Подать объявление

ЖК Львовский Квартал | Ріел | ул. Глубочицкая, 13

ЗастройщикРИЕЛ
Сдача ЖК2018 - 2021 г.
Планировки
от 25 400 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
29/24%
37/30%
31/25%
13/11%
12/10%
1. . .102104. . .177
17 янв 2018 18:46
Цитата "lifinova75":

Как говорят за что купила, за то и продала. Во Время просмотра такая инфо была озвучена, на другом форуме тоже об этом писали. Увы что то пошло не так, видать с Даби вновь какие-то дела... жаль, дома то выглядят абсолютно готовыми.

Ну дома должны не просто нормально выглядеть, но и "соответствовать проектной документации". Может здесь собака порылась? Откуда ж нам знать, какие доки Риел подавал в Даби на заре этой стройки... Остаётся только гадать.
17 янв 2018 18:48
Цитата "Dgindger":

А в новостях от 10 января сказано, что открыт заезд во двор между первым и вторым домами.

Вчера был открыт.
18 янв 2018 19:26
Цитата "Nik-olai4":


Какой еще "информацией" обрадуете? Может РИЭЛ еще и 4-5 дома сдадут до лета 2018? :blah:

Никого не оправдываю, но, возможно человек и правда, услышав эту информацию, поделился тут из лучших побуждений. Тем более, выше так и написал. Просто впредь нужно осторожнее быть к датам и их оглашению на форуме. Потому как все накидываются с палками, в случае не состыковок.
18 янв 2018 21:49
мне тоже в оп говорили, что должньі бьіли 15 янв получить, но надеялись что хотя бьі в течении недели
19 янв 2018 07:29
Посмотрел ради интереса форум Воздухофлотского квартал, который я рассматривал, как альтернативу 3-4 очереди ЛК. Сроки сдачи были приблизительно идентичными. Уже посдавали((( А у нас 4-я очередь вообще не пахнет сдачей, наверное даже в этом году... Нет репутации никакой!
19 янв 2018 14:35
Цитата "Аля123":

Никого не оправдываю, но, возможно человек и правда, услышав эту информацию, поделился тут из лучших побуждений. Тем более, выше так и написал. Просто впредь нужно осторожнее быть к датам и их оглашению на форуме. Потому как все накидываются с палками, в случае не состыковок.

Да я уж поняла, что не говори гоп пока... надеюсь в ближайшее время мы получим вменяемые объяснения данной ситуации
19 янв 2018 22:12
[quote="SilentReader"]Посмотрел ради интереса форум Воздухофлотского квартал, который я рассматривал, как альтернативу 3-4 очереди ЛК. Сроки сдачи были приблизительно идентичными. Уже посдавали((( А у нас 4-я очередь вообще не пахнет сдачей, наверное даже в этом году... Нет репутации никакой![/q
Знал бы прикуп, жил бы.... Ну вы сами знаете где. Сто раз повторяла и повторюсь еще раз: инвесторы должны понимать все риски, быть готовыми к задержкам. Сама жду. Но сколько можно заглядываться на другие дома и как строят, это чем-то поможет? Это ускорит стройку?
19 янв 2018 22:33
Надто багато завелось на форумі адвокатів Ріелу, які прикриваються тогою інвестора. А чи є вони такими? Як тільки який-небудь реальний інвестор розмістить пост з притензіями до забудовника, як декілька одних і тих самих ніків , а скоріш одна і та сама особа під різними логінами, починає переконувати, що все добре, всі протерміновують здачу, висувають різні правдоподібні гіпотези, тільки б заглушити невдоволення та перевести увагу.
20 янв 2018 12:32
что то слышно по поводу»обещаных сертификатов 15 числа»??
20 янв 2018 14:40
Цитата "Lvivbritania":
Надто багато завелось на форумі адвокатів Ріелу, які прикриваються тогою інвестора. А чи є вони такими? Як тільки який-небудь реальний інвестор розмістить пост з притензіями до забудовника, як декілька одних і тих самих ніків , а скоріш одна і та сама особа під різними логінами, починає переконувати, що все добре, всі протерміновують здачу, висувають різні правдоподібні гіпотези, тільки б заглушити невдоволення та перевести увагу.


Все вірно. Доречі ці ж "адвокати" з цими самими ніками і запитували, а хто (із забудовників) зараз здає вчасно будинки? Ну от хто, крім Ковальської, про яку їм тоді написали от іще й bUd development.
Я теж доречі обирав між Воздухофлотським і Львівськи кв. так як і клас (бізнес) і ціна і термін здачі і район були на той час приблизно однакові. І я на свою голову обрав Львівський. Так мало того що Воздуховлотський якимось дивом мабуть (в понятті РІЕЛОВЦІВ) зміг здати вчасно будинки, так ще й не вносили ж радикальних змін як все той же РІЕЛ з такою хваленою репутацією надійного львівського забудовника. Маю на увазі пониження класу будівництва (з бізнес до комфорт), підвищення етажності, ну і найгірше - затягуваняя будівництва вже на рік і пару місяців. Про відсутність обіцяного фітнес-клубу і засклених балконів в УСІХ будинках я вже мовчу :down: <:( <:(

І не треба писати про те що, от коли здадуть перший будинок от тоді і покажемо всім недоброжелатєлям, які наговорювали на РІЕЛ. Те що будинку колись здадуться то це і єжу зрозуміло. Але коли б це не трапилось це буде невчасно, а отже погано. Навіть якщо і завтра отримають той сертифікати, це все рівно буде запізнення більш ніж на рік!! я не розумію як тепер забудовник може виправити свою репутацію. Зараз би я вже точно утримався від такої інвестиції, але забирати кошти після майже 2х років очікування звичайно не варіант, завеликі втрати. Доведеться чекати ще рік і їсти обіцянки забудовника про здачу 4го будинку.
Доречі на зустрічі Мельник же говорив, що 3-4-5 будинки планують здати разом орієнтовно у квітні. Ще одна брехня від такого надійного забудовника, здача не раніше кінця 2018
20 янв 2018 15:52
Кто-то что то обещал но...цена на квадраты была разная значит опять обман.
Наблюдая за стройкой видно только как строят будущий магазин перед 2 домом.
20 янв 2018 19:01
Цитата "Аля123":

Согласна, писать тут все могут и посматривать на другие дома. А по сути как приходит время просмотров так приходят 3-5 человек, а всем остальным дела нет.
20 янв 2018 20:49
Цитата "lifinova75":

Согласна, писать тут все могут и посматривать на другие дома. А по сути как приходит время просмотров так приходят 3-5 человек, а всем остальным дела нет.

А яке відношення до термінів будівництва та здачі будинку має массовість відвідування будівництва інвесторами. Будівництво має відбуватись не тільки під час переглядів, а постійно
20 янв 2018 21:17
Цитата "lifinova75":

Согласна, писать тут все могут и посматривать на другие дома. А по сути как приходит время просмотров так приходят 3-5 человек, а всем остальным дела нет.

Тут також, насправді, не на багато більше пише.
Та і яка користь з тих оглядин??? Дивитися на одне і те ж? Я після інвестування часто приходив подивится, але набридло дивитись що нічого не робиться і робити кожного разу одні і тіж фото, з різницею в кілька покладених цеглин і кілька засклених вікон.
Тільки боти можуть так "слащаво" захищати Ріел, як тут деякі захищають. Прямо до приторності "слащаво".
Тільки ботів може все влаштовувати. Не віриться щоб інвесторів влаштвувало таке нахабне ставлення до них Ріела.
Когось все влаштовує, а хтось, хто реально вклав свої кошти в будинок, здачу якого змінили, тепер змушений кожен день думати як вивести свої кошти, щоб не втратити через Ріел.... :protest:
Для себе вони придумали 5000 грн, а для інвесторів 5%... :chillout:
21 янв 2018 11:13
Цитата "Lvivbritania":

А яке відношення до термінів будівництва та здачі будинку має массовість відвідування будівництва інвесторами. Будівництво має відбуватись не тільки під час переглядів, а постійно

ДУмаю речь тут не о скорости стройки, а о том, что на форуме много слов о том, что не видно строителей, не понятно, что реально происходит. И когда объявляют просмотры, на которых можно своими глазами увидеть и реально оценить ситуацию, никто не приходит. Вопрос: почему?
21 янв 2018 11:17
Цитата "Аля123":

ДУмаю речь тут не о скорости стройки, а о том, что на форуме много слов о том, что не видно строителей, не понятно, что реально происходит. И когда объявляют просмотры, на которых можно своими глазами увидеть и реально оценить ситуацию, никто не приходит. Вопрос: почему?

Может быть потому, что риел делает просмотры тогда, когда все нормальные люди на работе?
Или потому, что риел не пытается уведомить всех инвесторов о том, что будет просмотр? В новостях на оф сайте ни разу не удосужились опубликовать приглашение на просмотр....
21 янв 2018 11:22
Цитата "Аля123":
Вопрос: почему?

Вопрос на вопрос: Зачем? Что это меняет?
Инвестор должен прийти один раз чтоб подписать договор инвестирования, и второй раз оформить все документы на свою квартиру. А после этого уже можно ходить хоть каждый день и смотреть как делают ремонт в твоей квартире.
21 янв 2018 11:39
Доброго дня всім інвесторам!
Не люблю писати на форумах, але ті обставини, в які нас ввів забудовник, просто німого заставлять говорити!
Ітак:
Компанія Ріел вже на 9 місяців затримує ввід в експлуатацію 2-го будинку, інвестором якого я являюсь ( і на 1 рік - 1-го будинку).
Нам раз в декілька тижнів присилають на пошту "писульку"- типу:" Ми такі молодці, отримали такий от документик, або ще такий от..." Або щось із роду:"Активно ведуться якісь роботи"
Люди добрі!!! Невже Ви, компанія Ріел, маєте своїх інвесторів за цілковитих ідіотів???!!! Невже неозброєним оком не видно наскільки ці роботи "активні"?!( щотижня проїжджаю по Глибочицькій - відкритий каналізаційний колектор біля 1-го будинку вже цілий рік - він то відкритий, але робочих біля нього не видно, чи він якимось чудесним чином повинен сам полагодитись?)
Компанія Ріел не спішить, тому що отримавши в користування наші з вами гроші і так безцеремонно відтерміновуючи терміни здачі по суті нічого не втрачає.
А люди, які чекають своїх квартир, проживаючи в цей час в орендованих втратили вже за цей рік дуже і дуже багато.
Але поки інвестори мовчать, "Віз буде і далі там"!
Пам'ятаєте, як тут на форумі піднявся шум восени і Ростислав Мельник " соізволив" зустрітись з інвесторами, пообіцявши їм, здається, мінімальну із можливих компенсацій - дозволити розпочати з листопада 2017 ремонти в своїх квартирах 1 і 2 будинку.
Але це "щастя" протривало рівно 3 тижні, а потім всіх майстрів "попросили" покинути квартири ніби-то на 2 тижні в зв'язку з вводом будинку в експлуатацію. На 2 тижні??!!! Сьогодні 21 січня, а майстрів і не думають рускати, і де ж той ввід в експлуатацію?????
( це я вже мовчу про те, що всім тим інвесторам прийдеться шукати нові бригади майстрів, бо жоден адекватний майстер не буде чекати 1.5 - 2 місяці, щоб знову приступити до роботи).

До чого це я стільки всього натараторила?
А от до того, що якщо ми, РЕАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ, не зберемось в офісі забудовника і не висунемо свої ЗАКОННІ ВИМОГИ на право отримання ключів від своїх квартир, які забудовник "забуває нам віддати" вже майже рік! - то ми так і надалі будемо скромно переглядати сюрреалістичні дайджести на своїх поштах.
Ніхто! Я повторюю, ніхто, окрім нас самих не зацікавлений в якнайшвидшій здачі будинку і отримання нами ключів від, ну дуууууже довгоочікуваних квартир.

Отже, я пропоную всім інвесторам,яким надоїло чекати брехливі обіцянки,
типу: "от вже цього тижня, або наступного...тижня, місяця, року???"
ЗБИРАЄМОСЬ наступної п'ятниці о 11.00 біля офісу забудовника і формулюємо одну-єдину вимогу- віддати нам ключі від наших квартир ( якщо без документів, то хоча б з можливісю безперешкодної роботи там наших ремонтних бригад!!!).
P.S: прошу зголошуватись, якщо більшості зрусний інший день тижня, чи інша година, то підлаштуюсь під більшісь.
Змінити щось можуть лише ті, які принаймні пробують щось змінити!
21 янв 2018 11:40
Цитата "ArtMaker ":

Вопрос на вопрос: Зачем? Что это меняет?
Инвестор должен прийти один раз чтоб подписать договор инвестирования, и второй раз оформить все документы на свою квартиру. А после этого уже можно ходить хоть каждый день и смотреть как делают ремонт в твоей квартире.


Как это зачем? Вчера еще негативно настроенный инвестор, попадая в ОП, якобы на просмотр, попадает на процедуру втирания лапши в уши, как скоро в Львовском Квартале будет проходить межпланетный шахматный турнир. И человек не только довольным уходит под воздействием эйфории, но и может еще одну квартиру купить. Это как в сетевом маркетинге, нужен постоянный контакт, чтобы подпитывать веру в светлое будущее.
21 янв 2018 13:49
Цитата "botanic2000":

Может быть потому, что риел делает просмотры тогда, когда все нормальные люди на работе?
Или потому, что риел не пытается уведомить всех инвесторов о том, что будет просмотр? В новостях на оф сайте ни разу не удосужились опубликовать приглашение на просмотр....

Если бы вы были реальным инвестором, то знали бы, что график просмотров своих квартир приходит ежемесячно в начале месяца на электронку. Просмотры делают в дневное время, так как по технике безопастности, в темноте вообще нельзя там быть посторонним. И уж раз в месяц найти в своём расписании время можно, если вам это нужно.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .102104. . .177
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее