теплого пола, покрывающих суммарно около 30 м.кв. около 27000. Пока не решился заказать, т.к. рассматриваю альтернативные предложения для сравнения, да и с планировкой не до конца определился.
27 окт 2016 06:44
Цитата "Snail":
Мне Парктаун посчитали за три контура теплого пола, покрывающих суммарно около 30 м.кв. около 27000. Пока не решился заказать, т.к. рассматриваю альтернативные предложения для сравнения, да и с планировкой не до конца определился.


Дякую. Маю ще два питання.
Про три контури: кожен контур автономний? Тобто одну кімнату можна підігрівати, а дві інші вимкнути?
Чи будете ви ставити крім теплої підлоги ще бтареї? Дехто каже, що навіть коли є тепла підлога, батарея під вікном потрібна, щоб створювати теплову завісу, бо від вікна буде йти холод. Це так чи ні?
27 окт 2016 06:47
Цитата "kod_2":


Дякую. Маю ще два питання.
Про три контури: кожен контур автономний? Тобто одну кімнату можна підігрівати, а дві інші вимкнути?
Чи будете ви ставити крім теплої підлоги ще бтареї? Дехто каже, що навіть коли є тепла підлога, батарея під вікном потрібна, щоб створювати теплову завісу, бо від вікна буде йти холод. Це так чи ні?


Мой совет Вам, как теплоэнергетика по образованию, не отказывайтесь от радиаторов ! Хотите теплый пол ? делайте, но радиаторы не трогайте =)
27 окт 2016 06:58
Цитата "Aleksey L.":


Мой совет Вам, как теплоэнергетика по образованию, не отказывайтесь от радиаторов ! Хотите теплый пол ? делайте, но радиаторы не трогайте =)


Дякую за пораду. Я з вами згоден.
27 окт 2016 07:21
Цитата "kod_2":
І ще про теплу підлогу.
Скільки у нас (у ПТ) коштує 1 кв м? Робота і матеріали разом. Якщо це не секрет.
Десь бачив рекламу, що 60 грн за 1 кв м (якась інша фірма).. Порядок цифр такий?

Нет, таких цен нет нигде. Это порядок цен только за работу, без материалов. С материалами (+ готовая гребенка и смесительный узел) будет стоить в районе 600грн/м2 (работа + материал)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4244. . .166
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx