Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .9193. . .126
26 ноя 2017 11:43
Чи є інформація по газу? Передали документи в газконтору, чи ні?
26 ноя 2017 14:40
Цитата "natalochka41":
Чи є інформація по газу? Передали документи в газконтору, чи ні?


Остання інфа - не на цьому тижні(
26 ноя 2017 14:42
Цитата "natalochka41":
Чи є інформація по газу? Передали документи в газконтору, чи ні?

газ?тут світла на стояках немає в першій секціі.і ліфт не працює.
26 ноя 2017 14:51
По замірам - -0,5 квадрати (техпаспорт від Альтіса). Переміряв - десь так і є, 0,1кв для мене не суттєво.

По будинку - в 3-ій секції ліфт не працює, в під'їзді брудно. Прибудинкова теж не прибрана, будівельники ходять, чиясь дитина грається.

По квартирі - в квартирі +5 градусів тепла, світла нема, газ опломбовано. В квартирах, де веде ремонт Альтіс, світло закинуто в обхід лічильників через подовжувачі - цікаве (думаю трохи незаконне) рішення, яке доведеться й собі впроваджувати, у випадку відсутності електрики.

Альтіс, є пропозиція на кожному поверсі на оранжевому фоні написати номер поверху, а то без ліфту воно все однакове і легко загубитися...
26 ноя 2017 17:27
Цитата "zheka3789_2":
По замірам - -0,5 квадрати (техпаспорт від Альтіса). Переміряв - десь так і є, 0,1кв для мене не суттєво.

По будинку - в 3-ій секції ліфт не працює, в під'їзді брудно. Прибудинкова теж не прибрана, будівельники ходять, чиясь дитина грається.

По квартирі - в квартирі +5 градусів тепла, світла нема, газ опломбовано. В квартирах, де веде ремонт Альтіс, світло закинуто в обхід лічильників через подовжувачі - цікаве (думаю трохи незаконне) рішення, яке доведеться й собі впроваджувати, у випадку відсутності електрики.

Альтіс, є пропозиція на кожному поверсі на оранжевому фоні написати номер поверху, а то без ліфту воно все однакове і легко загубитися...

Погано,що відповіді ніякої не надходить,відсутня інформація по газу,світлу,ліфтам.в першій секції світло є.до мого лічильника доступ мають всі,хто хоче.ще день два такого бардаку і я ставлю свій замок.лічильники-моя власність.в резетці до котла є 220.вже приємно.вхід 3*4 мм,до котла 3*2.5.не зовсім розумію кабеля на інтернет і тв куди заходять в квартирі?я їх не бачив.свій поверх вищитував,дивлячись в вікно на "пролетах" на 5 секцію.якщо ліфти не плануються,то давайте дійсно скинемось забудовнику на нормальну краску і трафарет.щоб обовязково вписався в концепцію будинку.а якщо серйозно,то хоча б на щитках(до речі теж відкритих) біля ліфту намалюйте щось.раніше були написані карандашом,потім стерли.надіюсь,завтра забудовник дасть якусь інфу по ситуації.
26 ноя 2017 20:05
Ми теж отримали свої довгоочікувані ключі і сьогодні відвідали будинок. Загальне враження було дуже приємним, але його дещо зіпсували деякі невирішені проблеми.

По-перше, хоч нам і обіцяли робочий ліфт, його відключено :???: Дивно, але тоді дійсно не зрозуміло, чому досі немає нумерації поверхів. Дуже незручно постійно рахувати і шукати хоч якісь розпізнавальні знаки потрібного поверха. (Нам при попередніх оглядах неодноразово наголошували, що "все буде"...)

По-друге, у 3 секції таки брудно не лише на сходах і сходових клітинах/маршах, але є й плями на стінах (за шахтою ліфту між 1 і 2 поверхами). Мені є з чим порівняти, адже влітку відвідали 1 секцію і там усе було зроблено досить пристойно: ані бруду в під'їзді, ні відчинених щитків, ні плям на стінах, ні "засніжених" перил, і все це при тому, що ми досі не маємо можливості розпочати ремонт (відсутність підведеної електрики, той же ліфт тощо), тому не мешканці і не їхні будівельники винні в цьому.
Здається, що забудовник просто не встиг довести справу до обіцяного фінішу, через перспективи якого ми обрали саме цей будинок.
Забудовнику, чому ти мовчиш? :hi: Може почнемо виправляти недоліки і доводити справи до кінця? У тому числі й ведення відкритого діалогу з покупцями, не зважаючи на подекуди грубі висловлювання декого з нас, адже люди обурюються не просто так і варто було б пояснити, заспокоїти нас :chillout:, довести, що ми зробили правильний вибір і що не треба чекати ще 3-4 місяці, аби всі огріхи було виправлено, а комунікації підведено (з водою ситуація зрозуміла).
26 ноя 2017 20:43
Цитата "АгроноМ1982":
не зовсім розумію кабеля на інтернет і тв куди заходять в квартирі?я їх не бачив.

не бачили, бо їх нема і ніхто заводити їх не обіцяв
26 ноя 2017 21:19
я так розумію що за сміття і плями в місцях загального користування вже відповідає жек - 53! побачимо як далі жек буде справлятись зі своїми обовязками! адже, в якому стані ми отримаємо квартири, підїзди, прибуинкову територію в тому і будеио проживати, але переконаний що краще вже сьогодні потрібно думати про створення осбб! всіх хто отримав ключі, вітаю, це приємна і насправді довгоочікувана подія! :ded:
26 ноя 2017 21:35
Цитата "Dyadechka Ali":
я так розумію що за сміття і плями в місцях загального користування вже відповідає жек - 53! побачимо як далі жек буде справлятись зі своїми обовязками! адже, в якому стані ми отримаємо квартири, підїзди, прибуинкову територію в тому і будеио проживати, але переконаний що краще вже сьогодні потрібно думати про створення осбб! всіх хто отримав ключі, вітаю, це приємна і насправді довгоочікувана подія! :ded:

Яке осбб?ви про що?тут до жеку не можемо достукатись(кращого у місті,доречі).хоча,думаю,там зайняті договорами-показами-ключами.а в осбб взагалі крайнього не знайдете.мінусів там більше.
27 ноя 2017 08:53
27 ноя 2017 09:47
Цитата "АгроноМ1982":
Питання до забудовника.актуальна вівдповідь-до обіду завтра.який розріз вхідного кабеля все ж таки?на сайті в тех.даних-3*2.5.забудовник десь писав,що ніби вхід до квартири-3*4мм.завтра буду прораховувати електрикуку.і,враховуючи ціну кабеля,хотілося б точно знати.спочатку було 3*2.5,потім ніби змінили на 3*4мм.змінили чи ні?

Вхідний кабель до квартири: 3x4
3x2,5 - підводка, що вже зроблена до котла.
27 ноя 2017 09:49
Цитата "АгроноМ1982":

ну да,тільки що переглянув ролик кратко про електроснабжение від альтісу.чітко вказано,що до квартири 3*4(3*6 для двохрівневоі).де правда?

Правда завжди там, де інформація від забудовника
27 ноя 2017 10:06
Реальний приклад осбб по Борисполю,де стало краще?питання актуальне для будинків,яких стоїть дуже багато на отдин "совковий" жек.там халепа.у нас практично теж осбб,жек обслуговує кілька будинків,побудованих одним забудовником.і створеного забуовником саме для цих цілей.питання вже піднімалось на форумі.самі активні були проти.попробуйте й ви щось замутити.тільки для початку промоніторте інфу про іншим жекам і осбб.наш- не ідеальний,але точно кращий у місті.і боротись ми з ним будемо іншими методами.
27 ноя 2017 10:08
Цитата "АгроноМ1982":

...питання до альтісу(хоча зараз відфутболять до жеку)...


Тут справа не у "відфутболюванні".
Дійсно, є цілий пласт питань, які регулює ЖЕК. Вони й відповіді нададуть точніші і, з усіх міркувань - не коректно займатися їх питаннями забудовнику. За кожне питання має відповідати хтось один - тоді буде ясність і порядок.
Будь-ласка, подібні моменти, Вам краще буде з'ясовувати із ЖЕКом. Навіть спеційальну вітку на форумі завели.

P.S. Дуже добре, що у Вас таке по-справжньому хозяйське відношення до будинку і місць загального користування. От усі б так відносились :super:
27 ноя 2017 10:12
Цитата " dimon":
Кто нибудь обращал внимание на доступ к водомерам.Если они не закрываються,то можно любому доброжелателю сорвать пломбу ,а то и вовсе снять водомер за одну минуту. Там по моему замок не предусмотрен.Если нет, то придёться самому устанавливать.

Доступ к водомерам через щиток, который должен закрываться на ключ.
27 ноя 2017 10:16
Цитата "natalochka41":
Чи є інформація по газу? Передали документи в газконтору, чи ні?


Планують на цьому тижні.
Зверніть, будь-ласка, увагу, що газ-контора також не почне з наступного дня опарцьовувати Ваші заявки. Вони у себе "в середиині" повинні будуть завершити також якійсь формальні процедури.
Орієнтуйтесь, що заключати договори з ними, думаю, зможете не раніше ніж за 2 тижні. :notsure:
27 ноя 2017 10:17
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Правда завжди там, де інформація від забудовника

Медный провод 3*2,5; внутриквартирный электрический распределительный щиток с защитными автоматами при входе в квартиру; расчетная мощность на квартиру с учетом Кф спроса 5 – 9 кВт, максимальная – 30 кВт; розетки для подключения котла и газового сигнализатора.
Це технічні характеристики на сайті будинку.тому і виникло запитання.там уточнення немає,чи це ввод,чи котел.вже вияснив.3*4мм.
27 ноя 2017 10:23
Цитата "zheka3789_2":
По замірам - -0,5 квадрати (техпаспорт від Альтіса). Переміряв - десь так і є, 0,1кв для мене не суттєво.

По будинку - в 3-ій секції ліфт не працює, в під'їзді брудно. Прибудинкова теж не прибрана, будівельники ходять, чиясь дитина грається.

Стосовно цих питань, будь-ласка, звертайтесь до ЖЕКу, щоб не було спотвореного телефону.

Цитата "zheka3789_2":
По квартирі - в квартирі +5 градусів тепла, світла нема, газ опломбовано. В квартирах, де веде ремонт Альтіс, світло закинуто в обхід лічильників через подовжувачі - цікаве (думаю трохи незаконне) рішення, яке доведеться й собі впроваджувати, у випадку відсутності електрики.


Ви впевнені, що там ремонт веде забудовник? :???: Уточніть, будь-ласка, в яких квартирах відбуваються ці ремонти?

Цитата "zheka3789_2":

Альтіс, є пропозиція на кожному поверсі на оранжевому фоні написати номер поверху, а то без ліфту воно все однакове і легко загубитися...


:super: Прийнято.
Дивно, що там, досі нема номерів поверхів. :notsure:
27 ноя 2017 10:25
Цитата "АгроноМ1982":

Медный провод 3*2,5; внутриквартирный электрический распределительный щиток с защитными автоматами при входе в квартиру; расчетная мощность на квартиру с учетом Кф спроса 5 – 9 кВт, максимальная – 30 кВт; розетки для подключения котла и газового сигнализатора.
Це технічні характеристики на сайті будинку.тому і виникло запитання.там уточнення немає,чи це ввод,чи котел.вже вияснив.3*4мм.

Зрозуміло, на сайті інформація була і залишилась ( :faceoff: ) попередня, до того, як за пропозиціями інвесторів не покращили.
27 ноя 2017 10:31
Цитата "АгроноМ1982":

Погано,що відповіді ніякої не надходить,відсутня інформація по газу,світлу,ліфтам.в першій секції світло є.до мого лічильника доступ мають всі,хто хоче.ще день два такого бардаку і я ставлю свій замок.лічильники-моя власність.в резетці до котла є 220.вже приємно.вхід 3*4 мм,до котла 3*2.5.не зовсім розумію кабеля на інтернет і тв куди заходять в квартирі?я їх не бачив.свій поверх вищитував,дивлячись в вікно на "пролетах" на 5 секцію.якщо ліфти не плануються,то давайте дійсно скинемось забудовнику на нормальну краску і трафарет.щоб обовязково вписався в концепцію будинку.а якщо серйозно,то хоча б на щитках(до речі теж відкритих) біля ліфту намалюйте щось.раніше були написані карандашом,потім стерли.надіюсь,завтра забудовник дасть якусь інфу по ситуації.


Шановні власники квартир у Житловому будинку №1, друзі, будь-ласка, все що Ви написали - це питання вже ЖЕКу. Зверніть увагу, це не "футбол", просто це вже їх компетенція. Вони на все швидко реагують. Навіть, тимчасово спеціально переїхали у Ваш будинок та завели спеціальну окрему вітку на форумі.

Щось нанести-домалювати, що зручно Вам, ключі від щитків, ліфти - тільки ЖЕК "вирішує" ці питання. Забудовник може тільки транслювати їх до ЖЕКу.
Швидше й ефективніше буде вирішувати поточні питання підключень, заведення кабелів тощо безпосередньо із ЖЕКом.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .9193. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее