Подать объявление

ЖК Orange City | Оранж Сити | GEOS | Лысогорский спуск, 26а

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 28 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
153из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 139.
35/25%
19/14%
28/20%
23/17%
34/24%
1. . .6769. . .285
08 дек 2017 19:50
Вы часом не маркетолог фирмы ГАЗДА или Окна-Германии? :faceoff:
08 дек 2017 20:05
никому письма счастья не приходили? я вот думаю заплатить месяца за три вперёд
08 дек 2017 20:33
Цитата "Sasha ROS":


Вы часом не маркетолог фирмы ГАЗДА или Окна-Германии? :faceoff:


компании известные, но ни к тем ни к другим не имею абсолютно никакого отношения)))
08 дек 2017 20:44
Все залежить від того який договір підписували і на яких умовах. Декого будуть очікувати «листи щастя», а декого вони взагалі не стосуються.
Необхідно уважно читати умови договору і залежно від нього діяти
09 дек 2017 12:43
Цитата "Грудень":
никому письма счастья не приходили? я вот думаю заплатить месяца за три вперёд

По поводу изменения цены, если рассрочка, кажется должны позвонить сначала а затем письмо. Или я ошибаюсь?
09 дек 2017 12:52
Цитата "Vano1c":

По поводу изменения цены, если рассрочка, кажется должны позвонить сначала а затем письмо. Или я ошибаюсь?


Лучше позвонить им и уточнить в каждом конкретном случае.
Обязаны уведомить, но в первую очередь, в интересах инвестора, сверить эту информацию
09 дек 2017 15:40
Цитата "Mary_Na_Na":
а кто эксплуатирующая компания? она одна по объектам геоса или они не навязывают?

Была одна на несколько объектов геоса - ужк называлась, сейчас переименовалась как-то там мисто для людей или хз. С мая месяца у нас слава Всевышнему осбб)
10 дек 2017 10:01
Сегодня 13 человек на 1 секции насчитал. Кажется ещё одну бригаду добавили.
10 дек 2017 12:36
Цитата "Грудень":
Сегодня 13 человек на 1 секции насчитал. Кажется ещё одну бригаду добавили.

По прогнозу осадки в виде дождя, снега.... они по ходу хотят просто залить плиту сегодня.....
11 дек 2017 00:23
Цитата "BIZ":

По прогнозу осадки в виде дождя, снега.... они по ходу хотят просто залить плиту сегодня.....

думаю до 1 апреля третья секция будет под крышей и начнут утеплять фасад
а первая секция сравняется со второй по высоте и будут синхронно лить монолит на первой и второй
до осени все три секции будут под крышей
12 дек 2017 10:18
Всім доброго дня.
Може комусь буде цікавим або корисним мій невеличкий звіт.
У понеділок я громадським транспортом + пішки зробила круїз по маршруту ст.м.Деміївська - Лисогірський узвіз – ст.м. Видубичі.
Від м.Деміїівська дуже багато громадського транспорту їздить в потрібному напрямку, на зупинці зовсім не довелось чекати. Їхати до Лисогірській вулиці декілька зупинок по широкій дорозі (хвилин п’ять).
По Лисогірський вулиці вниз йти доволі приємно – вона з пішохідними тротуарами, є 2-3-4 поверхові жилі будинки. По цій вулиці навіть якась маршрутка їде (я бачила як вона по повороті, там де Лисогірський узвіз людей підбирала).
А ось йти по Лисогірському узвізу – це вже задоволення для екстремалів. По-перше з обох боків неходжені кущі. Я йшла після недільного снігопаду, десь я бачила що до мене там йшло 2 людини, а десь тільки собачі (а так я це було з боку Лисої гори – то може і не собачі?  ) сліди. Темночі там ходити небезпечно, оскільки один незакритий люк я побачила. А дитину чи молоду дівчину я і світлої пори туди не пущу 
Пішки від маршрути вийшло 1,1 – 1,2 км. Швидко, хоча і було слизько. Вверх йти набагато гірше.
Будівництво йде, кран працює, будівники щось роблять…. Це було близько 13:00, тобто сонце світила прямо від будинків на лису гору, так що за якість фоток вибачаюсь.
Повітря здалося чистим і приємним. Від буд.майданчику шуму від столичного шосе не чути, цементний завод я почула тільки коли до нього дійшла.
Від будівництва до столички – пішки вниз десь хвилин 5. Йти приємно, так як починаються якість промислові підприємства, може ввечері навіть якесь освітлення буде?
І як і писала вище – цементний завод почула тільки коли до нього дійшла. Запах (легкий) цементу я почула тільки коли йшла по столичке, хоча то може просто вихлопні гази змішані з пилом.
Уздовж столички є пішохідна доріжка яку розчистила від снігу якась невеличка техніка. Йти нормально, по рівній дорозі, але душе шумно. Я зовсім розгубилась під віадуком, але інтуїтивно до метро я дійшла.
Пішки від будівництва до Видубичі – десь 2,2 – 2,4 км. Йшла, із зупинками на фотосесію приблизно 30 хвилин (в зручних неслизьких чоботах але не швидко).
Бачила по столичке їдуть маршрутки. Від метро до Лисогірського узвозу мабуть реально доїхати на маршрутці, а ось до метро – нереально перейти столичне шосе.
Залізничні колії використовуються (снігу на них не було, рейки не іржаві), але не часто (за весь час я не побачила жодного потягу).
ТЕЦ працює, труби димлять, в понеділок все вітром несло на Київ в північно-західному напрямку. Але може хто знає, яка там «роза ветров»? Чи завжди дим від труб йти в інший бік від ЖК? Ніяких ЛЕП поблизу я не побачила (до речі буд.майданчику сусіднього ЖК Світло-Парк я теж не побачила…. Чи то його так сховали, чи то він за незрозумілим парканом поруч з ТЕЦ?).
12 дек 2017 14:11
nataz5096 спасибо огромное за детальный отчёт! Он наверное один из самых полезных в этой ветке. Судя по фото уже начали 23 этаж.
12 дек 2017 23:52
Цитата "Грудень":
nataz5096 спасибо огромное за детальный отчёт! Он наверное один из самых полезных в этой ветке. Судя по фото уже начали 23 этаж.


По фото видно что начали или заканчивают 22 этаж!)
Кстати опоры крана стоят на 9 и 16 этажах. Не сложно подсчитать на каком этаже льют бетон.
13 дек 2017 10:07
Я пешком от м. Демеевская до стройки за 25 минут дошел)) правда хожу я тоже не медленно)
13 дек 2017 11:56
20 мин до Выдубычи
13 дек 2017 14:47
Здравствуйте всем, такой вопрос стоит ли покупать здесь квартиру? Хотелось бы услышать все плюсы и минусы!
13 дек 2017 16:25
Цитата "nataz5096":
Від метро до Лисогірського узвозу мабуть реально доїхати на маршрутці, а ось до метро – нереально перейти столичне шосе.

Існує багато маршруток, щоб дібратися з Видубичів до Оранж-сіті. Найбільш популярні зараз - №193 (Видубичі - Корчувате) та №567 (Видубичі - Чапаєвка). Перша зупинка від Видубичів у них - "Цементний завод". Це десь на 350 метрів далі майже відремонтованої заправки "Shell", що якраз напроти Оранж-сіті.
Зупинку "Цементний завод" робили на Окружній, мабуть, ще за радянських часів. Підземний перехід через Столичне шосе там зберігся, хоча гугл це вперто ігнорує. Відповідно, щоб не йти 2 кілометри пішки до Видубичів, треба пройти півкілометри у зворотньому напрямку, перейти дорогу по підземному переходу і сісти на маршрутку. Коли збудують виїзд з Лисогірських на Столичне, наразі, невідомо. З боку Обухова по Столичці в Оранж-сіті добиратися громадським транспортом краще також саме так.
13 дек 2017 20:24
Цитата "Narcotik_Official ":
Здравствуйте всем, такой вопрос стоит ли покупать здесь квартиру? Хотелось бы услышать все плюсы и минусы!

Вы хотите увидеть здесь квалифицированный ответ специалиста по недвижимости?
Изучите данную ветку форума, посмотрите соседние ветки о ГЕОСе. Прочтите обзор на сайте ГдевКиевежитьхорошо.
В столице тяжело найти хороший участок земли на котором суперзастройщик сделает современный ЖК, даже если это ценовой диапазон премиум класса.
Одним условия подходят, другим лучше за городом где свежий воздух (и добирайся потом 1,5-2 часа на работу). Третьих все в этой жизни не устраивает и они критикуют все подряд.
Мне как и большинству на этом форуме ЖК резонирует. Совокупность всех "+" и "-" умноженная на цену = хорошая инвестиция.
13 дек 2017 20:43
Цитата "Narcotik_Official ":
Здравствуйте всем, такой вопрос стоит ли покупать здесь квартиру? Хотелось бы услышать все плюсы и минусы!

В перспективе 8 лет, инвестиция шикарная. Как раз достроят все 8 домов.
14 дек 2017 08:23
Цитата "Грудень":

В перспективе 8 лет, инвестиция шикарная. Как раз достроят все 8 домов.


8 лет? Откуда цифра?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .6769. . .285
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее