Подать объявление

ЖК "Forest Land", Буча, ул. Ивана Выговского, 3

ЗастройщикMAX ART Development
Сдача ЖК2016 - 2017 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 78.
38/49%
9/12%
10/13%
10/13%
11/14%
1. . .8890. . .144
27 окт 2016 02:54
Я думаю,що якби вони дійшли згоди і зплатили частину ,то адресу вже б присвоіїли,і не потрібно було б ходити окольними шляхами.

Квартири можливо і викуплені ,але тількі можна уявити скільки пішло коштів на проведення комунікацій на весь комплекс.Це ж не в центрі, що врізався до газу чи води.а матеріал закупити робочим заплатити!?
27 окт 2016 06:09
Цитата "Alyciaborbo":
Я думаю,що якби вони дійшли згоди і зплатили частину ,то адресу вже б присвоіїли,і не потрібно було б ходити окольними шляхами.

Квартири можливо і викуплені ,але тількі можна уявити скільки пішло коштів на проведення комунікацій на весь комплекс.Це ж не в центрі, що врізався до газу чи води.а матеріал закупити робочим заплатити!?



Да уж... получается, в ОП предоставили неправдивую информацию.буду сегодня звонить , пусть выложат в подтверждение своих слов сканы документов
27 окт 2016 07:13
Отдел продаж !!!

Из-за Вашего обмана к Вам пропадает всяческое доверие.
Говорите правду какой бы она не была тогда и мы инвесторы не будем суетится и паниковать.Давайте уважать друг друга. :no-no:
27 окт 2016 07:19
Цитата "Cat-2015":



Да уж... получается, в ОП предоставили неправдивую информацию.буду сегодня звонить , пусть выложат в подтверждение своих слов сканы документов

БУДЬ ЛАСОЧКА,відпишіться потім що Ви з"ясували???
27 окт 2016 08:25
Цитата "Alyciaborbo":
Федорук тут ні до чого,було звернення в міську раду про внесення пайового внеску частинами,так як у забудовника нема зараз коштів в повному розмірі , великі сумми пішли на прокладання комунікацій,депутати міської ради відмовили в цйому проханні. Тепер будемо чекати покі забудовник знайде гроші.


Добрый день. Перед тем как клеветать на отдел продаж и вводить людей в заблуждение могли бы зайти на сайт Бучанского городского совета (//www.bucha-rada.gov.ua/) и проверить всю информацию лично.

Прилагаем поименное голосование депутатов городского совета, в котором видно что проголосовали "ЗА".
27 окт 2016 08:34
Цитата "ForestTown":


Добрый день. Перед тем как клеветать на отдел продаж и вводить людей в заблуждение могли бы зайти на сайт Бучанского городского совета (//www.bucha-rada.gov.ua/) и проверить всю информацию лично.

Прилагаем поименное голосование депутатов городского совета, в котором видно что проголосовали "ЗА".


Спасибо! Чтобы не было таких ситуаций, сразу выкладывайте документальные подтверждения происходящего на форум.
27 окт 2016 09:17
Цитата "Cat-2015":


Спасибо! Чтобы не было таких ситуаций, сразу выкладывайте документальные подтверждения происходящего на форум.



Мы неоднократно говорили что на форуме выкладываем только фото отчет.

По всем остальным вопросам обращайтесь в отдел продаж.

Спасибо за понимание. Хорошего дня!
27 окт 2016 10:01
Цитата "ForestTown":



Мы неоднократно говорили что на форуме выкладываем только фото отчет.

По всем остальным вопросам обращайтесь в отдел продаж.

Спасибо за понимание. Хорошего дня!


Деякі інвестори чують тільки себе,і легко піддаються паніці,або вони зацікавлені в негативному фоні.
27 окт 2016 10:07
Цитата "lalo68":


Деякі інвестори чують тільки себе,і легко піддаються паніці,або вони зацікавлені в негативному фоні.


:faceoff: Деякі інвестори довіряють лише оприлюдненим документам, а не словам. До речі, це нормально у правовідносинах.
27 окт 2016 10:15
Цитата "Cat-2015":


:faceoff: Деякі інвестори довіряють лише оприлюдненим документам, а не словам. До речі, це нормально у правовідносинах.


А деякі чують тільки себе і збирають погані чутки. :umnik:
27 окт 2016 10:20
Цитата "lalo68":


А деякі чують тільки себе і збирають погані чутки. :umnik:


Найкращий спосіб боротьби з цим - вчасне и повне оприлюднення документів на форумі або оф. сайті. До речі, оф. сайт зобов'язний інформувати інвесторів про все це. Неповне інформування це якраз шлях до чуток та переживань. Я не буду тут основи комунікацій з клієнтами викладати, це базові речі навіть для маркетологів-початківців.
27 окт 2016 10:33
Цитата "Cat-2015":
Найкращий спосіб боротьби з цим - вчасне и повне оприлюднення документів на форумі або оф. сайті. До речі, оф. сайт зобов'язний інформувати інвесторів про все це. Неповне інформування це якраз шлях до чуток та переживань. Я не буду тут основи комунікацій з клієнтами викладати, це базові речі навіть для маркетологів-початківців.


Он (lalo68) этого не поймет. У него тут своя "маркетинговая стратегия".
27 окт 2016 10:44
Цитата "mr.smile":


Он (lalo68) этого не поймет. У него тут своя "маркетинговая стратегия".


Від того що Ви ,правдоруби, шукаете чорну кішку в чорній кімнаті,і небачите обїктивної ситуції на ринку нерухомості не добавить нових інвесторів і не пришвидшить терміни. :bye:
27 окт 2016 11:11
Цитата "lalo68":


Від того що Ви ,правдоруби, шукаете чорну кішку в чорній кімнаті,і небачите обїктивної ситуції на ринку нерухомості не добавить нових інвесторів і не пришвидшить терміни. :bye:


Ага, я именно для этого стал инвестором, чтобы потом наблюдать за "объективной ситуацией на рынке недвижимости", ждать и не роптать. А застройщик не причем вообще, он "жертва обстоятельств".
27 окт 2016 11:44
Цитата "mr.smile":


Ага, я именно для этого стал инвестором, чтобы потом наблюдать за "объективной ситуацией на рынке недвижимости", ждать и не роптать. А застройщик не причем вообще, он "жертва обстоятельств".


Тоді якщо накаркаете собі плюс 2-3 місяці до сдачі,не нарікайте на інших крім себе.Бо Ви нічого не зробили щоб не відлякувати інвесторів,і не покращуете фінансовий стан забудовника.Складаеться враження що панікери купують 5-ту або 6-ту квартири і всюди їх дурили.Параноя якась.ВП в 1000-й раз наголошуе всі страхи вирішуються або по телефону або в офісі,а не на форумі.Але думаю декому важко це зрозуміти, і адекватні інветори будуть і дали приходити в наш ЖК.
27 окт 2016 12:01
Цитата "lalo68":
Бо Ви... не покращуете фінансовий стан забудовника.


:faceoff: слов нет...
27 окт 2016 12:15
Цитата "Cat-2015":


Найкращий спосіб боротьби з цим - вчасне и повне оприлюднення документів на форумі або оф. сайті. До речі, оф. сайт зобов'язний інформувати інвесторів про все це. Неповне інформування це якраз шлях до чуток та переживань. Я не буду тут основи комунікацій з клієнтами викладати, це базові речі навіть для маркетологів-початківців.

Повністю згідна,як на мене наприклад,було б дуже доречно всі слова підтверджувати документально.Тоді буде менше всіх ціх не зрозумілих відгуків.і крім того кожний з нас вклав свої не маленькі гроші,всі чекають ключі.а вони постійно відкладуться на потім,,то чому я маю з розумінням ставитися до того як веде себе ОП. :faceoff: :faceoff: :faceoff:
27 окт 2016 12:19
Цитата "mr.smile":


:faceoff: слов нет...


Не допомогаете так хоч не заважайте лишнім галасом.От як достучатись до людей?Вибачаюсь кого образив,але і моему терпінню е межа,цей лікбез займае багато часу. :bye:
27 окт 2016 12:29
Как и обещали выкладываем сертификат...
27 окт 2016 12:43
ОСЬ ТАК ТРИМАТИ..ДЯКУЮ :super: :super:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .8890. . .144
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее