Подать объявление

ЖК "Квітневий Premium", ул. Шолуденко - "S&S Construction"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
1/10%
1/10%
4/40%
2/20%
2/20%
1. . .131416
05 май 2015 08:24
Вчера мне позвонили с отдела продаж и сказали что 8мая на 10:30 приглашают инвесторов на вручение ключей!Первое :будем подписывать акт передачи квартиры(очень надеюсь что все устранили )бойлер уже будет стоять по квартирам )))Вопрос остался когда основной договор будем подписывать(((
05 май 2015 09:44
Цитата "dzyrik":
Вчера мне позвонили с отдела продаж и сказали что 8мая на 10:30 приглашают инвесторов на вручение ключей!Первое :будем подписывать акт передачи квартиры(очень надеюсь что все устранили )бойлер уже будет стоять по квартирам )))Вопрос остался когда основной договор будем подписывать(((

Добрий день, нам також дзвонили і запросили на 8.05. Може, допоможете щодо деякихпитань.
Ви про бойлер питали? Його встановлять чи просто занесуть у квартиру?
А про основний договір? Бо я питала про право власності, проте відповіді не почула: як завжди, ніхто нічого не знає.
І що ви зрештою робили з розводкою труб на кухні?
05 май 2015 10:23
Цитата "Pod":

Добрий день, нам також дзвонили і запросили на 8.05. Може, допоможете щодо деякихпитань.
Ви про бойлер питали? Його встановлять чи просто занесуть у квартиру?
А про основний договір? Бо я питала про право власності, проте відповіді не почула: як завжди, ніхто нічого не знає.
І що ви зрештою робили з розводкою труб на кухні?

Бойлер нам просто занесут в квартиру,аргументируя это тем что каждый себе будет устанавливать где хочет!Разводку труб не кто не собирается делать ,короче сказали в квартиру завели и все ((((Документы я буду уточнять 8мая ,они мне ответили: что мы делаем ремонты,а они готовят документы!Я думаю в этот раз встреча будет тоже не без негатива,мы должны будем подписать ,что мы принимаем квартиру,типа они уже все сделали (((Как только мы подпишем доделывать не кто не чего по квартирно не будет ,вот по этому я и сделала вывод ,что на разводке воды нас тоже кинули(((
06 май 2015 11:18
Цитата "dzyrik":
мы должны будем подписать ,что мы принимаем квартиру,типа они уже все сделали (((Как только мы подпишем доделывать не кто не чего по квартирно не будет ,вот по этому я и сделала вывод ,что на разводке воды нас тоже кинули(((

Я теж зрозуміла, що щойно ми торкнемося ключів - прощавай можливі претензії щодо ремонту.
12 май 2015 12:41
Я хочу спросить у соседей которые были на вручении ключей ,кто то понял когда будет лифт работать?И когда будет подписание договора?))
12 май 2015 19:27
На сколько я поняла,лифт могут включить для тех,кто сейчас будет делать ремонт. Ежемесячная оплата за пользование лифтом 2300 грн. Нужен список людей,которые готовы оплачивать эту сумму ежемесячно(если 10 квартир,то по 230 грн с каждой кв.)Мне только не понятно,кто будет контролировать количество квартир,в которых делают ремонт. Заплатят 10 квартир,а ремонт будут делать 20 квартир.Думаю,что нужно собрать с каждой квартиры по 90 грн(30 грн/месяц) за 3 месяца вперёд(июнь-июль-август). К тому времени уже все получат документ на право собственности. Эту сумму передать со списком застройщику, а копию списка оставить себе. А когда все определятся,под кем мы будем(ОСББ,ЖЕК,кооператив), то эта сумма будет включена в платёжки по коммунальным платежам. Это моё мнение.Предлагайте свои варианты по работе лифта и управляющей компании.
13 май 2015 09:25
Дякую за інформацію про ліфт.
Ми оглядали квартиру за день-два до вручення ключів, і нам пощастило НАРЕШТІ зустріти людину, що знала відповіді на всі питання! Потім це виявився чоловік, який і "відкривав" наш будинок у п"ятницю. Виявилося, що в забудовника є відповіді на всі питання, тільки у відділі продажів чомусь ніхто нічого ніколи не знає.
Так от, щодо підписання договорів. Нам сказали, що у 20х числах травня буде засідання Вишгородської ради стосовно введення будинка в експлуатацію (присвоєння адреси). Після цього можна буде говорити про оформлення права власності. З практики це займає ще 2-3 місяці.

А хтось зрозумів ситуацію з ОСББ? У папці, яку видавали з ключами, вже є договірна підпис із ОСББ, контактна особа, тарифи - тобто рішення вже прийнято (ким?) чи як?
14 май 2015 07:06
Нет застройщик навязывает свое ОСББ - 80% и дом его! Нехотите - тогда собирайте инициативную групу и делайте свое ОСББ! Договор если подписывате читайте внимательно и прописывайте в договоре конкретные даты! Потому что получиться подписали договор на время ремонта - потом окажеться что на всегда))))
21 май 2015 08:03
Получили ключи, очень довольны выполнением всех черновых работ в квартире.Ровные стены, полы. Есть счетчики. Даже и не мечтал о таком качестве. Это мое не первое инвестирование, но для себя я понял, что Качество - это Квитневый. Сколько переходил строек в Вышгороде ,все на тяп-ляп. "Киевмонолитбуд" спасибо Вам!!! Очень довольны.
21 май 2015 09:13
Вот так в жизни и получается что если сам себя непохвалишь никто и непохвалит!!! )))
21 май 2015 09:34
Насправді у нашій квартирі теж дуже гарна якість внутрішніх робіт (тих, які були початково; те, що дороблювали пізніше за нашими зауваженнями, зроблено тяп-ляп). Усі, хто приходив "у гості", дивувалися якості, навіть образливо ці гарні стіни руйнувати.
03 июнь 2015 11:06
Мне может хоть один человек объяснить что происходить ?Позвонила к Лутай А.она мне сказала после того как я ей представилась инвестором что я номером ошиблась,а до этого я с ней по этому номеру общалась ,когда прихожу на стройку говорят делайте ремонт ,вопрос как??(((У нас нет воды нет лифта ,сказали сдайте 200 грн на свет,где свет,кто вообще может хоть на один вопрос может ответить ,я в бешенстве ((((((
03 июнь 2015 14:23
Я розмовляла з Анжелою, враження позитивні. Нарешті мені хоч хтось відповів на питання.
Ліфт справді не працює. Пояснила це тим, що більшість мешканців відмовилися за нього платити, поки будинку не присвоєно адресу. Бо треба за ліфт не лише платити, а й відповідати (якщо зламаємо / пошкодимо, то ремонт нашими силами, а це ж "Otis").
Із водою справді засада, її поки нема. Кудись переподали документи, чекають.
Світло є, можна підписувати договір, платити 200 грн наперед за користування світлом (за комерційними тарифами) - і світло підключать у конкретну квартиру, для цього вже все готово.
05 июнь 2015 19:06
:protest: Информация для ВСЕХ ИНВЕСТОРОВ(жильцов)
Во вторник, 09 июня, ОБЩЕЕ СОБРАНИЕ!
Встреча в 19-00 во дворе дома.

Сообщите соседям!
23 июнь 2015 11:40
Стосовно оформлення основного договору у державного нотаріуса: Держмито 1% + Пенсійний фонд 1% + квитанції дежказначейства + 2000 грн за "люб'язні" послуги державної нотаріальної контори, які були встановлені на початок 2014 року.
Відповідь стосовно 50% ВІДКАТУ нотаріусом забудовнику: Приватний нотаріус перебуває на загальній системі оподаткування: 20% ПДФО + 34% ЄСВ = 54,7%. Відповідь стосовно пільг по сплаті державного мита, а також можливості несплати державного мита, ви можете знайти у нище викладених законодавчих атках.
1. Закон, ВР України, від 02.09.1993, № 3425-XII "Про нотаріат".
Стаття 31. Оплата вчинюваних нотаріальних дій. Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою.
Оплата додаткових послуг правового характеру, що надаються приватними нотаріусами і не належать до вчинюваної нотаріальної дії, провадиться за домовленістю сторін.

2. Декрет КМ України, від 21.01.1993, № 7-93 "Про державне мито".

Стаття 3. Розміри ставок державного мита
Ставки державного мита встановлюються в таких розмірах:

3. За нотаріальні дії, вчинювані державними
нотаріальними конторами і виконавчими комітетами
сільських, селищних, міських Рад народних депутатів:
а) за посвідчення договорів 1 відсоток суми договору,
відчуження житлових будинків, але не менше одного
квартир, кімнат, дач, садових неоподатковуваного мінімуму
будинків, гаражів, а також інших доходів громадян
об'єктів нерухомого майна, які
перебувають у власності
громадянина, що здійснює таке
відчуження

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «Про впорядкування справляння плати
за вчинення нотаріальних дій» від 10 липня 1998 року
N 762/98
З метою збільшення надходжень до Державного бюджету і впорядкування діяльності приватного нотаріату та відповідно до пункту 4 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України постановляю:
1. Установити, що розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.
2. Установити, що до сукупного оподатковуваного доходу, одержаного громадянами в період, за який здійснюється оподаткування, не включаються суми, одержані в результаті відчуження майна, що належить громадянам на праві власності за договорами, посвідченими в установленому законом порядку.
3. Покласти на Кабінет Міністрів України надання офіційних роз'яснень щодо цього Указу.
4. Цей Указ набирає чинності в порядку, передбаченому пунктом 4 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.


НАКАЗ Міністерства фінансів України № 811 від 07.07.2012
«Про затвердження Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита»
II. Порядок обчислення та справляння державного мита
1. У всіх органах, які справляють державне мито, державне мито сплачується митними марками або через фінансові установи шляхом внесення коштів у готівковій формі або їх переказу в безготівковій формі.
2. За вчинення нотаріальних дій державними нотаріальними конторами, а також виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад державне мито сплачується до вчинення нотаріальних дій, а за видачу дублікатів нотаріально посвідчених документів, що є в справах нотаріальних контор, - при їх видачі.
Державне мито за угодами, за якими одна сторона звільняється від сплати державного мита, сплачується другою стороною, яка не звільнена від сплати державного мита, або пропорційно за домовленістю сторін.

P.S. Якщо ви не знаєте про що ведете бесіду на форумах, то краще не смішіть людей! Розумні люди читають закони, або звертаються за консультацією до кваліфікованих фахівців в певній галузі, а не роблять посилання на сайти з публікаціями на головній сторінці "EROTIC.MASSAGE"! Консультації Юристки Мінфіну також не в усьому відповідають дійсності!!!
23 июнь 2015 12:19
Цитата "acris":
:protest: Информация для ВСЕХ ИНВЕСТОРОВ(жильцов)
Во вторник, 09 июня, ОБЩЕЕ СОБРАНИЕ!
Встреча в 19-00 во дворе дома.

Сообщите соседям!


Добрий день. А хто був на зібранні? Ми, на жаль, не змогли приїхати. Розкажіть, будь ласка, про що говорили і до чого домовилися.
23 июнь 2015 21:19
Цитата "закон":

P.S. Якщо ви не знаєте про що ведете бесіду на форумах, то краще не смішіть людей! Розумні люди читають закони, або звертаються за консультацією до кваліфікованих фахівців в певній галузі, а не роблять посилання на сайти з публікаціями на головній сторінці "EROTIC.MASSAGE"! Консультації Юристки Мінфіну також не в усьому відповідають дійсності!!!


Увожаемый(ая) Закон. Рекламный выбор с "эротическим массажем" - это выбор Гуугл лично для Вас, какие запросы пишете - такие предложения и получаете. Нам, например, предлагают сайты со стройматериалами, фильтрами и т.п. ))

Информация для инвесторов!
18 июня дому присвоен адрес - пер.Квiтковий, 2г. Обещано очень быстрое оформление основных договоров и сказано, что нотариус, выбранный Продавцом для оформления сделки дает нам очень хорошую коллективную скидку... Ждём)
02 июль 2015 12:31
После получения адреса надо как минимум 2 месяца до сдачи в эксплуатацию! (при условии если все будет быстро сделано!) Но учитывая опыт - могу надеяться на лучшее!!!
29 июль 2015 13:41
Некоторые, особо талантливые, уже начали замуровывать\застеклять свои балконы на фасадной части здания. Наверняка пара лишних квадратных метров для сбора разного хлама гораздо важней, чем внешний вид дома в котором живешь...
14 авг 2015 07:34
Доброго дня! Хтось може підказати скільки коштувало оформлення прав власності ? Можна наприклад у відсотках від ціни квартири.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .131416
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее