Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .7274. . .166
25 март 2017 10:43
Консьерж - это человеческий фактор как ни крути и обеспечить эффективную безопасность дома 24/7 один человек не сможет, а платить ему надо. Зачем выдумывать велосипед, когда можно прост подключить ДСО на квартиру и систему контроля доступа одноразово + видео наблюдение. Насчет парковки это все равно надо решать отдельно от охраны домов. Люди которые выступают за консьержа подумайте про эстетическую сторону вопроса, то как это будет выглядеть в парадном и запахи. По парковке застройщик должен предложить общее решение если такой вопрос встанет.
А не так
Это будет выглядеть вот так
25 март 2017 10:58
Застройщик сам взял на себя обязательства организовать охраняемую территорию. Так что вопрос может стоять только в способе организации.
Лично у меня это был 1 из факторов принятия решения в пользу инвестирования в именно этот ЖК.
25 март 2017 14:08
А я б не був категорично проти консьєржа.
Розумію, що це щомісячні витрати і бабулька яка постійно внизу сидить + можливо дійсно вистачило б відеонагляду з домофоном і все)))

Однак, я зараз мешкаю в будинку з консьєржом і є багато своїх плюсів. Наприклад, коли ламається ліфт або якась труба, перегорає лампочка і тп. то просто йдучи на роботу ми їй про це говоримо і вона викликає необхідних майстрів і не потрібно чекати поки хтось візьме на себе цю благородну місію)
Якщо в під*їзді "заведеться" якийсь "бомж", або хтось буде щось розмальовувати наврядчи охорона з КПП буде швидко бігти їх проганяти; натомість консьєрж зможе це попередити і швидко відреагувати.

Крім цього, консьржка передає і збирає всякі квитанції, деколи їй кур*єри залишають пошту, щоб передати і тп.

Тому я б все-таки голосував за наявність консьєржа.
25 март 2017 17:10
Звичайно ж, консьєрж потрібний, особливо у нас, далеко від цивілізації. Від професійних злодіїв консьєрж, звичайно, не вбереже квартиру чи авто, але від хуліганів, які псують майно і пісяють у під'їзді, - так. Крім того, консьєрж стежить за чистотою. Наприклад, в дощову погоду чи взимку консьєрж щогодини протирає підлогу. ОСББ чи що там у нас буде, цього робити не стане. Дай боже, щоб раз на тиждень прибирали під'їзд. Плюс те, про що вище написали: передати-віддати-переказати-викликати...
Так що, любі жителі дев'яток, радійте: у вас, на відміну від нас, жителів вісімки, принаймні не смердітиме у під'їзді і стіни будуть чистими, без графіті.
25 март 2017 20:21
Цитата "kod_2":
Звичайно ж, консьєрж потрібний, особливо у нас, далеко від цивілізації. Від професійних злодіїв консьєрж, звичайно, не вбереже квартиру чи авто, але від хуліганів, які псують майно і пісяють у під'їзді, - так. Крім того, консьєрж стежить за чистотою. Наприклад, в дощову погоду чи взимку консьєрж щогодини протирає підлогу. ОСББ чи що там у нас буде, цього робити не стане. Дай боже, щоб раз на тиждень прибирали під'їзд. Плюс те, про що вище написали: передати-віддати-переказати-викликати...
Так що, любі жителі дев'яток, радійте: у вас, на відміну від нас, жителів вісімки, принаймні не смердітиме у під'їзді і стіни будуть чистими, без графіті.

Якщо ми "далеко від цивілізації", то що тут мають робити у нас хулігани? Сподіваюсь, що наш ЖК буде "прохідним двором", як більшість будинків в Києві, де богато людей, і зайти в будинок немає проблем. Не думаю, що хулігани будуть навмисне приїжати в наш ЖК для того, щоб насмітити або напісяти в підїзді :no:. В*їзд та виїзд за перепустками через шлагбаум, щоб вхід до під*їзду був тільки для жителів будинку, і все має бути добре :up: Ну і думаю що "обов*язки" консьєржа все ж будуть залежати від його з/п.
25 март 2017 20:59
Згоден: обов'язки будуть залежати від зарплати. А вона великою не буде: люди не люблять платити за щось, на перший погляд, ефемерне. Звичайно, до першого прикрого випадку (крадіжки).
Не згоден щодо того, що тут мало людей і не буде хуліганів. Найбільшими хуліганами, думаю, будемо ми, деякі з жителів. Проте не бракуватиме і чужих. Шлагбаум не допоможе: з боку неогородженого парку можна безперешкоднл потрапити і в двір до машин, і в будинки. А вже спостерігати за квартирами з парку і вивчати ситуацію - одне задоволення.
Висновок: охорони треба максимум. Грошей - теж.
Не будемо платити - будемо втрачати.
Вибір за нами.
25 март 2017 21:21
Цитата "kod_2":
Згоден: обов'язки будуть залежати від зарплати. А вона великою не буде: люди не люблять платити за щось, на перший погляд, ефемерне. Звичайно, до першого прикрого випадку (крадіжки).
Не згоден щодо того, що тут мало людей і не буде хуліганів. Найбільшими хуліганами, думаю, будемо ми, деякі з жителів. Проте не бракуватиме і чужих. Шлагбаум не допоможе: з боку неогородженого парку можна безперешкоднл потрапити і в двір до машин, і в будинки. А вже спостерігати за квартирами з парку і вивчати ситуацію - одне задоволення.
Висновок: охорони треба максимум. Грошей - теж.
Не будемо платити - будемо втрачати.
Вибір за нами.

Про шлагбаум - вище згадувалось про угін автомобілів,якщо в*їзд та виїзд буде тільки через нього, а навкруги ліс, то цього не повинно бути. Але якщо говорити про безпеку самого комплексу, та консьєржів, то різні теми все таки. Не один раз безперешкодно проходив повз консьєржів :faceoff:
26 март 2017 12:41
Может кто знает, как организована входная группа в 7-ках? Одна или две двери? Если одна, но наличие консьержа станет нашей необходимостью. Т.к. никакой домофон и видеонаблюдение не защитит наше имущество. И дорогую систему доступа с картами будет опасно ставить вместо домофона. Если все таки будет две двери, то в этой ситуации можно уже думать и исходить из того, сколько каждый будет готов заплатить.
А вообще о мерах безопасности можно будет рассуждать уже после того, как застройщик сдаст комплекс в целом. Просто призываю не быть столь категоричными в вопросе консьержа. И особо не надеяться на безопасность в связи с удаленностью от цивилизации. Наличие леса со всех сторон комплекса еще больше усугубляет этот момент.
27 март 2017 11:02
В 7ках две двери.
27 март 2017 16:50
Добрый день. Думаю над покупкой квартиры в 4 доме. Но смущает близость садика и возможности туда устроить ребёнка, может кто-то уже мониторил этот вопрос? Где ближайший сад и школа?
И еще вопрос, какое наполнение квартиры в 4 доме?
27 март 2017 20:32
Проезжал сегодня мимо ПТ: у половины фронтального фасада 9ти этажного дома уже разобрали леса - дом получился очень красивым!
28 март 2017 14:40
На сайте обновились фотки =)
29 март 2017 08:27
Цитата "Karp125":
Добрый день. Думаю над покупкой квартиры в 4 доме. Но смущает близость садика и возможности туда устроить ребёнка, может кто-то уже мониторил этот вопрос? Где ближайший сад и школа?
И еще вопрос, какое наполнение квартиры в 4 доме?




Добрый день! А чем Вас смущает близость садика? Ближайший детсад и школа в Гостомеле, на Рекунова, до 5 мин. езды машиной. Можно так же в Бучу, или Лесную Бучу, там много частных садиков, там даже есть с уклоном на иностранный язык. И тем более по проекту планируется детсад ПАРКТАУНа в пешой доступности от ЖК.
А по наполнению квартир обратитесь в ОП)

Вчера были в Парктауне, девятка очень круто смотрится когда уже сняли веса :super:
29 март 2017 16:17
Люди,кинте пжл фотки первой девятки на форум.На оф.сайте она еще с установленными лесами((
29 март 2017 18:44
Всім добрий вечір, я придбав квартиру в ЖК ПТ одним із перших, і на рахунок охорони я повністю згоден. В таких нових житлових комплексах багато людей купляють квартири для себе що б жити, а враховуючи що і кварти обставляються як правило всим новим, як меблями так і технікою, то це само собою провокує "злодіїв". Так що квартиру підключати до пультової охорони на мою думку потрібно, а від лісу ми нічим не відгорожені і коли там буде паркова зона не відомо. А там глухий ліс. Також хто вже підписував договір на утримання будинку, там в пункті прописано, що за обслуговування систем відеонагляду платити будемо також ми, тож потрібно обов`язково поцікавитися в яких випадках ми зможемо отримати інформацію записану з камер і чи всі під`їзди будуть під відеонаглядом, чи тільки сама територія. Я думаю швидше воно так і є, що сама територія. Тож обов`зково поцікавлюся на рахунок цього, коли наступного разу буду в офісі ПТ.
29 март 2017 19:16
Вчера был в ЖК. Слыхал, что на территории уже установлены десятки камер. Работы по облагораживанию территории должны начаться летом. Уже утвержден план внутреннего двора, работы над планом парка ведутся.
По поводу качества штукатурки конкретно в моей квартире могу сказать следующее (2я 7ка) - видимо технология нагрева помещения в морозы не идеальна. Вся или почти вся штукатурка будет демонтироваться. В санузлах она уже демонтируется самостоятельно благодаря силе земного притяжения...
Что касается стяжки - по крохкости судить рано, геометрия вполне достойная. Гипсовые перегородки скорее всего тоже в утиль. Местами по ним пошли длинные трещины, вероятно по той же причине...
29 март 2017 19:21
Цитата "zwise":
Вчера был в ЖК. Слыхал, что на территории уже установлены десятки камер. Работы по облагораживанию территории должны начаться летом. Уже утвержден план внутреннего двора, работы над планом парка ведутся.
По поводу качества штукатурки конкретно в моей квартире могу сказать следующее (2я 7ка) - видимо технология нагрева помещения в морозы не идеальна. Вся или почти вся штукатурка будет демонтироваться. В санузлах она уже демонтируется самостоятельно благодаря силе земного притяжения...
Что касается стяжки - по крохкости судить рано, геометрия вполне достойная. Гипсовые перегородки скорее всего тоже в утиль. Местами по ним пошли длинные трещины, вероятно по той же причине...

А вы обращались в отдел продаж?
Что ответили по этому поводу? Думают ли компенсировать может...Как то не серйозно, ложить в морозы что б потом все переделывать...
30 март 2017 05:45
А кто-то покупал квартиру во второй 9 этажке (4 дом). Там говорят уже много распродано а на форуме никого нету с 4 дома. Практически все либо с 1-го либо с 5-го.
В 4 доме продавец физ лицо, это как-то не привычно.
30 март 2017 08:22
Цитата "Karp125":
А кто-то покупал квартиру во второй 9 этажке (4 дом). Там говорят уже много распродано а на форуме никого нету с 4 дома. Практически все либо с 1-го либо с 5-го.
В 4 доме продавец физ лицо, это как-то не привычно.


В першій 9-ці, продавець теж власниця зем. ділянки, не бачу тут нічого не звичного.
30 март 2017 14:39
Цитата "Richmond009":

А вы обращались в отдел продаж?
Что ответили по этому поводу? Думают ли компенсировать может...Как то не серйозно, ложить в морозы что б потом все переделывать...


Нет пока, я планирую немного подождать, чтобы понять ситуацию со стяжкой и подойти к вопросу комплексно, так сказать.
В любом случае, уже ясно, что подписание акта приема-передачи мною будет не возможно без компромисса.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .7274. . .166
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx