Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .867869. . .1125
10 авг 2018 04:44
Поздравляю всех жильцов 10-го дома! Наступит тот день, когда и мы, майбутні мешканці 19-го, тоже будем получать ключи. :)
10 авг 2018 06:32
Цитата "vetal37":
Как Вы думаете основные средства Аркада в гривне держит или в долларе?

В натуральной форме держит:
"Основные средства — это средства труда, участвующие в производственном процессе, сохраняя при этом свою натуральную форму. Предназначаются для нужд основной деятельности организации и должны иметь срок использования более года. По мере износа, стоимость основных средств уменьшается и переносится на себестоимость с помощью амортизации..."
10 авг 2018 06:48
Не совсем понял. Поясните п-ста для обычных обывателей
10 авг 2018 08:18
Цитата "yurik098":

Кому такое из менеджеров вообще взбрело в голову делать? Какой адекватный родитель поведет своего ребёнка по-сути на место боев, тем более, что активисты экопарка там будут!

Ну чего. Мамочки с колясками все равно гуляют. Почему бы не потусить.
А активисты чо будут там делать мороженое есть и лединцы состать?
10 авг 2018 08:28
Цитата "yurik098":
10-й должен был сдаваться одним из самых последних из первой очереди, но заселяется первым - вот такая реальность от аркады!

Красава. Порадовался за людей
10 авг 2018 11:50

10 авг 2018 13:19
Цитата "vetal37":

Красава. Порадовался за людей

100%.
Всім, хто привітав від чистого серця - велика подяка і дочекатися максимально швидко своїх квартир під заселення!)
10 авг 2018 13:38
Цитата "vetal37":

Красава. Порадовался за людей

Любите ж Вы все перевернул на свой лад!
10 авг 2018 15:45

Как будь-то издеваются
https://arkada.ua/ua/top/press/news/29731/35465/

10 авг 2018 18:03
Усім послідувачам церкви святого "непохитного човна Аркади"/"свяченої вермишелі на вухах від Аркади" присвячується.

1. Всі довірителі кінця першої черги - початку другої бачили, что основою причиною переносу двох останніх строків завершення будівництва та вводу в експлуатацію є проблеми із дивним погодженням від міста ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ будівництва жк "ЕВРІКА".

Проте, посадові особи адміністрації міста дивуються, що від них щось трєбують. Діюче законодавсто не передбачає погодження із містом таких документів.

ПРУФ У ДОДАТКУ.


2. Для продвинутих адептів церкви "Чарівної лотереї/інвестиції в аркаду", я вкотре пропоную: Я в понеділок реєструю фірму по виробництву меблів і очікую всіх адептів до себе у клієнти. Умови нашої співпраці наступні:
- Ви вносите 100% передоплати за усі-усі меблі в квартирі;
- я вам обіцяю їх виготовити через рік-півтора;
- після проходження цього строку ви нормально реагуєте на мої аргументи, що "усі меблі зїли страшні хробаки із клятої Поляндії", мені потрібно узгодити розкройку меблів із рухом Сатурна у домі Юпітера, або щось потім інше придумаю і скажу вам: НЕ ХИТАЙТЕ МЕНЕ, БО Я УПАДУ.
Ок?

Чекаю з понеділка.

З.І. Зі святом будівельника!!!111 :faceoff: :faceoff: :faceoff:
10 авг 2018 19:32
Хтось переплутав генеральні плани?
10 авг 2018 19:32
Цитата "Planetyanin":
Усім послідувачам церкви святого "непохитного човна Аркади"/"свяченої вермишелі на вухах від Аркади" присвячується.

1. Всі довірителі кінця першої черги - початку другої бачили, что основою причиною переносу двох останніх строків завершення будівництва та вводу в експлуатацію є проблеми із дивним погодженням від міста ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ будівництва жк "ЕВРІКА".

Проте, посадові особи адміністрації міста дивуються, що від них щось трєбують. Діюче законодавсто не передбачає погодження із містом таких документів.

ПРУФ У ДОДАТКУ.


2. Для продвинутих адептів церкви "Чарівної лотереї/інвестиції в аркаду", я вкотре пропоную: Я в понеділок реєструю фірму по виробництву меблів і очікую всіх адептів до себе у клієнти. Умови нашої співпраці наступні:
- Ви вносите 100% передоплати за усі-усі меблі в квартирі;
- я вам обіцяю їх виготовити через рік-півтора;
- після проходження цього строку ви нормально реагуєте на мої аргументи, що "усі меблі зїли страшні хробаки із клятої Поляндії", мені потрібно узгодити розкройку меблів із рухом Сатурна у домі Юпітера, або щось потім інше придумаю і скажу вам: НЕ ХИТАЙТЕ МЕНЕ, БО Я УПАДУ.
Ок?

Чекаю з понеділка.

З.І. Зі святом будівельника!!!111 :faceoff: :faceoff: :faceoff:

А текст запиту є?
10 авг 2018 20:37
Цитата "Planetyanin":
Усім послідувачам церкви святого "непохитного човна Аркади"/"свяченої вермишелі на вухах від Аркади" присвячується.

1. Всі довірителі кінця першої черги - початку другої бачили, что основою причиною переносу двох останніх строків завершення будівництва та вводу в експлуатацію є проблеми із дивним погодженням від міста ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ будівництва жк "ЕВРІКА".

Проте, посадові особи адміністрації міста дивуються, що від них щось трєбують. Діюче законодавсто не передбачає погодження із містом таких документів.

ПРУФ У ДОДАТКУ.


2. Для продвинутих адептів церкви "Чарівної лотереї/інвестиції в аркаду", я вкотре пропоную: Я в понеділок реєструю фірму по виробництву меблів і очікую всіх адептів до себе у клієнти. Умови нашої співпраці наступні:
- Ви вносите 100% передоплати за усі-усі меблі в квартирі;
- я вам обіцяю їх виготовити через рік-півтора;
- після проходження цього строку ви нормально реагуєте на мої аргументи, що "усі меблі зїли страшні хробаки із клятої Поляндії", мені потрібно узгодити розкройку меблів із рухом Сатурна у домі Юпітера, або щось потім інше придумаю і скажу вам: НЕ ХИТАЙТЕ МЕНЕ, БО Я УПАДУ.
Ок?

Чекаю з понеділка.

З.І. Зі святом будівельника!!!111 :faceoff: :faceoff: :faceoff:

:up:
10 авг 2018 20:38
Хто хоче паперових пруфів, то давайте завтра зустрінемось на святі будівельника :)
Я в футболці енота і з татухою енота на плечі ;)
10 авг 2018 20:47
Цитата "Planetyanin":
Хто хоче паперових пруфів, то давайте завтра зустрінемось на святі будівельника :)
Я в футболці енота і з татухою енота на плечі ;)

Достатньо буде тексту запиту тут для розуміння контексту
10 авг 2018 21:41
Цитата "Planetyanin":
Усім послідувачам церкви святого "непохитного човна Аркади"/"свяченої вермишелі на вухах від Аркади" присвячується.

1. Всі довірителі кінця першої черги - початку другої бачили, что основою причиною переносу двох останніх строків завершення будівництва та вводу в експлуатацію є проблеми із дивним погодженням від міста ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ будівництва жк "ЕВРІКА".

Проте, посадові особи адміністрації міста дивуються, що від них щось трєбують. Діюче законодавсто не передбачає погодження із містом таких документів.

ПРУФ У ДОДАТКУ.


2. Для продвинутих адептів церкви "Чарівної лотереї/інвестиції в аркаду", я вкотре пропоную: Я в понеділок реєструю фірму по виробництву меблів і очікую всіх адептів до себе у клієнти. Умови нашої співпраці наступні:
- Ви вносите 100% передоплати за усі-усі меблі в квартирі;
- я вам обіцяю їх виготовити через рік-півтора;
- після проходження цього строку ви нормально реагуєте на мої аргументи, що "усі меблі зїли страшні хробаки із клятої Поляндії", мені потрібно узгодити розкройку меблів із рухом Сатурна у домі Юпітера, або щось потім інше придумаю і скажу вам: НЕ ХИТАЙТЕ МЕНЕ, БО Я УПАДУ.
Ок?

Чекаю з понеділка.

З.І. Зі святом будівельника!!!111

ТОВ Аркада-Будівництво повинно було розробити (замовили у ДП "Інститу Київпроект - 5") Генеральний план стадії "П" по 1-5 чергах будівництва та подати його на реєстрацію до служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

У разі невиконання в повному обсязі містобудівних умов та обмежень (МУО) №4554/0/12/009-14 від 30.04.2014 (інформація по МУО вказана на порталі Містобудівного кадастру міста, це МУО нашого житлового комплексу разом з будинком №8, який вже отримав адресу - №81-Б на вул. Ломоносова) Департамент містобудування та архітектури КМДА повертає розроблену проектну документацію на доопрацювання.

Ті хто вивчав МУО по будь-якому житловому будинку зрозуміють, що перевищення кількості об’єктів забудови і кількості квартир, недотримання черговості будівництва об’єктів (як підстанцій так і шкіл та дитячих садків) призводить до перевищення запланованого навантаження на оточуючі об’єкти, зокрема, на електричні мережі, системи водопостачання та каналізування, на дороги, транспортні пересадочні вузли, соціальні об’єкти: дитсадки, школи, поліклініки, тощо... , а також призводить до збільшення соціальної напруги у мікрорайоні/районі/місті за рахунок "щасливих" інвесторів.

На даний час ми маємо не зареєстрований у службі містобудівного кадастру генеральний план по 2-5 чергах, але керівництво банку розповідає чергову легенду в листах про перенесення строків та звинувачує інших у власних прорахунках. І нам пишуть про погодження генеральних планів.....

Цитата "SilverF":
Хтось переплутав генеральні плани?

Так хто переплутав?

Продублюю лист-відповідь, щоб було зручніше порівнювати листи.
11 авг 2018 05:32
Цитата "Serg002":

ТОВ Аркада-Будівництво повинно було розробити (замовили у ДП "Інститу Київпроект - 5") Генеральний план стадії "П" по 1-5 чергах будівництва та подати його на реєстрацію до служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

У разі невиконання в повному обсязі містобудівних умов та обмежень (МУО) №4554/0/12/009-14 від 30.04.2014 (інформація по МУО вказана на порталі Містобудівного кадастру міста, це МУО нашого житлового комплексу разом з будинком №8, який вже отримав адресу - №81-Б на вул. Ломоносова) Департамент містобудування та архітектури КМДА повертає розроблену проектну документацію на доопрацювання.

Ті хто вивчав МУО по будь-якому житловому будинку зрозуміють, що перевищення кількості об’єктів забудови і кількості квартир, недотримання черговості будівництва об’єктів (як підстанцій так і шкіл та дитячих садків) призводить до перевищення запланованого навантаження на оточуючі об’єкти, зокрема, на електричні мережі, системи водопостачання та каналізування, на дороги, транспортні пересадочні вузли, соціальні об’єкти: дитсадки, школи, поліклініки, тощо... , а також призводить до збільшення соціальної напруги у мікрорайоні/районі/місті за рахунок "щасливих" інвесторів.

На даний час ми маємо не зареєстрований у службі містобудівного кадастру генеральний план по 2-5 чергах, але керівництво банку розповідає чергову легенду в листах про перенесення строків та звинувачує інших у власних прорахунках. І нам пишуть про погодження генеральних планів.....


Так хто переплутав?

Продублюю лист-відповідь, щоб було зручніше порівнювати листи.

Дякую! Тепер зрозуміло 😊
11 авг 2018 05:57
А разъясните. Поняла, что причины отписок в письмах Аркады про перенос это все вранье, они ничего не должны утверждать. А потом не поняла, должны утверждать, но в других инстанциях?
11 авг 2018 06:32
А я ничего не понял.
Если согласование этого геренрального плана так критично для сдачи, то как получили сертификаты 8, 10, 11?
Если город не обеспечивает финансирование садиков и школ, как это может быть основанием для бюрократических затягиваний?

Объясните, пожалуйста, простым языком, в чем дело с этим генеральным планом?
11 авг 2018 07:19
Цитата "SilverF":

Достатньо буде тексту запиту тут для розуміння контексту


Так как дома 1 очереди получают сертификаты, то логично предположить, что по 1 очереди генплан утвержден.
Текст запроса был следующий:
"Відповідно до Закону про доступ до публічної інформації прошу повідомити чи погоджений Департаментом містобудування та архітектури Генеральний план стадії «П» по 1 черзі будівництва житлових будинків та об’єктів соціально-побутової сфери на просп. Академіка Глушкова, 6 у Голосіївському районі (замовник будівництва – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, проектна організація – ДП «Інститут Київпроект - 5»."
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .867869. . .1125
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее