Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .8486. . .124
17 фев 2017 13:50
Цитата "Дунайская Вита":
Доброго дня всім сусідам) Коли і як і хто проводить збори?? Ато ми ніразу не були. 5 парадне, 3 поверх є хтось??

Перший раз чую про те що проводились збори.
17 фев 2017 13:54
Цитата "y87":

Перший раз чую про те що проводились збори.

Та ні, це Дунайська Віта виясняє хто проводить збори, бо дуже хоче там побувати, але ще на знає з якого приводу)))
17 фев 2017 16:12
Цитата "Дунайская Вита":
Доброго дня всім сусідам) Коли і як і хто проводить збори?? Ато ми ніразу не були. 5 парадне, 3 поверх є хтось??

Собрание надо! Уже конец февраля , где газ ?..Пару дней назад был на стройке - движения ноль .Понимаю какой это кусок работы и судя по темпам движения - газ будет не скоро .И не надо переводить застройщику "стрелки " на газовую службу , мы деньги заплатили ,а проблемы с газовщиками это проблемы застройщика.
17 фев 2017 18:09
Цитата "Millastar":

Та ні, це Дунайська Віта виясняє хто проводить збори, бо дуже хоче там побувати, але ще на знає з якого приводу)))



Я знаю що збори проводять. І справа не в тому що я просто хочу там побувати. Дійсно цікаво, що жителі нашого будинку обговорюють. Ми теж не знали що вони бувають
17 фев 2017 18:19
Тааак!!Хто організатор зборів?!Де вони і коли проводяться?Признавайтесь!Можливо ви збори зпутали із особистими зустрічами у забудовника в офісі?То туди хоч кожен день можете на такі збори ходити)))чи може є якісь на нейтральній території?
17 фев 2017 20:22
Слухайте, не будьте такими сильно розумними. Я поняття не маю які там і де збори. Тому уважно прочитайте моє перше питання. Я знаю що збирають, а от хто і де виясняю. Як вам не цікаво то немачого коментувати!!!!!
18 фев 2017 05:36
Можете на форуме писать свои вопросы. Я так думаю что вам ответят соседи из 1-4 подьездов
18 фев 2017 06:55
Велике Вам дякую))) це все що я хотіла знати, так як про форум теж випадково дізналася
20 фев 2017 10:31
Шановні сусіди, хтось був в офісі? чи спілкувався з представником? що чути щодо газу?
20 фев 2017 10:37
Цитата "Ljudok79":
Шановні сусіди, хтось був в офісі? чи спілкувався з представником? що чути щодо газу?

Я в суботу була на будівництві, і крім прораба Віктора,сторожа та кількох будівельників на даху побачити не вдалось. На питання стосовно газу, Віктор відповів, що з понеділка (тобто сьогодні) почнуть розварку газових труб, по часу це займе близько трьох тижнів, тож до кінця лютого, вже явно не встигають, як було обіцяно раніше забудовником.Чекаємо на коментарі від представника забудовника.
20 фев 2017 10:42
Можливо затримка ще з погодою пов"язана.. але хотілось би активніших дій(
20 фев 2017 10:45
Цитата "Ljudok79":
Можливо затримка ще з погодою пов"язана.. але хотілось би активніших дій(

Так, саме так мені і пояснили, що через погоду. Але ж хотілось би весною щось починати робити
20 фев 2017 11:37
Судя по Гисметео, весь конец февраля днем плюсовая температура. А в начале марта и до +10 обещают.
Теперь газовщики вместо мерзлой земли на весеннюю грязь будут сворачивать? )))
20 фев 2017 12:09
З ким говорити на цю тему??(( Я сьогодні прочитала, що в Покровському вже пустили газ, а вони ще не здані в експлуатацію.. то як це?
22 фев 2017 10:33
Доброго дня! Будь ласка, представники ДД, прокоментуйте ситуацію з газом( У кожного своя життєва ситуація і ми Вам довірились, щоб її вирішити. Все, що було сказано, ми оплатили. Будь ласка, зробіть все як слід(
22 фев 2017 17:09
Был сегодня в 3-ем подъезде, перила установили. Сказали завтра будут газовщики, начнут красить трубы, потом начнут разводку с 4-го подъезда. Больше новостей нет.
25 фев 2017 15:00
По состоянию на 25.02.17
25 фев 2017 15:33
Цитата "Invik":
По состоянию на 25.02.17

Кстати да, тоже сегодня был на стройте. Движение есть, часть трубы уже смонтировано, много труб на улице, лежит инструмент, часть окрашенных, чать со сваренными переходами. Точно видел движение в третьем подъезде по установке перилл.
25 фев 2017 15:57
Перила уже давно установлены это газовщики через квартиру ходят на ту сторону дома так как там сейчас делают газтрубу.
25 фев 2017 18:42
Цитата "Invik":
Перила уже давно установлены это газовщики через квартиру ходят на ту сторону дома так как там сейчас делают газтрубу.

Не могут быть перила польностью установленными, поскольку только сегодня своими глазами видел, на колясочном трапе, возле третьего подъезада лежали те самые не установленные перила.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .8486. . .124
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx