Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .9092. . .126
24 ноя 2017 12:55
Кто регистрировал на Шевченко: какие нужны документы помимо выданных застройщиком - копии паспорта, кода??? А то сегодня оказалось, что для оплаты 160 грн нужен код, хорошо что наизусть знаю
24 ноя 2017 13:23
Цитата "kwon":
Кто регистрировал на Шевченко: какие нужны документы помимо выданных застройщиком - копии паспорта, кода??? А то сегодня оказалось, что для оплаты 160 грн нужен код, хорошо что наизусть знаю


Ничего больше, только оригиналы, все документы она сканирует сама.
24 ноя 2017 13:31
Цитата "Кошкин дом 1":


Ничего больше, только оригиналы, все документы она сканирует сама.

в госслужбе не требуют левой бумажки, именно которой у Вас нет??? у них есть сканер и они сами бесплатно сканируют??? скажите ещё, что не грубят и волком не смотрят :wow: это вообще украинский форум??? 8-()
24 ноя 2017 19:37
Цитата "kwon":

в госслужбе не требуют левой бумажки, именно которой у Вас нет??? у них есть сканер и они сами бесплатно сканируют??? скажите ещё, что не грубят и волком не смотрят :wow: это вообще украинский форум??? 8-()


На Франка дружині навіть каву пропонували)
24 ноя 2017 21:51
Цитата "kwon":

в госслужбе не требуют левой бумажки, именно которой у Вас нет??? у них есть сканер и они сами бесплатно сканируют??? скажите ещё, что не грубят и волком не смотрят :wow: это вообще украинский форум??? 8-()

Все як Ви написали.в реєстратора сидять адекватні дівчата.без черги видали цетлик на проплату.зайшов,забрали оригінал техпаспорту,копії доків,що альтіс дав,копію інн.і все.в держ нотаріуса сказали робити копії чуть не зі всіх доків і в 2екземпляри.і по запису прийти на подачу доків через титждень!!!!.і,думаю,якби не було б якоїсь бумажки-вас би відфутболили ще на тиждень.вівдстояв в черзі і там,і там,знаю,про що говорю.раджу ренєстратора на шевченка 4.
24 ноя 2017 22:01
Питання до забудовника.актуальна вівдповідь-до обіду завтра.який розріз вхідного кабеля все ж таки?на сайті в тех.даних-3*2.5.забудовник десь писав,що ніби вхід до квартири-3*4мм.завтра буду прораховувати електрикуку.і,враховуючи ціну кабеля,хотілося б точно знати.спочатку було 3*2.5,потім ніби змінили на 3*4мм.змінили чи ні?
25 ноя 2017 07:44
Цитата "АгроноМ1982":
Питання до забудовника.актуальна вівдповідь-до обіду завтра.який розріз вхідного кабеля все ж таки?на сайті в тех.даних-3*2.5.забудовник десь писав,що ніби вхід до квартири-3*4мм.завтра буду прораховувати електрикуку.і,враховуючи ціну кабеля,хотілося б точно знати.спочатку було 3*2.5,потім ніби змінили на 3*4мм.змінили чи ні?

мне ГИ сказал, что кабель 2,5 (1-уровневая квартира)
25 ноя 2017 09:44
Цитата "kwon":

мне ГИ сказал, что кабель 2,5 (1-уровневая квартира)

ну да,тільки що переглянув ролик кратко про електроснабжение від альтісу.чітко вказано,що до квартири 3*4(3*6 для двохрівневоі).де правда?
25 ноя 2017 09:57
Цитата "АгроноМ1982":
Питання до забудовника.актуальна вівдповідь-до обіду завтра.який розріз вхідного кабеля все ж таки?на сайті в тех.даних-3*2.5.забудовник десь писав,що ніби вхід до квартири-3*4мм.завтра буду прораховувати електрикуку.і,враховуючи ціну кабеля,хотілося б точно знати.спочатку було 3*2.5,потім ніби змінили на 3*4мм.змінили чи ні?


А як залежить ціна проводки в квартирі від товщини ввідного кабелю???? Чи Ви 4мм по квартирі кидатимете?)
25 ноя 2017 10:39
Цитата "zheka3789_2":


А як залежить ціна проводки в квартирі від товщини ввідного кабелю???? Чи Ви 4мм по квартирі кидатимете?)

Розглядаю варіант.не по квартирі,звісно,а в один блок розеток,на який буде найбільше навантаження.ввг.інші розетки 3*2.5.вимикачі 1.5.слаботочка ще щосмь поменше.просто є питання до кабеля.не факт,що там буде 2.5 ГОСТовських.поки що зупинився на одесі.але прийде спец,вже точно вирішу.що вирішено,так це ВВГ.одесса.можете щосмь порадити толкове,вислухаю.
І який все ж таки ввод?
25 ноя 2017 13:24
Цитата "АгроноМ1982":

Розглядаю варіант.не по квартирі,звісно,а в один блок розеток,на який буде найбільше навантаження.ввг.інші розетки 3*2.5.вимикачі 1.5.слаботочка ще щосмь поменше.просто є питання до кабеля.не факт,що там буде 2.5 ГОСТовських.поки що зупинився на одесі.але прийде спец,вже точно вирішу.що вирішено,так це ВВГ.одесса.можете щосмь порадити толкове,вислухаю.
І який все ж таки ввод?

В Украине только два производителя,которые выпускают кабель по ГОСТУ - это Одесса и Запорожье. Я заказывал через интернет Запорожский.По качеству он как и Одесcкий,но дешевле.Через интернет экономия ощутимая. Ну и конечно же только ВВГ,а то электрики как правило советуют ПВС или ШВВП. Им с ним легче работать ,а с ВВГ на блочных розетках надо попотеть.
25 ноя 2017 14:04
Цитата "АгроноМ1982":

Розглядаю варіант.не по квартирі,звісно,а в один блок розеток,на який буде найбільше навантаження.ввг.інші розетки 3*2.5.вимикачі 1.5.слаботочка ще щосмь поменше.просто є питання до кабеля.не факт,що там буде 2.5 ГОСТовських.поки що зупинився на одесі.але прийде спец,вже точно вирішу.що вирішено,так це ВВГ.одесса.можете щосмь порадити толкове,вислухаю.
І який все ж таки ввод?


1. Заведено кабель без маркування, тому невідомо що там. "На око" так і не скажу що там, а щиток не було чим розкрутити, щоб побачити його оголену частину.
2. Одножильний провід - однозначно і без суперечок. ВВГ те що треба)
3. По виробнику - Одесакабель дорого, але в мене до нього жодних претензій ні по якості,ні по довговічності - тому я буду проводити лише ним. Сертифікати й т.д. інших дешевших виробників у нашій країні це не показник)
4. 1,5 на світло - так, більше й не потрібно. На розетки мені вистачить і 2,5. 2,5 це приблизно 5кВт - я не уявляю, що можна натикати на 5 кВт навіть в групу розеток. Якщо ж буде електроплита/шафа, то там по ПУЕ не менше 6мм окремим кабелем з окремим автоматом.
ВИСНОВОК. Собі робитиму ВВГ Одесакабель. Світло - 1,5, розетки (навіть групи) - 2,5.

П.С. Можна спробувати зекономити і купити кабель на ринку - але потрібно брати з собою або тестер, або штангенциркуль і тоді, як правило, економія буде мінімальною, бо в дешевих заявленого перерізу не буде.
25 ноя 2017 15:09
Сегодня проводил обмеры... В шоке! На каждой стенке 2-3 см накинуто! Итого по квартире около 1 кв.м. украдено. А они мне нарисовали +0,1 в техпаспорте - радуйся мол, что в плюсах. В туалете вообще стояк посчитали, как полезную площадь! Кидалы! :ded:
25 ноя 2017 15:32
Цитата "kwon":
Сегодня проводил обмеры... В шоке! На каждой стенке 2-3 см накинуто! Итого по квартире около 1 кв.м. украдено. А они мне нарисовали +0,1 в техпаспорте - радуйся мол, что в плюсах. В туалете вообще стояк посчитали, как полезную площадь! Кидалы! :ded:

Мы обмеры делали самостоятельно,когда квартиру принимали,тоже не сошлось,но меньше метра,только после того как сами посчитали общюю площадь заказали у Альтиса техпаспорт.Че накого то пенять,каждый инвестор мог сам выбрать у кого техпаспорт заказывать,тем более можно было заранее узнать общюю площадь квартиры -как замерил Альтис,а уже потом заказывать если ваши замеры сошлись.
25 ноя 2017 18:48
Цитата "kwon":
Сегодня проводил обмеры... В шоке! На каждой стенке 2-3 см накинуто! Итого по квартире около 1 кв.м. украдено. А они мне нарисовали +0,1 в техпаспорте - радуйся мол, что в плюсах. В туалете вообще стояк посчитали, как полезную площадь! Кидалы! :ded:

а я чогось думав і колись вже писав,що кидок буде по іншому.заплатили ви,скажімо,за 50 м2,а по факту вийшло 49.3 наприклад.різницю до метра ніхто не повертае.а на будинку набігає таким чином одна трикімнатна.так було б більш логічно і не придерешся,мол попередні заміри...згідно договору...після будівельників.а оця схема ну геть тупа.я на днях переміряю свою.якщо більше метра,можна висувати вже якісь конкретні вимоги.чогось в плані тех паспорту була довіра до альтісу.переміряю відпишусь.далі.був сьогодні в будинку(бабульку привіз на операцію,хотів показати.80 років).таблетка у жінки.вона вдень гуляє з дитиною на майданчику.охоронець впустив без проблем.і в під*ізд також.перша секція.ліфт НЕ ПРАЦЮЄ.бабулька на 6 піднімалась сама.ну зі мною.по стояку СВІТЛА НЕМА.при тому що в інших секціях є.біля мого щитка відкритого якісь люди.добре що(і радує)є сусіди,які вже щось починають робити.не встиг познайомитись,діло часу.питання до альтісу(хоча зараз відфутболять до жеку).щиток стояв відкритий з ключами уже після отримання ключів на апартменти.задав питання-ключі зчезли-щитові відкриті.ДЛЯ ЧОГО?чому я зараз маю думати,що будь хто,хто зайде в підізд матиме доступ до моіх опломбованих лічильників?теоретично мможе хто завгодно зайти.неподобство.якщо тільки жек-то закрийте.або я закрию.на власний замок-нормальний!і хай жек до мене ходить по ключі.розумію,що всі зайняті в жеку зараз,але...
25 ноя 2017 18:57
Цитата "zheka3789_2":


1. Заведено кабель без маркування, тому невідомо що там. "На око" так і не скажу що там, а щиток не було чим розкрутити, щоб побачити його оголену частину.
2. Одножильний провід - однозначно і без суперечок. ВВГ те що треба)
3. По виробнику - Одесакабель дорого, але в мене до нього жодних претензій ні по якості,ні по довговічності - тому я буду проводити лише ним. Сертифікати й т.д. інших дешевших виробників у нашій країні це не показник)
4. 1,5 на світло - так, більше й не потрібно. На розетки мені вистачить і 2,5. 2,5 це приблизно 5кВт - я не уявляю, що можна натикати на 5 кВт навіть в групу розеток. Якщо ж буде електроплита/шафа, то там по ПУЕ не менше 6мм окремим кабелем з окремим автоматом.
ВИСНОВОК. Собі робитиму ВВГ Одесакабель. Світло - 1,5, розетки (навіть групи) - 2,5.

П.С. Можна спробувати зекономити і купити кабель на ринку - але потрібно брати з собою або тестер, або штангенциркуль і тоді, як правило, економія буде мінімальною, бо в дешевих заявленого перерізу не буде.

схиляюсь також до вашого варіанту.а всім би порадив прощатись з тими електриками,які будуть вам радити ввп чи багатожильний.вони думають тіко про себе.як ім зручніше монтувати.Жека дякую.
25 ноя 2017 18:59
Цитата "АгроноМ1982":

а я чогось думав і колись вже писав,що кидок буде по іншому.заплатили ви,скажімо,за 50 м2,а по факту вийшло 49.3 наприклад.різницю до метра ніхто не повертае.а на будинку набігає таким чином одна трикімнатна.

ну, так так и есть... я имел ввиду, что реально на кухне стенка 6.20, а они пишут в ТП 6.22 и так везде, итого у меня по факту -0.8 кв., теперь за них всю жизнь плати квартплату :faceoff: А во 2-ой секции лифт работал сегодня, документы никто не проверял на охране. :shuffle:
25 ноя 2017 19:27
Кто нибудь обращал внимание на доступ к водомерам.Если они не закрываються,то можно любому доброжелателю сорвать пломбу ,а то и вовсе снять водомер за одну минуту. Там по моему замок не предусмотрен.Если нет, то придёться самому устанавливать.
26 ноя 2017 08:19
Цитата " dimon":
Кто нибудь обращал внимание на доступ к водомерам.Если они не закрываються,то можно любому доброжелателю сорвать пломбу ,а то и вовсе снять водомер за одну минуту. Там по моему замок не предусмотрен.Если нет, то придёться самому устанавливать.

замочок якраз там є.але відкриті зараз.чому-не ясно.
26 ноя 2017 10:15
Цитата "АгроноМ1982":

замочок якраз там є.але відкриті зараз.чому-не ясно.

Ми на 6 поверсі, 1 секція. Також звернули увагу, що немає ключів на щитках. Тиждень назад було два. Там де наш лічильник на воду ми самі зачинили, підійде будь-який тоненький ключ, значить і на щиток підійде.
Вхід на територію був зачинений, в під'їзд двері настіж відкрито. Ну і ліфт не працює((
По замірам - у нас -0,1 квадрат, техпаспорт робили не в альтісі.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9092. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее