Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .6365. . .166
05 фев 2017 17:58
Цитата "Gleb S":
Тимур выложите визуализацию 5,6 домов.


Зайдите на сайт. Там есть вищуализация
05 фев 2017 18:44
Усім добрий вечір :hi:

Додаю візуалізації 8-ми поверхових будинків. Як і писав раніше відносно прибудинкової території є ще багато елементів які потребуть роботи бюро. Як тільки ми отримаємо повний проект одразу поділимось з вами.
Якщо є питання обовязково звертайтесь у ВП :super:

З повагою, Лучков Тимур.
05 фев 2017 19:44
Хотелось бы увидеть визуализацию терасс 2-х уровневых...
05 фев 2017 21:54
Цитата "Kstanislav ":

Это генплан парктауна? так выходит 9 этажек будет 3?
06 фев 2017 06:37
Я так розумію це початкова концепція ЖК, знайшов на сайті buro-o , звісно вона відрізняється від кінцевої.
06 фев 2017 17:55
Добрый вечер :hi:
На одной из страниц ветки форума было обсуждение по поводу визуализации комплекса на сайте buro-o.com. Там представленна концепция ЖК но руководство решили уменьшить число населения которое должен был вместить в себя комплекс тем самым поднять класс ЖК. Наш комплекс есть в плане застройке города и там все согласно действующему плану. За дополнительной информацией обращайтесь в отдел продаж, наши менеджеры датут ответ на все ваши вопросы :smoke:
С уважением, Лучков Тимур.
09 фев 2017 16:34
Здравствуйте, хочу узнать по поводу газовой колонки.
Кто-то в первой семи этажке переносил?
Как все происходит? Сколько по деньгам? Куда обращаться?
Хотим сдвинуть на той же стенке где она и висеть будет, на метр правее.
09 фев 2017 17:43
Сегодня был в первом доме который уже сдан и в котором уже живут люди. Впечатление не самое приятное везде грязно, пыльно и мало освещения, плитка на полу в парадном на этажах уложена криво и не аккуратно, стыки стены и пола сделаны тяп-ляп жаль не сделал фото и намазано цементом на новую белую штукатурку. Стены в одном парадном побиты и замазаны просто алебастром. А двери квартиры которые открываются друг на друга это вообще хит :-) Дверь в парадное скрипит как в сарае у бабушки в селе :-) И как так можно было положить плитку на ступеньках, что она хрустит под ногами как будто на песок выложили, а стыковочные уголки на ступеньках играют под ногами. Вообщем это я до своей квартиры еще не добрался!. А да и лифты еще не работают в сданном доме!
09 фев 2017 19:42
Цитата "Richmond009":
Здравствуйте, хочу узнать по поводу газовой колонки.
Кто-то в первой семи этажке переносил?
Как все происходит? Сколько по деньгам? Куда обращаться?
Хотим сдвинуть на той же стенке где она и висеть будет, на метр правее.

ми переносили, звертались до Андрія.
09 фев 2017 20:09
Цитата "doc_orysja":

ми переносили, звертались до Андрія.

А Ви б не могли прислати мені в ЛС свій номер телефону, на жаль в мене не достатньо прав ще, хоті би дізнатись детальніше.
Адже з Андрієм сьогодні розмовляли,на що отримали відповідь - Здаємо проект по плану, а далі робіть як хочете...
На питання чи хтось переносив - відповіли, що вони здавали всі квартири по плату, а там чи хтось переносив не знає. <:(
Дуже цікава ситуація виходить..
10 фев 2017 09:10
Цитата "Gleb S":
Сегодня был в первом доме который уже сдан и в котором уже живут люди. Впечатление не самое приятное везде грязно, пыльно и мало освещения, плитка на полу в парадном на этажах уложена криво и не аккуратно, стыки стены и пола сделаны тяп-ляп жаль не сделал фото и намазано цементом на новую белую штукатурку. Стены в одном парадном побиты и замазаны просто алебастром. А двери квартиры которые открываются друг на друга это вообще хит :-) Дверь в парадное скрипит как в сарае у бабушки в селе :-) И как так можно было положить плитку на ступеньках, что она хрустит под ногами как будто на песок выложили, а стыковочные уголки на ступеньках играют под ногами. Вообщем это я до своей квартиры еще не добрался!. А да и лифты еще не работают в сданном доме!


Я уже давненько на стройку не заезжал. Что все на самом деле так плохо? Есть еще кто-то кто может поделиться впечатлениями?
10 фев 2017 10:17
Цитата "Gleb S":
Сегодня был в первом доме который уже сдан и в котором уже живут люди. Впечатление не самое приятное везде грязно, пыльно и мало освещения, плитка на полу в парадном на этажах уложена криво и не аккуратно, стыки стены и пола сделаны тяп-ляп жаль не сделал фото и намазано цементом на новую белую штукатурку. Стены в одном парадном побиты и замазаны просто алебастром. А двери квартиры которые открываются друг на друга это вообще хит :-) Дверь в парадное скрипит как в сарае у бабушки в селе :-) И как так можно было положить плитку на ступеньках, что она хрустит под ногами как будто на песок выложили, а стыковочные уголки на ступеньках играют под ногами. Вообщем это я до своей квартиры еще не добрался!. А да и лифты еще не работают в сданном доме!


Дуже прикро, м'яко кажучи.
Виникає питання: а хіба у першому будинку не повинна вже працювати компанія з обслуговування?
Хіба мешканці не платять за це? Цікаво було б дізнатися, до речі, скільки вони платять за кв.м.
У нормальних ЖК загальні коридори і сходи миють щодня, територію прибирають, газони стрижуть.
І вже зовсім засмутила інформація про низьку якість робіт. Як жителі з цим миряться? Чи вони вважають, що коридори і сходи - це вже не їх майно і не їх справа?
Здається, нас чекають серйозні розмови із забудовником про якість робіт.
10 фев 2017 10:44
Цитата "Gleb S":
...Сегодня был в первом доме который уже сдан и в котором уже живут люди...


Доброго дня, шановний інвесторе! Перш за все дякую за Ваш відгук та прагнення бачити комплекс в якнайкращому стані ! Стосовно бруду та пилу: після завершення будівництва ми поприбирали у всіх парадних, звісно, ​систематично робимо це і зараз​​. Але врахуйте, що на ряду з тими, хто вже поселився в будинку є також інвестори, що виконують ремонти у своїх квартирах, частіше всього за допомогою підрядників, ремонт не сама чиста справа, тому тут просимо віднестись з розуміннями, більше того, ми і зараз проводимо прибирання в парадних своїми силами (тим паче безоплатно для жильців). Щодо освітлення: всі світильники в парадній - на основі ЛЕД-технології, частина їх спрацьовує від фоторецепторів, з настанням сутінків вмикається додаткове освітлення з можливістю регулювання чутливості і часу спрацьовування. Щодо плитки в парадних: пропонуємо Вам провести спільну інспекцію з метою виявлення невідповідності укладки цих матеріалів. Також в парадних застосовано штукатурення та акрилове фарбування стінок. ​В процесі виконання ремонтів​ (при підйомі великогабаритних та довгомірних матеріалів)​ було​ ​скоєно декілька пошкоджень​ ремонтними бригадами інвесторів​. За станом парадних присутній нагляд, вони також будуть відновлюватись до первозданного стану, ми за це повідомляли інвесторів.
Щодо дверей, розташованих поруч: дійсно, за розташування 4х квартир на поверсі існує подібна ситуація, але вона була відома ще з самого початку і це було видно покупцям при перегляді. Інакше розташування дверей просто неможливе, якщо брати до уваги технічні нормативи. Щодо дверей в парадне: їх постійно змащують спеціальними речовинами, зараз в холодну пору звук відкриття/закриття посилився. Ми вже виконали заявку на постачальника для доведення шуму до рівня мінімального. Щодо стиковочних кутників на східцях: зазвичай "хрустіти" можуть саме вони. Чому так? Тому, що вони мають фору в трьох площинах, а фіксуються лише на двох. Зверху, де вони покривають край плитки є передбачений конструкцією зазор, в якоий можуть потрапити піщини, створюючи шорхіт. Але ці кутники захищають від сколів та пошкоджень плитку східців, а також являються неслизьким матеріалом. Дякуємо за Ваш відгук та співпрацю. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш відгук і Ваше бачення принесло максимум користі - пропоную Вам здійснити перегляд з представниками компанії (інженер + представник відділу продажів)
Ми й надалі працюватимемо для підвищення рівня комфорту та задоволення потреб наших інвесторів та жильців!​ Також просимо проявити взаєморозуміння та бережливого ставлення з боку інвесторів​ до зовнішнього вигляду будинку та парадних !
10 фев 2017 11:05
Роман,большое спасибо за подробное обьяснение :super:
10 фев 2017 11:52
Цитата "Roman ParkTown":



Роман, какая ситуация по лифтам? Таскать ту же плитку по лестнице, когда есть лифт, как то не того... Будут ли стенки лифта на первое время обшиты фанерой?
10 фев 2017 12:12
Цитата "Roman ParkTown":


Доброго дня, шановний інвесторе! Перш за все дякую за Ваш відгук та прагнення бачити комплекс в якнайкращому стані !


Роман, из части вашего сообщения, которая касается освещения подъезда и хруста грязи в уголках ступенек можно сделать вывод, что вы считаете эту ситуацию нормальной. Я не могу с вами согласиться.
В соответствии с проектом подъезды на 1 эт оформили темной, почти черной плиткой, что беря во внимание его ширину, производит впечатление темной "штольни". Я до этого не комментировал этот момент, полагая, что вы знаете что делаете и этот момент будет компенсирован с помощью яркого освещения! Если верить отзыву - это не так. Поверьте, осознание высоты используемых технологий в темном подъезде не прибавит уюта и комфорта жильцам...
Что касается скрипа дверей - верю, это можно устранить, а вот по поводу скрипа профилей - вы серьезно хотите все оставить как есть? А в личной квартире у себя вы тоже так поступаете?
10 фев 2017 12:33
Плитка в парадных серая, почти светло-серая, а насчет скрипа ступенек надо лично разобраться что там скрепит.
10 фев 2017 12:35
Цитата "zwise":


Роман, из части вашего сообщения, которая касается освещения подъезда и хруста грязи в уголках ступенек можно сделать вывод, что вы считаете эту ситуацию нормальной. Я не могу с вами согласиться.
В соответствии с проектом подъезды на 1 эт оформили темной, почти черной плиткой, что беря во внимание его ширину, производит впечатление темной "штольни". Я до этого не комментировал этот момент, полагая, что вы знаете что делаете и этот момент будет компенсирован с помощью яркого освещения! Если верить отзыву - это не так. Поверьте, осознание высоты используемых технологий в темном подъезде не прибавит уюта и комфорта жильцам...
Что касается скрипа дверей - верю, это можно устранить, а вот по поводу скрипа профилей - вы серьезно хотите все оставить как есть? А в личной квартире у себя вы тоже так поступаете?


Звичайно, електрику треба економити, і добре, що ПТ використовує сучасні технології. Разом з тим, коли в коридор заходить людина і спрацьовує автоматика, світло повинно бути яскравим.
Щодо сходів. Наскільки я розумію, проблема спричинена тим, що ПТ не купує заводські сходи, а "ліпить" їх своїми силами, тобто заливає на місці.
Звичайно, їх якість при цьому значно гірша порівняно із заводськими (як мінімум, з естетичної точки зору - ходив по них у 1 будинку минулого року), і щоб приховати це, їх оздоблюють плиткою.
Звідси всі нинішні і майбутні проблеми. Якщо вже зараз плитка та її кріплення "летять", то що буде через рік-два-десять?
Можливо, краще відмовитися від самодіяльності і почати встановлювати хоча б у нових будинках якісні готові сходи, які б не потребували оздоблення плиткою?
10 фев 2017 13:36
Цитата "zwise":

Роман, из части вашего сообщения, которая касается освещения подъезда и хруста грязи в уголках ступенек можно сделать вывод, что вы считаете эту ситуацию нормальной. Я не могу с вами согласиться.
В соответствии с проектом подъезды на 1 эт оформили темной, почти черной плиткой, что беря во внимание его ширину, производит впечатление темной "штольни". Я до этого не комментировал этот момент, полагая, что вы знаете что делаете и этот момент будет компенсирован с помощью яркого освещения! Если верить отзыву - это не так. Поверьте, осознание высоты используемых технологий в темном подъезде не прибавит уюта и комфорта жильцам...
Что касается скрипа дверей - верю, это можно устранить, а вот по поводу скрипа профилей - вы серьезно хотите все оставить как есть? А в личной квартире у себя вы тоже так поступаете?

Маю перепросити, якщо мої слова прозвучали саме так, як Ви описуєте. Але, також, прошу звернути увагу на наступне:
1) освітлення: додаткові світильники можливо вмикати за будь-яким графіком. Звісно, при цьому ЛЕД-лампи дозволять заощаджувати електроенергію. Абсолютно точно запевняю Вас, що при вмиканні "повного" освітлення в парадних світло та затишно. Біля квартир є вимикачи додаткового світла.
2) кутники на східцях: їх призначення - недопущення сколів плитки на краях при нагрузці на них, вони сконструйовані спеціально для цього. Зараз йдуть ремонти і потрапляння під них дрібних піщинок (залишків матеріалів) можливе. Але це тимчасове явище. Парадні прибираються тричі на тиждень, за рахунок "ПАРКТАУНУ". Тому прошу віднестись з порозумінням.
10 фев 2017 14:02
По поводу запуска лифтов в ОП продаж сказали что лифты могут запустить, но как показывает практика подрядчики которые делаю нам же ремонт начинают в лифт грузить недопустимый по нормам вес, учитывая что в данном доме лифт пассажирский, если представители "Отис" увидят такую картину, полноправно могут ЖК лишить гарантии, и тогда все расходы на ремонт данного лифта лягут на плечи жильцов, а я лично не хочу платить за ремонт дорогостоящей системы, потому что при таком использовании она точно его потребует. В свое время когда в новострое делали ремонт, так мы не только материалы носили на 7 этаж а и воду, так как на момент сдачи дома, даже воды не было....и вот я живу уже три года в том доме и только по случайности когда не работал лифт (не было света) пришлось пешком спустится вниз, для себя я заметила что ступеньки там и остались бетонные и металлические перила без финальной отделки.
И никак не могу согласится с kod_2 "що ПТ не купує заводські сходи, а "ліпить" їх своїми силами, тобто заливає на місці.
Звичайно, їх якість при цьому значно гірша порівняно із заводськими (як мінімум, з естетичної точки зору - ходив по них у 1 будинку минулого року), і щоб приховати це, їх оздоблюють плиткою."
Их "оздоблюють плиткою", из-за того, что так должно быть, и замечу что материалы используют качественные. Так как в моем доме такие ступеньки и останутся, просто бетонные, в стиле хай-тек D-/
По поводу скрыпа согласна, но как по мне то Роман доступно объяснил из за чего данный звук появился.
Меня удивляет почему инвесторы пишут такие возмущения, это же наш Дом, давайте не будем нагнетать обстановку. Когда у меня возникали вопросы то что у ОП, что в инженерном отделе всегда находились решения, за что отдельное спасибо. И думаю что я здесь не одна такая.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .6365. . .166
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее