Подать объявление

ЖК "Chicago Central House" (Чикаго), ул. Антоновича, 44

ЗастройщикSAGA Development
Сдача ЖК2019 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
2/8%
3/12%
5/20%
4/16%
11/44%
1. . .911. . .13
04 июль 2018 07:10
Цитата "SAGA Development":

Вітаємо! Для мешканців будинку і офісних працівників буде окремий вхід/вихід. У паркінгу в'їзд і виїзд буде загальним.

Добре, що вхід вихід передбачили, хоча для мене питання паркування лишаться відкритим
06 июль 2018 14:41
Актуальний статус з будівництва CHICAGO Central House!

Наразі завершується кладка на 12-14 поверхах, також активно тривають роботи на 15-19 поверхах. Монолітне перекриття уже сягнуло 23-24 поверхів. Триває встановлення ригельної системи фасаду над КУБом.
Також активно триває встановлення вікон по периметру до 15 поверху. Далі триває влаштування бежевого керамограніту з боку вулиці Жилянської. Стяжка вже завершена на 9 поверсі.

Нові фото з будмайданчика переглядайте нижче.
20 июль 2018 19:13
Повідомляємо вам новини з будівництва CHICAGO Central House та пропонуємо переглянути фотозвіт.

Закінчено укладення кладки із 12-го по 16-ий поверх. На 17-20 поверхах продовжуються роботи по укладенню кладки. Виконуються монолітні роботи, через що перекрито два поверхи: 24-ий та 25-ий (технічний поверх). Проводиться монтаж вікон від 15-го по 19-ий поверх. Встановлені ригелі системи вікон над кубом. Виконується стяжка на 12 поверсі.
24 июль 2018 15:33
Цитата "SAGA Development":
Повідомляємо вам новини з будівництва CHICAGO Central House та пропонуємо переглянути фотозвіт.

Закінчено укладення кладки із 12-го по 16-ий поверх. На 17-20 поверхах продовжуються роботи по укладенню кладки. Виконуються монолітні роботи, через що перекрито два поверхи: 24-ий та 25-ий (технічний поверх). Проводиться монтаж вікон від 15-го по 19-ий поверх. Встановлені ригелі системи вікон над кубом. Виконується стяжка на 12 поверсі.

Спасибо за отчёт. Сегодня проходила мимо, очень красивый, на мой вкус, дом получается!
24 июль 2018 16:11
Цитата "Reggie":

Спасибо за отчёт. Сегодня проходила мимо, очень красивый, на мой вкус, дом получается!



Дякуємо за відгук!
30 июль 2018 17:02
Повідомляємо актуальний статус будівництва в CHICAGO Central House.

Наразі виконується стяжка на 12 поверсі. Працюють над монолітними роботами, а також монтажем вікон від 15-го по 19-ий поверх. Також продовжують роботи по укладенню кладки.

Переглядайте фото з будівництва нижче.
31 июль 2018 08:40
Подскажите, пожалуйста, тема сейчас везде актуальна. По организации пожарной безопасности. Есть разграничения между офисами и жильцами? В экстренных ситуациях, я знаю, лифты не работают. Лестничные площадки общие? Можно сейчас в отпуске посмотреть планы эвакуации? Я могу подъехать, но важно понимать, что они есть,спасибо.
31 июль 2018 12:25
Цитата "Olga bono":
Подскажите, пожалуйста, тема сейчас везде актуальна. По организации пожарной безопасности. Есть разграничения между офисами и жильцами? В экстренных ситуациях, я знаю, лифты не работают. Лестничные площадки общие? Можно сейчас в отпуске посмотреть планы эвакуации? Я могу подъехать, но важно понимать, что они есть,спасибо.



Передали ваше питання спеціалістам. Як тільки з'явиться відповідь, ми вас повідомимо.
08 авг 2018 07:58
Цитата "Olga bono":
Подскажите, пожалуйста, тема сейчас везде актуальна. По организации пожарной безопасности. Есть разграничения между офисами и жильцами? В экстренных ситуациях, я знаю, лифты не работают. Лестничные площадки общие? Можно сейчас в отпуске посмотреть планы эвакуации? Я могу подъехать, но важно понимать, что они есть,спасибо.
Цитата "SAGA Development":



Передали ваше питання спеціалістам. Як тільки з'явиться відповідь, ми вас повідомимо.


Щодо вашого запитання повідомляємо наступне: у CHICAGO Central House офіси та житлові приміщення розмежовуватимуться, вхід та вихід з них буде окремим. Сходовий майданчик та ліфти для житлової та офісної частини також окремі.
09 авг 2018 11:48
Актуальні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Закінчується укладання цегляної кладки із 15-го по 18-ий поверх, а також виконують роботи із 19-го по 22-ий поверх. Через виконання монолітних робіт, перекрито 24-ий та 25-ий поверх. Монтують вікна на 15-19 поверхах. Встановлені ригелі системи вікон над кубом. Крім цього виконують формування стяжки на 12-му поверсі. Виконується монтаж ферми.

Прикріплюємо нові фото.
16 авг 2018 07:30
Дайджест будівництва CHICAGO Central House!

Продовжуються роботи по укладанню цегляної кладки на 15-22 поверхах. Також — по встановленню горизонтальної розводки на 12-му поверсі. Через введення електрики в будівлю — стояк на 15-му поверсі.

Додаємо наш фотозвіт нижче.

Інформація на сайті ЖК
16 авг 2018 16:08
Фото
16 авг 2018 16:35

22 авг 2018 14:23
Гарні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Більш ніж на 70% виконані роботи по укладанню цегляної кладки. Також працюють над формуванням стяжки 12-го поверху та монтажем ферми.

Більш детально з ходом будівельних робіт ви можете ознайомитися переглянувши фотозвіт:
22 авг 2018 14:53
Цитата "SAGA Development":
Гарні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Більш ніж на 70% виконані роботи по укладанню цегляної кладки. Також працюють над формуванням стяжки 12-го поверху та монтажем ферми.

Більш детально з ходом будівельних робіт ви можете ознайомитися переглянувши фотозвіт:


Підкажіть будь ласка, а розрита вулиця Антоновича біля жк - це пов"язано із плановим ремонтом чи заміною комунікацій з боку міста чи це тягнуться комунікаціх до Чікаго?
29 авг 2018 09:54
Актуальні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Роботи по укладенню кладки на 19-му та 20-му поверсі закінчуються. Також через виконання монолітних робіт перекрито 24-25 поверх. Монтуються вікна із 15-го по 19-ий поверх, монтаж здійснюється з боку подвір’я. Вікна над кубом змонтовані до 15-го поверху. Наразі виконується формування стяжки на 14-му та 15-му поверхах. Виконується монтаж ферми, пофарбування. Розпочато роботи по КУБу.

Деталі на фото.

Детальніше на сайті ЖК
31 авг 2018 14:54
Как выглядят квартиры c ремонтом в ЖК Chicago Central House

Для создания интерьера квартир в ЖК Chicago Central House привлечена итальянская студия D73. Архитекторы разработали два варианта дизайна – Nordic и Modern Glamour.
07 сен 2018 08:32
Гарні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Роботи із укладення цегляної кладки виконано на 80%, а монтаж вікон — на 37,08%. Монтаж ферми виконано на 100%. Виконуються роботи по КУБу.

Дивіться нові фото.
15 сен 2018 14:15
Повідомляємо вам новини з будівництва CHICAGO Central House та пропонуємо переглянути фотозвіт.

Закінчення кладки на 19-20 поверхах, триває кладка на 21-22 поверхах. Моноліт: перекриття 24-25 поверхів, парапет. Монтаж вікон: тривають роботи на 15-19 поверхах та зі сторони двору. Монтаж вікон над КУБом: змонтовані до 15-го поверху.НВФ – Жилянська – до 15-го поверху. ВК: встановлюються стояки до 16-го поверху. ОВ – горизонтальна розводка: тривають роботи на 16-му поверсі. Електрика: встановлюються стояки на 16-му поверсі. Стяжка: 14-15 поверхи. Триває монтаж та покраска ферми. Початок робіт по КУБу.
21 сен 2018 10:15
Новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House.

Кладка: звершуються роботи на 21 поверсі, триває кладка на 22-23 поверхах.
Моноліт: перекриття 24-25 поверхів та парапету.
Монтаж вікон: тривають роботи на 18-20 поверхах, монтаж вікон зі сторони двору.
Вікна над КУБом: змонтовані до 20-го поверху.
Навісні вентильовані фасади: тривають роботи до 15-го поверху зі сторони вул. Жилянська.
Водопровід та каналізація: встановлюються стояки до 16-го поверху.
Опалення та вентиляція: монтаж горизонтальної розводки — 16 поверх.
Електрика: встановлюються стояки — 16 поверх.
Стяжка: тривають роботи на 14-15 поверхах.
Монтаж ферми: завершені роботи. Продовження робіт по КУБу.

Фотозвіт переглядайте нижче.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .911. . .13
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее