Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .102104. . .166
02 окт 2017 16:29
Просто супер жити біля парку, і в той же час "сидіти" в квартирі в чотирьох стінах тренуватись. 6-) :faceoff: Може ще будуть поради купити бігову доріжку додому? :hm:
02 окт 2017 16:54
Про що взагалі можна говорити, коли ЖК такого класу,має певні нормативи щодо інфраструктури, які в свою чергу включають в себе і спортивні майданчики.
02 окт 2017 16:57
"Пропоную вам придбати домашній тренажер і не претендувати на загальну територію. Я роблю саме так"

Стесняюсь спросить, что за "домашний тренажер"?)
02 окт 2017 17:09
Цитата "Slava1975":
"Пропоную вам придбати домашній тренажер і не претендувати на загальну територію. Я роблю саме так"

Стесняюсь спросить, что за "домашний тренажер"?)

Напевно, швецька стінка.
02 окт 2017 21:35
Цитата "Kstanislav ":
Просто супер жити біля парку, і в той же час "сидіти" в квартирі в чотирьох стінах тренуватись. 6-) :faceoff: Може ще будуть поради купити бігову доріжку додому? :hm:


Саме так. У мене буде на балконі. І вам раджу.
02 окт 2017 21:36
Цитата "Kstanislav ":
Про що взагалі можна говорити, коли ЖК такого класу,має певні нормативи щодо інфраструктури, які в свою чергу включають в себе і спортивні майданчики.


Сподіввюся, нові будівельні норми скасують цей совковий пережиток.
02 окт 2017 21:44
Цитата "Slava1975":
"Пропоную вам придбати домашній тренажер і не претендувати на загальну територію. Я роблю саме так"

Стесняюсь спросить, что за "домашний тренажер"?)


Сучасна спортивна просисловість пропонує широкий вибір тренажерів. Детальніше їх роздивитися і позайматися можна, наприклад, у чотири- і п‘ятизіркових готелях. Той, який вам найбільше сподобається, і купите собі.
А взагалі тут правильно писали: люди, які можуть купити квартиру у сучасному ЖК, можуть купити і тренажер, і абонемент у спортзал.
Не будьте гегемоном, будьте сучасними.
03 окт 2017 06:08
Цитата "kod_2":

Не будьте гегемоном, будьте сучасними.


kod2, мне кажется, Вы слишком близко к сердцу принимаете данный вопрос)))
У нас на территории ЖК, в котором сейчас живу, пару спорт тренажеров (лавочка для пресса, брусья, турник, шведская стенка). Один прямо под балконом, но за все лето, например, я видел там "турникмэна" три или четыре раза... Это, как абонимент в спортлайф, хотят тренироваться и покупают абонименты все, а действительно тренируются - единицы..
Тем более, что по факту как застройщик спроектировал - так и будет)
03 окт 2017 06:10
Терзают смутные подозрения, что невольно разворошил гнездо спортзальной мафии.
Кое-кто видимо задумал фитнес-клуб-монополист на территории ЖК.
И опасаясь конкуренции со стороны спортивной площадки на открытом воздухе советует сучасно бегать по балкону)
03 окт 2017 06:22
Цитата "Slava1975":
Терзают смутные подозрения, что невольно разворошил гнездо спортзальной мафии.
Кое-кто видимо задумал фитнес-клуб-монополист на территории ЖК.
И опасаясь конкуренции со стороны спортивной площадки на открытом воздухе советует сучасно бегать по балкону)


Так, ми мафія. Хочемо жити серед лісу, а не серед майданчиків, яких згідно з планом у внутрішньому дворі намічається три (!) штуки. І нас, лісової мафії, тут багато.
03 окт 2017 07:18
Кому-то хочется ещё одно место для распития пиваса и курения. Кстати, вопрос к тем кто уже переехал в комплекс. Как там, появились горки окурков, банки-пепельницы и пустые бутылки возле подъездов?
03 окт 2017 07:49
Про спорт...
Хочу ли я, чтобы кто-то полезно занимался спортом? Ответ: конечно!
Хочу ли я это видеть? Ответ: Нет.
Это же касается и мест для ВВQ.
Поэтому, если это предусмотрено проектом, надеюсь: мы все этого не увидим и даже не услышим. :)
03 окт 2017 07:55
Цитата "LisaAlisa911":
Кому-то хочется ещё одно место для распития пиваса и курения. Кстати, вопрос к тем кто уже переехал в комплекс. Как там, появились горки окурков, банки-пепельницы и пустые бутылки возле подъездов?


Как-как?.. Делаются ремонты... строители... им без разницы на ваши порядки...
Через лес к Буче есть тропа.
Я предлагаю назвать её "Кабаньей".
Это благозвучнее, чем "Свинская", согласитесь?.. )
03 окт 2017 07:56
Кстати про курение...
Уважаемые соседи, не курите вечерами на балконах!
Помните о своих согражданах с верхних этажей.
Законы физики распространяются и на табачный дым, мля...
03 окт 2017 07:58
ну и чоб время не терять - предлагаю переименовать комплекс в ЖК "Мизантроп".
03 окт 2017 07:59
Цитата "Slava1975":
ну и чоб время не терять - предлагаю переименовать комплекс в ЖК "Мизантроп".

Не.
Тут, просто, наверное собрались люди раненные Киевом :)
03 окт 2017 09:48
Цитата "kod_2":


Пропоную вам придбати домашній тренажер і не претендувати на загальну територію. Я роблю саме так.


Невже в усьому ЖК спортмайданчик знадобився лише мені в приватне користування? Ви мабуть, не дуже розуміете різницю в заняттях у квартирі і на повітрі. У всьому світі люди займаються спортом, або фізкультурою. Я вже багато років тренуюся у спортзалах, але я писала в Гостомелі їх немає, а чим мені заставляти своє житло я буду вирішувати сама. Дуже сподівюся, що серед мешканців знайдуться люди які підтримають рішення, що спортмайданик так само необхідний, як і дитячі майданчики.
03 окт 2017 10:46
Спортивний майданчик в любому випадку буде, так що не слід звертати увагу на подібного роду обговорення)
03 окт 2017 11:24
Я теж цілком підтримує наявність спортмайданчику, не зважаючи на те, що ходжу в спортклуб, хочу також мати можливість і на свіжому повітрі позайматись.
Я просто не писав нічого в цю абсурдну переписку, оскільки ген планом такі майданчики передбачені.
03 окт 2017 13:04
Отличная тема на счёт курения на балконах. Если просьбы не помогают, то водяной пистолет очень эффективен))))
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .102104. . .166
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx