ЖК "Millennium City Sport", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3А

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
0
Голосов нет

Плохо
1
14%

некоренной бучанец
Нормально
1
14%

Elena2019
Хорошо
2
29%

Medvedev177, Trust_UA
Отлично
3
43%

Adydka, Buchache, Korolev_Nik

Всего голосов : 7
новий користувач
Ответов: 13
CiliSun писал(а):Насколько я знаю в многоэтажных домах, разрешены электрические теплые полы, с водой это больше варианты для частных домов. Первые лет 7 все будет прекрасно, а потом если потечет (как мы знаем в нашей стране ремонтами занимаются люди или самоучки или строители без лицензий и разрешений на данный вид работ), на кого ляжет возмещение ущерба? Я прекрасно знаю что такое плиточные перекрытия, труба может лопнуть у одного соседа и протечка будет по диагонали под ним. Так что предлагаю рассмотреть вариант отоплением полов с использованием электрики.

Какими нормативными документами Вы руководствуетесь, когда так категоричны?
відділ продажів проекту
Ответов: 98
Як спланувати однокімнатну квартиру для сім'ї з маленькою дитиною.

Дуже часто молода сім'я купує перше житло скромних розмірів до 40м2.
Головні труднощі в маленькій однокімнатній квартирі - це організація простору. Його потрібно розділити таким чином, щоб кожен квадратний метр виконував свою задачу. В цій статті ми розглянемо як правильно спланувати та облаштувати дитячу та покої для батьків в одній кімнаті. Візьмемо для прикладу типову однокімнатну квартиру ЖК «Міленіум сіті sport» 1Е (секція Б.)
Все найкраще дітям!
На перших місяцях життя дитина може спати з батьками, або у манежі. Весь час потрібно бути поряд тому вигідно поставити поруч: манеж, розкладний диван, пеленальний столик з комодом.
Розкладний диван заощадить місце у вашій кімнаті, дитячий манеж обов’язково повинен стояти біля вікна де багато сонця (мал. 1).
Після 1 року кімнату можна розділити на 2 частини за допомогою шафи або перестінка, у першій частині буде спальня для батьків з ліжком або розкладним диваном та телевізор. За допомогою розсувних дверей можна вигідно відділити спочивальню для батьків. У другій частині кімнати біля вікна має бути дитяче ліжко (з шухлядками внизу), письмовий столик та дитяча шафа (мал. 2). Таким чином виходить дуже компактна і практична кімната.
Кольорову гамму краще вибрати світлих відтінків - це освіжить простір та відмовитись від масивних підвісних світильників. Використовуйте шпалери з вертикальними лініями вони створюють враження високих стель та розширюють простір. Інтер’єр краще оформляти на декілька років, не варто робити ставку на моду: вона мінлива. Поєднуйте сучасні і старовинні речі щоб ваші кімнати виглядали цікаво.
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
відділ продажів проекту
Дорогі друзі!
Вітаємо Вас з Днем, коли світ трішки закохався!
Сьогодні основна валюта – це валентинки та посмішки.
Обмінюйтесь радістю, даруйте один одному моменти, які осяюють та зігрівають!
28058794_761934924017603_3511273532570571548_n.jpg
відділ продажів проекту
Вітаємо Івашенко Олексія, нашого переможця акції "Відпочинок в Карпатах на двох". Путівка до Карпат дістається вам, приємнорго відпочинку!
Победитель 2.jpg

Победитель.jpg
Пред.

Вернуться в ЖК "Millennium City Sport"

dsf